German Chistyakov

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 15 Μάιος 2014, 23:12

stephanos έγραψε:
Σοβαρή ερώτηση: Ποιοί αποτελούν το «παρεάκι»; Όνοματεπώνυμα ή περιγραφές (δεν έχω πρόβλημα με αυτό, αν διστάζεις για τα ονόματα), αλλά κυρίως θέλω να το οριοθετήσουμε κάπου. Π.χ. είναι «αυτοί οι 2, αυτοί οι 3, αυτοί οι 1013». Όχι λόγια αέρα, συγκεκριμένα, όπως αρμόζει σε ΠΑΟΚτσή.

να σου πω εγω ποιοι αποτελουν το ΄΄παρεακι΄΄ οπως το αποκαλουν ορισμενοι

βρυζας,γεωργιαδης,λεμονακης,τσονης,σαλονιδης,φλωρης,τουντουρης,ευαγγελοπουλος,τοπιδης,αποστολοπουλος.
και να με συγχωρεσουν οποιοι απο το ΄΄παρεακι΄΄εκ παραδρομης δεν αναφερθηκαν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 23:21

Ακολουθει στιγμιοτυπο μεταγραφικου σχεδιασμου


Εικόνα
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Πέμ 15 Μάιος 2014, 23:22

nikolasf έγραψε:ΑΠΟΔΟΠΟΜΠΙΑΙΟΣ ΤΡΑΓΟΣ


Το σωστό είναι αποδιοπομπαίος τράγος... Μην ξεχάσουμε και τα Ελληνικά που ξέρουμε (χωρίς παρεξήγηση αδερφε...)
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 16 Μάιος 2014, 08:11

ΑποστόληςΑ έγραψε:bye - bye!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό jibbie » Παρ 16 Μάιος 2014, 09:14

Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 16 Μάιος 2014, 09:21

Kostomanolis έγραψε:
nikolasf έγραψε:ΑΠΟΔΟΠΟΜΠΙΑΙΟΣ ΤΡΑΓΟΣ


Το σωστό είναι αποδιοπομπαίος τράγος... Μην ξεχάσουμε και τα Ελληνικά που ξέρουμε (χωρίς παρεξήγηση αδερφε...)

Αιλα ραι παλοικαραι που κανης κε παρατοιροισοι για τα αιλινηκα μας
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 16 Μάιος 2014, 09:29

Εάν πληρώσει μόνο αυτός το μάρμαρο, θα είναι εκτός απο υποκριτικό, και ημιτελές, μηδαμινό, και οι αλλαγές και η βελτίωση θα μείνουν στα λόγια και στις κρυφές μας, φρούδες, ελπίδες.

Έκανε λάθη, πατάτες χοντρές, απέτυχε και καλώς χαιρετά, αλλά απλά είναι ένας από τους πολλούς που απέτυχαν παταγωδώς για 2η συνεχόμενη χρονιά σε όλα τα επίπεδα. Εάν οι άλλοι μείνουν, απλά θα είναι μία τρύπα στο νερό η απομάκρυνσή του.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4093
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Παρ 16 Μάιος 2014, 09:56

bane1980 έγραψε:Εάν πληρώσει μόνο αυτός το μάρμαρο, θα είναι εκτός απο υποκριτικό, και ημιτελές, μηδαμινό, και οι αλλαγές και η βελτίωση θα μείνουν στα λόγια και στις κρυφές μας, φρούδες, ελπίδες.

Έκανε λάθη, πατάτες χοντρές, απέτυχε και καλώς χαιρετά, αλλά απλά είναι ένας από τους πολλούς που απέτυχαν παταγωδώς για 2η συνεχόμενη χρονιά σε όλα τα επίπεδα. Εάν οι άλλοι μείνουν, απλά θα είναι μία τρύπα στο νερό η απομάκρυνσή του.


++++++++++++
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 16 Μάιος 2014, 10:49

desperando έγραψε:
stephanos έγραψε:
Σοβαρή ερώτηση: Ποιοί αποτελούν το «παρεάκι»; Όνοματεπώνυμα ή περιγραφές (δεν έχω πρόβλημα με αυτό, αν διστάζεις για τα ονόματα), αλλά κυρίως θέλω να το οριοθετήσουμε κάπου. Π.χ. είναι «αυτοί οι 2, αυτοί οι 3, αυτοί οι 1013». Όχι λόγια αέρα, συγκεκριμένα, όπως αρμόζει σε ΠΑΟΚτσή.

να σου πω εγω ποιοι αποτελουν το ΄΄παρεακι΄΄ οπως το αποκαλουν ορισμενοι

βρυζας,γεωργιαδης,λεμονακης,τσονης,σαλονιδης,φλωρης,τουντουρης,ευαγγελοπουλος,τοπιδης,αποστολοπουλος.
και να με συγχωρεσουν οποιοι απο το ΄΄παρεακι΄΄εκ παραδρομης δεν αναφερθηκαν


Ευχαριστώ και εσένα. Αυτή η απάντηση μου φαίνεται πιο πλήρης (και δεν ξέρω και μερικούς). Ο guardian δεν έδωσε απάντηση, άρα θεωρώ ότι συμφωνεί με τη «λίστα του slidar» (λογοπαίγνιο, φίλε slidar, no offence).
slidar έγραψε:Βρυζας Γεωργιαδης Κωνσταντινιδης Γκαγκατσης Ποικιλίδης, Ζαγοράκης, Γεροντίδης,Μαυροφρύδης, Ιωσηφίδης


Οπότε να θεωρήσω ότι το πραγματικό «παρεάκι» αποτελείται από την ένωση των παραπάνω συνόλων ή από την τομή αυτών; Η ένωση μου βγάζει 17 άτομα, μπερδεύτηκα. Η τομή μόνο Ζ.Β. και Γ.Χ., ok, ξεμπερδεύτηκα.

Πάμε και στο πραγματικά σημαντικό:
desperando έγραψε:και να με συγχωρεσουν οποιοι απο το ΄΄παρεακι΄΄εκ παραδρομης δεν αναφερθηκαν

Καταλαβαίνεις βέβαια ότι με αυτή την ατάκα, κάθε φορά που κάποιος μας ξυνίζει, τον χώνουμε στο «παρεάκι» και τον τρώει το μαύρο σκοτάδι, οπότε πρακτικά δεν ξεμένουμε ποτέ από «εχθρούς». Κάτι μου θυμίζει.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό rouki » Παρ 16 Μάιος 2014, 11:00

"Πληρώνει το μάρμαρο", διότι πολλά τα λεφτά, αν και δεν είμαι της γνώμης, οτι πέτυχε κάτι θετικό;
Διάβασα κάπου για περίπου 30.000€ τον μήνα.
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1450
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 16 Μάιος 2014, 13:28

stephanos έγραψε:
desperando έγραψε:και να με συγχωρεσουν οποιοι απο το ΄΄παρεακι΄΄εκ παραδρομης δεν αναφερθηκαν

Καταλαβαίνεις βέβαια ότι με αυτή την ατάκα, κάθε φορά που κάποιος μας ξυνίζει, τον χώνουμε στο «παρεάκι» και τον τρώει το μαύρο σκοτάδι, οπότε πρακτικά δεν ξεμένουμε ποτέ από «εχθρούς». Κάτι μου θυμίζει.

φίλε στεφανε είσαι έξυπνο άτομο και καταλαβαίνεις ποια είναι τα άτομα της λίστας που κάποιοι αποκαλούν "παρεακι".
τον αν εσυ αύριο θα με ξυνιζεις είναι λίγο δύσκολο να σε κολλησω στην συγκεκριμένη λίστα που έχει ανθρώπους με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.
τώρα επειδή τον τελευταίο καιρό ντυθηκες υπερασπιστής των πάντων,μπορείς να μου πεις τι έγινε περυσι τέτοιον καιρό με την περίπτωση απιστολοπουλου ?και ρωτάω γι αυτην την περίπτωση γιατί είναι γνωστή προς όλους ,έχει και άλλες παρόμοιες περιπτώσεις αλλά δεν έχουν δει το φως
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό angelheart » Παρ 16 Μάιος 2014, 14:00

Despe εγώ πάλι (όπως το διαβάζω) άλλο νομίζω πως εννοεί ο Στέφανος.
Τσάμπα "φόρτωσες"... :lol: :lol: :lol:

ON topic : για τον Κο Τσιστιάκοφ τα είπαμε καμιά βδομάδα πριν. Αυτό που θα ήθελα απλά να προσθέσω σε αυτά που ήδη έγραψα είναι το πόσο ΑΣΧΗΜΗ εντύπωση μου έκανε, όλος αυτός ο ΚΑΤΑΙΓΙΣΜΟΣ από κείμενα ΕΝΑΝΤΙΟΝ του, τις τελευταίες 4-5 μέρες, όταν δλδ ήταν ΠΛΕΟΝ εμφανές ότι δεν θα συνεχίσει. Ακόμα και κάποιοι εξ Αθηνών, που αμφιβάλλω αν τον έχουν δει από κοντά ποτέ, έγραψαν κείμενο εναντίον του.

Τέτοια παντελόνια φοράνε ορισμένοι.

ΥΓ : ΝΑΙ καλά καταλάβατε. Δεν σας (ΣΑΣ) είπα ΑΡΔ. Γυναικούλες σας είπα. Ούτε τα see through της κυράς μου δεν είστε άξιοι να φορέσετε. Βολευτείτε με τα σορτσάκια. Για παραπάνω ΔΕΝ είστε. Άνευ περιεχομένου. Κυριολεκτικά ΚΑΙ μεταφορικά.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 16 Μάιος 2014, 14:34

Kostomanolis έγραψε:
nikolasf έγραψε:ΑΠΟΔΟΠΟΜΠΙΑΙΟΣ ΤΡΑΓΟΣ


Το σωστό είναι αποδιοπομπαίος τράγος... Μην ξεχάσουμε και τα Ελληνικά που ξέρουμε (χωρίς παρεξήγηση αδερφε...)

Σωστός ... Ο εκνευρισμός αδελφέ!!! Πάντα εκτός εαυτού γράφω εδώ μέσα!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 16 Μάιος 2014, 15:00

Despe, για αλλού το πήγαινα και αλλού με πας.

desperando έγραψε:φίλε στεφανε είσαι έξυπνο άτομο και καταλαβαίνεις ποια είναι τα άτομα της λίστας που κάποιοι αποκαλούν "παρεακι".


Όσο δεν υπάρχει οριοθέτηση και μέχρι να γράψεις το προηγούμενο ποστ, όχι, δεν καταλαβαίνω. Έχουν ήδη δοθεί δύο λίστες με ονόματα κατά βάση διαφορετικά μεταξύ τους και έχετε απαντήσει μόλις δύο άνθρωποι! Και είστε και αυτοί που αξίζουν συγχαρητήρια, γιατί οι υπόλοιποι (και είναι πολλοί που χρησιμοποιούν τον όρο) ακόμη σιωπούν. Και αναρωτιέμαι: η συντριπτική πλειοψηφία όσων χρησιμοποιούν τον όρο «παρεάκι», γνωρίζει για ποιούς ανθρώπους συγκεκριμένα μιλάει;

desperando έγραψε:τον αν εσυ αύριο θα με ξυνιζεις είναι λίγο δύσκολο να σε κολλησω στην συγκεκριμένη λίστα που έχει ανθρώπους με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.


Ευχαριστώ. Έθεσες όντως πολύ συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, ελπίζω και οι υπόλοιπες λίστες να κάνουν το ίδιο.

desperando έγραψε:τώρα επειδή τον τελευταίο καιρό ντυθηκες υπερασπιστής των πάντων


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stephanos έγραψε:
desperando έγραψε:και να με συγχωρεσουν οποιοι απο το ΄΄παρεακι΄΄εκ παραδρομης δεν αναφερθηκαν

Καταλαβαίνεις βέβαια ότι με αυτή την ατάκα, κάθε φορά που κάποιος μας ξυνίζει, τον χώνουμε στο «παρεάκι» και τον τρώει το μαύρο σκοτάδι, οπότε πρακτικά δεν ξεμένουμε ποτέ από «εχθρούς». Κάτι μου θυμίζει.


Το παραπάνω το έγραψα στο παρόν τόπικ αλλά δεν είναι εκτός θέματος. Ελπίζω να λύθηκε η παρεξήγηση τώρα.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: German Chistyakov

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 29 Μάιος 2014, 11:27

Τσιστιακόφ: «Κύκλωμα για να βγαίνει εγγυημένα ο Ολυμπιακός πρωταθλητής»

Ο πρώην στρατηγικός σύμβουλος του ΠΑΟΚ, Γκέρμαν Τσιστιακόφ τόνισε πως το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα μονοπωλείται από τον Ολυμπιακό, υπάρχει κύκλωμα.

Αναλυτικά όσα είπε στη ρωσική ιστοσελίδα «sports.ru»:
«Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα μονοπωλείται από τον Ολυμπιακό. Το άκουγα πριν πάω στον ΠΑΟΚ να δουλέψω και έλεγα ότι είναι δικαιολογίες. Στην πορεία όμως είδα ότι έχει στηθεί ένα ολόκληρο κύκλωμα για να βγαίνει εγγυημένα ο Ολυμπιακός πρωταθλητής. Είναι αστείο αλλά συμβαίνει. Φέτος κέρδισε το 41ο πρωτάθλημά του. Κάτι δεν πάει καλά. Όλα αυτά τον βγάζουν κάθε χρόνο στο Τσάμπιονς Λιγκ και έχει ένα στάνταρ μεγάλο εισόδημα. Αυτό συμβαίνει γιατί έχει πολλές θυγατρικές ομάδες, καλούς "φίλους" στους οποίους στέλνει δανεικούς παίκτες του, οι οποίοι δεν παίζουν ποτέ στον Ολυμπιακό και πηγαίνουν απλά από ομάδα σε ομάδα. Αυτοί οι παίκτες είναι καλοί, είναι παίκτες κλειδιά αλλά με τον Ολυμπιακό αντίπαλο δεν παίζουν για λόγους που δεν ξέρουμε. Μερικές φορές μάλιστα πετυχαίνουν και αυτογκόλ».

Για το ελληνικό πρωτάθλημα: «Δεν υπάρχει μπάτζετ. Οι Έλληνες είναι αναγκασμένοι να ζουν με αυτό και να προσπαθούν να κερδίζουν. Ο ΠΑΟΚ πούλησε 14.000 εισιτήρια διαρκείας και σε ένα σημαντικό παιχνίδι μάζευε στο γήπεδο 30.000 οπαδούς. Παρόλα αυτά η κρητική ομάδα, ο Εργοτέλης που τερμάτισε 7η είχε 700-800 θεατές. Άλλη διαφορά είναι στα γήπεδα. Το κλίμα της Ελλάδας, ωστόσο, είναι καλύτερο. Μείον τους είναι οι υποδομές, το αδύναμο πρωτάθλημα και η αδιαφορία για ανάπτυξη. Σου δημιουργεί την αίσθηση ότι αυτό το πρωτάθλημα ζει σε ένα... βούρκο».

Για τα ελληνικά ΜΜΕ: «Υπάρχει επίσης και ένας άνευ προηγουμένου αριθμός Μέσων που γράφουν για ποδόσφαιρο και ειδικά για τον ΠΑΟΚ. Κάθε μέρα ανάγκαζα τον εαυτό μου να μην δίνω σημασία και να μην τα διαβάζω, γιατί έγραφαν ανοησίες και ψέμματα. Τα Μέσα ενδιαφέρονταν για τα πάντα. Από τη μεταγραφή μέχρι σε ποιο εστιατόριο δείπνησε σήμερα, χθες κάποιο στέλεχος της ομάδας».

Για τους μεταγραφικούς στόχους που είχε ο ΠΑΟΚ, οι οποίοι όμως για κάποιο λόγο δεν προχώρησαν: «Είχαμε την ευκαιρία να ανταγωνιστούμε για την απόκτηση του Εντουάρντο της Σαχτάρ. Μπορούσαμε να πάρουμε τον Αμπουμπακάρ, που προκάλεσε αίσθηση φέτος με τη Λοριάν, ενώ βρεθήκαμε κοντά στον Μπερμπάτοφ. Δεν ήμασταν όμως αρκετά γρήγοροι για να πάρουμε αποφάσεις. Ο ιδιοκτήτης λάτρευε τον Ροναλντίνιο. Το προσπαθήσαμε, όμως το κόστος ήταν μεγάλο και η ομάδα δεν μπορούσε να το καλύψει. Απαιτούνταν ετήσιες απολαβές 6εκατ ευρώ, μπόνους υπογραφής 2εκατ ευρώ, συν δύο σπίτια για εκείνον και τον αδελφό του, αλλά και απεριόριστο αριθμό εισιτηρίων business class για τη Βραζιλία και την ευκαιρία να «πετάει» στη χώρα του ανά πάσα στιγμή».

Για όσα συνέβησαν στον Κύπελλο Ελλάδος και την αφαίρεση των τριών βαθμών στα πλέι οφ: «Το ματς έγινε νικήσαμε 1-0 τον Ολυμπιακό, φτάσαμε στον τελικό του Κυπέλλου, αλλά μετά τα όσα συνέβησαν σε αυτό το παιχνίδι μας αφαιρέθηκαν τρεις βαθμοί από τα πλέι οφ, τα οποία είναι εντελώς άσχετα με το Κύπελλο! Επομένως δεν ήμασταν σε θέση να υπερασπιστούμε τη 2η θέση που πήραμε στην κανονική διάρκεια της περιόδου, άρα μείναμε εκτός Τσάμπιονς Λιγκ. Υπάρχουν πολλοί λόγοι που η ομάδα στερείται τη συμμετοχή της στο Τσάμπιονς Λιγκ. Παρόλα αυτά δεν πρόκειται να τα παρατήσει και θα παλέψει για την τιμωρία, πηγαίνοντας στα ευρωπαϊκά θεσμικά όργανα».

Γiα την επιχειρηματικότητα των διοικήσεων που καταφέρνουν να πουλήσουν σε καλή τιμή τους πρωτοκλασάτους ποδοσφαιριστές τους: «Η μεταγραφή για παράδειγμα του Μήτρογλου στη Φούλαμ κόστισε 15εκατ ευρώ, παρόλο που ο ίδιος έμεινε εκτός πλάνων για πολλά παιχνίδια της Πρέμιερ Λιγκ και ο Μάγκατ έπαθε σοκ με το επίπεδο της ετοιμότητάς του. Στην Ελλάδα είναι πολύ πιο εύκολο να σκοράρει ο καθένας, όπως είπα νωρίτερα. Ας δούμε, λοιπόν, τι θα καταφέρει στο Παγκόσμιο Κύπελλο».
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες