Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 26 Μαρ 2015, 22:26

simba έγραψε:Θελουμε καποιον οπως στη Βιγιαρεαλ, Βαλενθια, Ουντινεζε (αλλα να μην ξεπουλαει τοσο), Φιορεντινα, Μαρσειγ, Λιλ, Σεντ-ετιεν...



Ολοι αυτοι οι συλλογοι τα τελευταια 5 χρονια εχουν παρει απο 1 εως κανενα τροπαιο...και το προβλημα του ΠΑΟΚ ειναι οτι θελει να πρωταγωνιστησει και οχι να γινει μια καλη ομαδα που θα κανει εμποριο παιχτων.

Γνωμη μου παντα οτι χρειαζομαστε ΤΔ που εχει παρει τροπαια και να φερει προπονητη που να εχει παρει τροπαια.
(Για να μην παρεξηγηθω και εμενα θα μου αρεζε ενα προτζεκτ με νεαρο φερελπι προπονητη που να εχει πιστωση χρονου ωστε να χτισει αλλα επειδη ειμαστε α) στα βαλκανια β)στην Ελλαδα γ) στη Θεσσαλονικη και πιο πολυ δ) στον ΠΑΟΚ αυτο δεν θα γινει μαλλον ποτε)
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 26 Μαρ 2015, 22:57

Είναι και σε άλλης δυναμικής πρωταθλήματα όμως αυτές οι ομαδες Thanix. Οταν έχει Μπαρτσα , Ρεαλ, Πάρι και Γιούβε αλλάζουν τα κόζια με τα φράγκα.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 26 Μαρ 2015, 23:05

Πιστεψε με αδερφε η βιγιαρεαλ εχει πιο πολλες πιθανοτητες να παρει πρωταθλημα εκει απο οτι εμεις εδω στο μπουρδελο!
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 26 Μαρ 2015, 23:13

Πως μπορεί ένας ΤΔ να ξεπεράσει το βουνό της πρασινοκόκκινης ΚΕΔ; Πως θα σταματήσει την λαίλαπα και την άπραγη πολιτεία;

Αν θέλουμε τίτλους πρέπει να κοιτάξουμε αλλού.

Μέχρι τώρα θεωρώ πως μέλημα μας είναι να δούμε όμορφο ποδόσφαιρο και οι τίτλοι στα παπάρια μας.
Asimos
 

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Πέμ 26 Μαρ 2015, 23:54

Τότε να μην κατέβουμε στο πρωτάθλημα και να δημιουργησουμε νέα λίγκα. ..αλλά πάντα κάποιος μας φταίει. .
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 27 Μαρ 2015, 00:07

Γιατί ψέματα είναι οτι παντα παίρνουν πρωτάθλημα με αλλά μέσα; Αν δε φύγει η σαπιλα κάθε χρονο τα ίδια θα λέμε και θα ψάχνουμε τους φταιχτες σε παιχτες και προπονητές και οι άλλοι θα είναι στο +10, 7 αγωνιστικες πριν το τέλος. Ζήτημα να θυμαμαι 2-3 καθαρά πρωταθληματα απ τα τελευταια 20.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό aoratos » Παρ 27 Μαρ 2015, 02:10

Προφανώς αν δεν καθαρίσει η superleague το αγωνιστικό έρχεται σε δεύτερη μοίρα.
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό astronaut » Παρ 27 Μαρ 2015, 02:30

Προφανώς το '76 & το '85 η λίγκα ήταν καθαρή ή ελέγχαμε την επο ή είχαμε συμμάχους...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Asimos » Παρ 27 Μαρ 2015, 02:41

astronaut έγραψε:Προφανώς το '76 & το '85 η λίγκα ήταν καθαρή ή ελέγχαμε την επο ή είχαμε συμμάχους...


Ναι και το 88 ηταν καθαρή.

3 χρονιές στις 50.

Επίσης στο Τζάμπιο Λίγκ του 86 με τα 25 καθαρά που πήραμε κάναμε γαμώ τις ομάδες.
Asimos
 

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό aoratos » Παρ 27 Μαρ 2015, 02:53

astronaut έγραψε:Προφανώς το '76 & το '85 η λίγκα ήταν καθαρή ή ελέγχαμε την επο ή είχαμε συμμάχους...


Έπρεπε να παρέμβεις στην συζήτηση ανεβάζοντας το επίπεδο θέτοντας ρητορικό ερώτημα για το πόσο καθαρή ήταν η λίγκα το....1926!! Σε είχα για καλύτερο troll...
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Othin » Παρ 27 Μαρ 2015, 03:12

astronaut έγραψε:Προφανώς το '76 & το '85 η λίγκα ήταν καθαρή ή ελέγχαμε την επο ή είχαμε συμμάχους...


Είναι ό,τι πιο αισχρό και π0#$#!κ0 έχω διαβάσει για τον ΠΑΟΚ

Το πιο τραγικό είναι ότι ο τύπος δεν καταλαβαίνει γιατί όλοι θεωρούν ως τεράστια $#@!!#$@@ αυτό που έγραψε γεμάτος αυταρέσκεια.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Asimos » Παρ 27 Μαρ 2015, 03:37

Ποιος δεν έχει συναντήσει τύπους σαν τον - μην το πω γιατί θα φάω μπαν - στη ζωή του;

Ημιμαθής, κρυμμένοι στην ανωνυμία φλερτάροντας συνεχώς με την παράνοια να ζουν την δική τους Ιψενική πραγματικότητα;

Μονίμως να πετάνε καρφιά για όλους, να στηρίζουν ψέματα, να κατασκευάζουν ψέματα;
Να τους φταίνε όλα και όλοι και άμα τους ρωτήσεις μετά από πεντάωρη συζήτηση ποιος κατά τη γνώμη τους είναι ικανός, αμόλυντος, ψυχοπαθής χωρίς παρέες, που κατέβηκε εχθές από το βουνό και δεν πρόλαβε να κολλήσει τις γνωστές ασθένειες, θα σε κοιτάξει γεμάτος περηφάνια και θα σου πει τίποτα σε στυλ ΚΑΜΠΑΝΗ!!!

Η στοιχειώδη ικανότητα του να γράφει κατεβατά, να διαβάζει και να ανακαλύπτει νοήματα πριν μπει το κόμμα σε μια λέξη ενώ αν έμπαινε μετά θα σήμαινε κάτι άλλο, έχει απλά πλάκα, αλλά η αιώνια επιλογή να πάει κόντρα σε όλα εκτός από απομόνωση φέρνει και γραφικότητα.
Asimos
 

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Παρ 27 Μαρ 2015, 05:54

Εχω απορησει πως δεν εχει ακουστει ακομα το ονομα του Ιβιτς εκτος κ αν τα εχει παρατησει....
Αν δεν τα εχει παρατησει νομιζω οτι ειναι μια παρα πολυ καλη περιπτωση.
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 27 Μαρ 2015, 06:22

Ο Ίβιτς ασχολείται ενεργά με το ποδόσφαιρο σαν προπονητής και πουθενά δεν πάρει το μάτι μου το ότι θα τον ενδιέφερε θέση ΤΔ.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής για νέα αρχή

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 27 Μαρ 2015, 07:21

astronaut έγραψε:Προφανώς το '76 & το '85 η λίγκα ήταν καθαρή ή ελέγχαμε την επο ή είχαμε συμμάχους...


Κουρασες
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες