Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 08:52

Σωστα. Ο 34 χρονος μπρεσκα που περνουσε σα σταματημενους 20 χρονους. Καμια αυτοκριτικη; Για χαντμπολ κυπελλο με αεκ, για βολο; Για τα ντου να μπαινουν γνωστες παρεες τζαμπε; Τιποτα;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Τουμπιώτης » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 08:53

guardian4 έγραψε:μην κραζετε συνδεσμους.


Το λέει ο άνθρωπος τόση ώρα και κάνετε πως δεν τον ακούτε. Αφού οι 13 καθαρόαιμοι είναι πάνω από όλα λαίμαι. Οι μόνοι καθαροί. Οι μόνοι συνεπείς. Οι 13 εκπρόσωποι και προστάτες μας θα καθαρίσουν. Μη μασάτε.

Υ.Γ. Πέρα από την πλάκα δεν κατάλαβα γιατί οι σύνδεσμοι να είναι στο απυρόβλητο.
Άβαταρ μέλους
Τουμπιώτης
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Παρ 28 Ιαν 2011, 23:40

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 08:56

Aντε παλι μας φταινε για ολα οι σφ... Μα ποσο πλυση πια για την οσια ΠΑΕ...? :roll:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Τουμπιώτης » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 08:58

Εγώ δεν είπα ότι οι ΣΦ φταίνε για όλα (και πρώτα από όλα υπάρχουν ΣΦ και ΣΦ - δεν είναι όλοι το ίδιο) και ότι η ΠΑΕ είναι όσια. Ρώτησα από που κι ως που οι ντιρεκτίβες χωρίς εξηγήσεις ότι οι ΣΦ είναι στο απυρόβλητο.
Άβαταρ μέλους
Τουμπιώτης
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Παρ 28 Ιαν 2011, 23:40

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό fanatikos » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 08:59

Σωστα μιλας φιλε Armagedona.
Οσο για το οτι εισαι υπο παραλολουθηση επειδη κριτικαρεις το Ζαγορακη, ειναι απαραδεκτο.
Κανενας δεν ειναι υπερανω κριτικης. Ο Παπας ειναι κι εχει το αλαθητο?
fanatikos
 
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Iakovidis » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:14

Ρε εσεις δηλαδή άμα ρήξει όχι 50% αλλά καμιά 20% τις αποδοχές του ο Βιτόλο δεν είναι κέρδος. Δηλαδή όλα πρέπει να είναι ακραία,ή λευτεριά ή θάνατος. Εμένα μου έχει κωλλήσει ότι θα μείνει ο Βιτόλο με λιγότερα. Πάντως για το άμα ο Βιτόλο πιέζει για τις πληρωμές και συμμετείχε στους τρεις που επαναστάτησαν, καλά έκανε, πρέπει να γίνουμε Ελβετοί σε αυτά, όχι να βγαίνει ο κάθε Σορλέν και να λέει για λεφτά.
Τελευταία επεξεργασία από Iakovidis και Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Iakovidis
 
Δημοσιεύσεις: 407
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 01:30

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:16

Τουμπιώτης έγραψε:Εγώ δεν είπα ότι οι ΣΦ φταίνε για όλα (και πρώτα από όλα υπάρχουν ΣΦ και ΣΦ - δεν είναι όλοι το ίδιο) και ότι η ΠΑΕ είναι όσια. Ρώτησα από που κι ως που οι ντιρεκτίβες χωρίς εξηγήσεις ότι οι ΣΦ είναι στο απυρόβλητο.


Mα δεν ειπε κανεις οτι ειναι στο απυροβλητο. Οτι μερικοι θελουν να περασουν αυτη την εικονα για δικους τους λογους ειναι γεγονος. Αλλα οι σφ εχουν στανταρ μερος, στανταρ ωρες που ειναι ανοιχτοι και ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ μπορει να κουβεντιασει με τα παιδια΄. Δε δαγκωνουν ουτε προκειται για μαο-μαο, οπως θελουν να πλασαρουν μερικοι...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:20

novito έγραψε:Aντε παλι μας φταινε για ολα οι σφ... Μα ποσο πλυση πια για την οσια ΠΑΕ...? :roll:


Πραγματικά και συγνωμή δηλαδή γιατί είσαι και μπλες, αλλά δεν μπορω να το καταλάβω αυτό.
Υπάρχουν κάποιοι (οι περισότεροι ή οι λιγότεροι δεν ξέρω) κάποιοι τελός πάντων που θεωρούν
αυτή την κίνηση της μειοψηφίας των συνδέσμων άκυρη και άκαιρη τόσο ως προς το ύφος της όσο και προς το timing.

Αυτό 1ον δεν σημαίνει ότι όλοι οι σύνδεσμοι είναι το ίδιο
2ον δεν σημαίνει ότι η ΠΑΕ είναι οσια
3ον δεν υπάρχει καμια πλυση και πρόπλυση

Το μεγαλύτερο λάθος στο θέμα του Βιτόλο, είναι της ΠΑΕ.
Και φυσικά δεν είναι θέμα ενός παίχτη, αλλά χειρισμών της ΠΑΕ.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:26

Καταρχην το οτι ειμαι μπλε, αστο στη ακρη... Δεν εχει καμμια σημασια στη κουβεντα εδω μεσα.
(Απλα αν ξαναδιαφωνησεις θα φας ban.... :mrgreen: :opaokara: :opaokara: )

Λογικο να υπάρχουν κάποιοι που θεωρούν λάθος τη χθεσινή κίνηση των συνδέσμων. Ακόμα και μέσα στους ίδιους τους σφ, υπάρχουν άτομα που δεν ήταν υπέρ. Καλώς ή κακώς, αυτή ήταν η απόφαση τους (και δε μιλάμε για απόφαση της στιγμής, καθώς το θέμα Βιτόλο ήταν απλώς η αφορμή) όμως. Το αν είναι σωστή ή λαθος και αν θα βοηθήσει, αυτή τη στιγμή κανείς δε το ξέρει και μόνο ο χρόνος θα δείξει.

Το μεγαλύτερο λάθος στο θέμα του Βιτόλο, είναι της ΠΑΕ.
Και φυσικά δεν είναι θέμα ενός παίχτη, αλλά χειρισμών της ΠΑΕ.

Μα αυτο θελουν να προλαβουν και να διευκρινησουν οι συνδεσμοι...

Οσο για τη πλυση, ασε με να διαφωνω. Σιγουρα οχι για ολο το κοσμο, αλλα για μεγαλη μεριδα. Και ειδικα για κοσμο που δεν εχει προσβαση σε διαφορα μεσα (οπως το φορουμ αυτο για παραδειγμα) για να το κουβεντιασει το θεμα και να δει οτι οι συνδεσμοι ουτε τη διοικηση παριστανουν, ουτε τον Ζαγορ θελουν να διωξουν ουτε τιποτα μεμπτο. Το καλο του ΠΑΟΚ θελουν απλως κι αυτοι. Ρωτα ομως εναν 50αρη που η ενημερωση του περιοριζεται στο τριπτυχο εφημεριδα-ραδιοφωνο-καφενειο τι γνωμη εχει για τη χθεσινη (και οχι μονο) κινηση και θα με καταλαβεις. ;)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:45

Δεν διαφωνώ per se, αν και προσωπικά δεν με έχουν πείσει όλοι οι σύνδεσμοι ότι θέλουν το καλό του ΠΑΟΚ.
Εγώ θυμάμαι κάτι συνδέσμους-χειροκροτητες του κάθε τυχαίου παλιότερα.
Για να μην θυμηθούμε κάποια και από τα φετινά.
Για να μην πούμε ότι κάποιοι σύνδεσμοι δεν θέλουν τον Ζαγοράκη, αλλά τον Βρύζα στη θέση του (δεν το αναφερώ για κακό, απλά κάποιοι δεν θέλουν τον Ζαγοράκη).
Και ο 50αρης που λες και συμφωνώ για τον τρόπο ενημέρωσής του, το καλό του ΠΑΟΚ θέλει και μάλιστα ανιδιοτελώς, καθώς μια μπαλίτσα του 'χει μείνει να χαίρεται κάθε Κυριακή.

Και επιμένω, ο Ζαγοράκης και η ΠΑΕ έχουν την μεγαλύτερη ευθύνη για τη σημερινή, όχι κατάσταση, ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
Γιατί περί κατάντιας πρόκειται. Πέρασε μια 3ετια που ο ΠΑΟΚ θεωρούνταν και εν πολλοίς ήταν μια πολύ καλά οργανωμένη ΠΑΕ και σε 2 καλοκαίρια μέσα κάνει τα πάντα για να αποσταθεροποιηθεί!!!!

Φυσικά και η ΠΑΕ και ο Ζαγοράκης προσωπικά, φταίει για αυτο το μπάχαλο και οι 13 σύνδεσμοι, είναι μόνο τα απόνερα σε αυτήν την ιστορία. Αλλά τα απόνερα σπάνια είναι καθαρά. Και το μόνο που προσφέρουν τώρα, είναι κατά την ταπεινή μου γνώμη, διχόνοια, εκνευρισμό και πίεση που δεν συμφέρει το σύλλογο που όλοι, εν τέλει, αγαπάμε.
Δεν καταλαβαίνω τα τελεσίγραφα περί προδοτών τι είδους υπηρεσία προσφέρουν στον σύλλογο.
Μάλλον το αντίθετο προσφέρουν χωρίς να εξετάζω τις προθέσεις τους.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:50

Βλεπω παντως οτι οι περισσοτεροι ειμαστε πιο σκεπτικοι πλεον σε σχεση με την ΠΑΕ. Ουτε ριχνουμε αμεσα το φταιξιμο στο Βιτολο (επαγγελματιας ειναι) , ουτε μας εχουν πεισει οι "εξηγησεις" της ΠΑΕ για το χρεος. Με αυτη την εννοια, η κινηση των συνδεσμων εκφραζει μεγαλο μερος του λαου του ΠΑΟΚ. Για μενα ειναι μια κραυγη για ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ. Τοσο καιρο το φωναζουμε σε φορουμ και ραδια, τωρα το ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3530
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 09:59

οταν ηρθες μας ενωσες ολους.
στην συνεχεια καποιους μας εχασες. προτιμησες τον κουμπαρο.
τωρα διοικεις επειδη δεν υπαρχει αλλος.
το λενε ακομη και οσοι σε στηριζουν. "να φυγει ρε μαγκες αλλα πειτε μου ποιος θα αναλαβει?". φαντασου να υπηρχε σοβαρη απαντηση σε αυτο το ερωτημα.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 12:24

Ο Ζαγοράκης αν διοικούσε καλά θα ήταν, άλλα δυστυχώς δεν διοικεί. Αν διοικούσε θα ήξερε τι του γινόταν αλλά στην ουσία δεν ξέρει ή μάλλον καλύτερα δεν θέλει να ξέρει ή κάνει τα στραβά μάτια. Τον Ζαγοράκη τον έβαλε μπροστά ο κόσμος βιτρίνα , αλλά έκανε ένα λάθος αδιαφορώντας ποιοι είναι οι φίλοι του και ο περίγυρος του που διοικούν την ΠΑΕ. Είναι αστείο να πιστεύει ο κόσμος πως την ΠΑΕ την διοικεί ο Ζαγοράκης.


Ο Ζαγοράκης κουβάλησε στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ την Σάρα, την Μαρα και το κακό συναπάντημα. Και διερωτόμαστε σήμερα όλοι που πήγαν τα λεφτά? Λεφτά υπήρχαν και τα φάγαμε όλοι μαζί...όλοι? Όλοι εκτός από τον λαό και τους παίκτες... άκουγα στο ραδιο (2,45 το πρωί) να βγαίνουν ΠΑΟΚτσιδες και να λένε ότι το άνοιγμα είναι τελικά 8,3 εκ. (χωρίς να υπολογίζονται και κάποιες ακάλυπτες επιταγές) , ότι στους παίκτες οφείλετε συνολικά ένα ποσό στα 2,5 εκ. κτλ. κτλ.
Ακούμε εδώ και καιρό ότι μέσα στην ΠΑΕ υπάρχουν «φαντάσματα» που βάλαν χέρι στα λεφτά....
Τι να πρώτο πιστέψεις από όλα αυτά που ακούς?
Ότι ο Μπaνε λένε ότι μπήκε στον ΠΑΟΚ γιατί χρωστάει τρελά λεφτά στην εφορία...Ότι ο Ραπτόπουλος λένε ότι χρωστάει και αυτός και έχει το προσωπικό του στην express 6 μήνες απλήρωτους....κτλ.

Τι να πρώτο πιστέψουμε από όλα αυτά που ακούμε και τι είναι αλήθεια και τι ψέμα?

Δεν ξέρω αν είναι φούσκα όλα αυτά που γίναν στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ αλλα από την περίπτωση Βιτολο αντιλαμβάνομαι ότι υπάρχει μία φούσκα και αυτή έσκασε χθες.

Ο Ζαγοράκης δεν μου φταίει σε τίποτα όπως και η βιτρίνα του κάθε μαγαζιού...αλλά πιστεύω ότι είναι καιρός τελικά να δούμε και τι γίνετε μέσα στο μαγαζί και μη μένουμε μόνο στην βιτρίνα.
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 12:41

Kανείς δεν θέλει να φύγει ο Ζαγοράκης. Καθαρές κουβέντες θέλει και θα τον στηρίξει και στα δύσκολα και στις στραβές. Αυτό να κάνει και όχι να δυναμώνει και άλλο τους ρουφιάνους που τρώνε για να λένε το άσπρο μαύρο. Οι ΠΑΟΚτσήδες δεν είναι SUPER 3
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Σάβ 09 Ιούλ 2011, 12:47

kos έγραψε: "να φυγει ρε μαγκες αλλα πειτε μου ποιος θα αναλαβει?". φαντασου να υπηρχε σοβαρη απαντηση σε αυτο το ερωτημα.

Αν υπήρχε σοβαρή διάδοχη κατάσταση θα είχε φύγει από χθες.
Απλά μένει γιατί νιώθει υποχρεομένος έναντι στην σιωπηλή πλειοψηφία που τον στηρίζει
ακόμα και τώρα που το καράβι ξύνει τα βράχια.
Το παραπάνω δεν καλύπτει τις αδυναμίες που έχει δείξει τον τελευταίο καιρό.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Doomlord4, Psaras, sn0ufel4 και 65 επισκέπτες