Θοδωρής Ζαγοράκης - σύμβουλος του μεγαλομετόχου

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό hitman » Τρί 16 Απρ 2013, 16:45

Αυτή είναι η τρίτη καθαρά προσωπική επιλογή του Ιβάν, μετά τον Τσιστιακοφ και τον Βουκιτς. Δικαιούται κι αυτός να έχει προσωπικές επιλογές.

Γιατί μέχρι τώρα είχε προσωπικές επιλογές επί παντός επιστητού μόνο το γνωστό (δημοσιο)υπαλληλικο-τεχνικό παρεακι περαστικών.

Και κάποιοι που συνέδεσαν το συγκεκριμένο παρεακι με τον ΠΑΟΚ, θα δυσαρεστηθουν και θα κράζουν, παρότι μέχρι σήμερα φωνασκούσαν περί ενότητας, ομοψυχίας, κατά του "διχασμού" της "εμπαθειας" και της "προσωπολατρειας".


Ο ΤΕΟ έρχεται, οι περαστικοί φεύγουν...κάτι σαν τη διαφήμιση του Τζόνι Γουοκερ ένα πράμα...


ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΤΕΟ.
" Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία"
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 16 Απρ 2013, 16:50

Ο Σαββίδης έκανε οικονομικό έλεγχο στην ΠΑΕ το Καλοκαίρι.Έσκασε 150.000 ευρώ.

ΑΝ είχε ανακαλύψει ατασθαλίες από πλευράς Ζαγοράκη έχετε την εντύπωση πως θα ήθελε να τον ξαναφέρει στον ΠΑΟΚ;Λέτε να ήθελε μέσα άνθρωπο που είχε κλέψει την εταιρεία του;Τον έχετε για χαζό;

Ενίσχυση με ποδοσφαιρανθρώπους για τον ΠΑΟΚ.Ενίσχυση σε όλα τα επίπεδα κάτι που δεν είχαμε ποτέ.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 16 Απρ 2013, 16:52

Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 16 Απρ 2013, 16:54

Τα 320.000 που κάλυψε ο ίδιος ο Σαββίδης και έλειπαν από τα ταμεία της παε μετά το ματς με τον ατρόμητο εσύ φίλε μου ξέρεις πού πήγαν..?
Και αν ξέρεις πού πήγαν και δεν κάνει να το πεις (γιατί όλοι έτσι λένε) νιώθεις περήφανος για τον σκοπό αυτών των χρημάτων..?
Μου αρκούν και μονολεκτικές απαντήσεις..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 16 Απρ 2013, 16:57

δυστυχως ειμαστε πολυ αχαριστοι σαν λαος οι ελληνες.
ξεχναμε πολυ ευκολα που ημασταν μου φαινεται πριν αναλαβει ο ζαγορ.
αλλα τοτε τον παρακαλαγαμε να αναλαβει για να υπαρχουμε.
προσωπικα δεν κανω καμια κωλοτουμπα. η γνωμη μου παραμενει η ιδια. ακομα και οταν ολοι ουρλιαζαν για κλοπες εκατομυριων και φαγοποτι και και και η αποψη μου παρεμενε η ιδια.
κωλοτουμπα εκαναν αυτοι που τον παρακαλουσαν να αναλαβει, φωναζαν στην καμαρα να τος ο πρωθυπουργος, ζαγορακη να το ξερεις το πρωταθλημα εσυ θα μας το φερεις, και στο τελος τον κυνηγησαν και τον εβγαλαν κλεφτη.
ΠΟΙΟΝ ΡΕ? ΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ?
βεβαια ολους αυτους τους ξεφτιλισαν τα πορισματα και ο ιβαν με τις κινησεις αλλα αμα το μυαλο ειναι κολλημενο..

ο ΠΑΟΚ κερδισε απο τον ζαγορακη παρα πολλα πραγματα, ο ζαγορακης εχασε απο την ενασχοληση του με τον ΠΑΟΚ παρα πολλα πραγματα.
εγω στη θεση του θα εκανα τη ζωη μου μολις σταματουσα το ποδοσφαιρο, θα μπαινα σε καμια επο, διακοπες ολο το χρονο κτλ. οχι να τους βγαλω απ τα σκατα και να χω τον καθε εξυπνο οπαδο, ραδιοφωνατζη να με βγαζει και κλεφτη απο πανω.

δυστυχως γι αυτους αργα η γρηγορα η αληθεια φανερωνεται.

αληθεια οι συνδεσμοι θα βγαλουν ανακοινωση κατα του ιβαν που τον εφερε πισω η εδω δε μας παιρνει?

ΙΒΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ. :pano:
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 16 Απρ 2013, 16:59

Δεν ξέρω που πήγαν.Ξέρεις εσύ;Αν ναι,να πας στον εισαγγελέα να κάνεις καταγγελία.Και να το πεις και στον Σαββίδη γιατί μάλλον δεν ξέρει και περιμένει εσένα για να μάθει.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό erevos187 » Τρί 16 Απρ 2013, 17:04

Ζαγοράκη να το ξέρεις....
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Αιντε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
erevos187
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 22:18
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 6

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:06

μια χαρά ξέρει ο Σαββίδης και προφανώς εγκρίνει..
Αλλά εγώ προσωπικά που είμαι οπαδός του ΠΑΟΚ ντρέπομαι για τους ισχυρισμούς της πλευράς Ζαγοράκη για το πού πήγαν τα λεφτά αυτά (επαναλαμβάνω στην περίπτωση που είμαστε καλοπροαίρετοι και δεν δεχόμαστε την υπεξαίρεση)
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 16 Απρ 2013, 17:10

Αν υπήρχε υπεξαίρεση θα είχε φανεί στον έλεγχο.

320.000 σε 5 χρόνια ισούται με 4.500 τον μήνα αν θέλει κάποιος να πιστεύει πως τα έβαζε στην τσέπη του ο Ζαγοράκης.

Ο τωρινός πρόεδρος έχει μισθό 7.000.Εκτός αν το ξεχάσατε ή αν πιστεύεται πως στον ΠΑΟΚ υπάρχει κάποιος που δουλεύει για την ψυχή της μάνας του.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 16 Απρ 2013, 17:11

gergeo4 έγραψε:Αντε δωνη σου φεξε.. :lol:


Ο Δώνης έσωσε τον Σαλπιγγίδη από το κράξιμο, ο Ζαγοράκης τον Δώνη... Αν είναι να έρθει μετά ο Μπαλάφας να σώσει τον Ζαγοράκη από το κράξιμο, ψήθηκα! :mrgreen:

Betonieras έγραψε:Θα θέλα να πω τρία πράγματα:
1) Καλώς ήρθες ξανά στον ΠΑΟΚ μας Θοδωρε Ζαγορακη, μεγάλε αρχηγε. Σε πίστευα κ σε πιστεύω. Στον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ που θελουμε τέτοιες προσωπικότητες δε περισσεύουν.
2) άστοχη κίνηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ να το κάνει πριν απο ενα ιδιαιτερα κρισιμο ματς για τη χρονια αυτη κ μαλιστα ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ,κινηση που έπρεπε να γίνει είτε αργότερα κ να συνοδεύεται απο παράθεση στοιχείων πουνα καθαρίζουν τη οποία κηλίδα του κεφαλαίου Ζαγορακης. Επιφυλασσομαι προς την ΠΑΕ οτι ισως το πράξει το τελευταίο που ανέφερα στο άμεσο μέλλον.
3) παρακαλούνται οι όσοι διαφωνούντες σε αυτη τη κίνηση να εκφράσουν κοσμια την οποία αντίθεση τους. Διχασμός στον ΠΑΟΚ τέτοια εποχή, κ σε τέτοιο ματς μονο κακο θα κάνει. Προτού πράξετε οτιδήποτε σκέφτεται που ειναι κ γιατι σήμερα η ξαδελφη ΚΟΥΛΑ. Ας επικεντρωθούν όλες οι φωνές στα του ματς να σπρώξουμε την ΠΑΟΚΑΡΑ σε μια μεγαλη νίκη.

ΥΓ: παλικάρια φώναξτε κ για μένα που θα μαι μακρια σώματι, αλλα η ψυχη μου θάναι στην Τούμπα στη θέση που έχω το διαρκείας μου. ΠΑΟΚ ειμαστε ολοι...


Πιο ομοφωνία απόψεων πεθαίνουμε. Με τη διαφορά ότι δεν έχω διαρκείας και δεν θα είμαι εκεί.

hitman έγραψε:Αυτή είναι η τρίτη καθαρά προσωπική επιλογή του Ιβάν, μετά τον Τσιστιακοφ και τον Βουκιτς. Δικαιούται κι αυτός να έχει προσωπικές επιλογές.



Συν την υπάρχουσα διοίκηση..


Parolos έγραψε:Και πεντακαθαρος να είναι δεν έπρεπε να τον φέρει..
Μόνο διχόνοια θα φέρει και τίποτα παραπάνω..!
Δηλαδή σε τι θα τον συμβουλεύσει ακριβώς? Που θα χρειαστεί μπορεί να μου πει κάποιος?


Και το "14" δίχασε αλλά τώρα μια χαρά είναι όλα με τη πάρτη του, χώρια από 50-100 άτομα. Που τώρα είναι ΟΝΤΩΣ 50-100 άτομα.



_______________________


Αυτό το πράγμα που πριν από σημαντικούς αγώνες "τσακωνόμαστε" για άσχετα πράγματα, δεν μπορώ να το καταλάβω... :shock:

Καλώς όρισες πίσω, Θόδωρα!


Υ.Γ.: Τώρα τι θα λέμε, "Ξέρει ο Θοδωρής!", "Ξέρει ο Ζήσης!", "Δεν ξέρει κανείς τους!", "Ξέρω εγώ!";; Τι; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό WestBlock4 » Τρί 16 Απρ 2013, 17:13

Ζαγορακη να το ξερεις..... αμα φυγει ποτε ο σαββιδης ξερεις μπορεις κ παλι να φυγεις... οποτε γουσταρεις μην σε αγχωνει σπιτι σου ειναι κανεις οτι θελεις.. α κ οσο για τα λεφτα πρωτος μαγκας εγινες απο 15οοο το μηνα μπορει τωρα να φας περισσοτερα./
Άβαταρ μέλους
WestBlock4
 
Δημοσιεύσεις: 1775
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 23:19

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 16 Απρ 2013, 17:15

Εσύ με τα ματάκια σου τον έλεγχο τον είδες..?
Εγώ δεν τον είδα και προτιμώ να πιστέψω το πόρισμα των ορκωτών που βγήκε στη δημοσιότητα..
Για τον νυν πρόεδρο-μεγαλομπακάλη που μου λες κι εσύ και ο μάκης ο κασέτας σε πληροφορώ πως το γεγονός ότι ο ένας δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ δεν συνεπάγεται ότι ο άλλος κάνει..
Είχαν τις ευκαιρίες τους και οι 2 και ΑΠΕΤΥΧΑΝ γι'αυτό και θα κυνηγηθούν από τα φαντάσματα τις Τούμπας όπως τους πρέπει..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 16 Απρ 2013, 17:16

Τόσο αφελής αυτός ο Ιβαν τα φράγκα πως τα έκανε απορώ πραγματικά :):)
Ναι θα κυνηγήθουν απο τους πυρπολητες του σαχα έχουν το know how
Τελευταία επεξεργασία από eorptol και Τρί 16 Απρ 2013, 17:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 16 Απρ 2013, 17:17

eorptol έγραψε:Τόσο αφελής αυτός ο Ιβαν τα φράγκα πως τα έκανε απορώ πραγματικά :):)


Με λαμόγια στο πλευρό του! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θοδωρής Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 16 Απρ 2013, 17:18

Σε τί ακριβώς απέτυχαν;Στο ότι δεν έκαναν εξυγίανση;9οι δεν βγήκαμε την χρονιά της εξυγίανσης;Γούσταρε κανείς τέτοιες χρονιές;Ο κόσμος δεν πίεζε για μεταγραφές;Ο κόσμος δεν πίεζε για διακρίσεις;Ο κόσμος δεν ήθελε ΠΑΟΚ έξω απ την μετριότητα και το μαύρο χάλι που είχε πριν τον Ζαγοράκη;

Ο ένας μεγαλομπακάλης,ο άλλος κλέφτης και ο τρίτος που έχει λεφτά ηλίθιος που φέρνει τις επιλογές αυτές.

Κανείς δεν κάνει πια γ αυτόν τον ΠΑΟΚ. Εκτός αν ξέρετε κανέναν και μας τον κρατάτε κρυφό.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες