Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:12

ολο το σκηνικο γινεται για να βγει η ουρα του βαγγελη απ εξω...ολο το θεμα ειναι να δημιουργησουν επικοινωνιακο παιχνιδι εντυπωσεων και να τον γλυτωσουν...δεν πρεπει να το αφησουμε αυτο...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:38

νέες συνομιλίες ζήση-ζαγόρ στο φώς!!!!

Ακολουθεί τηλεφωνική συνομιλία μεταξύ του προέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Θοδωρή Ζαγοράκη με τον τεχνικό διευθυντή της ΠΑΕ, Ζήση Βρύζα.
Την συνομιλία την υποκλέψαμε και σας την παρουσιάζουμε.

Πέμπτη 17/9. Εγκαταστάσεις Σουρωτής. Ώρα 9:15 π.μ.

Βρύζας: Έλα Θόδωρε...Μιφττ! (προσπαθεί με την γλώσσα, να βγάλει το κρέας που έχει κολλήσει στο πίσω δόντι) Ζήσης εδώ...
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Έλα Ζησούκο μου! Τι χαμπάρια; Όλα ΟΚ;
Βρύζας: Θα σε πω. Εδώ στην προπόνηση είμαι...Θόδωρε, έχουμε πρόβλημα...
Ζαγοράκης: ???...Τι πρόβλημα;
Βρύζας: Τον είδες χθες τον γαύρο;
Ζαγοράκης:(μασώντας τσίχλα) Τον είδα.
Βρύζας: Πως σε φάνηκε;
Ζαγοράκης: 'Ντάξει...Τον έχουμε...
Βρύζας: Μιφττ! Τον Ντιόγκο πως τον είδες;
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Τον Ντιόγκο; Έπαιζε ο Ντιόγκος;
Βρύζας: Το ίδιο αναρωτήθηκα και 'γώ όταν έγινε αλλαγή...Μιφφτττ! (Πιο δυνατά. Δεν βγαίνει το κρέας.)
Ζαγοράκης: Ναι ρε! Καλά λες...Τον έκανε αλλαγή...Ναι, ναι...Τώρα το θυμάμαι...
Βρύζας: Χάλια ήταν...Μιφττ! Ούτε πάσα στα 2 μέτρα δεν περνούσε. Ανύπαρκτος..Μιφφτττ!
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Τον γιουχάρανε κιόλας.. Χα χα! Γουστάρω! Ένας πονοκέφαλος λιγότερος...
Βρύζας: Τι λες ρε Θόδωρε; Μιφφττ! Για σκέψου λιγάκι...
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα).......
Βρύζας: Σε έβαλα δύσκολα ε...
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα)........
Βρύζας: Ρε Θόδωρε; Δεν τον αποδοκίμασαν τον Ντιόγκο; Μιφφτττ! (γαμημένε γύρε..)
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Ναι...
Βρύζας: Δεν ήταν χάλι μαύρο ο Ντιόγκο;
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Ναι...
Βρύζας: Δεν θα μείνει λογικά στον πάγκο την Κυριακή;
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Ναι....
Βρύζας: Ε! Τι ναι και ναι! Δεν κατάλαβες ακόμα;;;;;;; ΜΙΙΦΦΦΤΤΤΤΤΤ!
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα).........ΦΤΟΥ!!!!!!!!!! (φτύνει τσίχλα) Ο ΠΑΜΠΛΟ!
Βρύζας: (χαμηλόφωνα) Επιτέλους πήρες μπρος...Μιφττ!
Ζαγοράκης: Το άκουσα αυτό...
Βρύζας: Σόρι Θόδωρε...
Ζαγοράκης: Που τον έχετε;
Βρύζας: Στην εστία αλυσοδεμένο...Εχει κανα 20λεπτο που του είπανε για το χθεσινό παιχνίδι. Δεν το είχε δει. Νόμιζε ότι ο Ντιόγκο θα παίξει την Κυριακή.
Από το βάθος: ΓΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥΡΡΡΡ!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!
ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕ! ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕ! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Ζαγοράκης: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ!
Βρύζας: Περίμενε.....Βάλτε του έναν επίδεσμο και στο Ιπποκράτειο. Γρήγορα!.....
Ζαγοράκης: Τι ρε;;;;;.......
Βρύζας: Μαλάκα, δάγκωσε τον Κουτζαβασίλη!
Ζαγοράκης: Τον Φώτη; Καλά γιατί;
Βρύζας: Γιατί...Γιατί είναι ηλίθιο! Πήγε να τον χαϊδέψει.
Ζαγοράκης: Τι χαζό Θέε μου...
Βρύζας: Θόδωρε. Κάτι πρέπει να κάνουμε. Έχουμε πρόβλημα. Μιφττ!
Ζαγοράκης: (ανοίγει τσίχλα) Ποιος του το 'πε;
Βρύζας: Ότι δεν θα παίξει ο Ντιόγκο;
Ζαγοράκης: Ναι...
Βρύζας: Μιφττ!.....Φφφφφφφ (αναστενάζει)....Ο Βερόν.
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Πουστράκι! Το 'ξερα ότι θα κάνει πουστιά...Πρέπει να τον βάλουμε να παίξει κανα ματς. Θα μας διαλύσει τ' αποδυτήρια.
Βρύζας: Θόδωρε; Τι κάνουμε τώρα; Μιφφτττ!
Ζαγοράκης: Ζήση. Άκουσε προσεκτικά τι θα κάνεις.
Βρύζας: Ακούω. Μιφφττττ!
Ζαγοράκης: Θα πάρεις μια φωτογραφία του Ντιόγκο και μία του Ντουντού...
Βρύζας: Ναι...
Ζαγοράκης: ...και θα πας μπροστά του...
Βρύζας: Αχα...Μιφτττ!
Ζαγοράκης: Θα του δείχνεις του Ντιόγκο την φωτό και θα του λές ''Αυτός! Μήτρογλου!''
Βρύζας: Ναι....
Ζαγοράκης: Μετά θα τους δείχνεις του Ντουντού και θα του λες ''Αυτος! Ντιόγκος!'' Θα το κάνεις για κανα μισάωρο.
Βρύζας: Θα πιάσει ρε;
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Θα πιάσει.
Βρύζας: Καλά.
Ζαγοράκης: Ζήση;
Βρύζας: Έλα.
Ζαγοράκης: Το νου σας. Μη τυχόν και του πείτε ότι σφυρίζει ο Κάκος!
Βρύζας: Όχι ρε είσαι καλα;
Ζαγοράκης: Και κρύψτε τις εφημερίδες. Βγάλτε τις τηλεοράσεις από τις πρίζες.
Κλείστε τα ράδια. Να μην μάθει τίποτα μέχρι την Κυριακή!
Βρύζας: Ναι ρε. Παιδιά είμαστε;
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Ωραία. Τίποτε άλλο;
Βρύζας: Τίποτα. Αν είναι θα σε πάρω.
Ζαγοράκης: Καλά....
Βρύζας: Άντε τα λέμε...Μιφφτττττ!
Ζαγοράκης: Τα λέμε...Ρε Ζήση;
Βρύζας: Έλα..
Ζαγοράκης: Πάλι γύρο έφαγες μωρέ μαλάκα; 150 κιλά θα γίνεις!
Βρύζας: Έλα ρε Θόδωρε, πεινούσα..Αλλά προσέχω την διατροφή μου.
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Ναι καλά. Εκείνος ο βούβαλος ο Ποικιλίδης τα κάνει αυτά. Θα τον σκίσω!
Βρύζας: Μιφτττ!
Ζαγοράκης: (μασώντας τσίχλα) Σας βλέπουν και οι παίκτες ρε μαλάκα. Τουλάχιστον μη τρώτε γύρο στην προπόνηση!
Βρύζας: Καλά. Θα το πω και του Παναγιώτη να έχει το νου του.
Ζαγοράκης: Άντε, συγκεντρωθείτε! άντε μπάι-γεια!


έχει και συνέχεια.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:40

συνομιλία Νο2

Ζαγοράκης: Έλα Ζήσ', Θόδωρας..
Βρύζας: Έλα ρε Θόδωρα!
Ζαγοράκης: Τι λέει;
Βρύζας: Καλά..
Ζαγοράκης: Όλα ντάξει;
Βρύζας: Όλα ντάξει να ούμ.
Ζαγοράκης: Πως πάει το προεδριλίκι;
Βρύζας: ΧαΛαρά. Με αγαπάνε περισσότερο ως πρόεδρο παρά ως παίκτη Θόδωρα.
Ζαγοράκης: Αφού ήσουν τσαπατσούλης μωρέ Ζήση..
Βρύζας: Εγώ ρε μαλάκα;;;;;;;
Ζαγοράκης: Εσύ. Ένα γκολ με την Ξάνθη έβαλες που πέρασες όλο τον κόσμο και ένα στην Άρσεναλ. Μετά, το τίποτα..
Βρύζας: Ρε Θόδωρα; Αυτό πήρες να με πεις;
Ζαγοράκης: Όχι ρε. Πήρα να δω τι κάνετε.
Βρύζας: Τι να κάνουμε. Τα γνωστά. Γκαντεμιά, γκαντεμιά, γκαντεμιά!
Ζαγοράκης: Τα μαθαίνω. Ο Ζλάταν 2 βδομάδες έξω πάλι, ε;
Βρύζας: Γάματα. Ο τύπος κλάνει και τραυματίζεται! Δεν πάει άλλο! Έχουμε μείνει με τον πάσαλο.
Ζαγοράκης: Ποιον πάσαλο;
Βρύζας: Τον Παπάζογλου ρε.
Ζαγοράκης: Α για τον Παπάζογλου λες; Υπομονή Ζήση. Έρχεται ο Γενάρης. Κάτι θα βρεις.
Βρύζας: Βρε τον Γενάρη κάτι θα βρεθεί, μέχρι τον Γενάρη τι θα κάνουμε; Με λες;
Ζαγοράκης: Βάλτε τον Κοντρέρας.
Βρύζας: Κοφ' την πλάκα ρε Θόδωρα..
Ζαγοράκης: Βάλτε τον Τσιρίλο.
Βρύζας: Ρε με δουλεύεις;
Ζαγοράκης: Όχι ρε. Μια χαρά θα τα πάει. Θα κόβει μπάλες από την περιοχή του αντιπάλου, θα παίζει και φορ. Έχει κεφαλιά, έχει δύναμη, έχει ύψος, έχει...
Βρύζας: Μυαλό δεν έχει Θόδωρα. Μυαλό.
Ζαγοράκης: Καλά από μυαλό στον ΠΑΟΚ...
Βρύζας: Έφυγες και συ..(γελάει)
Ζαγοράκης: Δεν γαμιέσαι Ζήση...
Βρύζας: Πλάκα κάνω ρε.
Ζαγοράκης: Ο Φερνάντο πως πάει;
Βρύζας: Ε..
Ζαγοράκης: Τι ε;
Βρύζας: Ε, καλούτσικα. Ψιλοχαμένα τα έχει. Με τον Ηρακλή είδες πως πανηγύριζε;
Ζαγοράκης: Είδα.
Βρύζας: Πολύ άγχος.
Ζαγοράκης: Θα τον ανανεώσεις;
Βρύζας: Δεν ξέρω. Περιμένω τι θα πούνε στο φόρουμ του μετρόπολις.
Ζαγοράκης: Καλά, αν είναι να ακούς κάτι Λάντυδες και Ζωγράφους παράτα το και πάνε για κυνήγι!
Βρύζας: Θόδωρε στο φόρουμ ξέρουν πολύ μπάλα. Να φανταστείς ο Σάντος την μισή την 11άδα την κατεβάζει από 'κει!
Ζαγοράκης: Γι αυτό πάμε σκατά. Και την άλλη την μισή από που την κατεβάζει;
Βρύζας: Την άλλη μισή την βγάζει μετά από αγώνα στο FIFA που παίζει με τον Πουρλιοτόπουλο. Ρε σύ; Δίπλα μου είναι. Να στον δώσω; Θα χαρεί αν σε μιλήσει!
Ζαγοράκης: Άντε, δώστο το τραγάρι να δω τι κάνει..
Πουρλιοτόπουλος: Ιέλα ρέι! Θόδουρα είσι; Τι φκιάνς;
Ζαγοράκης: Καλά ρε. Εσύ τι κάνεις...
Πουρλιοτόπουλος: Καλά είμι. Τρέχου για τουν ΠΑΟΥΚ.
Ζαγοράκης: Ναι, σκοτώνεσαι ταγαροτράγαρε. Πρόσεξε καλά. Μη μάθω ότι δεν ακούς τον Ζήση, κάηκες καυμένε! Θα σε τυλίξω πακέτο και θα σε στείλω πίσω στη στάνη του παππού σου!
Πουρλιοτόπουλος: Οϊ ρε! Τουν ακούου ντου Ζήσ'. Ότ μι πει του κάνου!
Ζαγοράκης: Καλά, δώσε τον Ζήση τώρα..
Πουρλιοτόπουλος: Αϊ γεια, έλα Ζήσ', ου πρόεδρους...
ΦΑΠ! (έπεσε φάπα)
Βρύζας: Εγώ είμαι ο πρόεδρος ρε τετράποδο! Το ξέχασες κιόλας;
Ζαγοράκης: Μη τον βαράς ρε..(γελάει)
Βρύζας: Τι να μη το βαρέσω το τούβλο, ακόμα να καταλάβει ότι ο πρόεδρος είμαι εγώ.
Ζαγοράκης: Για πες, τι άλλο;
Βρύζας: Τι άλλο μωρέ, να, ο Ίβιτς θέλει να γίνει τρέντυ, βαρέθηκε λέει να είναι ίμο, τον Αραμπατζή τον στείλαμε στον ψυχίατρο του Τσιρίλο μπας και κόψει τις μαλακίες που κάνει στην άμυνα, τον Σνάουτσνερ τον γράψαμε στο 4ο δημοτικό σχολείο Αμπελοκήπων και τον Μουσλίμοβιτς τον κλειδώσαμε στο σπίτι για να μην βγει και τραυματιστεί στο ασανσέρ.
Ζαγοράκης: Τον Σνάουτσνερ γιατί τον γράψατε στο δημοτικό;
Βρύζας: Για να παίξει στην σχολική ομάδα.
Ζαγοράκης: Γιατί;;;;
Βρύζας: Ναι ρε. Είναι νέα μέθοδος αυτή. Θα τον βοηθήσει να επανέλθει. Τον δοκιμάσαμε στους νέους και τα πήγε καλά. Έτσι τον γράψαμε και στο δημοτικό. Όταν τραυματίζεται θα παίζει εκεί.
Ζαγοράκης: ??????
Βρύζας: Ξέρω εγώ, άκου που σε λέω...
Ζαγοράκης: Ξεχάσαμε κανέναν;
Βρύζας: Μπα..
Ζαγοράκης: Ρε! Τον Γκαρσία τον έχετε δεμένο ή τον ξεχάσατε πάλι;
Βρύζας: Αμάν! Ο Κουτζαβασίλης!
(από το βάθος) ΓΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥΟΥΟΥΟΥΡΡΡΡΡ!!!!!!!!!!!!!
Ζαγοράκης: Ε είσαι μ@λ@κ@ς ρε Ζήση! Είσαι μ@λ@κ@ς!
Βρύζας: Θόδωρα σ' αφήνω! Τα λέμε!
Ζαγοράκης: Άντε μπάϊ..
Βρύζας: Ρεεε! Άσε το παιδί ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΓΚΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΓΚΓΓΚΚΚΚΚ!!!!!!!!

η τρίτη συνομιλία αύριο.τωρα απομαγνητοφωνείται...
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 21:53

Πήγαμε σε μέντιουμ και εξασφαλίσαμε μελλοντικά άρθρα του Gazzetta με όλα τα σχόλια των αλλόθρησκων:

Τίτλος:Εμπλοκή Ζαγοράκη σε τηλεφωνικές συνομιλίες.Ακολουθούν "σπαρταριστικοί" διάλογοι:

αρχή συνομιλίας

Κάποιος Α: Θόδωρος
Κάποιος Β: Ζαγοράκης

τέλος συνομιλίας


Σχόλια αλλόθρησκων:
-Στη φυλακή ο Ζαγοράκης
-Κατα τα άλλα αθώοι ε; Να οι αποδείξεις της λαμογιάς σας
-Τι είπανε ρε τα άτομα...Να πέσει ο ΠΑΟΚ! ΝΤΡΟΠΗ
-Δεν το διάβασα όλο αλλά είναι ξεκάθαρο.Είστε παράγκα


Ρε γαβροβεζολοχανούμια
Την ιστορία με την αλεπού και την κομμένη ουρά την ξέρετε;
Ναι ή όχι;
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7807
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό erevos187 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 22:02

lefti να σαι καλα ρε φιλαρακι γελασα με την ψυχη μου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
erevos187
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 22:18
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 6

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Shady20 » Δευτ 27 Ιουν 2011, 22:31

Κορυφαίο όντως!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Shady20
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 10:28
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Χαριλάου

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 27 Ιουν 2011, 22:55

Federacion έγραψε:σε κανέναν μας δεν αρέσανε αυτα που διαβάσαμε :evil: .
απο κει κ πέρα η θεση του λαου του ΠΑΟΚ πρέπει να ναι -και αδιαμφισβήτητα είναι-οποιος εμπλέκεται στη συμμορία να παει φυλακη.


+1926
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3499
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elpaoki » Δευτ 27 Ιουν 2011, 23:31

εγω θεωρω πως ολες αυτες οι ''φιλιες και οι σχεσεις'' ειναι εντελως ψευτικες και επιφανειακες........ολοι απο μπροστα τους μιλανε καλα και απο πισω τους βριζουν και δεν θελουν επαφη μαζι τους .....ειναι ας το πουμε κατι αναγκαστικο για να επιβιωσεις σε αυτον τον χωρο.....εγω παντως δεν θεωρω καν ο ζαγορ να εχει τετοιες φιλιες με μ-πεους και τετοιους απλα υποκρινεται...και δεν θεωρω οτι το ενοουσε για τον οπαδο αυτο που ειπε...ολα εχουν μια τακτικη ας το παρουμε οπως θελουμε ειτε για να επιβιωσεις ειτε για να μην σε πριζουν καθε τρεις και λιγο...ας μην τα πιστευουμε πια ολα...ειδικα και αν σκεφτουμε αυτα οτι βγηκαν μετα την πρωτη προπονηση που ειχαμε 10.000 κοσμο και και με τα διαρκειας να πετανε ας μην ασχοληθουμε καν...επιτηδες το κανουν σιγουρα...και γιατι το εβγαλαν αυτο?????εγραφε τιποτα για στημενο??οχι απλως επειδη ειμαστε η μονη ομαδα που εχει τετοια στηριξη του κοσμου και θελουν αυτο να το χαλασουν και αυτο μπορει να γινει με ενα παρομοιο δημοσιευμα γιατι οπως και να το κανουμε κατι τετοια δεν τα θελουμε καθολου(ειναι η αξιοπρεπεια μας) και ανετα μπορει να χαθει αυτη η στηριξη.....ας μην πιστεουμε πια το πρωτο πραγμα που μας δινουν....δηλαδη τα βαζελοχανουμια(νοτου +βορα) ειδικα οι πρωτοι 2 με τις ανακοινωσεις που εβγαλαν ειναι για τα ματια του κοσμου και δινουν κουτοχορτο...εμενα αυτο δεν μου αρεσει...στο κατω - κατω αν δεν βγει τιποτα για αυτους η υποθεση ειναι καθαρα για αποπροσανατολισμο λογω πολιτικων....
ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ ΡΕ!!!!!! :nairepaok:
PAOK ATHENS ΖΟΥΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ
Άβαταρ μέλους
elpaoki
 
Δημοσιεύσεις: 849
Εγγραφή: Παρ 18 Φεβ 2011, 20:08

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Δευτ 27 Ιουν 2011, 23:33

Δεν παιζόμαστε λέμε. Τόσο καιρό λέμε ότι δε θέλουμε με τίποτα να σπιλωθεί το όνομα του ΠΑΟΚ και να μπει και αυτό στο βόθρο. Βγαίνουν οι διάλογοι κι επειδή το όνομα αναμενόμενα δε σπιλώθηκε, ας παραπονεθούμε για το "φιλικό τόνο" στον Μπέο και το "πρόεδρα" στον Ψωμιάδη. Δηλ τι έπρεπε να κάνει, να τους παίρνει 3 το βράδυ να τους λέει "ΕΓΩ ΔΕ ΣΤΗΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΛΑΛΑΛΑΛΛΑΛΑΛΑ Γ@ΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ". Στην πιάτσα οι φιλικές λεξούλες δε λένε τίποτα. Ο Ψωμιάδης λέει "κουφάλα χοντρό" τον Μπέο και σε άλλη συνομιλία παραπονιούνται και οι δύο για το ΦΠΑ που έχουν δώσει σαν αδερφικοί φίλοι. Αστεία αστεία, τόσο ΦΠΑ που έχουν δώσει παίζει να μετρήσει υπέρ τους και να ελαφρύνει τυχόν ποινή :mrgreen: ΟΚ κι εγώ θέλω τον υπεράνθρωπο πρόεδρα που τους γράφει όλους στ' @@ τους αλλά δε γίνεται.

1000 τέτοιους διαλόγους θέλω. Τριγύρω γίνεται χαμός, διαιτητές και παίχτες στήνονται, άλλοι περιμένουν βοήθεια από ομάδες με 27 βαθμούς και ο ΠΑΟΚ βγαίνει πεντακάθαρος. Απλά πράγματα. Δώστε και άλλα και ας είναι με τίτλους προπαγάνδας.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nikos55 » Τρί 28 Ιουν 2011, 00:15

Ειναι προφανες οτι καποιοι κυκλοι σε μια αποπειρα αντιπερισπασμου εξαιτιας της πολυ δυσκολης καταστασης που βρισκονται, προσπαθουν να δημιουργησουν κλιμα "ολοι μαζι τα φαγαμε", να ισοπεδωσουν και να σηκωσουν σκονη μπας και οι ομαδουλες τους γλυτωσουν τον υποβιβασμο. Οι διαλογοι δεν περιεχουν απολυτως τιποτα το μεμπτο και για μενα προσωπικα ειναι η αποδειξη οτι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι μπλεγμενος, διαφορετικα θα το ειχαν βγαλει και θα το επαιζαν πρωτοσελιδο με μεγαλα γραμματα σε ολο τον ηλεκτρονικο και γραπτο τυπο. Ειναι ντροπη να βγαινουν τετοιοι διαλογοι που δεν εχουν καμια σχεση με την υποθεση, παραθετουν απλα κουτσομπολια. Τι λεει ο Χ για τον Ψ και πως σχολιαζουν τα προβληματα του Ζ. Σε αλλους διαλογους ακουγαμε για στησιματα αγωνων, για ντοπες, για κερδη απο το παρανομο στοιχημα, εδω η δημοσιευση εγινε γιατι? Για να ακουστει το ονομα του Ζαγορακη ωστε να μην εχει δικαιωμα ο ΠΑΟΚ να μιλαει? Λυπαμαι κυριοι Γκεμπελς, πολυ φτωχο το αποτελεσμα της προσπαθειας. Παρεπιπτοντως το ξερετε και το ξερουμε οτι οι μερες σας ειναι μετρημενες.

Οσο για το υφος των διαλογων που ειναι αληθεια ακουγονται καπως, δεν πρεπει να ξεχναμε οτι ειναι ιδιωτικες συνομιλιες. Σκεφτειτε πως ο καθενας μας εκφραζεται σε τετοιες καταστασεις. Δηλαδη αν μιλησουμε στο τηλεφωνο με εναν συναδελφο ή συνεργατη που δεν τον γουσταρουμε κατευθειαν θα του πουμε "Καλημερα ρε λαμογιο, εγω δεν ειμαι σαν και σενα"? Ακομα και με τον Ψωμιαδη που υπαρχουν καποιες προσωπικες σχεσεις η συζητηση πουθενα δεν ξεφευγει απο ενα επιπεδο γενικου σχολιασμου του τι συμβαινει. Για την ακριβεια η μονη πραγματικη ειδηση που βγαινει ειναι οτι παραγοντες του Αστερα και της Λαρισας πληρωσαν τους απληρωτους παιχτες του Ηρακλη και τους απεσπασαν χαρτια για το οτι ηταν απληρωτοι απο την ομαδα ωστε να υποβιβαστουν οι γριες. Αλλα αυτες εχουν ξεκουτιανει τοσο που παλι τον ΠΑΟΚ θα κατηγορουν. Καλα ειπε ο Τεο, να πεσουν τα πουστρακια, νισαφι πια με δαυτους.
Άβαταρ μέλους
nikos55
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 25 Σεπ 2008, 23:36

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Τρί 28 Ιουν 2011, 00:52

Καλά lefis..........ΘΕΟΣ :lol: :lol:
Γυρίζεις ταινία με τέτοια σενάρια αδερφέ!!
Τεό-Ζήσης..........."Η τριλογία"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 28 Ιουν 2011, 01:03

Pegasus έγραψε:Δεν παιζόμαστε λέμε. Τόσο καιρό λέμε ότι δε θέλουμε με τίποτα να σπιλωθεί το όνομα του ΠΑΟΚ και να μπει και αυτό στο βόθρο. Βγαίνουν οι διάλογοι κι επειδή το όνομα αναμενόμενα δε σπιλώθηκε, ας παραπονεθούμε για το "φιλικό τόνο" στον Μπέο και το "πρόεδρα" στον Ψωμιάδη. Δηλ τι έπρεπε να κάνει, να τους παίρνει 3 το βράδυ να τους λέει "ΕΓΩ ΔΕ ΣΤΗΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΛΑΛΑΛΑΛΛΑΛΑΛΑ Γ@ΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ". Στην πιάτσα οι φιλικές λεξούλες δε λένε τίποτα. Ο Ψωμιάδης λέει "κουφάλα χοντρό" τον Μπέο και σε άλλη συνομιλία παραπονιούνται και οι δύο για το ΦΠΑ που έχουν δώσει σαν αδερφικοί φίλοι. Αστεία αστεία, τόσο ΦΠΑ που έχουν δώσει παίζει να μετρήσει υπέρ τους και να ελαφρύνει τυχόν ποινή :mrgreen: ΟΚ κι εγώ θέλω τον υπεράνθρωπο πρόεδρα που τους γράφει όλους στ' @@ τους αλλά δε γίνεται.

1000 τέτοιους διαλόγους θέλω. Τριγύρω γίνεται χαμός, διαιτητές και παίχτες στήνονται, άλλοι περιμένουν βοήθεια από ομάδες με 27 βαθμούς και ο ΠΑΟΚ βγαίνει πεντακάθαρος. Απλά πράγματα. Δώστε και άλλα και ας είναι με τίτλους προπαγάνδας.



μαλακα ακομα γελαω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 28 Ιουν 2011, 08:29

lefti μας έλειωσες. :lol: :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Bono » Τρί 28 Ιουν 2011, 10:08

Δεν ξέρω ποιός μ@λ@κ@ς έχει αποφασίσει να αρχίσει να γελοιοποιεί αυτήν την μόνη σοβαρή προσπάθεια (όπως δείχνει μέχρι τώρα) να ξεβρωμίσει το ποδόσφαιρο,δημοσιεύοντας εν μέσω σημαντικών συνομιλιών που αποδεικνύουν όντως διαφθορά και άσχετους ιδιωτικούς διαλόγους αλα big brother και μάλιστα σε απανωτές και συνεχόμενες δόσεις εν είδει βραζιλιάνικης σαπουνόπερας.Τουλάχιστον ο Φώσκολος το ΣΚ έκανε διάλειμμα.
Οπως π.χ. με το αν ήταν αρρωστάκι ο Κόκε με το καζίνο.
Στα του Ζαγοράκη αν και δεν υπάρχει κάτι το παράνομο,η προσπάθεια είναι προφανής...να τους βάλουμε όλους στο ίδιο καζάνι έτσι ώστε να μην μπορεί να μιλήσει κανείς,ακόμα και το timing της δημοσιοποίησης κάνει κρα.
Περισσότερους διαλόγους Ζαγοράκη έχουμε διαβάσει παρά του αρχιλαμόγιου του Μαρινάκη που κατηγορείται κιόλας...για το πρώην αρχιλαμόγιο τον Πατέρα ούτε λόγος,ούτε καν κατηγορούμενος δεν είναι.
Θα μπούν αυτόματα και σε λειτουργία κάποια ιδιαίτερα "πρόθυμα" αθηναικά αρδ που μόλις ακούνε ΠΑΟΚ ηδονίζονται και να το κλίμα.

Απ' την άλλη όταν ο περίγυρός σου είναι ο Μάκαρος που σουλατσάριζε στις σουίτες της Τούμπας συχνά-πυκνά τι περίμενες?
Παρανομία δεν βγαίνει για την ώρα,μελαγχολία βγαίνει για μένα....μελαγχολία όταν ακούς τον πρόεδρο του ΠΑΟΚ να κρύβεται πίσω απ' τον Μάκαρο της Καβάλας ζητώντας οργάνωση για να μην πάμε σαν "πρόβατα στη σφαγή",μελαγχολία όταν διαπιστώνεις κινήσεις τακτικισμού του στυλ να τα έχουμε με όλους καλά και μετά το σωστό αρχικό σιχτίρισματα στο αρχιλαμόγιο τον Μπέο,να την κάνει γυριστρούλα...και όλα αυτά ενώ η Τούμπα θύμιζε αποκλεισμένη εμπόλεμη ζώνη και ο ΠΑΟΚ ένιωθε και ήταν πρόσφυγας στο ίδιο του το σπίτι και ο Μάνταλος "δεν μπόρεσε να βοηθήσει ο άνθρωπος"...φαντάζομαι η κολεγιά μας ο Μάκαρος κάπως θα μας πληροφόρησε και γι αυτό.

Θα μου πεις....μικρό παιδί είσαι ρε παπάρα,τι κάθεσαι και ονειρεύεσαι? έτσι γίνονται αυτά τα πράγματα.
Δίκιο θα είχες.....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 28 Ιουν 2011, 10:14

Στο διάλογο του Ζαγόρ το ζουμί είναι τι λέει ο ψωμιάδης για το πως πάνε οι μεν να σωθούν και οι δε να τους ρίξουν, πως περιγράφει τον πόλεμο των χαρτιών και όχι το ότι μπλέχτηκε το όνομα του ζαγόρ...Δεν θα έπρεπε να φαίνεται το όνομά του καθόλου...πχ Ψωμιάδης προς άγνωστο Θόδωρο...

Επίσης στο θέμα του Μπέου ο ζαγόρ είναι επώνυμος...ΑΝ γινότανε μία αρχή με μηνύσεις σε προέδρους ποιος θα βρισκότανε εύκολα συνέχεια στη στενή, μα φυσικά ο ζαγόρ που δεν έχει και την οικονομική δύναμη των άλλων...

Έτσι το είδα εγώ...

Επίσης δεν είναι κακό ο Πρόεδρος να ενημερώνεται για το κάθετι του παρασκηνίου για να είναι ψιλιασμένος...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Mīngus, Tolaros και 28 επισκέπτες