Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Δευτ 26 Μάιος 2014, 23:30

Ale έγραψε:Είναι μεγάλο δικό του και δικό μας πρόβλημα η στήριξη της νδ. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του και σύμφωνα με αυτές κρίνεται. Πολύ περισσότερο οι πολιτευτές.
Όταν η κατοχική κυβέρνηση Σαμαρά-Βενιζέλου και σια συνεχίσει την γενοκτονία στην Ελλάδα, μην ακούσω κανέναν να διαμαρτύρεται. Όλοι μαζί θα φωνάζουμε "ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ, ΟΕΟΕΟΕ".
Και να πω και κάτι άλλο, που ίσως να ακουστεί βαρύ, αλλά
Στα @@ μου και η Θέρμη και τα χρέη της παε, όταν είμαι δυόμισι χρόνια τώρα στο εξωτερικό χωρίς προοπτική να γυρίσω, όταν οι συνταξιούχοι γονείς μου σε λίγο καιρό θα χρειάζονται την φυσική μου παρουσία δίπλα τους κι εγώ δεν θαμπορώ να την προσφέρω, όταν όλοι οι συγγενείς και οι φίλοι μου τυραννιούνται για 20ευρα μεροκάματα, όταν, όταν, όταν...
Την στήριξή μου ο Ζαγοράκης την είχε αμέριστη όταν υποτίθετο πως πολεμούσε την σαπίλα. Σήμερα που εντάσσεται επίσημα στον καρκίνο της χώρας, γίνεται άσπονδος εχθρός δικός μου και όσων προσπαθούν να σώσουν την καημένη την Ελλαδίτσα και τον λαό της.
Αν τα φυτά οι γαύροι πα νηγυρίζουν για την νίκη του Μώρ@λη, πρέπει κι εμείς να τρέξουμε να τους μοιάξουμε;
Ελπίζω το τόπικ αυτό να κλειδωθεί σύντομα.


Απλά τα πράγματα.Όποιος δεν καταλαβαίνει όσα γράφονται μπορεί να ψηφίζει ζαγορ για να μας φτιάξει προπονητικό κ να πληρώσουμε τα χρέη.και δεν μαμεις άμα σε λίγο καιρό γίνουμε οι σκλάβοι της Ευρώπης?Θα έχουμε προπονητικό.
Θα παρακαλούσα αν γίνεται να κλείσει το τοπικ.Ο άνθρωπος πλέον είναι ευρωβουλευτής.καλή τύχη στν νέα του καριέρα κ πορεία που διάλεξε.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Δευτ 26 Μάιος 2014, 23:46

Μερικα πραγματα ετσι για επαναληψη

ΠΑΟΚ ειναι επανασταση.Η επανασταση ειναι ΠΑΟΚ.
οχι μπλουζακια ντεμεκ ρεβολουσιονιστα
Η ιδιοσυγκρασια του ΠΑΟΚτση ειναι αντιεξουσιαστικη και παλλαικη
Οταν γαλουχηθηκαμε με αυτην την ιδεα που λεγεται ΠΑΟΚ υποστηριξαμε κατι που ειναι υπερανω απο κομματα ωστοσο αποτελει πολιτικο φαινομενο.
Ο ΠΑΟΚ ειναι πολιτικο φαινομενο καθως εχει δογματικες αξιες (ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ) πονεμενες ριζες (ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ) ιδεολογικα ερεισματα (ΟΝΕΙΡΑ) και το σημαντικοτερο εχουμε μαθει να τα κατακτουμε οχι χαριστικα αλλα να αγωνιζομαστε.

Παμε στο δια ταυτα
Το να πει καποιος ΠΑΟΚτσης ειμαι αριστερος και ο αλλος ειμαι δεξιος δε μου λεει κατι.
Απο τη στιγμη που γεννηθηκαμε ΠΑΟΚτσηδες ειμαστε ΠΡΩΤΑ ΠΑΟΚ και μετα ο,τι σκατα θελει ο καθεις.

Δε με ενδιαφερουν ουτε τα χρεη να μου τα σβησουν ουτε το προπονητικο.
ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.


Ο Ζαγορακης επαψε σημερα να ειναι ΠΑΟΚτσης.Βασικα δεν επαψε απλως εβαλε μπροστα την πολιτικη του ταυτοτητα αν θελετε την κομματικη απο την ΠΑΟΚτσηδικη.Το κουτελο του πλεον θα ταυτιστει με αυτους που μας φτασαν ως εδω.

Και στο κατω κατω πρεπει να σταματησει αυτο το φαινομενο με τους κομματικους μαιντανους!Υπαρχουν ατομα που σπουδαζουν χρονια πολιτικες επιστημες και μπορουν να εκφερουν καλυτερα απο τον καθενα μια πολιτικη αποψη!Ωστοσο προτιμουν να βαλουν καποιον τραγουδιαρη ή αθλητη τα κομματα ως τιμης ενεκεν στην μεγαλειωδη προσφορα του..
Μη χεσω

Δεν εχω προβλημα με τον Ζαγορακη.Με στενοχωρησε η προδοσια του αλλα δε θα του βρισω και τη μανα.Ο καθενας ειναι ελευθερος να επιλεξει πως θα πορευτει στη ζωη του.Ποιος ειμαι εγω που θα οριοθετησω το σωστο απο το λαθος;
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Δευτ 26 Μάιος 2014, 23:50

+1926
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Τρί 27 Μάιος 2014, 02:42

Ale πολλά μπράβο. Δε θα μπορούσα να τα γράψω καλύτερα.
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 27 Μάιος 2014, 05:13

Νομιζω οτι μετα απο τοσα ποστ ο Αργαγεδων (ο οποιος καταληφθηκε απο καποιο πνευμα δεν υπαρχει αλλη εξηγηση) τα εγραψε πιο σωστα απο ολους :D

Οποιος εχει θεμα με τον Ζαγορ ας παει να του μιλησει κ ας ακουσει κ την δικια του πλευρα.
Το να κραζεις πισω απο ενα πληκτρολογιο η να βγαζεις συμπερασματα για το πως κ το γιατι ειναι λιγακι αδερφιστικο κατ'εμε,εχεις θεμα πανε ζητα να μιλησεις μαζι του κ ρωτα τον στα ισια για να παρεις απαντηση στα ισια,οσο δεν το κανεις κ εχεις απλα μια εικονα "αλλαλουμ" απο τους μεν κ τους δε χανεις την μπαλα.
Οι μεν θα βγαλουν τα κακως κειμενα οι δε τα καλως κειμενα κ παει λεγοντας,ο καθενας μας εδω μεσα εχει παρει πληθος πληροφοριων,ιντριγκων,σεναριων,καταστατικων,πορισματων κ οτι π@π@ρια λεει ο καθε ΑΡΔ για την υποθεση ζαγορακη κ ποτε δεν ακουσαμε την δικια του αποψη.
Τον ρωτησα γιατι δεν βγαινει να πει δημοσια αυτα που λεει σε εμας,απαντησε οτι το μονο που θα καταφερει ειναι να διχασει πιο πολυ τον κοσμο.

Οταν επι 20 χρονια οι γονεις μας οι συγγενεις μας οι συναδελφοι οι γνωστοι μας ψηφιζαν αυτα τα 2 μεγαλα κομματα που στην ουσια μας εφεραν σε αυτη την κατασταση δεν μπορουμε εμεις να πουμε οτι δεν εχουμε μεριδιο ευθυνης.
Γιατι ξερω οτι 1 μυριο τυποι μπηκαν στο δημοσιο,οτι πανω απο 2 μυρια τυποι βολευτηκαν με ρουσφετια κ πασης φυσης εξυπηρετησεις ωστε να δωσουν την ψηφο τους,αρκετοι χρηματιστηκαν,παρα πολλοι εβαλαν "βισμα" για υποθεσεις του στρατου της εφοριας της πολεοδομιας γενικα οτι ειχε σχεση με κρατος,γιαυτο κ εδιναν την ψηφο τους στους καταστροφεις της χωρας μας,βαζοντας το δικο τους προσωπικο συμφερον πανω απο ολα,οποτε την απεχθεια του καθενος την ακουω βερεσε,ετσι εχουμε μαθει κ αν μας "βοηθησει" καποιος θα τον βοηθησουμε κ εμεις.
Στην τελικη αν περασει ο νομος για την Θερμη κ τα χρεη θα σβηστουν ολα τα κακως κειμενα του ζαγορ κ θα παμε να τον ψηφισουμε μαζικα?
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 27 Μάιος 2014, 08:04

Οχι βέβαια δεν θα το ψηφίσουμε μαζικά μονο όσοι ψηφίσουν νδ αλλα θα του πω και ενα ευχαριστώ δεν ειμαι αχάριστος θα κανει κατι για το οποιο δεσμεύτηκαν καποιοι για να χρησιμοποιήσουν τον ζαγορ στην πολιτική .....και παλαιότερα είχε δεχθεί πολλες προτάσεις .....κατα τα αλλα προσωπική επιλογη του ειναι που δεν συμφωνω αλλα δεν με πέφτει και λόγος ......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 27 Μάιος 2014, 08:38

Ω ρε μάνα μου κάτι κωλοτούμπες.

Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Μάιος 2014, 09:01

eorptol έγραψε:Οχι βέβαια δεν θα το ψηφίσουμε μαζικά μονο όσοι ψηφίσουν νδ αλλα θα του πω και ενα ευχαριστώ δεν ειμαι αχάριστος θα κανει κατι για το οποιο δεσμεύτηκαν καποιοι για να χρησιμοποιήσουν τον ζαγορ στην πολιτική .....και παλαιότερα είχε δεχθεί πολλες προτάσεις .....κατα τα αλλα προσωπική επιλογη του ειναι που δεν συμφωνω αλλα δεν με πέφτει και λόγος ......


Σοβαρά ρε Πτολεμαϊδιώτη*;;;
Να του πούμε "ευχαριστώ" για τι πράγμα ακριβώς;;
Που το κόμμα του μας παίρνει 10 και μας δίνει 3;
Που αυτά που του υποσχέθηκαν δεν τα τήρησαν ΠΟΤΕ και τώρα πήγε αυτός να τους δώσει ψήφους στο όνομά του για να καταφέρει (αν) να πάρει μετά από αρκετά χρόνια αυτά που ζητούσε επανειλημμένα;;
Που την είδε ξαφνικά πολιτικός στις πλάτες του ελληνικού λαού, ενώ πριν λίγα χρόνια το έπαιζε Τσε Γκεβαρίδης;

Ευχαριστώ, αλλά δεν θα πάρω!



* Δεν το λέω με στυλ "μωρέ τι μας λες;", αλλά με απογοήτευση, τύπου "Και σύ τέκνον;"...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46419
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τρί 27 Μάιος 2014, 09:10

ΑΜΑΡΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 27 Μάιος 2014, 10:23

οτι εγινε έγινε. θες τωρα Θόδωρε να πουμε ότι κατι έκανες; πρωτο πραγμα που πρεπει να κανεις ως ευρωβουλευτης ειναι επισημο θεμα για το ελλ.ποδοσφαιρο και την μαφιοζικη λειτουργια του.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 27 Μάιος 2014, 10:40

Ο αρμαγκεδον δεν ηταν αυτος που δεν ηξερε που πεφτει ο μπελλος και η 4 και κραζατε ολοι?
Πρωτη φορα τα λεει σωστα τα γραμματα ε?
Α ρε δεν ειμαστε για τιποτα τελικα.



http://www.paokfc.gr/wp-content/uploads ... gismos.pdf


1/7/2009 μέχρι και 31/6/2010:
ΖΗΜΙΑ –2.3 Ευρω

ΙΣΟΛΟΓΙΜΟΣ 30/6-2010 -1/7/2011
ΖΗΜΙΑ-2,8 εκ. ευρώ

ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 2011-2012 ΟΠΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ
ΖΗΜΙΑ-4.8 εκ ευρω

Ωπ, μηπως εχουμε και τα 3,8 εκατομυρια απο την πωληση βιερινια εδωπερα(εσοδα απο παραχωρηση ποδοσφαιριστων)?
Αρα παμε στα -8.6 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑΚΙΑ σε μια σεζον

Αλλο περιεργο κι αυτο. Πως γινεται απο τα -2 .. -2 να πηγαμε στο -8 σε μια χρονια?






Μμμ, για να δουμε, 13 εκατομμυριακια..Ελα μωρε τωρα 13 εκατομμυρια τρυπα

Τη σεζον 09-10 σπαταληθηκαν 19 εκατομυρια ευρω για μεταγραφες και ανανεωσεις συμβολαιων
Τη σεζον 10-11 σπαταληθηκαν 33 εκατομυρια ευρω για μεταγραφες και ανανεωσεις συμβολαιων... ??? τι 33?
Τη σεζον 11-12 σπαταληθηκαν 20 εκατομυρια ευρω για μεταγραφες και ανανεωσεις συμβολαιων


Συνολικα στις 3 μονο αυτες χρονιες 72 εκατομυρια σε συμβολαια και μεταγραφες ποδοσφαιριστων.

Την χρονια 10-11 πως ηταν μια-μιση φορα ο προϋπολογισμος?
Μηπως ηταν η ιδια χρονια με τα 21.500 χιλιαδες διαρκειας??

Εικόνα

Τελοσπαντων, οποιον τον κοβει τον κοβει


μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 27 Μάιος 2014, 10:41

mpouJr έγραψε:Νομιζω οτι μετα απο τοσα ποστ ο Αργαγεδων (ο οποιος καταληφθηκε απο καποιο πνευμα δεν υπαρχει αλλη εξηγηση) τα εγραψε πιο σωστα απο ολους :D

Οποιος εχει θεμα με τον Ζαγορ ας παει να του μιλησει κ ας ακουσει κ την δικια του πλευρα.
Το να κραζεις πισω απο ενα πληκτρολογιο η να βγαζεις συμπερασματα για το πως κ το γιατι ειναι λιγακι αδερφιστικο κατ'εμε,εχεις θεμα πανε ζητα να μιλησεις μαζι του κ ρωτα τον στα ισια για να παρεις απαντηση στα ισια,οσο δεν το κανεις κ εχεις απλα μια εικονα "αλλαλουμ" απο τους μεν κ τους δε χανεις την μπαλα.
Οι μεν θα βγαλουν τα κακως κειμενα οι δε τα καλως κειμενα κ παει λεγοντας,ο καθενας μας εδω μεσα εχει παρει πληθος πληροφοριων,ιντριγκων,σεναριων,καταστατικων,πορισματων κ οτι π@π@ρια λεει ο καθε ΑΡΔ για την υποθεση ζαγορακη κ ποτε δεν ακουσαμε την δικια του αποψη.
Τον ρωτησα γιατι δεν βγαινει να πει δημοσια αυτα που λεει σε εμας,απαντησε οτι το μονο που θα καταφερει ειναι να διχασει πιο πολυ τον κοσμο.

Οταν επι 20 χρονια οι γονεις μας οι συγγενεις μας οι συναδελφοι οι γνωστοι μας ψηφιζαν αυτα τα 2 μεγαλα κομματα που στην ουσια μας εφεραν σε αυτη την κατασταση δεν μπορουμε εμεις να πουμε οτι δεν εχουμε μεριδιο ευθυνης.
Γιατι ξερω οτι 1 μυριο τυποι μπηκαν στο δημοσιο,οτι πανω απο 2 μυρια τυποι βολευτηκαν με ρουσφετια κ πασης φυσης εξυπηρετησεις ωστε να δωσουν την ψηφο τους,αρκετοι χρηματιστηκαν,παρα πολλοι εβαλαν "βισμα" για υποθεσεις του στρατου της εφοριας της πολεοδομιας γενικα οτι ειχε σχεση με κρατος,γιαυτο κ εδιναν την ψηφο τους στους καταστροφεις της χωρας μας,βαζοντας το δικο τους προσωπικο συμφερον πανω απο ολα,οποτε την απεχθεια του καθενος την ακουω βερεσε,ετσι εχουμε μαθει κ αν μας "βοηθησει" καποιος θα τον βοηθησουμε κ εμεις.
Στην τελικη αν περασει ο νομος για την Θερμη κ τα χρεη θα σβηστουν ολα τα κακως κειμενα του ζαγορ κ θα παμε να τον ψηφισουμε μαζικα?

Να με συγχωρείς, αλλά δεν είναι καθόλου αδερφίστικο να κρίνεται δημόσια ένας πολιτευόμενος. Αυτή είναι η δουλειά του και, αν δεν του αρέσει, ας την αλλάξει. Διάλεξε ο συγκεκριμένος να πολιτευθεί με την νδ και σύμφωνα με αυτήν του την επιλογή θα κριθεί. Πιο απλά δεν γίνονται τα πράγματα.
Όσο για τα υπόλοιπα, αν οι γονείς μου έπεφταν από το μπαλκόνι, έπρεπε να τους ακολουθήσω κι εγώ; Κι αν η χώρα έχει γ@μηθεί από τα φυτά που ψηφίζουν τόσα χρόνια, πρέπει να συνεχίσουμε να την γ@μούμε κι εμείς ψηφίζοντας τους ίδιους και τους ίδιους;
Ο hulk4teo το έγραψε πολύ όμορφα παραπάνω: "όποιος δεν καταλαβαίνει, μπορεί να ψηφίζει ζαγορ για να μας φτιάξει προπονητικό κ να πληρώσουμε τα χρέη.και δεν μαμεις άμα σε λίγο καιρό γίνουμε οι σκλάβοι της Ευρώπης?Θα έχουμε προπονητικό."
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 27 Μάιος 2014, 10:49

eorptol έγραψε:Οχι βέβαια δεν θα το ψηφίσουμε μαζικά μονο όσοι ψηφίσουν νδ αλλα θα του πω και ενα ευχαριστώ δεν ειμαι αχάριστος θα κανει κατι για το οποιο δεσμεύτηκαν καποιοι για να χρησιμοποιήσουν τον ζαγορ στην πολιτική .....και παλαιότερα είχε δεχθεί πολλες προτάσεις .....κατα τα αλλα προσωπική επιλογη του ειναι που δεν συμφωνω αλλα δεν με πέφτει και λόγος ......

Όχι μόνο σε/μας πέφτει λόγος, αλλά σε/μας πέφτει και ψήφος. Θα ήταν ιδιωτική του υπόθεση αν άλλαζε κούρεμα. Αν πήγαινε διακοπές στην Ρόδο αντί για την Χαλκιδική. Αν γινόταν βουδιστής. Διαλέγοντας όμως να πολιτευθεί, οφείλει κάθε στιγμή να κρίνεται για τις πολιτικές του επιλογές.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 27 Μάιος 2014, 11:37

Φυσικα και θα τον κρίνεις σαν ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΩΠΟ .....αλλά δεν μπορείς να του πεις εισαι εγκληματίας δεν επρεπε να το κανεις αυτο θα ρωτήσεις εμενα κλπ. .....για μενα ας κανουν τα λαμόγια αυτα που του υποσχέθηκαν για τον ΠΑΟΚ θα του πω ενα ΜΠΡΑΒΟ γιατι βοήθησε αλλα μεχρι εκει ......και σαν μέλος της νδ θα κριθεί και σκληρά πολιτικά παντα ......για να δούμε
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τρί 27 Μάιος 2014, 13:38

guardian4 έγραψε:
http://www.paokfc.gr/wp-content/uploads ... gismos.pdf

1/7/2009 μέχρι και 31/6/2010:
ΖΗΜΙΑ –2.3 Ευρω

ΙΣΟΛΟΓΙΜΟΣ 30/6-2010 -1/7/2011
ΖΗΜΙΑ-2,8 εκ. ευρώ

ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 2011-2012 ΟΠΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ
ΖΗΜΙΑ-4.8 εκ ευρω

Ωπ, μηπως εχουμε και τα 3,8 εκατομυρια απο την πωληση βιερινια εδωπερα(εσοδα απο παραχωρηση ποδοσφαιριστων)?
Αρα παμε στα -8.6 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑΚΙΑ σε μια σεζον

Αλλο περιεργο κι αυτο. Πως γινεται απο τα -2 .. -2 να πηγαμε στο -8 σε μια χρονια?


Όποιος θέλει να δημιουργεί εντυπώσεις.. ή δεν προσέχει τι διαβάζει ή προσέχει αλλά δεν το γράφει. Οι ζημίες είναι 4,8 εκ. αλλά ο guardian με τη λογική "γ@μίστε το ζαγοράκη" τις έκανε 8 εκ.
Τι μας λέει μια απλή ανάγνωση; Τις διαφορές αυτής κ της προηγούμενης χρήσης οι οποίες στο περίπου είναι:
Έσοδα από αγώνες: - 4,24 εκ.
Άλλα έσοδα εκμεταλλεύσεως (μάλλον χορηγίες κλπ): - 0,7 εκ
Από ποδοσφαιριστές που αποχώρησαν: - 2,5 εκ.
Από έξοδα προηγούμενων χρήσεων: - 1εκ.
Σύνολο: - 8,44 εκ.
+ 3,85 πώληση Βιερίνια
-4,6 εκ. αποτέλεσμα.. ρε για δες πως βγαίνουν τα νούμερα..
Όχι, εγώ δεν θα βελάξω..
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες