Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Παρ 15 Αύγ 2014, 14:33

Το έκανα παράθεση γιατί συμφωνώ πολύ σε ότι έχεις γράψει εκεί ;)
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 15 Αύγ 2014, 14:35

mpouJr έγραψε:αν καποιος ξερει εβραικα θα μπορουσε να φανει χρησιμος μιας κ λογικα αυτοι θα ξερουν κατι παραπανω απο εμας....


Τέτοια πράγματα σε forum του Π.Α.Ο.Κ. ρε; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 15 Αύγ 2014, 18:21

Ιάκωβος Αγγελίδης: «Περήφανος που είμαι μέλος της οικογένειας του ΠΑΟΚ»

Στην χθεσινή έκτακτη γενική συνέλευση των μετόχων της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, αποφασίστηκε η είσοδος του Ιάκωβου Αγγελίδη στο Δ.Σ. της εταιρείας, ενώ παράλληλα προτάθηκε να αναλάβει ο Κύπριος νομικός με εμπειρία στη διοίκηση επιχειρήσεων και δη των ποδοσφαιρικών τη θέση του προέδρου και διευθύνοντος συμβούλου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Αναλυτικά η απόφαση της ΓΣ:

«Η ΓΣ εγκρίνει την εκλογή του Ιάκωβου Αγγελίδη ως πέμπτου μέλους του ΔΣ για το υπόλοιπο της θητείας αυτού ήτοι μέχρι 2018.

Αρα το Διοικητικό Συμβούλιο από σήμερα έχει ως εξής :

Ιάκωβος Αγγελίδης
Ζήσης Βρύζας
Maria Goncharova
Ηλίας Γεροντίδης
Δημοκράτης Παπαδόπουλος»

Ο Ιάκωβος Αγγελίδης που ανέλαβε καθήκοντα προέδρου και εκτελεστικού διευθυντή της ΠΑΕ ΠΑΟΚ μιλώντας προς το paokfc.gr δήλωσε:

«Είμαι περήφανος για το γεγονός ότι αποτελώ ήδη κομμάτι της οικογένειας του ΠΑΟΚ, ενώ παράλληλα ανυπομονώ να συνεχίσω τη διαδικασία αναβάθμισης του συλλόγου προκειμένου να δούμε τον ΠΑΟΚ εκεί όπου ονειρευόμαστε· εκεί όπου ιστορικά του αρμόζει βάσει των αξιών και της ιδέας που πρεσβεύει.

Ευχαριστώ τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ κ. Ιβάν Σαββίδη για την ευκαιρία που μου δίνει και είμαι πεπεισμένος ότι όλοι μαζί, ο καθένας απ’ το δικό του πόστο, μπορούμε να επιτύχουμε. Eχουμε μπροστά μας έναν μακρύ δρόμο να διανύσουμε και θα χρειαστεί υπομονή και αποφασιστικότητα για να υπερκεράσουμε τα διάφορα εμπόδια που θα συναντήσουμε.

Είναι σημαντικό να μείνουμε συγκεντρωμένοι και αφοσιωμένοι στην αποστολή μας. Σε συνδυασμό μάλιστα με σκληρή δουλειά, το αποτέλεσμα θα είναι ένα σύγχρονο μοντέλο οργάνωσης της ομάδας, για το οποίο θα είμαστε περήφανοι όλοι όσοι αποτελούμε μέρος του.

Το μόνο πράγμα για το οποίο μπορώ να σας διαβεβαιώσω είναι ότι θα προσφέρω όλη μου την ενέργεια και γνώση ώστε τελικά να καταφέρουμε να επιτύχουμε τους στόχους μας».

http://www.paokfc.gr/news-el/angelides- ... -proedros/
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 15 Αύγ 2014, 18:29

ποιοi είναι οι στοχοι μας? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 15 Αύγ 2014, 18:42

Welcome jacob god be with you.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 15 Αύγ 2014, 19:05

mpouJr έγραψε:Ναι αλλα δεν ειδα κανεναν να το κανει αυτο ωστε να τους θεσω αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια,τυπικη διαδικασια εννοω οτι απλα θα μας ανακοινωναν το νεο σχημα,ειπε κανεις οτι θα γινει ενημερωση των μετοχων για το πως θα λειτουργει η παε κ τι ακριβως θα κανει το νεο δ.σ?κανεις δεν απαγορευσε να κανει καποιος ερωτησεις η να εκφρασει τις ανυσηχιες του.........
Βασικα η ανακοινωση ελεγε ακριβως
**Συμπλήρωση – Ανασυγκρότηση Δ.Σ.
**Διάφορα θέματα και ανακοινώσεις.



εγιναν καποιες ερωτησεις ναβι αλλα δεν ηταν κ τιποτα το ιδιαιτερο,μολις ξεκινησαν τα μεταγραφικα (θα παρουμε κανα παικτη τι θα κανουμε?) ειπε οτι θα γινει συνεντευξη τυπου κα θα ενημερωθουμε για αυτα τα θεματα,νομιζω οτι καποιος ρωτησε τι παιζει με τον αμπτουν κ αν θα αποφασιζει μονος του ο νεος προεδρος η παλι θα θελει εγκριση απο τον ιβαν,απαντηθηκε χωρις να δωθει απαντηση θα ελεγα εγω,φυσικα στα πηγαδακια κ χαμηλοφωνα υπηρχαν κ αλλες ερωτησεις αλλα ως εκει....

Ντεσπε λες οτι ο φιλος σου πηγε να ενημερωθει

ο φιλος μου (οπως και εγω αν πηγαινα) πηγε για να μαθει ποιος ειναι ο νεος προεδρος,γιατι επελεξε να ερθει στον ΠΑΟΚ και πως σκοπευει να λειτουργησει την παε.
εγινε μια ερωτηση που μεταφερεται λανθασμενα ως ερωτηση για τα μεταγραφικα.η ερωτηση ητανπεριπου σε αυτο το στυλ ΄΄θα συνεχισει στη παε και επι του νεου προεδρου να περνανε ολα απο εγκριση του ιβαν σαββιδη? για παραδειγμα αν εχουμε συμφωνησει με τον αμπτουν το τελικο οκ θα πρεπει να το δωσειο ιβαν σαββιδης?΄΄
και ο ζησης οπως παντα με τα αλλα λογια να αγαπιομαστε απαντησε οτι δεν εχουμε καμια συμφωνια με τον αμπντουν αυτα ειναι λογια των αρδ. ή πολυ χαζος ειναι ή πολυ πονηρος για να απαντησεικατι τετοιο.

τελος παντων μακαρι ο μιστερ τζακ να αλλαξει ολα τα κακως κειμενα.
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Παρ 15 Αύγ 2014, 19:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Παρ 15 Αύγ 2014, 19:08

εχεις αναλαβει επισημα απο τις 14 Αυγουστου και ακομα δεν εχουμε δει τιποτα απο την παρτη σου..να δω ποτε θα ξεκινησεις την δουλεια..ουτε μεταγραφη δεν εκανες ακομα , ουτε τον παμπλο εκλεισες , ουτε τον βρυζα εδιωξες ουτε , ουτε , ουτε ... απογοητευση ... ετσι θα παμε μπροστα ? κριμα....









υγ. δυστυχως με μια προχειρη ματια στο διαδικτυο ΚΑΙ ΟΜΩΣ συναντησα τετοια σχολια απο "δηθεν" συνοπαδους μου..απλα ντροπη :redcard:
υγ2. καλα μυαλα προεδρε και προσοχη στους γυρω σου..ο τσιτσι εφυγε σαν την 1η πηγη του κακου..κοιτα μην γινει το ιδιο.
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 15 Αύγ 2014, 19:12

Στοχος, οπως λεει στη δηλωσή του, είναι ένα σύγχρονο μοντέλο οργάνωσης της ομάδας, για το οποίο θα είμαστε περήφανοι όλοι όσοι αποτελούμε μέρος του.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 15 Αύγ 2014, 19:29

desperando έγραψε:και τι ειχαμε σημερα? δεν ειχαμε την Γενικη Συνελευση των Μετοχων?
πανηγυρι ειχαμε σημερα?
ή μηπως εμεις που τρεχαμε να αγορασουμε μετοχες οταν υπηρχε αναγκη δεν ειμαστε μετοχοι?



Διαγράφηκε,γιατί προσέβαλε άλλο μέλος.Εκφραστείτε πιο κόσμια,συζήτηση γίνεται..Odi
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Παρ 15 Αύγ 2014, 21:13

Ο χοντρός24 σήμερα ξεσαλώνει παρουσιάζοντας την ΠΑΕ ως μπακάλικο όπου ο τεχνικός διευθυντής επιλέγει έναν συγκεκριμένο παίκτη και αφού έχει συμφωνίσει σε όλα μαζί του και με την ομάδα του έρχετε ο μεγαλομέτοχος και χαλάει την μεταγραφή γιατί ο ποδοσφαιριστής δεν είναι καλό παιδί :?

Επειδή είσαι και τεχνοκράτης ρίξε μια ματιά στο google analytics να δεις τι daily traffic έχει το χοντροsite του.
Όσοι σε ξέρουν λένε ότι τα ποιάνεις γρήγορα ελπίζω να έχεις καταλάβεις ήδη τι εταιρία μοντέλο έχεις αναλάβει :!:
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Παρ 15 Αύγ 2014, 21:38

MANIAKOS έγραψε:ποιοi είναι οι στοχοι μας? :mrgreen:


διαδικασία αναβάθμισης του συλλόγου
αποτέλεσμα θα είναι ένα σύγχρονο μοντέλο οργάνωσης της ομάδας

Τους είπε
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 15 Αύγ 2014, 21:56

αυτά είναι τα μεσα για να πετυχεις κτ....όχι ο στοχος ετσι πιστευω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 15 Αύγ 2014, 22:58

Στοχος του Τζακ ειναι να προσφερει τα μεσα στον ΠΑΟΚ να πετυχει τους στοχους του. Τι δεν καταλαβαινεις;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 15 Αύγ 2014, 23:02

οι αγωνιστικοι στοχοι ποιοι είναι....ειμαστε και ομαδα περαν από εταιρια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 15 Αύγ 2014, 23:05

Το πρωτάθλημα. Το είπε και ο Άγγελος μόλις ήρθε..
Όταν είσαι Π.Α.Ο.Κ., πας για το πρωτάθλημα.
Και μια πορεία ως τους 16 του E.L., διότι πλέον έχουμε καλό όνομα στην Ευρώπη.
Για κύπελλο δεν το συζητάω..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες