Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 12 Ιουν 2013, 14:48

ΑποστόληςΑ έγραψε:Για όσους μένουν μακριά από Θεσσαλονίκη, όπως εμείς για πχ θα έπρεπε να έχουν αρκετά μειωμένες τιμές.


η τιμη ειναι εξευτελιστική οχι απλα καλη
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Ιουν 2013, 16:22

paoktzis, δεν ισχύει το ίδιο για τις βενζίνες, εκτός κι αν αρχίσουν να ιππεύουν οι οπαδοί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Τετ 12 Ιουν 2013, 16:29

Που ειναι οι προσφορες για ανεργους? Για την επαρχια? Εστω αυτη η τυπικη εκπτωση των 20-25 ευρω (οι βενζινες για ενα παιχνιδι δηλ)...

Ενω οι τιμες στα μεμονωμενα ειναι τζαμπα μερικες φορες, διαρκειας το ιδιο και ακριβοτερο.Δηλ καποιος που ισως σκεφτοταν να παρει διαρκειας, το ξεχναει δεν εχει νοημα...

Διαρκειας πρεπει να αγοραζουμε καθε χρονο εθιμοτυπικα! Να θεωρειται δεδομενο για εναν αριθμο 20.000 οπαδων! Και σε αυτην την κατευθυνση πρεπει να κινειται και η ΠΑΕ. Οχι να επιβραβευει (λεμε τωρα) τον οπαδο που θα "ψησει" εναν αλλο οπαδο... Σιγα μη βγαλετε και εταιρικα διαρκειας...
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό god4 » Παρ 14 Ιουν 2013, 13:49

Το καλύτερο θα ήταν να υπάρχει οργάνωση και όποιος είχε πέρσι διαρκείας να πήγαινε με έναν που δεν είχε και να έπαιρναν την έκπτωση. 20.000 διαρκείας με αυτό τον τρόπο.
Αλλά ξέρουν ότι δεν μπορούμε (δεν θέλουμε) να συνεννοηθούμε κ έτσι την έκπτωση θα την έχουν λίγοι.
Ήρθαμε πάλι για να προσκυνήσουμε
Άβαταρ μέλους
god4
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:19

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:02

Όλοι δύσκολα είμαστε..Για τους Θεσσαλονικείς δεν υπάρχει δικαιολογία.Αν πας να τα δεις σε καφετέρια τα ματς πιο πολλά θα δώσεις.Τώρα για την επαρχία..Με την βενζίνη 1,60 - 1,80 είναι δύσκολες οι καταστάσεις.

Το γεγονός ότι ο λαός δεν έχει λεφτά δεν σημαίνει πως οι τιμές δεν είναι καλές..Τρομερά καλές είναι.Μην λέμε και ότι θέλουμε.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:26

Tetradje έγραψε:Που ειναι οι προσφορες για ανεργους? Για την επαρχια? Εστω αυτη η τυπικη εκπτωση των 20-25 ευρω (οι βενζινες για ενα παιχνιδι δηλ)...

Ενω οι τιμες στα μεμονωμενα ειναι τζαμπα μερικες φορες, διαρκειας το ιδιο και ακριβοτερο.Δηλ καποιος που ισως σκεφτοταν να παρει διαρκειας, το ξεχναει δεν εχει νοημα...

Διαρκειας πρεπει να αγοραζουμε καθε χρονο εθιμοτυπικα! Να θεωρειται δεδομενο για εναν αριθμο 20.000 οπαδων! Και σε αυτην την κατευθυνση πρεπει να κινειται και η ΠΑΕ. Οχι να επιβραβευει (λεμε τωρα) τον οπαδο που θα "ψησει" εναν αλλο οπαδο... Σιγα μη βγαλετε και εταιρικα διαρκειας...


Καρντάσι θαρρώ ότι άν πιάσουμε φέτος τα 20.000 του χρόνου θα έχει έκπτωση σε ανέργους και όχι σε νέα διαρκείας.
Αυτό είναι ένα τρίκ μπάς και...με ένα σμπάρο δυο τριγώνια! ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Rizla » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:35

Οποιος αδερφος μπορει να βοηθησει ας το κανει.
Εχω ενα θεματακι με τον προσανατολισμο και θελω να παρω για διαρκειας μεσω ιντερνετ και να διαλεξω θεση στο κεντρο της 5 με την 6 που στον πο@υτσο να πατησω?
Πχ στην 5 πανω ή κατω δεξια και στην 6 πανω ή κατω αριστερα ή το αντιστροφο? :roll:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:49

Μισό λεπτό, δηλαδή δεν έχει φοιτητικά;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:53

RoMaN έγραψε:Μισό λεπτό, δηλαδή δεν έχει φοιτητικά;;;


καρντάσι σε αστικό θα μπείς;;;; :D :D :D

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 14 Ιουν 2013, 14:59

Ενταξει ολοι καταλαβαινουμε παιζει τρελλο ζορι εκει εξω αλλα Στεβενς θελουμε,παικταραδες θελουμε,να παρουμε πρωταθλημα θελουμε και τα εισητηρια ακομα πιο τσαμπα θελουμε.Ε δεν γινεται ρε παλικαρια μονα ζυγα δικα μας,οι δικαιολογιες τελειωσαν περσι.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Rizla » Παρ 14 Ιουν 2013, 15:12

Rizla έγραψε:Οποιος αδερφος μπορει να βοηθησει ας το κανει.
Εχω ενα θεματακι με τον προσανατολισμο και θελω να παρω για διαρκειας μεσω ιντερνετ και να διαλεξω θεση στο κεντρο της 5 με την 6 που στον πο@υτσο να πατησω?
Πχ στην 5 πανω ή κατω δεξια και στην 6 πανω ή κατω αριστερα ή το αντιστροφο? :roll:


Θα μου απαντησει κανεις το κερατο μου? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό lefis » Παρ 14 Ιουν 2013, 15:13

θες κεντρο γηπεδου αλλα κατω χαμηλα μέση ή ψηλά?
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 14 Ιουν 2013, 15:18

Rizla έγραψε:
Rizla έγραψε:Οποιος αδερφος μπορει να βοηθησει ας το κανει.
Εχω ενα θεματακι με τον προσανατολισμο και θελω να παρω για διαρκειας μεσω ιντερνετ και να διαλεξω θεση στο κεντρο της 5 με την 6 που στον πο@υτσο να πατησω?
Πχ στην 5 πανω ή κατω δεξια και στην 6 πανω ή κατω αριστερα ή το αντιστροφο? :roll:


Θα μου απαντησει κανεις το κερατο μου? :mrgreen:


rizla θόλωσες μου φαίνεται.... :roll: :D :D :D

Σκέψου ότι κάθεσαι πάνω στο σκέπαστρο και βλέπεις απέναντι την 5 & 6. Διάλεξε θέση...τώρα!

5 δεξιά-δεξια πάνω ή κάτω ανάλογα και 6 αριστερά-αριστερά πάνω ή κάτω ανάλογα. ταμαμ καρντάσι μου;;;;; :D :D

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό alp920 » Παρ 14 Ιουν 2013, 15:20

K_geo έγραψε:
RoMaN έγραψε:Μισό λεπτό, δηλαδή δεν έχει φοιτητικά;;;


καρντάσι σε αστικό θα μπείς;;;; :D :D :D

:opaokara: :opaokara: :opaokara:

το 14.Ν.Σ.Σταθμός-Άνω Τούμπα.Και το 37 περνάει αλλά δεν είναι τόσο ευρύχωρο
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2013-2014

Δημοσίευσηαπό Rizla » Παρ 14 Ιουν 2013, 15:24

K_geo έγραψε:
Rizla έγραψε:
Rizla έγραψε:Οποιος αδερφος μπορει να βοηθησει ας το κανει.
Εχω ενα θεματακι με τον προσανατολισμο και θελω να παρω για διαρκειας μεσω ιντερνετ και να διαλεξω θεση στο κεντρο της 5 με την 6 που στον πο@υτσο να πατησω?
Πχ στην 5 πανω ή κατω δεξια και στην 6 πανω ή κατω αριστερα ή το αντιστροφο? :roll:


Θα μου απαντησει κανεις το κερατο μου? :mrgreen:


rizla θόλωσες μου φαίνεται.... :roll: :D :D :D

Σκέψου ότι κάθεσαι πάνω στο σκέπαστρο και βλέπεις απέναντι την 5 & 6. Διάλεξε θέση...τώρα!

5 δεξιά-δεξια πάνω ή κάτω ανάλογα και 6 αριστερά-αριστερά πάνω ή κάτω ανάλογα. ταμαμ καρντάσι μου;;;;; :D :D

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Αχα καλα το πηγαινα δηλαδη...ευχαριστω...παω να κλεισω θεση... :mrgreen: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες