Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 00:51

+ 1 9 2 6
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Lord » Πέμ 23 Ιουν 2011, 00:52

desperando έγραψε:προεδρε σε αγαπω σεε εκτιμω αλλα πλεον πρεπει ναμπει ενα τελος σε ολους αυτους που σπιλωνουν το ονομα του ΠΑΟΚ και των στελεχων του πρεπει να τιμωρηθούν ολοι αυτοι οπου με δολο προσπαθοουν να στερησουν εσοδα στην ομαδα, λοιπον ξερω οτι εισαι της λογικης και της αποψης οτι δεν γινετε να ασχολεισαι με τηνκαθε βλακια που λεει ο καθενας αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι η ΠΑΕ ειναι Α.Ε και ως τετοια πρεπει να διαφυλαχτούν τα συμφεροντα της θελω απο ενα να κυνηγήσεις ολα αυτα τα κοπροσκυλα που βαζουν στο στομα τους τονΠΑΟΚ για συκοφαντική δυσφήμηση και μήνυση για διαφυγοντα κερδη γιαατι μαλλον την απαθεια μας καποιοι την αντιλαμβανονται ως αδυναμία


Με άλλα λόγια Γ@ΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ!! :evil:
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 09:43

μεγαλη η κινηση σου με τον κουρδακη...χιλια μπραβο...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 10:48

Θα κανεις τεραστιο λαθος εαν αφησεις αυτη την ιστορια που ξεκινησε χθες,απο ενα ραδιοφωνικο υποκειμενο,να περασει ετσι.........!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch » Πέμ 23 Ιουν 2011, 11:19

++++++++++++++

Δεν ξερω αν ειναι ακριβως "λαθος" ειμαι σιγουρος ομως οτι ειναι μια "χρυση ευκαιρια" να ρθουν στα ισια τους μερικα μυαλα. Και στην θεσ/νικη και εκτος. Πολλες τετοιες δεν θα εχεις...

(Λυπηση για ατομα που αντι να ευχαριστουν το Θεο που ζουν εμμεσως και απο τον ΠΑΟΚ, αυτοι υπογειως οποτε βρουν ευκαιρια κανουν τον πολεμο τους με προπαγανδα - με πολυ καλα αποτελεσματα πανω μας οπως αποδεικνυεται απο το οτι σε δυσκολες στιγμες καταντουμε να παραπεμπουμε στα λεγομενα των φιδιων - δεν πρεπει να υπαρξει αυτη τη φορα. Αρκετα τους ανεχτηκαμε...)
ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ...ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΟΔΩΡΗ ΜΟΥ...
SUPER4
Besuch
 
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ 31 Μάιος 2009, 01:21

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό geoavr » Πέμ 23 Ιουν 2011, 12:02

Παναγιώτης Κουρδάκης για την περιπέτεια της υγείας του.

«Τότε ο κ. Ζαγοράκης ήταν παίκτης. Θυμάμαι, είχαν έρθει μαζί με τον Τοχούρογλου και τον Κωνσταντινίδη σαν αρχηγοί της μεγάλης ομάδας. Είχαν δώσει κάποια χρήματα στη μητέρα μου. Βέβαια, ο ΠΑΟΚ είχε πει ότι θα τα πληρώσει όλα τα έξοδα, τα οποία πληρώθηκαν αφού ανέλαβε σαν πρόεδρος ο Ζαγοράκης. Είχε μαθευτεί τότε και λέει «τι έγινε με τον μικρό;». Του είπαν ότι δεν τακτοποιήθηκε τίποτα και την άλλη μέρα πήγε και τα πλήρωσε. Πραγματικά αν δεν ήταν αυτοί οι άνθρωποι δίπλα μου, δε θα ήμουν εδώ τώρα. Είχα ανθρώπους δίπλα μου που με στήριξαν παρά πολύ».

Ζαγόρ εγώ σε πάω ούτως ή άλλως αλλά όταν μαθαίνω και κάτι τέτοια περιστατικά κυριολεκτικά ανατριχιάζω.
Και βγαίνουν μετά κάποιοι αμόρφωτοι,βρωμιάρηδες,λέσια της κοινωνίας και τραυλίζουν
''Θοδωράκη που πήγαν τα λεφτά? ''
ΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ@.
Και η φάση είναι πως δεν θα μαθαίναμε τίποτα γιά αυτή την ιστορία αν το παληκαράκι δεν ξαναγυρνούσε πίσω και δεν έλεγε την ιστορία.
Ένα μεγάλο Respect από μένα...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
geoavr
 
Δημοσιεύσεις: 980
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 02:46

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 23 Ιουν 2011, 12:08

Αυτά να τα βλέπουν οι στραβοστόμηδες!
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 23 Ιουν 2011, 12:12

Μπράβο Ζαγοράκη!


eortpol σημειωσε το αυτο.
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 23 Ιουν 2011, 12:14

geoavr έγραψε: «τι έγινε με τον μικρό;». Του είπαν ότι δεν τακτοποιήθηκε τίποτα και την άλλη μέρα πήγε και τα πλήρωσε
Ένα μεγάλο Respect από μένα...



Και απο μενα αδερφε.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9367
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 23 Ιουν 2011, 12:23

Federacion έγραψε:eortpol σημειωσε το αυτο.

:lol:
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 23 Ιουν 2011, 13:15

Federacion έγραψε:Μπράβο Ζαγοράκη!


eortpol σημειωσε το αυτο.


Μπα για ξεκαρφωμα το κάνεις δεν μασαω ..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 23 Ιουν 2011, 13:21

Το λέω κ το πιστεύω!
ΜΠΡΑΒΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗ για το ζήτημα με το παλικάρι
τώρα καλύτερα; :mrgreen:
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 23 Ιουν 2011, 13:28

Βελτιωνεσε..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 25 Ιουν 2011, 01:25

Αγαπητέ Θόδωρε

είμαι και εγώ ένας από τους φανατικούς, τρελούς, παθιασμένους Παοκτσήδες, που θέλουν να δουν τον ΠΑΟΚ μια μέρα πρώτο στην Ελλάδα και γιατί όχι μια μέρα πρώτο στην Ευρώπη....
Στο στόχο που έχεις βάλει και έχουμε βάλει θα μας έχεις πάντα συμμαχους.
Αντιλαμβάνομαι βεβαια ότι η αδυναμία να χτυπήσεις το παρασκήνιο και η πενία χρημάτων - και να φτιάξεις την καλύτερη ομάδα πάλι δε θα σε αφήσουν - οδηγεί σε συνειδησιακές συγκρούσεις που με τη σειρά τους μας οδηγούν σε συμβιβασμό με το κατεστημένο.
Αλλιώς δεν εξηγείται η επιστολή στην ΕΠΟ - όπου ζήτησες να τηρηθούν οι διαδικασίες και να πάρει θέση στην ΕΠΟ ο Πέος.
Στρατηγικά μια πολύ έξυπνη κίνηση. Δεν δέθηκες στο άρμα του Πέου, απλώς τον τύφλωσες...για να παίξει παθιασμένα εναντια σε ΑΕΚ και ΠΑΟ στα play off...Σου βγάζω το καπέλο...
Αλλα...και εδώ αρχίζουν τα ΑΛΛΑ.
Από το βραδυ της 23 Ιουνίου όλα αλλάζουν - ίσως όχι για τους αθλητικούς δικαστές που κατά την ταπεινή μου γνώμη δε θα τολμήσουν να ρίξουν τον OSFP στη B Εθνική, ούτε καν τον Μαριδάκι από πρόεδρο - αλλάζουν όμως όλα στη συνείδηση του σκεπτόμενου φιλαθλου.
Η ηθική ενοχη είναι απόλυτη. Από τη νέα χρονια....δεν απαγορεύται πια μονο κάθε συναλλαγή με το κατεστημένο - κάτι που πιστεύω ότι το τήρησες - ΠΛΕΟΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ - κατά την ταπεινή άποψη - και το να κάνουμε πως αγνοούμε το σύστημα.
Δεν επιθυμώ δριμείες ανακοινώσεις κατά της διαιτησίας σε χαμένους αγώνες - πολύ έξυπνα και αυτό το τηρείς.
Επιθυμώ στοχοποίηση του κατεστημένου με ονόματα. Πριν αρχίσει η χρονια.

Καλο βραδυ σε όλους.
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3478
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Σάβ 25 Ιουν 2011, 03:09

η άνεση και το large που νιώθω στο θέμα της μπίχλας του ελληνικού ποδοσφαίρου που μόνο ένα μικρό της μέρος αποκαλύπτεται τις τελευταίες μέρες οφείλεται στο ότι είμαι σίγουρος για σένα πως δεν είσαι μαζί με δαύτους

πριν ακόμα ακούσω ονόματα ήξερα πως ο ΠΑΟΚ δεν έχει σχέση και ήμουν σίγουρος για αυτό

κι αυτό οφείλεται σε σένα

σ ευχαριστώ για αυτό Θόδωρα και συνέχισε έτσι

από την μία αυτοί, από την άλλη ο ΠΑΟΚ

κι ας μην πάρουμε πρωτάθλημα μέχρι το 2350, στον πούτσο μας, από την μία αυτοί, από την άλλη ο ΠΑΟΚ
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες