Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Παρ 10 Αύγ 2012, 14:49

Ιβάν δες που έρχεσαι!!!
[youtube]Kg7QU9-djXE&feature=fvwrel[/youtube]
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 10 Αύγ 2012, 14:56

Η συμφωνία ΑΣ ΠΑΟΚ – Ιβάν Σαββίδη ολοκληρώθηκε. Οι υπόγραφες στο συμφωνητικό με τον ΑΣ έπεσαν μετά από έξι ώρες διαπραγματεύσεων. Τι αναφέρει το συμφωνητικό… Πως μπαίνουν τα λεφτά. Πόσα ακριβώς χρήματα θα παίρνει ο ΑΣ. Οι ανακοινώσεις που αναμένονται.



Το συμβούλιο του ΑΣ που ξεκίνησε στις 10:30 τελείωσε πέντε ώρες μετά, με καλό αποτέλεσμα. Η συμφωνία ΑΣ - Ιβάν Σαββίδη επισημοποιήθηκε και το PAOK24 έχει όλο το ρεπορτάζ.

Πρώτα απ όλα ο ΑΣ ΠΑΟΚ εξασφάλισε ένα ποσό 800 χιλιάδων ευρώ για την σεζόν που τώρα ξεκινάει. Το ποσό αλλάζει για τα επόμενα τέσσερα χρόνια και θα είναι από 550 χιλιάδες ευρώ. Αυτά είναι τα χρήματα που θα εισπράξει ο ΑΣ από την ΠΑΕ για τα πέντε χρόνια συμφωνίας.

Από εκεί και πέρα η πλευρά Σαββίδη που όπως χθες αποκάλυψε το PAOK24 εκπροσωπήθηκε απο τον Άντον Κοντάρεφ, είχε φροντίσει να υπάρχει άνθρωπος του στην Κύπρο ώστε να βοηθήσει για το έμβασμα που θα έρθει απο εκεί στον λογαριασμό της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι το έμβασμα θα εμφανιστεί Δευτέρα πρωί και θα είναι ύψους 9.946.000 ευρώ. Ολόκληρο το ποσό αφορά την απόκτηση του 51% των μετοχών της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Η πλευρά της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με τον Ζήση Βρύζα επιφυλάχθηκε να βγάλει ανακοίνωση σε λίγα λεπτά από τώρα.

παοκ24
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό thodoris31 » Παρ 10 Αύγ 2012, 14:58

τα παγωμενα χρεη ποσα ειναι ? 10 μυρια ?
ΠΑΟΚ Είσαι ρε!
Άβαταρ μέλους
thodoris31
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2009, 15:51
Τοποθεσία: Καμποτζη

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:03

10 εκατομμύρια;;; Μακάρι, αλλά νομίζω ότι είναι πολλά περισσότερα (απ'όσο έχω ακούσει)...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46430
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:14

Παιδιά τώρα που έφτασε αυτή η στιγμη που περιμέναμε χρόοοοονια, μπορούμε να αντιληφθούμε κάποια πράγματα καλύτερα πιστεύω...! Όπως ότι πριν μερικά χρόνια σαν οπαδοί και σαν ομάδα, δεν είμασταν ακόμη αρκετά ώριμοι για μια τέτοια αλλαγή... Πλεον αισθάνομαι ότι είμαστε!!! Οφείλουμε ένα τεράστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" στον Ζαγοράκη, τον Βρύζα, ακόμη και στον Κατσαρή, που μερίμνησαν ώστε ο ΠΑΟΚ να βαδίσει στον σωστό δρόμο! Δείτε τι γίνεται στις άλλες ομάδες και πως λειτουργουν... Εμείς αποτελούμε και θα αποτελέσουμε πρότυπο! Τελείωσαν οι εποχές Βουλινών και Γούμενων αδέρφια!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: Θα γίνουμε πλεον ένα Ευρωπαϊκό club με ότι αυτό συνεπάγεται!!! Να με συγχωρέσετε για το ύφος μου, αλλά είμαι πολύ χαρούμενος!!!
Τελευταία επεξεργασία από DigitalFan και Παρ 10 Αύγ 2012, 15:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:16

Καλως τον :twisted:
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:18

Παιδιά περιμένετε λίγο. Άστε, στο τέλος θα κριθεί. Προς το παρών τον υποδεχόμαστε με θέρμη ΑΛΛΑ να είμαστε υποψιασμένοι. Αυτό διδάσκει η ιστορία.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:24

Σκληρη κριτικη....και περιμενουμε να δουμε για να στηριξουμε....

Ας μπουν τα λεφτα και ξανασυζηταμε..

Λεφτα στις υποδομες ..οικον συμαζεμα..οργανωση και κυριως οχι μεγαλα λογια...μονο πραξεις και ΑΛΗΘΕΙΕΣ....που ειδικα απο δικα μας ατομα τελευταια...εχουν εκλειψει..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Απ: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:24

Μπα οΠΑΟΚΤΣΗΣ παντα ενθουσιασμένος ποτε υποψιασμενος
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό angelheart » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:29

Άνοιξα θέμα για τον Ιβαν Σαββίδη ως ιδιοκτήτη εδώ.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό paoklar » Παρ 10 Αύγ 2012, 15:33

Μέσα σε όλα... δεν πρέπει να ξεχνάμε σε αυτές τις στιγμές ενθουσιασμού έναν άνθρωπο...
Προσωπικά θέλω να εκφράσω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Ζήση Βρύζα, ο οποίος για μένα αποδεικνύεται ιστορικός ηγέτης για την ομάδα.

Δούλεψε για αυτό το deal απο την πρώτη μέρα που ανέλαβε.
Στην πιο δύσκολη εποχή για την ομάδα και σε μια χρεοκοπημένη χώρα όπου κανείς δεν θέλει να ακούσει για επενδύσεις.

Μπράβο στον Ζήση Βρύζα. Μεγάλο κεφάλαιο για τον ΠΑΟΚ.
Πρέπει όπωσδήποτε να παραμείνει. Σε αυτόν έχω εμπιστοσύνη για το αυριο του ΠΑΟΚ.
paoklar
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 26 Αύγ 2009, 22:06

Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 10 Αύγ 2012, 16:24

RoMaN έγραψε:10 εκατομμύρια;;; Μακάρι, αλλά νομίζω ότι είναι πολλά περισσότερα (απ'όσο έχω ακούσει)...

Ρε παιδια τα έχουμε πει εκατο φορές 10,8 εκατ ειναι τα αλλα ειναι πρόστιμα που σε οποιαδήποτε ρύθμιση αφαιρούνται ......τα παγωμένα ειναι 10,8 εκατ αυτα θα πληρώσουμε τίποτε παραπάνω


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό Olorin » Παρ 10 Αύγ 2012, 16:32

DigitalFan έγραψε:Παιδιά τώρα που έφτασε αυτή η στιγμη που περιμέναμε χρόοοοονια, μπορούμε να αντιληφθούμε κάποια πράγματα καλύτερα πιστεύω...! Όπως ότι πριν μερικά χρόνια σαν οπαδοί και σαν ομάδα, δεν είμασταν ακόμη αρκετά ώριμοι για μια τέτοια αλλαγή... Πλεον αισθάνομαι ότι είμαστε!!! Οφείλουμε ένα τεράστιο "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" στον Ζαγοράκη, τον Βρύζα, ακόμη και στον Κατσαρή, που μερίμνησαν ώστε ο ΠΑΟΚ να βαδίσει στον σωστό δρόμο! Δείτε τι γίνεται στις άλλες ομάδες και πως λειτουργουν... Εμείς αποτελούμε και θα αποτελέσουμε πρότυπο! Τελείωσαν οι εποχές Βουλινών και Γούμενων αδέρφια!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: Θα γίνουμε πλεον ένα Ευρωπαϊκό club με ότι αυτό συνεπάγεται!!! Να με συγχωρέσετε για το ύφος μου, αλλά είμαι πολύ χαρούμενος!!!


Όχι μόνο αυτό, αλλά πλέον θα μπορούμε να τη λέμε και στους γαύρους.

"Ο δικός μας λεφτάς την έχει μεγαλύτερη από τον δικό σας" :redcard:
"I have dreamed a dream, but now that dream is gone from me"
- Morpheus
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό theoPAOK » Παρ 10 Αύγ 2012, 17:15

Την κοιλιά?? :twisted:
Tottenham 1-2 Π.Α.Ο.Κ

30/11/2011
Άβαταρ μέλους
theoPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 19:18
Τοποθεσία: Πέραμα, Μπειραιάς

Re: Τί εξελίξεις θα δούμε στα διοικητικά του ΠΑΟΚ? Reload

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 10 Αύγ 2012, 20:23

Νομίζω ότι το παρόν τόπικ εξαντλήθηκε
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89379
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης