Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό niks » Παρ 27 Ιαν 2012, 00:39

1984-85
1987-88
2008-09
2009-10
συν η περσινές και φετινές Ευρωπαικές βραδιές
τα καλύτερα χρόνια που πέρασα στον Π.Α.Ο.Κ.
είχες μεγάλη συμμετοχή Θόδωρε
Ευχαριστώ

Επίσης,πέρασε ξυστά σαν αναφορά από την Θύρα 4
δεν πολυδώσαμε σημασία
από τις 2 σειρές κάγκελα (ή και 3)στην Α,με το διχτυ μεχρι τον ουρανό
(μόνο τα ηλεκτροφόρα καλωδια λείπανε)
με τα ματ να μπαινοβγαίνουν όποτε θελανε στην 4
φτάσαμε σε μία Τούμπα Καθαρή
έχοντας εμείς την Τιμή και Ευθύνη
να την Υπερασπιζόμαστε

μπορούσαμε αλλά δεν το κάναμε
ή τουλαχιστον δεν το κάναμε όσο θα έπρεπε και όσο μπορούσαμε

Καλή Τύχη Σκύλε


Εμεις δεν αποσυσπειρωθήκαμε ποτέ
niks
 
Δημοσιεύσεις: 1789
Εγγραφή: Τρί 02 Φεβ 2010, 18:45

Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 27 Ιαν 2012, 00:55

+1926
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Stepas » Παρ 27 Ιαν 2012, 01:10

Λίγο-πολύ ειπώθηκαν όλα. Θέλω κι εγώ να πω ένα "ευχαριστώ" στον Ζαγοράκη για τη μεγάλη συμβολή του στο να ξαναγίνει ο ΠΑΟΚ πραγματικά υπολογίσιμος. Δυστυχώς το σχόλιο του αλλόθρησκου στο blog του Κόλκα, που παρετέθη και παραπάνω, λέει πολλά περισσότερα από αυτά που λέμε εμείς...

Γεννήθηκα, μεγάλωσα και ζω στην Αθήνα. Έγινα ΠΑΟΚ από το Λαό του και από το μπάσκετ (στις αρχές των 90s). Συνήθισα να βλέπω την αγαπημένη μου ομάδα να τρώει 4άρες από Ιωνικούς. Να χάνει τα ντέρμπι πριν καν γίνουν. Να έχει απίθανους παίχτες. Να παίζει σε μια Τούμπα-ξέφραγο αμπέλι που κάθε τρεις και λίγο καίγεται. Να την ξεπουπουλιάζουν οικονομικά κάθε λογής λαμόγια. Να παίζει με παίχτες απλήρωτους. Να χάνει τους καλύτερους από αυτούς ακριβώς επειδή ήταν απλήρωτοι και να καταλήγουν στο μισητό ποκ.

Ναι, και στις πιο σκοτεινές στιγμές της η ομάδα αυτή είχε πάντα Λαό, "φανέλα" κι ένα πνεύμα τοσο δυνατό ώστε να παλεύει κόντρα σε κάθε δυσκολία, καταφέρνοντας πολλές φορές να ανατρέψει κάθε πρόβλεψη και λογική. Ωστόσο, τα παιδικά και εφηβικά μου χρόνια, τα χρόνια μου στο σχολείο, όσο σθένος κι αν είχα (που είχα μπόλικο), όση ικανότητα και θέληση να αντιμετωπίσω την υποτίμηση των αλλόθρησκων, κακά τα ψέματα, το κεφάλι και η ψυχολογία ήταν συνήθως κάτω γιατί η καζούρα που μου έκαναν δεν απείχε και πολύ απ'την πραγματικότητα...

Ένιωσα πραγματικά όμορφα και κυριολεκτικά περήφανα στην 4ετία Ζαγοράκη για πρώτη φορά. Που δεν είναι ο Ζαγοράκης σαν πρόσωπο μόνο, αλλά σαν κεφαλή, σαν εκπρόσωπος της πιο μεγάλης λαϊκής συσπείρωσης που είδε η ομάδα την τελευταία 30ετία και βάλε. Το πρόσωπο έφερε εμπιστοσύνη και συσπείρωση και αυτή με τη σειρά της έδωσε στο πρόσωπο τη δυνατότητα να ξανακάνει τον ΠΑΟΚ υπολογίσιμο. Είδα παιχταράδες πραγματικούς, ομάδα με οργάνωση και όραμα, στήριξη προπονητών κόντρα στην "ελληνική" λογική, σημαντικά σερί στην Ελλάδα και την Ευρώπη, μεγάλες νίκες, ιστορικές προκρίσεις, τον πιο ανταγωνιστικό ΠΑΟΚ μετά το τελευταίο του πρωτάθλημα, μια Τούμπα γεμάτη, κοχλάζουσα αλλά όχι "μπάτε σκύλοι". Ένιωσα υγεία, τιμιότητα, σταθερότητα, εμπιστοσύνη, ενότητα. Είδα τις ακαδημίες να οργανώνονται και να μπορούν να αποδώσουν. Είδα προπονητικό κέντρο ιδιόκτητο, έργο τεράστιας σημασίας που δεν μπορούμε να τη συλλβουμε απολύτως τώρα.

Για τα λάθη, τις ελλείψεις, τις αδυναμίες τα έχουμε πει τόσες φορές τον τελευταίο καιρό που κρίνω ότι τώρα που φεύγει ο Ζαγορ δεν χρειάζεται να τα επαναλάβουμε γιατί τελικά τα θετικά που έκανε είναι πολύ περισσότερα.

Αν δούμε την ιστορία του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ συνολικά, δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια περίοδος, πλην της χρυσής ομάδας των 70s. Αυτό το πράγμα λέει πολλά... Κι επειδή κάποιοι λένε "δεν πήρε τίτλο, δεν έκανε εξυγίανση, άρα η Ιστορία θα γράψει αποτυχημένος", μήπως έχουμε πάρει πολλούς τίτλους μέσα σε 85 χρόνια Ιστορίας και μας φταίει που δεν πήραμε έναν σε 5 χρόνια...;

Τεσπα... Τα εχουμε πει και ξαναπει ολες αυτες τις μέρες...

Θεωρώ εντελώς άδικο τον τρόπο που έφυγε, όσο κι αν φταίει κι αυτός που άφησε να γίνει έτσι.

Τον ευχαριστώ για την πανέμορφη εικόνα που έχω στο μυαλό μου για τον ΠΑΟΚ των τελευταίων 4,5 ετών.
Άβαταρ μέλους
Stepas
 
Δημοσιεύσεις: 424
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 15:37
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό interted » Παρ 27 Ιαν 2012, 01:38

eladara athanati. toso afstiroi me kapoious kai toso xalaroi me ola ta lamogia pou exoun gemisei ton topo. h kaxypopsia sto megaleio ths. timoroume afton pou fenetai na mas odigei sthn proodo kai apla astievomaste gia olous tous apatones pou kykloforoun kai en merh tous epivravevoume kiolas. zagoraki einai mikrh h xwra gia sena. afto fanhke kiolas apo thn poreia tou ellhnikou podosfairou meta to euro.
interted
 
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Σάβ 28 Νοέμ 2009, 19:02

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Iznogoud » Παρ 27 Ιαν 2012, 01:55

Stepas έγραψε:Λίγο-πολύ ειπώθηκαν όλα. Θέλω κι εγώ να πω ένα "ευχαριστώ" στον Ζαγοράκη για τη μεγάλη συμβολή του στο να ξαναγίνει ο ΠΑΟΚ πραγματικά υπολογίσιμος. Δυστυχώς το σχόλιο του αλλόθρησκου στο blog του Κόλκα, που παρετέθη και παραπάνω, λέει πολλά περισσότερα από αυτά που λέμε εμείς...

Γεννήθηκα, μεγάλωσα και ζω στην Αθήνα. Έγινα ΠΑΟΚ από το Λαό του και από το μπάσκετ (στις αρχές των 90s). Συνήθισα να βλέπω την αγαπημένη μου ομάδα να τρώει 4άρες από Ιωνικούς. Να χάνει τα ντέρμπι πριν καν γίνουν. Να έχει απίθανους παίχτες. Να παίζει σε μια Τούμπα-ξέφραγο αμπέλι που κάθε τρεις και λίγο καίγεται. Να την ξεπουπουλιάζουν οικονομικά κάθε λογής λαμόγια. Να παίζει με παίχτες απλήρωτους. Να χάνει τους καλύτερους από αυτούς ακριβώς επειδή ήταν απλήρωτοι και να καταλήγουν στο μισητό ποκ.

Ναι, και στις πιο σκοτεινές στιγμές της η ομάδα αυτή είχε πάντα Λαό, "φανέλα" κι ένα πνεύμα τοσο δυνατό ώστε να παλεύει κόντρα σε κάθε δυσκολία, καταφέρνοντας πολλές φορές να ανατρέψει κάθε πρόβλεψη και λογική. Ωστόσο, τα παιδικά και εφηβικά μου χρόνια, τα χρόνια μου στο σχολείο, όσο σθένος κι αν είχα (που είχα μπόλικο), όση ικανότητα και θέληση να αντιμετωπίσω την υποτίμηση των αλλόθρησκων, κακά τα ψέματα, το κεφάλι και η ψυχολογία ήταν συνήθως κάτω γιατί η καζούρα που μου έκαναν δεν απείχε και πολύ απ'την πραγματικότητα...

Ένιωσα πραγματικά όμορφα και κυριολεκτικά περήφανα στην 4ετία Ζαγοράκη για πρώτη φορά. Που δεν είναι ο Ζαγοράκης σαν πρόσωπο μόνο, αλλά σαν κεφαλή, σαν εκπρόσωπος της πιο μεγάλης λαϊκής συσπείρωσης που είδε η ομάδα την τελευταία 30ετία και βάλε. Το πρόσωπο έφερε εμπιστοσύνη και συσπείρωση και αυτή με τη σειρά της έδωσε στο πρόσωπο τη δυνατότητα να ξανακάνει τον ΠΑΟΚ υπολογίσιμο. Είδα παιχταράδες πραγματικούς, ομάδα με οργάνωση και όραμα, στήριξη προπονητών κόντρα στην "ελληνική" λογική, σημαντικά σερί στην Ελλάδα και την Ευρώπη, μεγάλες νίκες, ιστορικές προκρίσεις, τον πιο ανταγωνιστικό ΠΑΟΚ μετά το τελευταίο του πρωτάθλημα, μια Τούμπα γεμάτη, κοχλάζουσα αλλά όχι "μπάτε σκύλοι". Ένιωσα υγεία, τιμιότητα, σταθερότητα, εμπιστοσύνη, ενότητα. Είδα τις ακαδημίες να οργανώνονται και να μπορούν να αποδώσουν. Είδα προπονητικό κέντρο ιδιόκτητο, έργο τεράστιας σημασίας που δεν μπορούμε να τη συλλβουμε απολύτως τώρα.

Για τα λάθη, τις ελλείψεις, τις αδυναμίες τα έχουμε πει τόσες φορές τον τελευταίο καιρό που κρίνω ότι τώρα που φεύγει ο Ζαγορ δεν χρειάζεται να τα επαναλάβουμε γιατί τελικά τα θετικά που έκανε είναι πολύ περισσότερα.

Αν δούμε την ιστορία του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ συνολικά, δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια περίοδος, πλην της χρυσής ομάδας των 70s. Αυτό το πράγμα λέει πολλά... Κι επειδή κάποιοι λένε "δεν πήρε τίτλο, δεν έκανε εξυγίανση, άρα η Ιστορία θα γράψει αποτυχημένος", μήπως έχουμε πάρει πολλούς τίτλους μέσα σε 85 χρόνια Ιστορίας και μας φταίει που δεν πήραμε έναν σε 5 χρόνια...;

Τεσπα... Τα εχουμε πει και ξαναπει ολες αυτες τις μέρες...

Θεωρώ εντελώς άδικο τον τρόπο που έφυγε, όσο κι αν φταίει κι αυτός που άφησε να γίνει έτσι.

Τον ευχαριστώ για την πανέμορφη εικόνα που έχω στο μυαλό μου για τον ΠΑΟΚ των τελευταίων 4,5 ετών.

Stepas για άλλη μια μέρα τα είπες όλα.
Είσαι ωραίος (και το ξέρεις ;) )
Άβαταρ μέλους
Iznogoud
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 11:54

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό karabill » Παρ 27 Ιαν 2012, 01:58

Για τη θητεια Ζαγορακη, τα καλα και τα κακα δεν θελω να πω απολυτως τιποτα, γιατι οποιος "νιωθει", αγαπαει αγνα τον ΠΑΟΚ και η οποια κριτικη του δεν επηρεαζεται απο παραπλευρα συμφεροντα, αναγνωριζει αυτα που εκανε ο Θ.Ζαγορακης, οπως και διακρινει τα οποια λαθη του χωρις εμπαθεια! Τον Ζαγορακη ρε "καγκουρες" μπορω να του χρεωσω τα παντα, τα παντα... απο ελλειψη θαρρους, απο βλακεια... μεχρι και ανικανοτητα σε καποια θεματα, ΑΛΛΑ δεν μπορω να του χρεωσω ΔΟΛΟ! Αυτα τα λεω οχι γιατι θελω να τον δικαιολογησω, αλλα επειδη δεν ειμαι αχαρηστος και επειδη δεν θελω και ο κοσμος του ΠΑΟΚ που τοσο θαυμαζω και απο μικρος θαυμαζα να ειναι αχαρηστος, αλλα ΚΑΙ επειδη ειλικρινα ντραπηκα ΠΟΛΥ απο μεριδα του κοσμου αυτου! Κατα τ`αλλα... δε λυπαμαι που ο Ζαγορακης εφυγε... λυπαμαι που ο Ζαγορακης απετυχε (δυστυχως)!

ΥΓ1: Προεδρε το μονο που δεν χωνεψα και δεν μπορω να χωνεψω, και το μονο που θεωρω προσωπικα ως μελανο σου σημειο ειναι... Προσληψη Μπαμπα Γκαγκατση (1) & ψηφο υπερ Μαρινακη (2)!

ΥΓ2: Προεδρε ευχαριστω... αυτα τα 4,5 χρονια
περασα και τις χαρες και τις λυπες με πολυ εντονο και ΠΑΟΚτσηδικο τροπο και για μενα αυτο εχει σημασια!
Άβαταρ μέλους
karabill
 
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 11:01
Τοποθεσία: Salonica / China

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό darklord » Παρ 27 Ιαν 2012, 02:10

monopaokre έγραψε:25 σελίδες που γράφουν για την συντέλεια του κόσμου...Είναι δυνατόν ρε?? Φεύγει ο Ζαγοράκης και γαμήθηκαν τα πάντα? Άλλος λέει ντρέπεται...άλλος λεει αηδίασε. Εγώ να δείτε...Να διαβάζω ότι σταματάτε το γήπεδο επείδη φεύγει ο Ζαγοράκης... Ρήξη με τους συνδέσμους λέει ο άλλος. Ρήξη με τα ΑΡΔ που τρώγανε ψωμάκι δεν ζήτησε κανείς. Οι 100 που θέλουν να διοικήσουν λέει ο τρίτος. Που οι 20 είναι πρεζάκια και οι 60 2 ωρές μετά το ματς είναι σπίτι για hemo. Ναι, νιώθω ντροπή για αυτούς που ορμήξαν μέσα. Νοίωθω όμως την ίδια ντροπή και για όλους εσάς. Που τάχα μου αηδιάσατε από το καρκίνωμα του ΠΑΟΚ. Να φύγει η 4 λέει ο άλλος επείδη του θίξανε το Ζαγοράκη...Πάμε καλά??? Μέχρι και την ύστατη ώρα αρνείσται να δείτε όλα τα κραυγαλέα λάθη του. Και λέει έγκλημα που έφυγε ο Ζαγόρ. Ισως...Για τα δικά του εγκλήματα όποιος πήγαινε να μιλήσει ήταν εχθρός του ΠΑΟΚ. Και στο κάτω κάτω αν δε γουστάρετε ΠΑΟΚ χωρίς Ζαγοράκη στο καλό μαζί του ρε παίδες. Ο ίδιος ο Ζαγόρ προκάλεσε αυτές τις καταστάσεις. Βρήκε μια ΜΑΖΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ την μετρέψε σε ΕΝΩΜΕΝΟ ΛΑΟ και τελικά με τα λάθη του κατάφερε να δημιουργήσει εναν ΟΧΛΟ. Αυτός ήταν χθές ο κόσμος στην Τουμπα. ΟΧΛΟΣ. Και ο όχλος λειτουργεί το ίδιο είτε αποτελείται απο πρεζάκια είτε από απλούς πολίτες είτε απο καθηγητές πανεπιστημίου....

ΥΓ1: Ζαγόρ παρά τα λάθη σου σε σέβομαι πολύ. Απλά πιστεύω ότι τα λάθη πλέον ήταν υπερβολικά πολλά. Σου εύχομαι καλή τυχη στη ζωή σου
ΥΓ2:Ξέρω το ποστ είναι διχαστικό και απαράδεκτο. Σε αντίθεση με εκείνα τα υπέροχα που μιλούν για σκουλήκια και ρήξη με τους συνδέσμους και όλη την 4 και για σουπερ 4. Ντροπή στον καθένα απ τους εκατό...Εκατό ντροπές σε καθέναν απο σας
ΥΓ3: Εμένα η επόμενη μέρα θα με βρει εδώ να γουστάρω πάλι ΠΑΟΚ. Εσένα?


Μπραβο φιλε.
Εδω εχουμε το παγκοσμιο φαινομενο, να βγαινει καποιος να λεει "παιδια τα καναμε σκατα, τωρα θα πουλησουμε οτι μπορουμε για να συνεχισουμε να παιζουμε στην ΟΥΕΦΑ και στο μεταξυ δωσαμε και ενα δανειακι στον Βιολιδη γιατι μας χρειαστηκε" και να υπαρχουν ανθρωποι που θεωρουν οτι δεν εκανε κανενα λαθος και ηταν εγκλημα που εφυγε. Ρε μονος του το λεει ρε
http://www.sombrero.gr/
Για αυτο ΠΑΟΚ παιξε τοπι, να παραμιλαει ολη η Ευρωπη...
Άβαταρ μέλους
darklord
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Τετ 04 Ιουν 2008, 19:39
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 27 Ιαν 2012, 02:25

karabill έγραψε:Για τη θητεια Ζαγορακη, τα καλα και τα κακα δεν θελω να πω απολυτως τιποτα, γιατι οποιος "νιωθει", αγαπαει αγνα τον ΠΑΟΚ και η οποια κριτικη του δεν επηρεαζεται απο παραπλευρα συμφεροντα, αναγνωριζει αυτα που εκανε ο Θ.Ζαγορακης, οπως και διακρινει τα οποια λαθη του χωρις εμπαθεια! Τον Ζαγορακη ρε "καγκουρες" μπορω να του χρεωσω τα παντα, τα παντα... απο ελλειψη θαρρους, απο βλακεια... μεχρι και ανικανοτητα σε καποια θεματα, ΑΛΛΑ δεν μπορω να του χρεωσω ΔΟΛΟ! Αυτα τα λεω οχι γιατι θελω να τον δικαιολογησω, αλλα επειδη δεν ειμαι αχαρηστος και επειδη δεν θελω και ο κοσμος του ΠΑΟΚ που τοσο θαυμαζω και απο μικρος θαυμαζα να ειναι αχαρηστος Κατα τ`αλλα... δε λυπαμαι που ο Ζαγορακης εφυγε... λυπαμαι που ο Ζαγορακης απετυχε (δυστυχως)!

ΥΓ1: Προεδρε το μονο που δεν χωνεψα και δεν μπορω να χωνεψω, και το μονο που θεωρω προσωπικα ως μελανο σου σημειο ειναι... Προσληψη Μπαμπα Γκαγκατση (1) & ψηφο υπερ Μαρινακη (2)!

ΥΓ2: Προεδρε ευχαριστω... αυτα τα 4,5 χρονια
περασα και τις χαρες και τις λυπες με πολυ εντονο και ΠΑΟΚτσηδικο τροπο και για μενα αυτο εχει σημασια!


Συμφωνω φιλε με αυτα που εγραψες. Σε σβησα το ντραπηκα γιατι δε με εκφραζε, αλλο το δε συμφωνω και αλλο το ντρεπομαι.
Κατα τα αλλα εχω την ιδια αποψη, συν αυτο που δεν του συγχωρω ειναι οτι διαλυσε αυτο που κτισαμε σε εξι μηνες, και το οτι τα σκ@τωσε στο θεμα με την επικοινωνια με τον κοσμο και τους συνδεσμους.

Κατα τα αλλα το βλεπω με τον ιδιο τροπο που το βλεπεις εσυ.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό speed_fire » Παρ 27 Ιαν 2012, 02:26

Μάγκες εσείς με τα ευχαριστήρια, ξεχάσατε να ευχαριστήσετε και για τις προσκλήσεις και τα ελευθέρας!!
Ρε πάρτε το χαμπάρι ρε, ο ΠΑΟΚ υπήρχε πριν από όλους μας και θα συνεχίσει να υπάρχει και μετά από όλους μας και όποιος δεν γουστάρει η πόρτα είναι ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα!!
Κλείδωσε το ρε χασάπη..
ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
speed_fire
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί 29 Σεπ 2009, 20:35

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Stepas » Παρ 27 Ιαν 2012, 02:39

Θα μου επιτρέψετε να πω ότι η πλειοψηφία των σχολίων, απ'όσο μπόρεσα να διαβάσω, είναι ισορροπημένα, δηλαδή παραδέχονται ότι ο Ζαγοράκης έκανε και πολλά λάθη. Μην πιάνουμε συνέχεια τα άκρα μόνο και μόνο επειδή διαφωνούμε με κάποιον. Επειδή πολλοί από εμάς λέμε "ευχαριστώ" στον Ζαγοράκη για όσα προσέφερε, δεν σημαίνει ούτε ότι είμαστε "Ζαγοράκης", ούτε ότι θα πάψει να υπάρχει ΠΑΟΚ μετά τη φυγή του.
Άβαταρ μέλους
Stepas
 
Δημοσιεύσεις: 424
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 15:37
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 27 Ιαν 2012, 02:59

Τίτλοι τέλους.Δεν αντέχεται η ιστορία....
:pano:

Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες