Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:02

mpafos4 έγραψε:
tigon4 έγραψε: ε τοτε που ειναι οι ''αγνοι φιλαθλοι'' που θελουν ζαγορακη για να τον στηριξουν ?


Σιχαθηκαν!.......Κουραστηκαν!.....Βαρεθηκαν!Εφυγαν για να μην πανε φυλακη,ή για να μην καταληξουν στο νοσοκομειο!

Για τα τελευταια δυο,θα φυγω και γω μετα απο παρα πολλα χρονια απο την 4.Καλυτερα να ειμαι μακρυα απο αυτα τα ατομα.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Και επειδη οι νεο ΠΑΟΚτσηδες την πεφτουν σε "συνοπαδους" τους 30-30,βαριεμαι και τα νοσοκομεια............


ο τροπος που προσπαθεις να δικαιολογησεις τα παντα, γραφειο τυπου θυμιζει....τωρα αν φυγεις απο την 4 δεν τρεχει και κατι.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:06

Ζαγοράκη καλή συνέχεια στην προσωπική σου και στην επαγγελματική σου ζωή. Σε ευχαριστώ εκ βάθους καρδιάς για όλα όσα έκανες τόσα χρόνια για τον ΠΑΟΚ από όλα τα πόστα. Ευχαριστώ και όλους όσους διάλεξες να σε πλαισιώσουν σ' αυτή την προσπάθεια. Και μην ξεχνάς, η Ελλάδα ήταν πάντα η χώρα των αχαρίστων και των αγνωμόνων. Λυπάμαι μόνο που, όπως είπε και κάποιος φίλος, οι πολλοί επιτρέπουμε στους ελάχιστους να κάνουν του κεφαλιού τους.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:11

Το τόπικ αυτό θα κλείσει σε λίγες μέρες.Όσοι είναι να βρίσετε κάντε το τώρα.όσοι είναι να τον ευχαριστήσετε επίσης.Το σιγούρο είναι πως είναι πλέον ανάμνηση για τον ΠΑΟΚ μας.
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:12

Τα σούπα4 σβήστηκαν. Κι όλες οι σχετικές λαλακίες. Στην επόμενη μπαν όποιος το ξαναανφέρει. Τέλος.
Από το μεσημέρι σβήνω τα ίδια και τα ίδια. Τους άλλους κράζετε αλλά και εσείς μάλλον δυσκολεύεστε στο να καταλάβετε κάποιους βασικούς κανόνες του φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17223
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Maximus » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:18

Τι "ευχαριστώ" να πoυμε?

"Η ιστορία θα κρίνει"...

υγ. Τελικα αλλαξε ο οδηγος του αυτοκινητου...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:19

tigon4 έγραψε:
mpafos4 έγραψε:
tigon4 έγραψε: ε τοτε που ειναι οι ''αγνοι φιλαθλοι'' που θελουν ζαγορακη για να τον στηριξουν ?


Σιχαθηκαν!.......Κουραστηκαν!.....Βαρεθηκαν!Εφυγαν για να μην πανε φυλακη,ή για να μην καταληξουν στο νοσοκομειο!

Για τα τελευταια δυο,θα φυγω και γω μετα απο παρα πολλα χρονια απο την 4.Καλυτερα να ειμαι μακρυα απο αυτα τα ατομα.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Και επειδη οι νεο ΠΑΟΚτσηδες την πεφτουν σε "συνοπαδους" τους 30-30,βαριεμαι και τα νοσοκομεια............


ο τροπος που προσπαθεις να δικαιολογησεις τα παντα, γραφειο τυπου θυμιζει....τωρα αν φυγεις απο την 4 δεν τρεχει και κατι.


Το εαν τρεχει,τι τρεχει και τι θα τρεξει...ο χρονος θα το δειξει.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:19

Ειναι και η απειλη ενας τροπος για να μην παρει εκταση και δεν μαζευεται.
Αλλωστε και αυτοι ελεγχουν το ιντερνετ για να γραφονται μονο οσα τους βολευουν και απειλουν με χειροδικια οσους τους τα χωνουν στο γηπεδο. Συμπτωσεις.
ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ...ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΟΔΩΡΗ ΜΟΥ...
SUPER4
Besuch
 
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ 31 Μάιος 2009, 01:21

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:20

Ένα ευχαριστώ που σε πήρε από τα σκ@@α ρε φίλε και σε έκανε ομάδα.Για 2 χρόνια ήσουν καβάλα στ άλογο.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:24

Απέτυχες Θεόδωρε Ζαγοράκη και ξέρεις γιατί; Απλά γιατί άφησες κι εσύ την Τούμπα ξέφραγο αμπέλι χαιδεύοντας τον "περήφανο" λαό του ΠΑΟΚ. Μας κράτησες κι εσύ στο επίπεδο του χωριού να μην γίνουμε ποτέ ευρωπαική ομάδα.

Ας συνεχίσει τώρα ο Βρύζας να συννενοηθεί με τους ζουλού που την πέφτουν άμα λάχει και στο διπλανό τους από την πολλή "ΠΑΟΚ είσαι " αγάπη τους...

Πάντα έτσι ήταν και πάντα έτσι θα είναι κι ας πιστεύουν κάποιοι ότι παλιότερα ήταν καλύτερα.

Οι άνθρωποι πάντα ωραιοποιούν το παρελθόν όταν μεγαλώνουν. Εγώ λέω να μην πέσω στο ίδιο λάθος και γι' αυτό σας δηλώνω ότι η μόνη φορά που κόντεψα να φάω ξύλο σε γήπεδο ήταν από κάτι ντίρλα "δικούς" μας σε εκδρομή στο εξωτερικό. Ακόμα και στο Καραισκάκη τότε που έβρεχε καδρόνια δεν ένιωσα τόσο χάλια.

Το πράγμα δεν πρόκειται λοιπόν να στρώσει γιατί βαστάει χρόνια.

Λύση μία για μένα: Να κλείσει το πέταλο δυο - τρεις αγώνες και να αρχίσει στο διάστημα αυτό ένας σοβαρός διάλογος συνδεσμίτικου κινήματος και διοίκησης για να μπουν κανόνες και όποιος τους παραβαίνει να παίρνει το μπούλο για πάντα.

Αλλιώς μια απ' τα ίδια για πάντα...
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1643
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:26

Γεια σου Θοδωρη. Σε ευχαριστουμε για το ονειρο και ας μην εγινε πραγματικοτητα.
Αφου δεν τα καταφέραμε τώρα δεν θα τα καταφέρουμε ποτέ. Όχι γιατί στον Ζαγοράκη τελείωνει ο ΠΑΟΚ αλλά γιατί αποδείχτηκε ότι ακόμα και αν Νικήσαμε Φενέρ, Βιγιαρεάλ, Τότεναμ την βλακεία δεν μπορέσαμε να την νικήσουμε.
Ντρεπομαι μόνο για τον τρόπο που έφυγες. Δεν σου άξιζε.
Όπως δεν αξίζει και σε μας όλη αυτή η κατάσταση.
Είμαι μακριά για να μπορέσω να κάνω κάτι άλλα και τα αδέλφια που είναι κοντά δεν έκαναν κάτι.
Αφήσαμε τα πράγματα να έρθουν ως εδώ και δυστυχώς αυτό γίνετε κάθε φορά.
Άρα θα ξαναγίνει και στο μέλλον. Εγω λοιπόν δεν θέλω να ταυτίζομαι με τέτοιες καταστάσεις.
Δεν με εκπροσωπούν. Ο Λαος του ΠΑΟΚ με έκανε ΠΑΟΚ και απο ότι φαίνεται ο Λαος του ΠΑΟΚ με απομακρύνει.
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:26

Besuch έγραψε:Ειναι και η απειλη ενας τροπος για να μην παρει εκταση και δεν μαζευεται.
Αλλωστε και αυτοι ελεγχουν το ιντερνετ για να γραφονται μονο οσα τους βολευουν και απειλουν με χειροδικια οσους τους τα χωνουν στο γηπεδο. Συμπτωσεις.

Το να ΑΠΑΙΤΩ να μη χαρακτηρίζεις εμμέσως σκουλίκια όλους αυτούς που τρέχουν για την ομάδα (εξαιτίας 50 ατόμων που μπορεί να μην ανήκουν καν στο συνδεσμιακό κίνημα), δεν είναι απειλή.
Μεγάλος άνθρωπος είσαι, και πιθανότατα πολύ πιο ώριμος από εμένα. Σκέψου λίγο ψύχραιμα. Είμαι τρίτη λυκείου και αντί να διαβάσω σήμερα είμαι από τις 12.30 εδώ μέσα χωρίς διάλειμμα, γιατί τα άλλα παιδιά προφανώς είχανε κάποια δουλειά. Σεβαστείτε λίγο το διπλανό σας ρε γαμώτο και μην μας φέρνετε σε δύσκολη θέση, επειδή δεν μπορείτε να συγκρατηθείτε.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17223
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Jipakos » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:28

mkpaok έγραψε:Γεια σου Θοδωρη. Σε ευχαριστουμε για το ονειρο και ας μην εγινε πραγματικοτητα.
Αφου δεν τα καταφέραμε τώρα δεν θα τα καταφέρουμε ποτέ. Όχι γιατί στον Ζαγοράκη τελείωνει ο ΠΑΟΚ αλλά γιατί αποδείχτηκε ότι ακόμα και αν Νικήσαμε Φενέρ, Βιγιαρεάλ, Τότεναμ την βλακεία δεν μπορέσαμε να την νικήσουμε.
Ντρεπομαι μόνο για τον τρόπο που έφυγες. Δεν σου άξιζε.
Όπως δεν αξίζει και σε μας όλη αυτή η κατάσταση.
Είμαι μακριά για να μπορέσω να κάνω κάτι άλλα και τα αδέλφια που είναι κοντά δεν έκαναν κάτι.
Αφήσαμε τα πράγματα να έρθουν ως εδώ και δυστυχώς αυτό γίνετε κάθε φορά.
Άρα θα ξαναγίνει και στο μέλλον. Εγω λοιπόν δεν θέλω να ταυτίζομαι με τέτοιες καταστάσεις.
Δεν με εκπροσωπούν. Ο Λαος του ΠΑΟΚ με έκανε ΠΑΟΚ και απο ότι φαίνεται ο Λαος του ΠΑΟΚ με απομακρύνει.


+1 (καλύτερα δεν θα μπορούσα να τα πω)

υ.γ. Καλή τύχη στην ομάδα
Άβαταρ μέλους
Jipakos
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευτ 01 Σεπ 2008, 20:11

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PaOkArAsIrAkLiO » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:30

Θόδωρε σε ευχαριστούμε για όσα προσέφερες και μόνο ως σύμβολο ενότητας (και διχασμού;) του ΠΑΟΚτσήδικου λαού.Το αν ήσουν επιτυχημένος θα το κρίνει ο χρόνος γιατί κάποια λάθη σου τα πληρώνουμε τώρα και δεν μπορούμε να κρίνουμε αντικειμενικά. Δυστυχώς κάποιοι δεν σε θέλανε στην Τούμπα και σε "παραιτήσανε"!
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι Π.Α.Ο.Κ. και πρέπει να παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ.
Βαριά βαριά του Π.Α.Ο.Κ. η φανέλα...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PaOkArAsIrAkLiO
 
Δημοσιεύσεις: 2003
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιαν 2010, 18:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:33

tigon4 έγραψε:
mpafos4 έγραψε:
tigon4 έγραψε: ε τοτε που ειναι οι ''αγνοι φιλαθλοι'' που θελουν ζαγορακη για να τον στηριξουν ?


Σιχαθηκαν!.......Κουραστηκαν!.....Βαρεθηκαν!Εφυγαν για να μην πανε φυλακη,ή για να μην καταληξουν στο νοσοκομειο!

Για τα τελευταια δυο,θα φυγω και γω μετα απο παρα πολλα χρονια απο την 4.Καλυτερα να ειμαι μακρυα απο αυτα τα ατομα.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Και επειδη οι νεο ΠΑΟΚτσηδες την πεφτουν σε "συνοπαδους" τους 30-30,βαριεμαι και τα νοσοκομεια............


ο τροπος που προσπαθεις να δικαιολογησεις τα παντα, γραφειο τυπου θυμιζει....τωρα αν φυγεις απο την 4 δεν τρεχει και κατι.


ο τροπος που προσπαθεις να δικαιολογησεις τα παντα, γραφειο τυπου θυμιζει....τωρα αν φυγει η 4 δεν τρεχει και κατι.
Asimos
 

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 26 Ιαν 2012, 18:35

Photis έγραψε:Ένα ευχαριστώ που σε πήρε από τα σκ@@α ρε φίλε και σε έκανε ομάδα.Για 2 χρόνια ήσουν καβάλα στ άλογο.
:pano:


Αυτό τερματίζει τη συζήτηση.
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες

cron