Pablo Gabriel Garcia Perez

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Pablo Gabriel Garcia Perez

Δημοσίευσηαπό mbison » Παρ Μάιος 18, 2018 11:11 am

Το διορθωσα, λαθος μου.
ΠΑΟΚ εισαι
Άβαταρ μέλους
mbison

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ Μάιος 18, 2018 11:30 am

Σσσσωραίοςςςςς... :)
Κι εγώ το έσβησα... ;)

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό tad » Κυρ Μάιος 20, 2018 7:39 pm

Μόλις είδα την συνέντευξη σου ...
από αυτές που δίνεις σπάνια ...
γουστάρω που σε ακούω να προσπαθείς να μιλήσεις ελληνικά
γούσταρα λέξη λέξη όλα όσα είπες ...
με τον ίδιο ακριβώς τρόπο όπως όταν έπαιζες ...
τεράστιος άνθρωπος ... τεράστια προσωπικότητα ... αληθινός από τους λίγους ...

χαίρομαι που είσαι κοντά στον ΠΑΟΚ και στα παιδιά της ακαδημίας ... εύχομαι να ακούσουν εσένα και όχι τον κάθε τυχάρπαστο μάνατζερ ... μόνο κέρδος θα έχουν είτε σαν παίχτες είτε σαν άνθρωποι ...

μακάρι πραγματικά να αποδειχθεί ότι είσαι και μεγάλος προπονητής ... ούτε μπορώ να φανταστώ το τι μπορεί να προσφέρει στην αγαπημένη μου ομάδα η κοινή παρουσία σου με αυτόν τον πρόεδρο στην κορυφή της ά ομάδος ...

εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα όπως το ευχήθηκες και εσύ για εμάς ... να σε έχει πάντα καλά εσένα και την όμορφη οικογένειά σου !
Άβαταρ μέλους
tad

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ Ιουν 16, 2018 11:24 am

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ !!!

http://tv.paokfc.gr/video/o-pamplo-gkarsia-sto-paok-tv

Ένας απολαυστικός Πάμπλο Γκαρσία, μετά το τέλος της φετινής σεζόν ανοίγει τα χαρτιά του στην κάμερα του PAOK TV και μιλάει για όλους και για όλα σε μία συνέντευξη από αυτές που δεν συνηθίζει.

Για οσους δεν το εχουν δει. (και γω τωρα θα το δω, να ναι καλα ο tad)
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Ιουν 16, 2018 12:11 pm

Μπράβο Πάμπλο :opaokara: :opaokara: - Μπράβο Π.Α.Ο.Κ.!!!! :opaokara: :opaokara:
Χαίρομαι για την πολύ σημαντική συμφωνία για ανανέωση δύο χρόνων με τον Πάμπλο στην Κ-20 κι εξηγούμαι...

Βρίσκοντας τα οι δύο πλευρές, αποδεικνύεται και το ισχυρό θέλω του Πάμπλο να μείνει στον Π.Α.Ο.Κ., δίχως μάλιστα να φαίνεται ότι έχει καβαλήσει κανένα καλάμι μετά το φετινό Πρωτάθλημα, αλλά ταυτόχρονα και η διάθεση της διοίκησης μας να δουλέψει με έναν σταθερό προπονητή η δεύτερη ομάδα, προετοιμάζοντας έτσι, με τον καλύτερο δυνατόν και σοβαρότερο τρόπο, όποιους παίχτες μας το αξίζουν πραγματικά, για την πρώτη!!!!

:pano:

Αρκεί να διαφοροποιηθούν κάποια πράγματα, ούτως ώστε να μην έχουμε κι άλλες αποχωρήσεις στυλ Δημητρίου...

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ Ιούλ 30, 2018 9:04 pm

Μόλις διάβασα το άκρως συγκινητικό και παοκτσηδικο μήνυμα της συζύγου σου.
Πάντα είστε οικογενειακώς 100% ΠΑΟΚ σε ότι λέτε και κάνετε.

Και μόνο που θυμηθήκατε ότι πέρασαν 10 χρόνια δείχνει την εκτίμηση και το σεβασμό.
Όσο αφορά το ευχαριστώ σας στο μήνυμα ...

Εγώ σας ευχαριστώ και εύχομαι όσα μας προσφέρατε σε επίπεδο ψυχικής ανάτασης να σας τα προσφέρει πίσω ο Θεός απλόχερα και να ζήσουμε μαζί σας ακόμα μεγαλύτερα πράγματα
Άβαταρ μέλους
tad

Δημοσίευσηαπό dimbar » Δευτ Ιούλ 30, 2018 9:08 pm

Προσυπογράφω!

:pano:
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.
dimbar

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ Ιούλ 30, 2018 10:10 pm

ισόβια στον ΠΑΟΚ μεγάλε Πάμπλο Γκαρσία
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ Ιούλ 30, 2018 10:21 pm

Βουρκωσα με το κολάζ... Ότι και να γράψω είναι λίγο για αυτόν τον άνθρωπο. Ένα μεγάλο ευχαριστώ Πάμπλο που βρίσκεσαι στον ΠΑΟΚ μας!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ Ιούλ 30, 2018 10:56 pm

Ενα ρημαδι φιλικο με την εθνικη ουρουγουαης δεν αξιωθηκαμε να παιξουμε στην Τουμπα για να τιμησουμε αυτον τον Ανθρωπο......
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry

Δημοσίευσηαπό rainmaker » Τρί Ιούλ 31, 2018 12:58 am

Έλα ντε...
Άβαταρ μέλους
rainmaker

Δημοσίευσηαπό grg80 » Τρί Ιούλ 31, 2018 1:14 am

Τι θα με συνδεει για παντα με τον Παμπλο

Τελη Γεναρη του 10. Η κακια η ωρα βρισκει την οικογενεια μου. Ο πατερας και ο θειος μου χανονται σε ενα ατυχημα κανοντας αυτο που αγαπουσαν περισσοτερο. Ψαρευαν . Σοκ για ολους μας. Η καθημερινοτητα, οι ευθυνες και οι αναγκες αλλαξαν σε μια στιγμη. Παραμονη του συμβαντος ο πατερας μου με " κοροιδευε " για το καφε δερματινο του Σαντος. Ηταν βαζελακος βλεπετε...

Τις πρωτες μερες ασχολουμουν πολυ με τα διαδικαστικα, κηδειες , μνημοσυνα ,συνταξεις και χαρτουρα. Το μυαλο ομως θολωμενο. Δεν ηθελα στιγμη να αφησω και τη μανα μου μονη της. Εψαχνα για μια διεξοδο. Καποια στιγμη καταφερα να πιω ενα καφεδακι και να διαβασω και κανενα αθλητικο νεο. Πρωτο νεο για τον ΠΑΟΚ μας ηταν το ταξιδι αστραπη του Παμπλο για να κηδεψει την μητερα του! Οχι ρε πουστη μου ειπα , δεν αντεχω αλλα τετοια νεα. Αμφιβολος ,εγραφε η φυλλαδα για το ντερμπι της Τουμπας με τον βαζελο - το καφε δερματινο σκεφτηκα. Εννοειται ρε αμφιβολος, πλακα κανετε;

Τοτε εβλεπα τα ματς στο καφε ενος φιλου. Ενας γαβρακος ξαδερφος με ξεσηκωσε. Παμε ρε να ξεχαστεις να πιουμε και καμια μπυρα. Και πηγαμε.
Κατσαμε σε μια γωνια, δεν εκανα κεφι.

Βλεπω τη φανελα μετο 5. Δεν τον πολυγουσταρα η αληθεια ειναι μεχρι εκεινη την μερα. Τι κανει ρε φιλε το ατομο σκεφτηκα . Πως μπορει; Ξαφνικα το ενδιαφερον για τον αγωνα εγινε πιο προσωπικο. Δεν επερνα τα ματια μου απο πανω του. Ο ΠΑΟΚ κερδιζει φαουλ απο τα πλαγια. Εκτελεστης εκεινος, το 5 , ο Παμπλο Γκαρσια. Σηκωνομαι ορθιος, κανει 2-3 βηματα πισω. Το εκτελει και η μπαλα μεσα. Γκολ φωναζω με μια φωνη σαν να μην ειναι δικη μου, μεγαλη ενταση, ξεσπασμα. Κοιταζω την οθονη , θελω να κλαψω. Ο Παμπλο δειχνει τον ουρανο, τον αγκαλιαζουν και εκεινος κλαιει, και εγω κλαιω.

Και τοτε καταλαβα. Η ζωη συνεχιζεται. Απο τοτε ο Παμπλο εγινε ο αγαπημενος μου. Το παραδειγμα μου. Θα προσπαθησω καποτε να τον συναντησω, να του τα πω, να τον ευχαριστησω

υγ: Δεν ξερω γιατι τα εγραψα αυτα σε ενα δημοσιο φορουμ. Ξερω ομως οτι βαρεθηκα να διαβαζω τους τσακωμους και τις ειρωνιες μεταξυ μας. Ο ΠΑΟΚ μας εχει στα ματια μου παναθρωπινη αξια, ειναι ενα φαινομενο μοναδικο. Και ο Παμπλο αντλει και μεταφερει αυτη την ενεργεια ακομα και αν δε το θελει. Για αυτο αποτελει εμπνευση για πολλους.

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΠΑΟΚΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩ
...δεν ειναι ολα ή ασπρο ή μαυρο , απλα ειναι ολα ασπρομαυρα...
Άβαταρ μέλους
grg80

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί Ιούλ 31, 2018 1:25 am

Μεγάλε Πάμπλο,ένας από εμάς.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί Ιούλ 31, 2018 1:51 am

grg80 έγραψε:Τι θα με συνδεει για παντα με τον Παμπλο

Τελη Γεναρη του 10. Η κακια η ωρα βρισκει την οικογενεια μου. Ο πατερας και ο θειος μου χανονται σε ενα ατυχημα κανοντας αυτο που αγαπουσαν περισσοτερο. Ψαρευαν . Σοκ για ολους μας. Η καθημερινοτητα, οι ευθυνες και οι αναγκες αλλαξαν σε μια στιγμη. Παραμονη του συμβαντος ο πατερας μου με " κοροιδευε " για το καφε δερματινο του Σαντος. Ηταν βαζελακος βλεπετε...

Τις πρωτες μερες ασχολουμουν πολυ με τα διαδικαστικα, κηδειες , μνημοσυνα ,συνταξεις και χαρτουρα. Το μυαλο ομως θολωμενο. Δεν ηθελα στιγμη να αφησω και τη μανα μου μονη της. Εψαχνα για μια διεξοδο. Καποια στιγμη καταφερα να πιω ενα καφεδακι και να διαβασω και κανενα αθλητικο νεο. Πρωτο νεο για τον ΠΑΟΚ μας ηταν το ταξιδι αστραπη του Παμπλο για να κηδεψει την μητερα του! Οχι ρε πουστη μου ειπα , δεν αντεχω αλλα τετοια νεα. Αμφιβολος ,εγραφε η φυλλαδα για το ντερμπι της Τουμπας με τον βαζελο - το καφε δερματινο σκεφτηκα. Εννοειται ρε αμφιβολος, πλακα κανετε;

Τοτε εβλεπα τα ματς στο καφε ενος φιλου. Ενας γαβρακος ξαδερφος με ξεσηκωσε. Παμε ρε να ξεχαστεις να πιουμε και καμια μπυρα. Και πηγαμε.

Βλεπω τη φανελα μετο 5. Δεν τον πολυγουσταρα η αληθεια ειναι μεχρι εκεινη την μερα. Τι κανει ρε φιλε το ατομο σκεφτηκα . Πως μπορει; Ξαφνικα το ενδιαφερον για τον αγωνα εγινε πιο προσωπικο. Δεν επερνα τα ματια μου απο πανω του. Ο ΠΑΟΚ κερδιζει φαουλ απο τα πλαγια. Εκτελεστης εκεινος, το 5 , ο Παμπλο Γκαρσια. Σηκωνομαι ορθιος, κανει 2-3 βηματα πισω. Το εκτελει και η μπαλα μεσα. Γκολ φωναζω με μια φωνη σαν να μην ειναι δικη μου, μεγαλη ενταση, ξεσπασμα. Κοιταζω την οθονη , θελω να κλαψω. Ο Παμπλο δειχνει τον ουρανο, τον αγκαλιαζουν και εκεινος κλαιει, και εγω κλαιω.

Και τοτε καταλαβα. Η ζωη συνεχιζεται. Απο τοτε ο Παμπλο εγινε ο αγαπημενος μου. Το παραδειγμα μου. Θα προσπαθησω καποτε να τον συναντησω, να του τα πω, να τον ευχαριστησω

υγ: Δεν ξερω γιατι τα εγραψα αυτα σε ενα δημοσιο φορουμ. Ξερω ομως οτι βαρεθηκα να διαβαζω τους τσακωμους και τις ειρωνιες μεταξυ μας. Ο ΠΑΟΚ μας εχει στα ματια μου παναθρωπινη αξια, ειναι ενα φαινομενο μοναδικο. Και ο Παμπλο αντλει και μεταφερει αυτη την ενεργεια ακομα και αν δε το θελει. Για αυτο αποτελει εμπνευση για πολλους.

ΠΑΟΚΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩ

+1926
:cry:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί Ιούλ 31, 2018 1:30 pm

grg80 έγραψε:Τι θα με συνδεει για παντα με τον Παμπλο

ΠΑΟΚΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩ
Τι να πεις να είσαι γερός να τους θυμασε..... Σε εκείνο το ματς δίπλα μου ήταν δύο ΠΑΟΚτσηδες από την Λευκάδα αγκαλιάστηκε χωρίς να γνωριζόμαστε στο γκολ του Πάμπλο, απίστευτο γκολ απίστευτες στιγμές......

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
eorptol1

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: sn0ufel4 και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler