Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 17:03

DC έγραψε:
Mapogo έγραψε:Αλλο να το λέμε εσύ κ εγώ , που δεν έχουμε τπτ να κερδίσουμε κ άλλο να το πει κάποιος που έχει κάποιο συμφερον.

Εκεί πως να μην είμαστε υποψιασμένοι (ίσως κ σε βαθμό καχυποψίας) ?


Ο λόγος που διαφωνώ μαζί σου δεν είναι το ότι εκ φύσεως ΔΕΝ είμαι καχύποπτος αλλά επειδή πιστεύω ότι ο Ιβάν δεν είναι χαζός. ;)
Για να έρθω και στα λόγια σου, ο Ιβάν είναι που έχει μερικά εκατομμύρια λόγους να είναι καχύποπτος και όχι εμείς. :)
Και περιουσίες σαν την δικιά του, δεν γίνονται από ναΐβ σαν κι εμένα.


Δεν πάει έτσι.

Εδώ (υποτίθεται ότι) σχολιάζουμε τις προθέσεις πού έχει να πετίέται κ να λέει κάτι ο κάθε "παράγων" (ή έστω πρώην) που θέλει να μπει στο προσκήνιο κ στο "κάδρο" κ όχι πόσο γάτος είναι ο Ιβάν που έκανε λεφτά κ άρα ξέρει καλύτερα.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 17:04

Σεβόμαστε και τιμούμε όσους προσέφεραν και έγραψαν ιστορία στον ΠΑΟΚ.
Κακά τα ψέματα όμως το ποδόσφαιρο τρέχει με χίλια και αφήνει πολλούς πίσω.
Δεν ξέρω αν ο Βεζυρτζής θα αναλάβει κάποιο πόστο στην ΠΑΕ και ποιος θα ναι ο ρόλος του αν αυτό συμβεί, όμως ταπεινή μου άποψη είναι ότι δεν πρέπει να έχει καμία σχέση με το αγωνιστικό τμήμα.
Θα ναι κρίμα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 11:10

ο Κούδας λένε το 2ο πρόσωπο που θα μπει στην παε...

απο ένα..παγκοσμιοποιημένο ΠΑΟΚ ελπίζω να μην το γυρίσουμε σε ένα ΠΑΟΚ των ¨δικών μας" παιδιών, ξανά...

(χωρίς να έχω εννοείται κανένα πρόβλημα με τα πρόσωπα που έχουν αναφερθεί, απλά θεωρώ λάθος το να μην συνεχίσουμε αυτή την τάση του "ανοίγματος¨ του ΠΑΟΚ).
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες