Φανέλα ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό klainmein » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:32

Λέτε όλοι μαλ@κίες...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ BERBATOV 10 ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ;;;;

ΝΙΩΘΕΤΕ;;;

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1301
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:33

john4serres έγραψε:κλαιω !! :lol: :lol: :lol: :lol:

Εικόνα


:lol: :lol: :lol: :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:33

παοκαρα23 έγραψε:πρωτη φορα βλεπω ομαδα να εχει φανελα παραλλαγης..κακη επιλογη κατ εμε.


εχουν προηγηθει Ναπολι , Εβερτον , Λιντς , Μπετις , Πορτο , Μπαστιά
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29898
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό j.t.r » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:41

Αποκλειστικο σχεδιο λεει για εμας...κοροιδευουν τον κοσμο...την περσινη της μπολονια πηραμε :mrgreen:
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από j.t.r και Τρί 22 Σεπ 2015, 13:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
j.t.r
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 17:32

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:41

Εικόνα

το υδατογραφημα
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:42

Τα πράγματα είναι απλά. Κρατήστε την για πάντα :opaokara:
Από τις σύγχρονες φανέλες μας (1980 και μετά) είναι μακράν η καλύτερη.
Αυτό το στυλ της Μπολόνια (και Μπάρτσα κλασική) είναι φοβερό.
Γενικά πιστεύω οι χοντρές ρίγες ταιριάζουν στον ΠΑΟΚ και ιδίως αυτή που δεν έχει κεντρική ρίγα.
Τόσα χρόνια έχουμε συνηθίσει με 3 ή παραπάνω μαύρες ρίγες και τη κεντρική μαύρη. Ας αλλάξουμε λίγο.
Δεν συζητώ για τις λεπτομέρειες γιακά,μανίκια κλπ. Πραγματικά φανέλα μισή μαύρη-μισή άσπρη!
Για τις άλλες δεν χρειάζεται κράξιμο.
Στην άσπρη δεν μπορείς να κάνεις πολλά ως συνήθως.
Η παραλλαγή θα πουλήσει γιατί είναι διαφορετική.
Η πορτοκαλί αν βγει είναι τέλεια.
Περιμένω τη ρετρό αν είναι παρόμοια με τη μαύρη του '26 με το τετράφυλλο και κορδόνια θα είναι ό,τι καλύτερο...
Τελευταία επεξεργασία από fossa και Τρί 22 Σεπ 2015, 13:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:43

Δεν ειδα τιποτα καθώς ειμαι εκτος..

Μου αρεσε η πρωτη με τη φαρδιά Ρίγα, ειναι εντελώς βιντατζ, απο αλλη εποχη.

Η παραλλαγής, εκτος απο τους λογικους συνειρμούς που κανουμε στην ψωροκωσταινα θα ηθελα να πω πως σχεδιαστικά ειναι μαστ απο ολους τους βαρβατους οικους μοδας φετος. Τερμα μοδατη και το ανοιγμα της ΠΑΕ στην ευρωπη με ευρωπαϊκό προφιλ κλπ κλπ κλπ επιβαλει κατι τέτοιο.

Τωρα αν ο ποντιακός λαος ηταν πολεμικός συναδει με τη φιλοσοφια, καθως οι Κωνσταντινοπολιτες δεν ηταν ιδιαίτερα..

Μην μπερδευετε τον ΠΑΟΚ με χρυσες αυγες και λοιπα εξαιτίας μιας σχεδιαστικης επιλογης, γιατι ειδάλλως οποιος υποστηρίζει Λατσιο ειναι να πα να πνιγει.

Παω να ψαξω και τη λευκη..
Asimos
 

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:43

Προσωπική μου άποψη....
Σχεδιαστικά οι εμφανίσεις είναι πολύ προσεγμένες με πολλή λεπτομέρεια και δεν υπάρχει η αρπακολλιά των προηγούμενων ετών με ΝΙΚΕ και PUMA ειδικότερα
Ο σχεδιαστής που ασχολήθηκε με το προτζεκτ του ΠΑΟΚ δούλεψε αρκετά και δεν κορόιδεψε.... (μιλάω ειδικά για την ρίγα που έχει απίστευτες λεπτομέρειες)

Η ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΡΙΓΕ ειναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η σχεδιαστικά και θα μπορούσε να την είχε σχεδιάσει και ένας από εμάς.... ;)

Η ΛΕΥΚΗ απλή και φινετσάτη και έχει και ένα υδατοφράφημα τον αετο μεγαλύτερο κατω απο το σημα

Η ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ ... ειναι μια πρόταση που ειναι θέμα γούστου του καθενός αλλά εγώ την βλέπω ΘΕΤΙΚΑ ως κατι διαφορετικό.... Ευχαρίστως θα την αγόραζα και θα την φορούσα περισσότερο από τις άλλες γιατί ξεφευγει απο τα στεγανά της αθλητικής φανέλας.

1 9 2 6 ΜΠΡΑΒΟ ειδικα για την ΡΙΓΕ.... το μονο που μενει ειναι να δουμε υφασματα και αντοχές.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό back in black » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:46

Πρώτη εντύπωση, στηριζόμενη αποκλειστικά σε φωτογραφίες και όχι σε πραγματική εικόνα:
1) Η ριγέ είναι καλή, χαίρομαι που είναι τελέιως διαφορετική απο τις αντίστοιχες ριγέ του γαυρου και της κουλας, θα προτιμούσα να είναι ριγέ και απο πίσω αντί του μαυρου πλαισίου που υπάρχει στην πλάτη.
2) Η άσπρη μου είναι λίγο αδιάφορη, δεν ξέρω 'ομως τι πάιζει με τα υδατογραφήματα, που αναφέρουν κάποιοι ότι έχει επάνω της.
3) Η παραλαγής έχει πολύ παοκτσίδικη τρέλα, είμαστε οι πρώτοι που "λανσάρουμε¨ κάτι τέτοιο στην Ελλάδα και με αρέσει. Σε όσους δεν αρέσει να θυμίσω ότι είναι η τρίτη φανέλα, η οποία πρακτικά θα φορεθεί σε παιχνίδι, απο καθόλου έως ελάχιστες φορές ( το ίδιο είχε γίνει και με την αντίστοιχη πορτοκαλί).

ΥΓ:Για περισσότερες εντυπώσεις επιφυλάσσομαι για όταν τις δω απο κοντά και κυρίως σε δράση.
ΥΓ: Ελπιζω η ¨ταυτιση¨ αισθητικών απόψεων με την πολιτική να συνιστά απλώς χιούμορ, διαφορετικά κινδυνέυουμε, όλοι εμείς που μας αρέσει και φοράμε μαυρα, ως το αγαπημένο χρώμα της ομάδας μας, να χαρακτηριστούμε συλλήβδην ότι ασπαζόμαστε τις ιδέες συγκεκριμένου ακραίου πολιτικά χώρου, οι οπαδοί του οποίου επίσης αρέσκονται να φορούν μαυρα.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:55

Εμένα δεν με πείθετε...

Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα καμία! Ειδικά της παραλλαγής...

Γούστα είναι αυτά.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τρί 22 Σεπ 2015, 13:58

Τις ειδα εν ταχει, γαματες!

Στάλθηκε από το LG-P710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 22 Σεπ 2015, 14:01

Dinos_Liverpool έγραψε:Εμένα δεν με πείθετε...

Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα καμία! Ειδικά της παραλλαγής...

Γούστα είναι αυτά.

Γεράματα...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90045
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό j.t.r » Τρί 22 Σεπ 2015, 14:02

Zorro4 έγραψε:Προσωπική μου άποψη....
Σχεδιαστικά οι εμφανίσεις είναι πολύ προσεγμένες με πολλή λεπτομέρεια και δεν υπάρχει η αρπακολλιά των προηγούμενων ετών με ΝΙΚΕ και PUMA ειδικότερα
Ο σχεδιαστής που ασχολήθηκε με το προτζεκτ του ΠΑΟΚ δούλεψε αρκετά και δεν κορόιδεψε.... (μιλάω ειδικά για την ρίγα που έχει απίστευτες λεπτομέρειες)

Η ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΡΙΓΕ ειναι Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η σχεδιαστικά και θα μπορούσε να την είχε σχεδιάσει και ένας από εμάς.... ;)

Η ΛΕΥΚΗ απλή και φινετσάτη και έχει και ένα υδατοφράφημα τον αετο μεγαλύτερο κατω απο το σημα

Η ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ ... ειναι μια πρόταση που ειναι θέμα γούστου του καθενός αλλά εγώ την βλέπω ΘΕΤΙΚΑ ως κατι διαφορετικό.... Ευχαρίστως θα την αγόραζα και θα την φορούσα περισσότερο από τις άλλες γιατί ξεφευγει απο τα στεγανά της αθλητικής φανέλας.

1 9 2 6 ΜΠΡΑΒΟ ειδικα για την ΡΙΓΕ.... το μονο που μενει ειναι να δουμε υφασματα και αντοχές.


Φιλε ζορρο4...ο σχεδιαστης που ασχοληθηκε με το project παοκ πηρε την περσινη φανελα της μπολονια (https://pbs.twimg.com/media/Bsz2NW8CEAA8R_m.jpg) αλλαξε τα χρωματα ...κοτσαρε τον δικεφαλο και τελος...αρα μαλλον κοροιδεψε :D :D
Άβαταρ μέλους
j.t.r
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 17:32

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Τρί 22 Σεπ 2015, 14:05

Δεν είναι εντελώς ίδια. Της Μπολόνια οι ρίγες νομίζω είναι πιο φαρδιές.
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Φανέλα ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό j.t.r » Τρί 22 Σεπ 2015, 14:16

pirate_salonica έγραψε:Δεν είναι εντελώς ίδια. Της Μπολόνια οι ρίγες νομίζω είναι πιο φαρδιές.

Εχεις δικιο...η δικια μας εχει διαφημιση sportingbet :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
j.t.r
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 17:32

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες