Nέος τεχνικός διευθυντής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό thrix » Σάβ 14 Αύγ 2010, 18:39

Ε φυσικά, αν δεν κρίνουμε εμείς ποιος θα κρίνει? ο Ζαγοράκης? έλα τώρα ας είμαστε σοβαροί, ποιος είναι ο Ζαγοράκης για να κρίνει. :cry:
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό mesimvrinos » Σάβ 14 Αύγ 2010, 18:56

νομιζω οτι κανεις δεν ψαχνει για νεο τεχνικο διευθυντη....
Για εναν περιεργο λογο εχω την αισθηση οτι ο ζαγορακης θελει να την κανει(μακαρι να κανω λαθος)........Να πω την αληθεια εγω αμα ακουγα οσα ακουει θα την ειχα κανει προπολου........το θεμα ειναι οτι ο τυπος εχει πολλα κιλα αρκ@δ@α......ποσο ομως ?



υ.γ ξερω ειμαι απαισιοδοξος
Άβαταρ μέλους
mesimvrinos
 
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: Πέμ 12 Νοέμ 2009, 09:36

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Σάβ 14 Αύγ 2010, 21:21

ελπιζω να μην ερθει ο ζηκος και ο καθε μη παοκτσης μανατζερ(ιβιτς,ζηκος) η κατι τετοιο που θα ερθει εδω για να κανει το κοματι του και ισως και για να κονομησει

το ξαναεγραψα προτιμαω εναν απο τους κωστικο,κωνσταντινιδη,γεωργιαδη
δεν ξερω αν ειναι προσον βεβαια οτι ο ζηκος ειναι ωραιο παιδι και πουλαει μουρη στο γυαλι
το θεμα για μενα ειναι να ερθει καποιος εξυπνος ανθρωπος που να ειναι παοκτσης και να νοιαζεται για την ομαδα και να μην δει τον ΠΑΟΚ σαν μια αρπαχτη και ευκαιρια για να αναδειχτει η και να οικονομησει
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 14 Αύγ 2010, 21:52

Από το ματς της Παρτίζαν έφυγα και μόλις γύρισα και τα κάνατε ταναπου...
Ειρωνείες, πανικός και παπαδοπουλίαση....

Ρε ένα ματσάκι με κάτι Τούρκους παίζουμε...
Κρίνουμε τα πάντα πλέον; Περάσαμε στο άλλο άκρο;

Για το Ζήκο έγραφα άσχημα εγώ για το προπονητικό κέντρο αλλά τότε ήταν εξωδιοικητικός...Αν έρθει στον ΠΑΟΚ και με τι ρόλο και τι εξάρτηση από τα υπόλοιπα θα δούμε...

Ως τότε ένα ΠΑΟΚ - Φενέρ θυμάμαι ότι έρχεται....
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 14 Αύγ 2010, 22:35

ronaldo έγραψε:ελπιζω να μην ερθει ο ζηκος και ο καθε μη παοκτσης μανατζερ(ιβιτς,ζηκος) η κατι τετοιο που θα ερθει εδω για να κανει το κοματι του και ισως και για να κονομησει

Αυτό μας έχει φάει εδώ στην ψωρωκώσταινα....εκεί πάει διαρκώς το μυαλό μας ακόμα και πριν έρθει κάποιος,μόνο στο άκουσμα κάποιου ονόματος λες και μας χτυπάει ηλεκτρικό ρεύμα.
Μην μας πιάσει κότσους και τα κονομήσει....λες και πρέπει όλοι να δουλεύουν τζάμπα.
Λες και αν είναι κάποιος ΠΑΟΚτσής δεν θα πάει πάλι εκεί το μυαλό μας μετά τον πρώτο μήνα που θα το παίξουμε λιγάκι υπεράνω....λες και δεν θα βγεί ο κάθε παπαροΡαυτόπουλος να τα λέει για τον Κωστίκο ή για τον Γεωργιάδη.
Αυτή να είναι η μόνη έννοια μας...Οχι αν είναι καλός στη δουλειά του μόνο να μην τα κονομήσει.
Αλήθεια ο Βενγκέρ στη δίαιτα είναι στην Αρσεναλ? ήταν και κανονιέρης από μικρός??
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό thrix » Σάβ 14 Αύγ 2010, 23:02

πάντως δεν έχει παρει γραμμάριο από τότε που πήγε, μη σου πω ότι έχασε κι όλας :lol:
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Κυρ 15 Αύγ 2010, 00:25

οταν λεω για να κονομησει δεν εννοω να κανει καλη δουλεια και να παρει καλο μισθο απο τον ΠΑΟΚ
εννοειται οτι θα παρει μισθο

ο ζηκος ειναι μανατζερ και για αυτο λεω οτι υπαρχει ενδεχόμενο να θελει να προωθησει παιχτες δικους του στον ΠΑΟΚ για να κονομησει

αλλα αυτο μας εχει φαει την ψωροκωσταινα οτι μιλαμε χωρις να εχουμε καταλαβει τι εννοει ο αλλος

εννοειται οτι σαν τεχνικος διευθυντης δεν ξερω τι μπορει να κανει ο ζηκος ουτε τι μπορει να κανει ο κωνσταντινιδης ειτε οποιοσδηποτε που δεν εχει ξανακανει αυτη την δουλεια

απλα αναφερω οτι η επιλογη ζηκου εχει ενα μειονεκτημα κατα τη δικη μου παντα γνωμη
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 15 Αύγ 2010, 00:46

σημασια εχει ποιον εμπιστευεται ο "προεδρος" περισσοτερο κι ειναι πιο ..... "συζητησιμος".φερ'ειπειν να μην ..... κατεβαζει τα μουτρα,αν την προπονητικη του επιλογη την καθαιρει ο ζαγορ πριν βγαλει επισημο παιχνιδι στον παγκο και φερνει τον δικο του εμπιστο.ή να μην τα παιρνει κρανα ετσι και γινεται συσκεψη για την ομαδα παροντος του προεδρου,του προπονητη - επιλογη του προεδρου -,του βοηθου προπονητη - επιλογη του προεδρου κι αυτη - του υπευθυνου επικοινωνιας,του γιασερ ή οποιου αλλου αλλα οχι του τεχνικου διευθυντη.δεν ξερω αν ο ζηκος φερει τα εν λογω χαρακτηριστικα .....
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό gash04 » Κυρ 15 Αύγ 2010, 00:56

Τώρα δεν δημιουργείς εντυπώσεις Νάβι?

Δηλαδή τι χαρακτηριστικά θέλεις να έχει ο νέος ΤΔ να διαλέγει ανθρώπους που ξέρουν ανέκδοτα είναι άσσοι στο τραμπολίνο και ξέρουν απέξω και ανακατωτά το χάντμπολ ενώ σηκώνουν μπάρες και κατέχουν τις κινήσεις του Ζετε Αρασε καλύτερα απο τον Πύρρο Δήμα? :D

Καταλαβαίνω αντίστοιχα την πίκρα σου για την φυγή Βρύζα και κατανοώ ότι θεωρείς Βρύζα>Ζαγόρ σεβαστό και δικαίωμα σου.

Κατ εμέ δεν έχουν διαφορές δύο πρώτοι παίχτες είναι που τα πήγαν άψογα στην διοίκηση της ομάδας μέχρι σήμερα.
Ακόμα και στην φυγή του δεύτερου πάλι καλά πήγε η ομάδα.

Μένει να δούμε αν θα πάει καλά η ομάδα και στην φυγή του πρώτου.

Δεν νομίζω να μην πάει καλά.
Αν το νόμιζα θα αφαιρούσα και την τελευταία σειρά στην υπογραφή μου. :D
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Bono » Κυρ 15 Αύγ 2010, 00:58

roni νομίζω κατάλαβα πολύ καλά τι έγραψες.
Κατ' αρχήν λες
ronaldo έγραψε:ελπιζω να μην ερθει ο ζηκος και ο καθε μη παοκτσης μανατζερ(ιβιτς,ζηκος) η κατι τετοιο που θα ερθει εδω για να κανει το κοματι του και ισως και για να κονομησει

Ο Ιβιτς π.χ. δεν μανατζάρει παίκτες όπως ο Ζήκος απλώς είναι μάνατζερ ομάδων δλδ τεχνικός διευθυντής και διόρθωσε με αν κάνω λάθος.
Αρα αυτό που καταλαβαίνω είναι πως για κάθε μη-ΠΑΟΚ υπάρχει ο κίνδυνος να τα κονομήσει.
Και δεύτερον και σημαντικότερον τον κάθε μάνατζερ παικτών τον ενδιαφέρει η κονόμα αλλά πρωτίστως τον ενδιαφέρει να κάνει καλή δουλειά για να συνεχίσει να υπάρχει η κονόμα....φέρνοντας παλτά,η δουλειά σου θα είναι εξαιρετικά βραχύβια και θα βγάλεις και κακό όνομα στην πιάτσα.
Επιπλέον φαντάζομαι οι προτάσεις του θα αξιολογηθούν πριν αυτοί οι παίκτες έρθουν στον ΠΑΟΚ και δεν θα πάρουμε γουρούνι στο σακί.

Τον Ζήκο τον θεωρώ καλή επιλογή γιατί συγκεντρώνει όλα αυτά που λέγαμε και για τον Βρύζα.
Μειονέκτημα που όμως μπορεί να αποδειχτεί και πλεονέκτημα ότι δεν είναι ΠΑΟΚ.
Αν και εφ' όσον έρθει θα δούμε καλύτερα....

υ.γ. κούρασες και δεν το καταλαβαίνεις κιόλας.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 15 Αύγ 2010, 01:09

αν κουραστηκες,ελευθερες θεσεις στην ..... εθνικη ομαδα,οπως εμπαθως λες,προς πληρωση υπαρχουν!σ'ευχαριστω για το ..... "ενδιαφερον" σου να με "προστατευσεις" αλλα δε θα παρω.και πολλοι εξ ημων ειμαστε ακομα κουρασμενοι απο διαφορα ..... μαργαριταρενια σου ποστς την περσινη περιοδο αλλα την παλευουμε ακομα .....
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Κυρ 15 Αύγ 2010, 01:23

Bono έγραψε:Ο Ιβιτς π.χ. δεν μανατζάρει παίκτες όπως ο Ζήκος απλώς είναι μάνατζερ ομάδων δλδ τεχνικός διευθυντής και διόρθωσε με αν κάνω λάθος.
Αρα αυτό που καταλαβαίνω είναι πως για κάθε μη-ΠΑΟΚ υπάρχει ο κίνδυνος να τα κονομήσει.
Και δεύτερον και σημαντικότερον τον κάθε μάνατζερ παικτών τον ενδιαφέρει η κονόμα αλλά πρωτίστως τον ενδιαφέρει να κάνει καλή δουλειά για να συνεχίσει να υπάρχει η κονόμα....φέρνοντας παλτά,η δουλειά σου θα είναι εξαιρετικά βραχύβια και θα βγάλεις και κακό όνομα στην πιάτσα.
Επιπλέον φαντάζομαι οι προτάσεις του θα αξιολογηθούν πριν αυτοί οι παίκτες έρθουν στον ΠΑΟΚ και δεν θα πάρουμε γουρούνι στο σακί.

Τον Ζήκο τον θεωρώ καλή επιλογή γιατί συγκεντρώνει όλα αυτά που λέγαμε και για τον Βρύζα.
Μειονέκτημα που όμως μπορεί να αποδειχτεί και πλεονέκτημα ότι δεν είναι ΠΑΟΚ.
Αν και εφ' όσον έρθει θα δούμε καλύτερα....

υ.γ. κούρασες και δεν το καταλαβαίνεις κιόλας.

ο ιβιτς ηταν μανατζερ παιχτων καποια εποχη αν δεν κανω λαθος και εγω(δεν ειμαι καθολου σιγουρος)
τωρα δεν ξερω καν τι κανει

απο οτι καταλαβαινω εσυ δηλαδη συμφωνεις να ερθει ενας μανατζερ και να γινει τεχνικος διευθυντης και να εχει διπλο ρολο τεχνικου διευθυντη και μανατζερ παιχτων

η θα ειναι απλα μια συνεργασια με εναν μανατζερ που θα αξιολογουμε τις προτασεις του?

απο το κειμενο σου δεν βλεπω να τα εχεις ξεκαθαρισμενα

προσωπικα δεν νομιζω οτι μπορουν να συνδυαστουν αυτα τα 2
αν ερθει πρεπει να τελειωσει το μανατζεριλικι του νομιζω εγω

και παλι προσωπικα προτιμω καποιον απο τους γεωργιαδη,κωστικο,κωνσταντινιδη που τους θεωρω ικανους και τους 3, ξυπνια ατομα και φιλα προσκειμενους στον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Bono » Κυρ 15 Αύγ 2010, 01:30

Καλά δεν κούρασες.
Για ξαναπές μας για 1578η φορά τη άποψη σου για το ποιούς ακριβώς κολλητούς του θα βολέψει ο Ζαγοράκης και ποιά θέση θα πάρει η Λίλη γιατί νομίζω ότι δεν έγινες πλήρως κατανοητός.

Πολύ μπούρου-μπούρου ρε παιδάκι μου...και ύστερα λένε για τις επιδόσεις των γυναικών στην κρεβατομουρμούρα.
Μεγάλος μύθος....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Κυρ 15 Αύγ 2010, 01:39

Φτάνει, λαίμαι..

Από δημόσια συζήτηση το αναγάγατε σε προσωπική αντιπαράθεση, και επειδή ως γνωστών..

8.22 Διαφωνίες μεταξύ χρηστών που εκτρέπονται σε προσωπική αντιπαράθεση και καταστρέφουν την συζήτηση, μπορούν να συνεχίζονται μόνο με PM χωρίς να ενοχλούν τους υπόλοιπους χρήστες. Τα σχετικά μηνύματα θα σβήνονται και οι παραβάτες θα τιμωρούνται, ειδικά όταν δεν συμμορφώνονται προς τις προειδοποιήσεις των moderators.

http://www.paokmania.gr/index.php/terms-of-use.html

..παρακαλούνται οι παραβάτες να συμμορφωθούν.
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Nέος τεχνικός διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Bono » Κυρ 15 Αύγ 2010, 01:53

Αυτό που νομίζω εγώ roni είναι πως ο ΠΑΟΚ χρειάζεται μιά ισχυρή προσωπικότητα δίπλα στον Δερμιτζάκη γιατί κακά τα ψέμματα έχει πέσει στο πέλαγος και κολυμπάει μόνος και κάποιον που να έχει άκρες με ποδοσφαιριστές διεθνώς.
Ο Ζήκος φαίνεται σοβαρό παιδί και ας είναι ότι ομάδα θέλει....αν μπορεί να τα συνδυάσει και τα δύο,αυτός το ξέρει.
Και σίγουρα θα μπορούσε να είχε θέση και ο Κωστίκος και ο Γ.Χ.
Μόνο που όλα αυτά κοστίζουν οπότε πολλά φαντάζομαι θα εξαρτηθούν απ' το παιχνίδι με Φενέρ.
Οπως και να χει,ας δούμε πρώτα και μετά κρίνουμε....εκ προοιμίου δεν μπορείς να απορρίψεις κάποιον.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron