Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 02 Αύγ 2015, 19:45

Μεσα στον Οκτωβριο θα μαθουμε :lol:
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 03 Αύγ 2015, 17:03

Διάβασα τον τίτλο του topic και με ξέφυγε ένα γελάκι... Όχι τόσο για το προπονητικό, όσο για εκείνο το βιντεάκι που παίχτηκε στο Παλάς μπροστά σε πολιτικούς της Θεσσαλονίκης...πού είναι όλα αυτά, γιατί δεν ακούμε ΤΙΠΟΤΑ;; Φέτος δεν θα γίνονταν, υποτίθεται;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 03 Αύγ 2015, 17:12

Περιμενεις σοβαρα καποιον να επενδυσει χρηματα σε μια χωρα με καπιταλ κοντρολς με μια κυβερνηση που παει σε διασπαση κ απο κει σε εκλογες; Σοβαρα το περιμενεις;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 03 Αύγ 2015, 17:34

Η κυβέρνηση δεν είναι σε διάσπαση, η Άνγκελα θα ξανακατέβει στις εκλογές και λογικά θα τις κερδίσει.. O Schauble είναι επίσης αγαπητός στο λαό... Όλα καλά.
Σε χρεωμένες χώρες γίνονται συχνά επενδύσεις... Δηλαδή πριν 3 χρόνια που έδωσε για να πάρει τη Π.Α.Ε., δεν ήξερε;; Πριν 3 μήνες που τα έδωσε για να ξεχρεώσει τη Π.Α.Ε., δεν ήξερε;; Ξέρει και μάλιστα πολύ καλύτερα από πολλούς Βουλευτές... Κάτι άλλο "βρωμάει" που δεν αντιλαμβανόμαστε...οκ, εγώ τουλάχιστον...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 03 Αύγ 2015, 17:38

RoMaN έγραψε:Η κυβέρνηση δεν είναι σε διάσπαση, η Άνγκελα θα ξανακατέβει στις εκλογές και λογικά θα τις κερδίσει.. O Schauble είναι επίσης αγαπητός στο λαό... Όλα καλά.
Σε χρεωμένες χώρες γίνονται συχνά επενδύσεις... Δηλαδή πριν 3 χρόνια που έδωσε για να πάρει τη Π.Α.Ε., δεν ήξερε;; Πριν 3 μήνες που τα έδωσε για να ξεχρεώσει τη Π.Α.Ε., δεν ήξερε;; Ξέρει και μάλιστα πολύ καλύτερα από πολλούς Βουλευτές... Κάτι άλλο "βρωμάει" που δεν αντιλαμβανόμαστε...οκ, εγώ τουλάχιστον...

Με τα 10 μυρια ξεχρεωσε η εταιρια του εφαπαξ. Μια επενδυση 20 εκ που εχει φπα φορους εργοταξια και φυσικα πελατολογιο με δυναμικη δεν μπορει να απλωθει στην σημερινη ελλαδα. Πως να το κανουμε; Αλλο χρεωμενη χωρα αλλο χωρα σε προεκλογικο αγωνα, αλλο σταθερο νομισμα αλλο ελλαδα. Εγω πχ δεν θα επενδυα φραγκο. Εχει χωρες που ξερεις τι θα πληρωσεις τι αποσβεση θα κανεις κ κατω απο ποιες συνθηκες. Εδω εχεις ενα αποκυτο τιποτα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 03 Αύγ 2015, 17:39

τωρα το πλανο αλλαξε, ειναι να μπουμε στο top20 της ευρωπης :D
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 03 Αύγ 2015, 18:24

το πλανο ειναι 3 ημερων και το εθεσε ο κολκας οχι 3 ετων 3 ημερων
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό Baiano » Τρί 01 Μαρ 2016, 16:30

Τελικά θα γίνει η όχι το προπονητικό ? Τώρα σύμφωνα με τα λεγόμενα του Ιβάν θα έπρεπε να ψάχνουμε κέτερινγκ για τα εγκαίνια και όχι έκταση στη Σταυρούπολη. :D
Όλα σας τα πρωταθλήματα, ένα δικό μας.
Άβαταρ μέλους
Baiano
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2015, 09:57

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 01 Μαρ 2016, 17:29

Αν δώσει ο ιβαν 1 εκατ έναντι της ετήσιου ενοικίου θα προχωρήσει στην θερμη εκεί νομίζουν ότι βρήκαν την αγελάδα που θα αρμεγουν

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 02 Μαρ 2016, 08:41

Του ζήτησαν προκαταβολή 10 ετήσια νοίκια. Κάτι τέτοιο είπε, οπότε το ενδιαφέρον του για την περιοχή ατόνισε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τετ 16 Μαρ 2016, 19:22

Αποκλειστικό: Προεργασία για αγορά 315 στρεμμάτων στο Σχολάρι
Ο Ιβάν Σαββίδης εξετάζει όλα τα ενδεχόμενα για το προπονητικό κέντρο της ομάδας
Ο ΠΑΟΚ πρέπει να φτιάξει αθλητικό κέντρο μιας και αυτό της Μεσήμβριας δεν καλύπτει τις βασικές ανάγκες της ομάδας και ο Ιβάν Σαββίδης εξετάζει πολλά ενδεχόμενα.



Το PAOK24 έχει την πληροφόρηση πως μέσα στις συζητήσεις που έχουν γίνει, υπάρχει και μία που αφορά την αγορά 315 στρεμμάτων στο Σχολάρι, απέναντι από το κτήριο του Τσάνταλι στον δρόμο για Χαλκιδική.

Πρόκειται για περιουσία που ανήκει σε ιδιώτη, κάτι που σημαίνει πως το διαδικαστικό είναι ξεκάθαρο σε αντίθεση με ότι συμβαίνει όταν υπάρχει κουβέντα με διάφορους φορείς που δεν μπορούν να διαβεβαιώσουν για τίποτα.

Μάλιστα, η περιοχή εκεί μετά από έρευνα που έχει γίνει έχει στο υπέδαφός της θερμά νερά, κάτι που μπορεί να αποτελέσει σημαντικό στοιχείο της επένδυσης και όσον αφορά στη μείωση του ενεργειακού κόστους αλλά και για τη δημιουργία λουτρών.

Στις συζητήσεις που έγινε με τον ιδιώτη, βρέθηκε ο Άρθουρ Νταβιντιάν μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ και άνθρωπος του Ιβάν Σαββίδη.

Η τιμή των 315 στρεμμάτων σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιδιώτη είναι στα δέκα εκατ. ευρώ, όμως υπάρχει η αίσθηση πως μπορεί να πέσει και μέχρι τα οκτώ.

Τα στρέμματα είναι σε απόσταση 17 χιλιομέτρων από το αεροδρόμιο, κάτι που δεν αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα.

Έτσι όπως κυλάνε τα πράγματα στην Ελλάδα και με την γραφειοκρατία που υπάρχει, αλλά και τις τρικλοποδιές που βάζουν στον ΠΑΟΚ και τον Ιβάν Σαββίδη όπως πχ στον δήμο Θέρμης, η κατάληξη της όλης υπόθεσης θα αφορά συμφωνία με ιδιώτη και για αυτόν τον λόγο το PAOK24 αναδεικνύει σήμερα το συγκεκριμένο θέμα.


Το βαζω εδω γιατι γραφει για προπονητικο μονο!
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 16 Μαρ 2016, 19:27

αν υποθεσουμε οτι οι ποδοσφαιριστες ειναι κατοικοι Πανοράματος, τοτε ειναι καλο μερος
οχι ιδανικο , αλλα παλι η αποσταση των 20χλμ ειναι καλη
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 16 Μαρ 2016, 19:30

το κάνει για τον άλλον από το... Λάκκωμα :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 16 Μαρ 2016, 19:34

Αν γίνει εκεί τρελή σφαλιάρα στην θερμη και στους δημάρχους παραδημαρχους κλπ

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Προπονητικό κέντρο Θέρμης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 16 Μαρ 2016, 19:36

κάνουν και μια βουτιά μετά την προπόνηση Χαλκιδική ...
μια χαρά το βρίσκω το σενάριο
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες