Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 16 Απρ 2013, 17:27

Taseos έγραψε:
bob έγραψε:έχω μία επιταγή να σπάσω θα μου δώσεις ρευστό? ρε σαν τους γαύρους μην κάνετε,παραδεχτείτε κάτι...ο ΠΑΟΚ είναι πολύ ανώτερος όλων μας για να έχει ανάγκη αυτά τα λαμόγια!

Υ.Γ.τελικά έγινε κακοδιαχείριση ναι ή όχι? :roll:

Σταματα να κανεις τον ειδημονα στα πλαφον γιατι αποτι φαινεται εισαι ασχετος κ αυτο δεν ειναι κακο. Απο την χρηματοδοτηση των πιστωτων της παε με επιταγες βιολιδη διευκολυνεται η ΠΑΕ. Οχι ο βιολιδης. Το αν οι επιταγες σφραγιστηκαν κ αναγαστικα πληρωθηκαν απο τον οπισθογραφο εν προκειμενω την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Δεν ειναι ουτε κακοδιαχειριση ουτε κλοπη. Γι αυτο βεβαια κ ο ιβαν ειδε ελεγξε κ γνωριζει τι εγινε. Ξερεις ειναι πολυ ευκολο για τον οποιοδηποτε να πετα στον αερα χαζαμαρες. Α κ η κακοδιαχειρηση μια κ σε ενδιαφερει δεν ειναι ποινικο αδικημα. Το να μην ξερεις να χειριστεις μια ΑΕ ΑΛΛΑ μετα απο πιεσεις να το κανεις δε σημαινει οτι εισαι λαμογιο

απλα πραγματα ομορφα και ωραια,σε πεντε γραμμες ολη η αληθεια που αποκρυπτεται εσκεμμενα απο καποιους γιατι ετσι τους βολευει, και εχουν φαει τον παπα πολλα αδερφια λογο αγνειας
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:27

eorptol έγραψε:Τόσο αφελής αυτός ο Ιβαν τα φράγκα πως τα έκανε απορώ πραγματικά :):)
Ναι θα κυνηγήθουν απο τους πυρπολητες του σαχα έχουν το know how
δεν εχει περιουσια ο ιβαν. ο κοκαλης ειναι απο πισω.. :D :D
απορω ο νικολας σε ντουβαρια μιλαει?
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό slidar » Τρί 16 Απρ 2013, 17:29

Εκανε πολλα κακα στον ΠΑΟΚ ο καβλιαρης. Το χειροτερο ισως ηταν οτι επι ημερων του ο ΠΑΟΚ διοικηθηκε με νοοτροπια ψηλικατζιδικου.. πραγμα το οποιο με βαση το πορισμα που εντεχνως το εκρυβε ο ερασιτεχνης ( γνωστοι οι λογοι) μπορουσε να τον οδηγησει στην στενη..

Και το κυριοτερο ηταν οτι διοικηθηκε με νοοτροπια ψηλικατζιδικου και εχασε ευκαιρια να ξεφυγει επιπεδο διοτι με τα εσοδα της 4ετιας καβλιαρη ( κοντα στα 100 χαρτια ) καταφερε να μας βαλει 12 μεσα.. πραγματικα ηθελε πολυ μεγαλη προσπαθεια για να το καταφερεις.

ΑΑΑ ξεχασα εφταιγε που παιζαμε ευρωπη.. καντε τωρα ολοι λιγο ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:29

Όταν διατυμπανίζεις εξυγείανση και στο τέλος εμφανίζεις τρύπα 4 τουλάχιστον επιπλέον εκατομμυρίων ευρώ τότε μόνο πετυχημένος δεν μπορείς να χαρακτηριστείς..
Όσο για τα υπόλοιπα που καταλογίζεις ευθύνες στον κοσμάκι που πλέρωνε, ο κοσμάκης φίλε μου ζήτησε και τίτλο αλλά δε νομίζω να είδε κάτι εκτός αν μου διαφεύγει κανένας μαστραπάς..
Επίσης ο σωστός παράγοντας είναι αυτός που με τον ένα ή τον άλλο ΝΟΜΙΜΟ τρόπο πετυχαίνει τον στόχο που είχε αρχικά θέσει, αλλιώς αν είναι να αλλάζουν τα σχέδια ανάλογα με το τι λέει ο κόσμος ας βάλουμε προέδρους τον μπάμπη το σουγιά από το διοικητήριο και τον μάκη τον κασέτα από το καϊνάρι..
Εσύ δηλαδή μας λες ότι οι επιλογές για Πρόεδρο του ΠΑΟΚ είναι μόνο ο τεστοστερόνης και ο supermarket-ας..
ΟΚ ακούγεσαι..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 16 Απρ 2013, 17:31

Parolos έγραψε:Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?

σε αυτο ρωτα τον μεγαλομετοχο μονο αυτος ξερει γιατι τον εφερε πισω και που τον χρειαζεται.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 16 Απρ 2013, 17:33

Odi έγραψε:Σε τί ακριβώς απέτυχαν;Στο ότι δεν έκαναν εξυγίανση;9οι δεν βγήκαμε την χρονιά της εξυγίανσης;Γούσταρε κανείς τέτοιες χρονιές;Ο κόσμος δεν πίεζε για μεταγραφές;Ο κόσμος δεν πίεζε για διακρίσεις;Ο κόσμος δεν ήθελε ΠΑΟΚ έξω απ την μετριότητα και το μαύρο χάλι που είχε πριν τον Ζαγοράκη;

Ο ένας μεγαλομπακάλης,ο άλλος κλέφτης και ο τρίτος που έχει λεφτά ηλίθιος που φέρνει τις επιλογές αυτές.

Κανείς δεν κάνει πια γ αυτόν τον ΠΑΟΚ. Εκτός αν ξέρετε κανέναν και μας τον κρατάτε κρυφό.


Κάνουν οι ίδιοι, έχουν πετύχει την εξυγίανση στο Manager τους μέσα σε 1.5 χρόνο!



Το μεγάλο - του Ζαγοράκη είναι η υπερκοστολόγιση παιχτών τύπου Arias, Filomeno, Savvini, Παπάζογλου.. Βασικά όλων! Ακόμα και ο Contreras είχε πολύ μεγάλο συμβόλαιο.
Ο Σαββίδης των εκατομμυρίων είπε στον 14 να χαρίσει και τα οφειλόμενα.

Δεν θα κράξουμε τον Ζαγοράκη που δεν είχε επιχειρηματική εμπειρία όταν ανέλαβε τον Π.Α.Ο.Κ., έλεος!
Μήπως έπρεπε να ψηθεί στον Άρη ως πρόεδρος και μετά να έρθει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:33

desperando έγραψε:
Parolos έγραψε:Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?

σε αυτο ρωτα τον μεγαλομετοχο μονο αυτος ξερει γιατι τον εφερε πισω και που τον χρειαζεται.


Εγώ δε ξέρω..
απλά ρωτάω αυτούς που πανηγυρίζουν γιατί προφανώς γνωρίζουν..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό kaltirim » Τρί 16 Απρ 2013, 17:35

Kranatos έγραψε:Εσύ με τα ματάκια σου τον έλεγχο τον είδες..?

Για τον νυν πρόεδρο-μεγαλομπακάλη


ΜΕΓΑΛΟΜΠΑΚΑΛΗΣ;;;;;;;

ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ! :opaokara:
Άβαταρ μέλους
kaltirim
 
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Παρ 03 Ιουν 2011, 21:49

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 16 Απρ 2013, 17:37

Όταν όλοι γουστάρανε με τις πορείες στην Ευρώπη και την διεκδίκηση πρωταθλήματος,κανέναν δεν ένοιαζε η εξυγίανση.Αν έβγαινε ένας τότε και έλεγε κάτι θα ήταν μέγας μάγκας.Διοικούσε ένα σωματείο με πάνω από 1 εκατομμύριο λαό και κανείς δεν έλεγε τίποτα.Μετά Χριστόν όλοι προφήτες είναι.Και όποιος κατάλαβε,κατάλαβε.

Ο καθένας έχει την άποψη του.Δική μου είναι πως ούτε ο Ζαγοράκης είναι κλέφτης,ούτε ο Σαββίδης χαζός.

Θυμίζω απλά οτι ο Ζαγοράκης ο "κλεφτης" ήρθε στον μισοδιαλυμένο ΠΑΟΚ για να κυβερνήσει βουλιαγμένο καράβι.Δεν είδα και κανέναν άλλον να κάνει κάτι παρόμοιο.Οπότε αν το δίλημμα είναι ο Ζαγοράκης ή ο φανταστικός άγνωστος Χ που δεν έχει εμφανιστεί τα τελευταία 25 χρόνια εγώ διαλέγω Ζαγοράκη.Α περίμενε μωρέ ήρθε και ο άγνωστος Χ και τον λένε Σαββίδη.Αλλά ούτε αυτός κάνει μάλλον.Έφερε τον Ζαγοράκη βλέπεις.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 16 Απρ 2013, 17:40

Parolos έγραψε:
desperando έγραψε:
Parolos έγραψε:Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?

σε αυτο ρωτα τον μεγαλομετοχο μονο αυτος ξερει γιατι τον εφερε πισω και που τον χρειαζεται.


Εγώ δε ξέρω..
απλά ρωτάω αυτούς που πανηγυρίζουν γιατί προφανώς γνωρίζουν..

φυσικα και δεν ξερεις,αν ηξερες δεν θα σουν σε ενα φορουν να γραφεις οτι σου ρθει αλλα θα οργανωνες στρατηγικα τον ΠΑΟΚ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 16 Απρ 2013, 17:42

Χωριστείτε σε βάρδιες παιδιά, 4ωρες κατά προτίμηση για να μη χάνεται και η ένταση των επιχειρημάτων.
Μην έχουμε αλληλοκαλύψεις (εκτός όταν απέναντι είναι ο εορπτολ που είναι κανόνι ο μπαγάσας και πυροβολεί αδιακρίτως )

Πρέπει να ξυπνήσουμε όλα τα πρόβατα και είναι πολλά πανάθεμά τα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό kaltirim » Τρί 16 Απρ 2013, 17:43

Parolos έγραψε:
desperando έγραψε:
Parolos έγραψε:Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?

σε αυτο ρωτα τον μεγαλομετοχο μονο αυτος ξερει γιατι τον εφερε πισω και που τον χρειαζεται.


Εγώ δε ξέρω..
απλά ρωτάω αυτούς που πανηγυρίζουν γιατί προφανώς γνωρίζουν..


Ούτε εγώ ξέρω, όμως πανηγυρίζω γιατί θεωρώ το Ζαγόρ κεφάλαιο για τον ΠΑΟΚ (δε χρειάζεται ανάλυση αυτο)
Επίσης μου αρέσει που άνθρωποι που είναι ΠΑΟΚ μαζεύονται και πάλι όλοι μαζί ώστε να προσφέρει ο καθένας ό,τι καλύτερο μπορεί.
Το λόγο που μπήκε ξανά στη ζωή μας όμως μπορείς να τον μάθεις ΜΟΝΟ από τον πρόεδρο τον "μεγαλομπακάλη" όπως τον χαρακτήρισε κάποιος πιο πάνω. Αυτός ξέρει και νομίζω ότι σκέφτεται, εκτιμά και υπολογίζει λίγο καλύτερα από εμάς εδώ μέσα.
Τελευταία επεξεργασία από kaltirim και Τρί 16 Απρ 2013, 17:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
kaltirim
 
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Παρ 03 Ιουν 2011, 21:49

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 16 Απρ 2013, 17:45

μπορω να ρωτησω οσους εχουν τετοιο μενος απεναντι στον Ζαγορακη να εξηγησουν τους λογους?
τι ειναι αυτο που σημερα με κανει να ειμαι κωλοτουμπας? γιατι ξευτελιζεται ο ΠΑΟΚ με αυτη την κινηση?οσοι εχουν διαθεση για πολιτισμενο διαλογο με επιχειρηματα θα ηθελα να μου απαντησουν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:47

Με είδες πουθενά να γράφω ότι δεν κάνει ο Σαββίδης..?
Δηλαδή τα λάθη του πρέπει να τα καταπίνουμε στο βωμό των χρημάτων που βάζει..?
Αν αύριο μεθαύριο σου ξανακουβαλήσει τον Γκαγκάτση στα γραφεία και σου βάλει υπεύθυνο κανέναν Κασναφέρη εσύ μην αντιδράσεις για να μην στεναχωρήσεις τα ρούβλια..
Τον σέβομαι τον Σαββίδη αλλά όταν και αν βλέπω πως κάνει παρεμβάσεις που σπιλώνουν το όνομα και την καθαρότητα των όσων πρεσβεύει ο ΠΑΟΚ οφείλω στον εαυτό μου και στην ιστορία αυτής της ομάδας να βγαίνω και να τις καταδικάζω..
Και στην τελική φίλε μου εγώ πάνω από όλα την περηφάνια του ΠΑΟΚ έχω και μπροστά σ'αυτήν δε λογαριάζω κανέναν..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό aggmet » Τρί 16 Απρ 2013, 17:48

Odi έγραψε:Όταν όλοι γουστάρανε με τις πορείες στην Ευρώπη και την διεκδίκηση πρωταθλήματος,κανέναν δεν ένοιαζε η εξυγίανση.Αν έβγαινε ένας τότε και έλεγε κάτι θα ήταν μέγας μάγκας.Διοικούσε ένα σωματείο με πάνω από 1 εκατομμύριο λαό και κανείς δεν έλεγε τίποτα.Μετά Χριστόν όλοι προφήτες είναι.Και όποιος κατάλαβε,κατάλαβε.

Ο καθένας έχει την άποψη του.Δική μου είναι πως ούτε ο Ζαγοράκης είναι κλέφτης,ούτε ο Σαββίδης χαζός.

Θυμίζω απλά οτι ο Ζαγοράκης ο "κλεφτης" ήρθε στον μισοδιαλυμένο ΠΑΟΚ για να κυβερνήσει βουλιαγμένο καράβι.Δεν είδα και κανέναν άλλον να κάνει κάτι παρόμοιο.Οπότε αν το δίλημμα είναι ο Ζαγοράκης ή ο φανταστικός άγνωστος Χ που δεν έχει εμφανιστεί τα τελευταία 25 χρόνια εγώ διαλέγω Ζαγοράκη.Α περίμενε μωρέ ήρθε και ο άγνωστος Χ και τον λένε Σαββίδη.Αλλά ούτε αυτός κάνει μάλλον.Έφερε τον Ζαγοράκη βλέπεις.



μπραβο ρε φιλε αυτο ειναι το σωστο!!! εχουν πεσει πανω στον Ζαγορακη κλεφτης το ενα το αλλο....
ο Σαββιδης τον βαζει στο μαγαζι του τον "κλεφτη"
ΡΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ
Άβαταρ μέλους
aggmet
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ 22 Μάιος 2008, 18:32
Τοποθεσία: ΡΟΔΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες