Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Α.Σ. ΠΑΟΚ (Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ)

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Σάβ Απρ 08, 2017 8:15 am

Απηύθυνα το ερώτημα, μόλις πάρω απάντηση, θα την έχεις! :)
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Δευτ Απρ 10, 2017 1:53 pm

elvetos giatros έγραψε:Καλημέρα σε όλους
Θέλω να γίνω μέλος του ερασιτέχνη
Θα είμαι μετά το πάσχα στη θεσσαλονίκη
απ όσο γνωρίζω πρέπει να με προτείνουν δυο μέλη...
σε ποιον εκ του paokmania μπορώ να αποταθω για περισσότερες πληροφορίες;

Φίλοι Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ

Στο θέμα της εγγραφής νέων μελών η σελίδα μας έχει κάνει αγώνα ενημέρωσης και στόχος είναι ο κόσμος του ΠΑΟΚ να καταλάβει πόσο σημαντικό είναι να στηρίζουμε όλα τα τμήματα του συλλόγου μας. Η διαδικασία για να γίνει κάποιος μέλος στον Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. είναι απλή.

https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800341_1199261870171442_4948818165611176221_n.jpg?oh=0af785526e8706c6406f07d0b292953d&oe=595419B2

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ Απρ 10, 2017 2:17 pm

Σωραίος RoMaN και συ όμως Ελβετέ γιατρέ... :pano:

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Παρ Ιουν 23, 2017 9:39 pm

elvetos giatros έγραψε:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Ξέρει κανείς αν παραγγείλω από το ίντερνετ μπορούν να το στείλουν το διάρκειας στο εξωτερικό; με την καε γίνεται με το βόλεϋ δε ξέρω

Γίνεται
Εγώ πήρα το ΤΑΠ τηλέφωνο και ανανέωσα τα διαρκειας
Μου δώσανε ΙΒΑΝ
Και πληρωσα
θα μου τα στείλουν ταχυδρομικώς τον Αύγουστο

Κι αν έχεις τέτοια καυλα για τον ΠΑΟΚ όπως εγώ και πληρώνεις χωρις να πηγαίνεις, γίνε μέλος και στον ερασιτέχνη
35 ευρώ το χρόνο για να πετάει η ΠΑΟΚΑΡΑ σε όλα τα αθλήματα
Ένα τηλέφωνο στον ερασιτέχνη είναι. ..

:pano:

Πολλά μπράβο από εμένα στον Ελβετό Γιατρό που, όπως είπε στο καινούριο topic του volley, έγινε μέλος στον Α.Σ., στηρίζοντας με μόλις 35€ τον χρόνο! Το είπε και το έκανε! Από εμένα έχει 1926 μπράβο!

:pano:

Καλό θα ήταν να γίνει ένα μικρό (ή ΜΕΓΑΛΟ) "ντου" από τα μέλη του PAOKmania, ώστε να στηριχθεί ο Α.Σ., που τα τελευταία χρόνια έχει καταφέρει με υπομονή να φτάσει από την αφάνεια στο να έχει σχεδόν σε όλα του τα τμήματα πρωταγωνιστές!

Το γυναικείο ποδόσφαιρο κάθε χρόνο παίρνει πρωτάθλημα (φέτος δεν φέραμε καν ισοπαλία), στο χάντμπολ άνδρες-γυναίκες τα τελευταία χρόνια πάνε για νταμπλ, έχουν φέρει τίτλους ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, το γυναικείο μπάσκετ δυναμώνει συνεχώς (και φέτος καταφέραμε να ανανεώσουμε τη Λύμουρα που είναι semifinalist στο ευρωμπάσκετ της Τσεχίας), το πόλο ανδρών φέτος τερμάτισε 4ο και περιμένουμε να μάθουμε αν πάει Ευρώπη του χρόνου, το volley γυναικών θα φτάσει Α1 με δυνατό ρόστερ για να χτυπήσει και εκεί τον γαύρο, στη ποδηλασία βγάλαμε τον Ταμουρίδη, στο box έχουμε τον VanGun, στο σκάκι έχουμε ένα νέο και αναπτυσσόμενο τμήμα, στον στίβο υπάρχουν αθλητές που στις νεαρές κατηγορίες βγάζει πολλά υποσχόμενους αθλητές και γενικώς ανεβαίνουμε ΠΑΝΤΟΥ, με τη βοήθεια (φυσικά) του Ιβάν Σαββίδη.

Μιλάμε παντού για αθλητές που δεν παίρνουν τα χιλιάρικα του ποδοσφαίρου, ούτε καν τα λεφτά του μπάσκετ... Είναι ταπεινοί αθλητές που μακριά από κάμερες και δημοσιότητα, παλεύουν για το μεράκι τους...ένα άθλημα που επέλεξαν γνωρίζοντας πως δεν θα γίνουν πρωτοσέλιδο ποτέ..και δεν θα γεμίζουν τους λογαριασμούς τους με εξαψήφια νούμερα.

35€ το χρόνο νομίζω ότι μπορούμε σχεδόν όλοι μας να διαθέσουμε... Τώρα που ο Α.Σ. του βάζελου πέφτει, είναι ευκαιρία να ανεβάσουμε τον Π.Α.Ο.Κ. ακόμα ψηλότερα! Έτσι θα καθαιρεθεί σιγά σιγά η κυριαρχία του γαύρου παντού...

Όποιος πραγματικά δεν μπορεί, τουλάχιστον ας ακολουθήσει αυτά τα τμήματα στο Facebook! Έχει και ο Στίβος, έχει και η Πυγμαχία και σχεδόν όλα τα τμήματα..

RoMaN έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:Καλημέρα σε όλους
Θέλω να γίνω μέλος του ερασιτέχνη
Θα είμαι μετά το πάσχα στη θεσσαλονίκη
απ όσο γνωρίζω πρέπει να με προτείνουν δυο μέλη...
σε ποιον εκ του paokmania μπορώ να αποταθω για περισσότερες πληροφορίες;

Φίλοι Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ

Στο θέμα της εγγραφής νέων μελών η σελίδα μας έχει κάνει αγώνα ενημέρωσης και στόχος είναι ο κόσμος του ΠΑΟΚ να καταλάβει πόσο σημαντικό είναι να στηρίζουμε όλα τα τμήματα του συλλόγου μας. Η διαδικασία για να γίνει κάποιος μέλος στον Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. είναι απλή.

https://scontent.fath1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800341_1199261870171442_4948818165611176221_n.jpg?oh=0af785526e8706c6406f07d0b292953d&oe=595419B2

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ Νοέμ 13, 2017 3:53 am

Ένα καταπληκτικό τριήμερο για όλα τα τμήματα του ερασιτέχνη!
Μπάσκετ Ανδρών: ΠΑΟΚ - Άρης: 63-57
Μπάσκετ γυναικών: ΠΑΟΚ - Παναθλητικός: 84-80
Χάντμπολ Ανδρών: Φίλιππος Βέροιας - ΠΑΟΚ: 22-24
Χάντμπολ γυναικών: ΠΑΟΚ - Τούζλα: 24-17 (32 challenge cup)
Πόλο ανδρών: Πανιωνιος - ΠΑΟΚ: 6-9
Βόλεϊ ανδρών: ΠΑΟΚ - Παμβοχαϊκός (ΣΗΜΕΡΑ)
Βόλεϊ γυναικών: ΠΑΟΚ - ΕΑ Λάρισα 3-0
Μοναδική παραφωνία οι ισόβιες πρωταθλήτριες του γυναικείου ποδοσφαίρου μας αφού αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1 με τον Ατρόμητο Αθηνών (ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ 94 ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΓΚΟΛ ΣΤΟ 95 :o :o :o )
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Δευτ Νοέμ 13, 2017 8:10 am

Ευτυχώς που δεν έπαιζαν ποδόσφαιρο οι άντρες! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler