Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 10:56

Sick Bastard έγραψε:
paokovios1974 έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Αυτή είναι η πρώτη, πραγματική και πραγματικά μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ με τον Ιβάν σαν μεγαλομέτοχο.
Συγχαρητήρια και ας ελπίσουμε ότι θα είναι ένα μεγάλο συν για την ομάδα.

Τιποτα δεν θα γινει :mrgreen: Ενταξει οφειλω να ομολογησω οτι με εξεπληξες ευχαριστα σημερα ,μετα απο τοση χολη ειπες συγχαρητηρια στον Ιβαν :o ζησαμε να το δουμε και αυτο :lol:


Κακώς εκπλήσσεσαι.
Άλλοι έχουν ατζέντες εδώ μέσα, όχι εγώ.
Και δεν υπάρχει καμία χολή, υπάρχει πάρα πολύ έντονος προβληματισμός.
Το προτιμώ, απ τους yes-men και τους ανεγκέφαλους χειροκροτητές. (προς αποφυγή παρεξηγήσεων μιλάω γενικά).
Μεγάλο δίκιο είχε ο joshua τελικά.

sic η διαφορα της χολης απο τον εντονο προβληματισμο εντοπιζεται στον τροπο εκφρασης του οποιου προβληματισμου τον οποιο καποιος τον εκλαμβανει ως χολη,εσυ αυτο το εκλαμβανεις σαν αδυναμια να συλλαβουμε τους βαθυστοχαστους συλλογισμους σου its ok κανεις δεν ειναι ασφαλτος,ολοι εχουν το δικαιωμα στην υπερμετρη ματαιοδοξια(γενικα μιλαω και γω φυσικα)
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:00

DASKALOS4 έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:
DASKALOS4 έγραψε:Η μεσημβρια μεγαλυτερη αξια εχει.

Μπορείς να το αναλύσεις οικονομικά ή με άλλο τρόπο ώστε να έχει κάποια αξία η γνωμάτευσή σου?
Έχεις ειδικότητα και στην αξιοποίηση ακινήτων?


Η μεσημβρια ειναι του ΠΑΟΚ
Η οποια μεσημβρια ηταν αστεια σαν υποδομες (κτιρια,γηπεδα,αερας) αλλα μερικοι παλι χειροκροτουσαν.
Τουλαχιστον ομως ανηκει στην παε.
τι καθομαι και εξηγω καθε φορα..ρε μπας και θελετε να γινετε και σεις υπαλληλακια του ιβαν?
Κριση υπαρχει οκ..λογικο ειναι δηλαδη που ξες καμια φορά
Σιγα μη βγω στους δρομους να πανηγυρισω για το ξενοδοχειο, την παραλια και τα λουτρα/ γηπεδα του ιβαν.

Παυλαρας ειπε ο ΠΑΟΚοβιος? No fu..ing way...
Γραφτηκες το 2012 και δεν εχω ποστ σου απο τοτε να κραζει παμπλο να πιςτευει παε και κολκα και να λεει εχω μπαλαφα βερον...ειμαι χιλια τοις εκατο σιγουρος..βεβαια τωρα χωρις αποδειξεις..γραψε και συ οτι θες.

Οχι φιλε λαθος κανεις δεν γραφτηκα το 2012 ειμαι ο admin no1 εγω εφτιαξα το paokmania.No f...ing way να εισαι με τα λογικα σου αν το γραψες σοβαρα αυτο.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 02 Αύγ 2014, 11:53

paokovios1974 έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
Κακώς εκπλήσσεσαι.
Άλλοι έχουν ατζέντες εδώ μέσα, όχι εγώ.
Και δεν υπάρχει καμία χολή, υπάρχει πάρα πολύ έντονος προβληματισμός.
Το προτιμώ, απ τους yes-men και τους ανεγκέφαλους χειροκροτητές. (προς αποφυγή παρεξηγήσεων μιλάω γενικά).
Μεγάλο δίκιο είχε ο joshua τελικά.

sic η διαφορα της χολης απο τον εντονο προβληματισμο εντοπιζεται στον τροπο εκφρασης του οποιου προβληματισμου τον οποιο καποιος τον εκλαμβανει ως χολη,εσυ αυτο το εκλαμβανεις σαν αδυναμια να συλλαβουμε τους βαθυστοχαστους συλλογισμους σου its ok κανεις δεν ειναι ασφαλτος,ολοι εχουν το δικαιωμα στην υπερμετρη ματαιοδοξια(γενικα μιλαω και γω φυσικα)


άσε να ξέρω καλύτερα απ τον καθένα για μένα και το πως εκφράζομαι.
Ότι δίνεις παίρνεις.
Κανέναν βαθυστόχαστο συλλογισμό δεν κάνω, αντιθέτως, βαθυτέτοιους κάνουν αυτοί, που όταν προσπαθείς να τους πεις, παιδιά εδώ κάτι πάει λάθος, σου λένε ότι είσαι μίζερος και θες να φας τον Σαββίδη (καραλολ του κερατά) κι αραδιάζουν χίλιες δύο παπαριές καμαρωτές για να κάνουν το μαύρο, άσπρο. Βέβαια, όταν πέφτουν οι φάπες βροχή,

τραλαλα
τραλαλο
κωλοτούμπα
και σανό.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:06

2 ειναι τα τινα,η εισαι η φωνη της συνειδησης του ΠΑΟΚ λοιπον και μεις ειμαστε τα κοιμοισμενα,η απλως υπερβαλεις σε τετοιο σημειο οταν αποτελεις την φωνη της συνειδησης που οι υπολοιποι εμεις οι κοιμισμενοι σε παρεξηγουμε στα ορια της υποψιας.Οπως και να εχει πρεπει να κοιταξεις κατα την αποψη μου τον τροπο με τον οποιο "συνομιλεις"
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:09

Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:22

Σ αρεσε ε? αυταρεσκε :mrgreen:
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 02 Αύγ 2014, 12:22

Sick Μετά απο αρκετό καιρό προσπαθειών, πλέον δε βρίσκω λέξεις.

Μας τα πρηξες. Τα λέμε σε κάνα μήνα. Κάθε μέρα καυγάδες, ειρωνίες, εξυπνάδες και προκλήσεις. Και κοίτα, μην τυχόν κάνεις το λάθος και υποψιαστείς οτι το ban αυτό είχε αφορμές κι αιτίες. ΟΧΙ. Απλά κόβω μια καθαρή επαναστατική φωνή. Μη ξεχνάμε και τα βασικά δηλαδή. Άντε, τα λέμε.


Paokovie, άραξε κι εσύ.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13136
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 16:45

Rain παρολο που εχω ερθει πολλες φορες σε αντιπαραθεση με τον sic νομιζω οτι σημερα ηταν πιο light στις τοποθετησεις του και στο τελος αναγνωρισε και οτι υπερβαλει.Οσο για το πιο προηγουμενο τι να απαντησω δηλαδη σε καποιον που μου λεει οτι ημουν εδω και το 2012 και τοτε εβριζα τον γκαρσια?Πως να απαντησεις στο παραλογο με λογικα επιχειρηματα?σορυ για το οφτοπικ απαντηση στην απαντηση φτασαμε να συζηταμε οτι ναναι.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό DASKALOS4 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 18:25

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez #2
από paokovios1974 » Τετ Ιαν 08, 2014 9:13 pm

guardian4 έγραψε:
Εγω σε περιπτωση που αντικριζα τον γκαρσια θα ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ να του πω να μεινει στον ΠΑΟΚ μετα το φερσιμο που ειχαμε απεναντι του εναμισι χρονο τωρα. Περσι θυσιαστηκε ελεω σερ .ντόνις , και φετος τον φεραμε και του ειπαμε οτι θα εχει ευκαιρείες απλα για να τουμπεκιασει ο κοσμος, και ξανα παγκο και ξανα το κορόιδο.

Πως να ρθει πισω? Ειναι εμφανες οτι ο ΠΑΟΚ το γυριζει σε φλωρικη ομαδα. Διωχνει ολους τους τσαμπουκαλεμενους παικτες και μενουν τα ξυπνητηρια, οι κοντοι σβούρες με ψυχολογικα προβληματα, και η ηττοπαθης παιανία.

Συγκρινοντας με πριν 5 χρονια που το γηπεδο ΕΣΦΙΖΕ απο πάθος λογω των προσωπικοτητων, τα συμπερασματα ειναι για κλαματα. Ετσι θελει ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ, ετσι εχει μαθει, αυτο γουσταρει, και ως πελατες της ΠΑΕ αφου ετσι μας βλεπουν, να φερουν τετοιους παικτες, και να μην μετρουν τα αδεια καθισματα και να παραπονιουνται,
γιατι η κριση ειναι το 15% αυτου που συμβαινει σημερα, αλλα ο χαρακτηρας της ομαδας το υπολοιπο 85.

Απλο και χαρακτηρηστικοτατο παραδειγμα ειναι που ρουφηξαμε 4αρα στο καραισκακι με μια χαλαροτητα λες και ηταν κανα φιλικο προετοιμασιας με την γ εθνικη μάλτας.

Οσο συνεχιζει ετσι η ΠΑΕ ολο και λιγοτερους θα βλεπει, και οτι μπαλα και να παιζουμε αν δεν φερει προσωπικότητες στο χορταρι την τρελα και την προσελευση προ 4-5 ετιας δεν προκειτε να την συναντησει ουτε με το κυαλι.



Πρεπει να κινηθουμε για τον ζαμπιδη οσο ειναι ελευθερος ακομα μπορει να ειναι λιγο κοντος αλλα ειναι πολυ αθλητικος και στο ενας με εναν δεν του βγαινει κανεις μιλαμε για πολυ ξυλο.Απαξιωστε κι αλλο την ομαδα μας παιρνει λιγο ακομα


DASKALOS4 έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:
DASKALOS4 έγραψε:.

?

..
Γραφτηκες το 2012 (εννοουςα το 13) και δεν εχω ποστ σου απο τοτε (απο το 2009 εννοω) να κραζει παμπλο να πιςτευει παε και κολκα και να λεει εχω μπαλαφα βερον...ειμαι χιλια τοις εκατο σιγουρος..βεβαια τωρα χωρις αποδειξεις..γραψε και συ οτι θες.
DASKALOS4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:36

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 18:36

Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο μονο στο μυαλο σου βρισκεται η απαντηση, η προσπαθεια σου να συνδεσεις την απαντηση μου με την αποψη μου για τον Παυλαρα πεφτει στο κενο.Και κακως που σου απανταω κιολας.Εγραψα κατι για Παμπλο ?για ΜΠαλαφα? για βερον?η μηπως για παε και κολκα,ολα στο νοσηρο σου το μυαλο ειναι ψαξτο λιγο εχεις θεμα
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό DASKALOS4 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 19:09

Στο τοπικ του παμπλο, σε απαντηση του γκαρντιαν οτι η ομαδα ειναι φλωρικη εγραψες να φερουμε το ζαμπιδη να ριχνει μπουνιες.
Αι ρεστ μαη κεης

Εισαι τυχερος που δεν ησουν γραμμενος εδω το 9 να βρω και ποστ σου που ξανακραζει παμπλο
DASKALOS4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:36

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 19:17

DASKALOS4 έγραψε:Στο τοπικ του παμπλο, σε απαντηση του γκαρντιαν οτι η ομαδα ειναι φλωρικη εγραψες να φερουμε το ζαμπιδη να ριχνει μπουνιες.
Αι ρεστ μαη κεης

Εισαι τυχερος που δεν ησουν γραμμενος εδω το 9 να βρω και ποστ σου που ξανακραζει παμπλο

Η ουσια της απαντησης μου ειναι οτι κακως απαξιωνουμε την ομαδα με επιχειρημα οτι η παικτες δεν εχουν παθος και δεν εκανα καμια αναφορα στον Παμπλο εδω ειμαι και τωρα αμα θες.Τα δικα σου τα ποσταρισματα δεν χρειαζονται μνημονευση ειναι απο μονα τους μνημεια αυτοικανοποιητικης αυταρεσκειας,με λιγα λογια τον προλογο σου αλλου οχι σε μενα γκε γκε.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό DASKALOS4 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 19:20

Γκεγκε γκαγκα
Εγω αδερφουλη δικαιωνομαι..η παε ειναι για κλωτσιες..

Τοπικ πανελληνιου ΜΟΥΓΚΑ ΠΑΟΚΤΣΗ...ΜΟΚΟ...ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...
DASKALOS4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:36

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 19:24

DASKALOS4 έγραψε:Γκεγκε γκαγκα
Εγω αδερφουλη δικαιωνομαι..η παε ειναι για κλωτσιες..

Τοπικ πανελληνιου ΜΟΥΓΚΑ ΠΑΟΚΤΣΗ...ΜΟΚΟ...ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...

Ειδες που σου λεω οτι εχεις θεμα.Καθε ποσταρισμα και μια επιβεβαιωση,συνεχισε...αδελφουλακο
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 02 Αύγ 2014, 19:46

paokovios1974 έγραψε:
DASKALOS4 έγραψε:Γκεγκε γκαγκα
Εγω αδερφουλη δικαιωνομαι..η παε ειναι για κλωτσιες..

Τοπικ πανελληνιου ΜΟΥΓΚΑ ΠΑΟΚΤΣΗ...ΜΟΚΟ...ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ...

Ειδες που σου λεω οτι εχεις θεμα.Καθε ποσταρισμα και μια επιβεβαιωση,συνεχισε...αδελφουλακο


Τι να εξηγήσεις στους "ο παοκ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ" !!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Doomlord4 και 14 επισκέπτες