Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:46

εσυ κανα συγνωμη απο οσους κραζεις τοσα χρονια (ολους δλδ) θα ζητησεις ποτε;
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:49

Κοιτα το θεμα ειναι αμφίδρομο ομως, τι εννοώ; Εσυ είχες τις απόψεις σου για τον τουντορ και καλά έκανες και τις είχες εγώ έχω μια αντίθετη , διαφωνούμε αλλα δεν σε εκραξα ποτε για την γνώμη σου!
Το ίδιο ιςως συμβαίνει και στα θέματα για τον Βεζυρτζή όποτε πιστεύω καλο ειναι να ηρεμήσουμε όλοι εφόσον ο πρόεδρος μίλησε (και ειπε αυτα που αν ακούγαμε απο άλλον πρόεδρο ομάδας θα λέγαμε "ιβαν βλέπε να μαθαίνεις πως στηρίζουν πρότζεκτ") και να πορευτούμε όλοι μαζί με σκοπό και στόχο η τουμπα να γεμίσει παλι και να βοηθήσουμε την ομάδα μας να ανεβεί και εμείς Απο την πλευρά μας!

ΥΓ Κάναμε όλοι λάθη τις τελευταίες 10 μέρες και εν μέρη εχεις δίκιο οτι το προκάλεσαν οι ΑΡΔ...άρα;;;; Γινόμαστε μια γροθιά και τα τελειώνουμε τα κατακάθια!

ΑΙΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:53

η πιο δυσαρεστη ειδηση των τελευταιων ημερων.

κατα τ αλλα καποια παιδια εδω μεσα εχουν εκτεθει ανεπανορθωτα κι εχουν χασει τον ελεγχο, κριμα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:55

Ωρα καλή ρε Τζακ.

Δεν κάνεις εσύ για ΠΑΟΚ. Ησουν σοβαρός κ επαγγελματίας.

Εδώ θέλουμε ΠΑΟΚαρχες κ οι ΠΑΟΚόφατσες.

dna , λατέρνα , φτώχεια κ φιλότιμο. ΕΝΤΙΤ: Α ναι κ με λίγο νεοπλουτίστικο καρακιτσαριό.

Σε κάποιους , ίσως λίγους , ίσως πολλούς , θα μας λείψεις.
Τελευταία επεξεργασία από Mapogo και Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:57

Thanix έγραψε:Κοιτα το θεμα ειναι αμφίδρομο ομως, τι εννοώ; Εσυ είχες τις απόψεις σου για τον τουντορ και καλά έκανες και τις είχες εγώ έχω μια αντίθετη , διαφωνούμε αλλα δεν σε εκραξα ποτε για την γνώμη σου!
Το ίδιο ιςως συμβαίνει και στα θέματα για τον Βεζυρτζή όποτε πιστεύω καλο ειναι να ηρεμήσουμε όλοι εφόσον ο πρόεδρος μίλησε (και ειπε αυτα που αν ακούγαμε απο άλλον πρόεδρο ομάδας θα λέγαμε "ιβαν βλέπε να μαθαίνεις πως στηρίζουν πρότζεκτ") και να πορευτούμε όλοι μαζί με σκοπό και στόχο η τουμπα να γεμίσει παλι και να βοηθήσουμε την ομάδα μας να ανεβεί και εμείς Απο την πλευρά μας!

ΥΓ Κάναμε όλοι λάθη τις τελευταίες 10 μέρες και εν μέρη εχεις δίκιο οτι το προκάλεσαν οι ΑΡΔ...άρα;;;; Γινόμαστε μια γροθιά και τα τελειώνουμε τα κατακάθια!

ΑΙΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ


Sent from my mind using boobs power

ομορφα ωραια και καλα :pano: :pano:
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:57

Δεν συμφωνείς; Αν έχω άδικο να το συζητησουμε


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:02

Καλή συνέχεια!

Του χρόνου τέτοιες μέρες που θα κάνει κοιλιά η ομάδα, περιμένω συνέντευξη-ποταμό για το τι φταίει για το -25 της φετινής σεζόν... :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό logios » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:05

Το μόνο που αποδεδειγμένα ήταν στις αρμοδιότητές του και είμαστε στο 0 είναι τα του τύπου.
Θα έπρεπε να προλαβαίνει καταστάσεις ή και να τις "διαμορφώνει".
Το κλίμα στο χωριό εύκολα μπορεί να σου προκαλέσει ζημιά.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
logios
 
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 22:01

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:07

Thanix έγραψε:Δεν συμφωνείς; Αν έχω άδικο να το συζητησουμε


Sent from my mind using boobs power

ισα ισα πιστευω οτι σε 5 σειρες τα ειπες ολα
ετσι ακριβως ειναι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:13

Ντεσπε για πικα κ ειρωνια τα κανεις ολα...
Και για να υποστηριξεις την αποψη σου οτι Φρανκ κ Ιγκορ ειναι αχρηστοι..

Δε μπορω να διανοηθω οτι εισαι συμφωνος με τις πρακτικές Ιβαν π ακουει τυχαρπαστους κ φέρνει αα, που ενω εφερε ενα τεχνοκρατη στο 3μηνο πανω φερνει ενα μπασκετικό παλιας κοπης για να διορθώσει τα κακως κειμενα του καλοκαιριου, που τον ακυρώνει εμφανεστατα, π ακύρωσε ολες τις προτασεις του για 10αρι λογω χρημάτων και ξαφνικα εχουν μεινει αλλες 2 ωρες για αυτο (και το δεξι μπακ), που γινονται συνεδριασεις ωστε τελικα ν φύγει ο ανθρωπος π εφερε το φρανκ και στηριζαν μαζι τον ιγκορ, που εχει εναν αντιπροεδρο να ξεστομίζει τη μια μπαρούφα μετα την αλλη και ολως τυχαιως να δεχεται την αβαντα των αρδ ως ο ιπποτης π θα ταλλαξει ολα ενω ταυτόχρονα βγαζουν ολους τους αλλους αχρηστους..

Και μη μου λες για αρδ σε μενα κ οτι εχω πεσει σε λουμπα των αρδ, να χαρεις, αυτα π λετε μερικοι για φρανκ, ασπιλο ΝΒ και ιβαν επενδυτή π τον δαγκωσαν παλι, είναι "κοπυ πειστ" του next generation κ του καθε περιεργου..

Σου ειπα, το μονο π εμεινε ειναι να αρχιζεις να μιλας για τον αδικημενο μαρτυρα αα κ για τις συνομωσιες π τον εφαγαν..


Και που σαι, απο μενα τουλαχιστον ειρωνια κ επίθεση στο τοπικ του προπονητή δεν ειδες, μονο.προσπαθεια για συζήτηση κ συναινεση, που τις κατερριπτες συνεχως..
Δυστυχως δε μπορεις να συνομιλησεις εστω αντιπαρατεθεις με τον αλλον, υγιως και χωρις ειρωνιες..


Υ.Γ. σουρμε, κανεις μεγαλο λαθος..οπως προηγηθηκαν ολα οσα ειπες πριν λιγο καιρο με τις αναίτιες επιθεσεις σε μια αποψη, ετσι κ σημερα αυτο π προηγηθηκε ηταν η ειρωνια σου περι κλαψουρισματων κ ιντριγκες κλπ, που μοιραία εφεραν τη δική μ αντιδραση..

Μην τα θελουμε ολα δικά μας..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:16

logios έγραψε:Το μόνο που αποδεδειγμένα ήταν στις αρμοδιότητές του και είμαστε στο 0 είναι τα του τύπου.
Θα έπρεπε να προλαβαίνει καταστάσεις ή και να τις "διαμορφώνει".
Το κλίμα στο χωριό εύκολα μπορεί να σου προκαλέσει ζημιά.


Ξέρεις ποιο είναι το λάθος του;
Προσπάθησε γενικά να κάνει αθόρυβα τη δουλειά του. Στα πάντα.
Χωρίς τυμπανοκρουσίες, χωρίς να δίνει 2 και 3 φορές τη βδομάδα συνέντευξη. Χωρίς φιλίες και αβάντα.
Βάρα καμιά φορά το χέρι στο τραπέζι και μετά ξύνε τα όλη μέρα. Για τον ΠΑΟΚτσή αυτά μετράνε.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:27

simba έγραψε:Ντεσπε για πικα κ ειρωνια τα κανεις ολα...
Και για να υποστηριξεις την αποψη σου οτι Φρανκ κ Ιγκορ ειναι αχρηστοι..


το παρακατω δεν το διαβασα,απλα να σου πω μονο οτι τον φρανκ δεν το θεωρω αχρηστο,λαθη μπορει να εκανε οπως κανουν ολοι ακομα και οι καλυτεροι,αλλα αχρηστος δεν ειναι σιγουρα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:29

Είχα γράψει ένα κατεβατό εδώ για τον Τζακ και τις ευθύνες που έχει ή που θα έπρεπε να έχει.
Συνοπτικά, το βασικό για εμένα ήταν ότι δεν λειτούργησε ως ΠΡΟΕΔΡΟΣ του ΠΑΟΚ. Δηλαδή δεν ήταν ο "αντ' αυτού" του Ιβάν ως όφειλε, δεν παρενέβη στο περσινό μπάχαλο και φυσικά δεν έφτιαξε το επικοινωνιακό κομμάτι.
Επίσης είχα γράψει ότι παρ' όλη την κριτική, θεωρώ την αντικατάστασή του από στελέχη τύπου ΝΒ πισωγύρισμα.
Άρα για εμένα είναι θετικό ότι αντικαθίσταται από τον Μίχελ.

Επειδή στα προηγούμενα ποστ υπάρχει αντιπαράθεση σε σχέση με τον ΝΒ, ξεκαθάρισα από την πρώτη στιγμή ότι δεν θέλω τον ΝΒ λόγω χαρακτήρα (άκρατου εγωισμού), προηγούμενης αποτυχημένης θητείας (τη θυμάστε ελπίζω) και προσωπικής ιστορίας (τζόγου). Και τίποτα δεν με πείθει ότι ο άνθρωπος αυτός μπορεί να λειτουργήσει θετικά για τον ΠΑΟΚ.

Έτσι θέλω να πω ότι βρίσκω τον Rain υπερβολικό. Το ίδιο και τον despe, εδώ και πολύ καιρό. Ειδικά στον despe θέλω να πω, εντελώς φιλικά καθώς έχει καταθέσει σεβαστές απόψεις όλο τον καιρό που τον διαβάζω στο φόρουμ, να χαλαρώσει λίγο. Γιατί βλέπω κόντρα χωρίς πραγματική αιτία και με άλλα παιδιά που σέβομαι όπως τον K_geo και τον καταραμένο.

Για το τέλος, ευχαριστώ τον Τζακ για ότι πρόσφερε.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:40

The_Stalker έγραψε:Είχα γράψει ένα κατεβατό εδώ για τον Τζακ και τις ευθύνες που έχει ή που θα έπρεπε να έχει.
Συνοπτικά, το βασικό για εμένα ήταν ότι δεν λειτούργησε ως ΠΡΟΕΔΡΟΣ του ΠΑΟΚ. Δηλαδή δεν ήταν ο "αντ' αυτού" του Ιβάν ως όφειλε, δεν παρενέβη στο περσινό μπάχαλο και φυσικά δεν έφτιαξε το επικοινωνιακό κομμάτι.
Επίσης είχα γράψει ότι παρ' όλη την κριτική, θεωρώ την αντικατάστασή του από στελέχη τύπου ΝΒ πισωγύρισμα.
Άρα για εμένα είναι θετικό ότι αντικαθίσταται από τον Μίχελ.

Επειδή στα προηγούμενα ποστ υπάρχει αντιπαράθεση σε σχέση με τον ΝΒ, ξεκαθάρισα από την πρώτη στιγμή ότι δεν θέλω τον ΝΒ λόγω χαρακτήρα (άκρατου εγωισμού), προηγούμενης αποτυχημένης θητείας (τη θυμάστε ελπίζω) και προσωπικής ιστορίας (τζόγου). Και τίποτα δεν με πείθει ότι ο άνθρωπος αυτός μπορεί να λειτουργήσει θετικά για τον ΠΑΟΚ.

Έτσι θέλω να πω ότι βρίσκω τον Rain υπερβολικό. Το ίδιο και τον despe, εδώ και πολύ καιρό. Ειδικά στον despe θέλω να πω, εντελώς φιλικά καθώς έχει καταθέσει σεβαστές απόψεις όλο τον καιρό που τον διαβάζω στο φόρουμ, να χαλαρώσει λίγο. Γιατί βλέπω κόντρα χωρίς πραγματική αιτία και με άλλα παιδιά που σέβομαι όπως τον K_geo και τον καταραμένο.


Για το τέλος, ευχαριστώ τον Τζακ για ότι πρόσφερε.



στο μόνο που έχω αντιρρήσεις είναι στην τελευταία πρόταση της πρώτης παραγράφου, για μένα ο ιδανικός πρόεδρος είναι ο γιος του Ιβαν,. και εξηγούμε... να μιλάν την ίδια γλώσσα και να συνεννοούνται επιτέλους έγκαιρα και οχι μετεχρονισμένα πρόεδρος και μεγαλομέτοχος, χωρίς εβδομαδιαίες καθυστερήσεις και ξερω εγώ σκαιπ μαιπ και δεν συμμαζεύετε ... του πούστη πατέρας γιος θα μιλάνε 6 μέρες στις 7 δεν θα μιλάνε ????
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:42

Ξέρεις πόσοι γιοί δεν μιλούν στον πατέρα τους;


SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες