Ζήσης Βρύζας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 10 Μαρ 2012, 00:36

ίσως θα έπρεπε να το ποστάρω στα οικονομικά αλλά και εδώ η ίδια γκάφα γίνεται.

Γράφουμε και ξαναγράφουμε για τα εκατομμύρια και το πακτωλό που πέρασε από τα χέρια του Ζαγόρ, τα οποία δόσαμε για την αύλα μας. Προφανώς εννοούμε τα 2 εκατομμύρια που μαζεύτηκαν στην ΑΜΚ, σωστά;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 10 Μαρ 2012, 00:50

ειναι η οπτικη γωνια του καθενος...προφανως και γινανε τεραστια λαθη αλλα ......Το μπατζετ ανεβηκε...εχουμε δει παικτες που ναι απο τους κορυφαιους της ιστοριας...το προπονητικο οσο και να μην ειναι ιδανικο..που παλιοτερα κοροιδευαμε αν θα υπαρχει...μετα απο χρονια που μας λυποντουσαν οι του ΠΟκ μπηκαμε στο ματι τους...ολα αυτα + τη δικια μας απαιτηση για παραπανω μεταγγραφες..σε μια ομαδα που ταν ικανη...αλλα οπως συνηθως γινεται μονα ζυγα δικα μας τα θελουμε//....Ναι 80 μυρρια εσοδα αλλα υπαρχουν και τα καταραμενα τα εξοδα....

τα μεγαλυτερα λαθη του Ζαγορ που ΠΡΕΡΕΙ να αποφυγει ο Βρυζας εως να τον φυγουνε....ειναι Καλυτερη επικοινωνια με κοσμο με αληθειες...εταιρικη αναπτυξη...αναπτυξη σκαουτιγκ..οικονομικα απο ανθρωπους που ξερουν...και αυστηρη τηρηση τους κι ας φωναζουμε εμεις για παικτες...///

Ναι μεν ΠΑΟΚ εισαι κλπ κλπ ....αλλα μ`ετα τον Βρυζα αλλη λυση δε βλεπω///γι αυτο το νου μας...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 10 Μαρ 2012, 01:05

MANIAKOS έγραψε:ειναι η οπτικη γωνια του καθενος...προφανως και γινανε τεραστια λαθη αλλα ......Το μπατζετ ανεβηκε...εχουμε δει παικτες που ναι απο τους κορυφαιους της ιστοριας...το προπονητικο οσο και να μην ειναι ιδανικο..που παλιοτερα κοροιδευαμε αν θα υπαρχει...μετα απο χρονια που μας λυποντουσαν οι του ΠΟκ μπηκαμε στο ματι τους...ολα αυτα + τη δικια μας απαιτηση για παραπανω μεταγγραφες..σε μια ομαδα που ταν ικανη...αλλα οπως συνηθως γινεται μονα ζυγα δικα μας τα θελουμε//....Ναι 80 μυρρια εσοδα αλλα υπαρχουν και τα καταραμενα τα εξοδα....

τα μεγαλυτερα λαθη του Ζαγορ που ΠΡΕΡΕΙ να αποφυγει ο Βρυζας εως να τον φυγουνε....ειναι Καλυτερη επικοινωνια με κοσμο με αληθειες...εταιρικη αναπτυξη...αναπτυξη σκαουτιγκ..οικονομικα απο ανθρωπους που ξερουν...και αυστηρη τηρηση τους κι ας φωναζουμε εμεις για παικτες...///

Ναι μεν ΠΑΟΚ εισαι κλπ κλπ ....αλλα μ`ετα τον Βρυζα αλλη λυση δε βλεπω///γι αυτο το νου μας...


+1926
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3492
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό stami paoktsis » Σάβ 10 Μαρ 2012, 01:30

Μήπως ο Βρύζας φούσκωσε λίγο το έλλειμα για να μπορέσει να σεισπυρώσει τον κόσμο (ελέω εσόδων);

Βρε Ζήση γιατί δεν προκύρηξες και θέση προέδρου; Με τόσα λεφτά σίγουρα θα βρίσκονταν κάποιος ίσως και ικανότερος από σένα.

Έμμισθος πρόεδρος του ΠΑΟΚ..άρε καημένε ΠΑΟΚ που λέει και ο Νικόλας.
Άβαταρ μέλους
stami paoktsis
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 08:43
Τοποθεσία: καρδίτσα

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 10 Μαρ 2012, 01:45

Για να θρέψω τη Λαμπίρη μέσα μου έκανα και τον διάλογο

Ζ: και κοίτα μην την πατήσεις όπως εγώ, να ζητήσεις μισθό;
Ζ: τι μισθό; πόσα να βάλω;
Ζ: βάλε ένα καλό νούμερο όσα παίρνει ένας διευθυντής. Αφού θα πουν έτσι και αλλιώς ότι θα βγάλεις λεφτά από την ομάδα
Ζ: και θα έχω να λέω ότι έβγαλα λεφτά από τους μισθούς μου
Ζ: ναι, και για να τη λες σε όσους σε πουν καταχραστή θα πρέπει ο μισθός να είναι καλός
Ζ: και θα τα παίρνω κανονικά;
Ζ: τι στα ψέματα;
Ζ: και άμα πετάξω και κανένα παραιτούμε του μισθού μου για φέτος, έ;
Ζ: θα είσαι και ο πρώτος
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 17 Μαρ 2012, 12:29

Έσβησα όλα όσα θεωρούσα ανούσια και οφ τόπικ στη σημερινή κουβέντα.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Σάβ 17 Μαρ 2012, 12:34

Το Β' πληθ μπήκε για να μην θεωρηθεί το σχόλιό μου απευθείας "επίθεση" σε συγκεκριμένα μέλη με ό,τι θα μπορούσε να συνεπάγεται αυτό. Όσοι θεωρούν οτι αδίκως συμπεριλήφθηκαν στην έστω έμμεση ομαδοποίηση και θίχτηκαν, είναι ευπρόσδεκτοι να διαχωρίσουν τη θέση τους, όπως ορθώς έκανε ο βροχοποιός.

Από εκεί και πέρα δεν θεωρώ οτι ένα α λα Dan Brown σχόλιο στο φόρουμ πρέπει να υποδεικνύει εμμέσως και τη διενέργεια ολόκληρης έρευνας εκ μέρους του κάθε μέλους σε πρωτοσέλιδα και "individual thought patterns" (που έλεγαν και οι μέγιστοι Death του Chuck) του κάθε σχολιάζοντος μέλους.

Επαναλαμβάνω: ξέρεις κάτι; πες το και στήριξέ το σε ό,τι επιθυμείς (πρωτοσέλιδο, inside info, κοσμικές στήλες, χειρομαντεία κλπ όπως λέει και η διαφήμιση), αλλά όχι γρίφους πληζ. Εκτός εάν κλωνοποιήθηκε ο τρανσφερμανιακ και στα άλλα νήματα.

Κάποιοι έχουμε τη λόξα μας με τα διοικητικά και με συγκεκριμένους γκριζομάλληδες διοπτροφόρους του πάγκου μας. Μην μας μπριζώνετε. Φιλικά.
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Σάβ 17 Μαρ 2012, 16:36

Tι έγινε εδώ ρε παλικάρια ?
Κρανίου τόπος ?
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 19 Μαρ 2012, 09:44

Sick μη λες ανοησίες. Δεν γνωρίζω αν το παρακολούθησες, αλλά σβήστηκαν περί τα 15 ποστ μετά το δικό σου. Και δικαίως καθώς ήταν όλα οφ τοπικ. Το δικό σου ήταν απλά προκλητικό για αρκετούς και δεν έχω λόγο να διαφωνήσω μαζί τους.

Δεν ήταν προκλητικό για το νόημα των όσων έλεγε, αλλά έχουμε καεί πολλές φορές ως οπαδοί του ΠΑΟΚ και εδώ μέσα, απο κουβέντες, φήμες, γνωριμίες κλπ. Προσωπικά νομίζω πως αντελήφθην τι εννοούσες και ήμουν ο μόνος που απάντησε στο ποστ σου. Και είχα συμφωνήσει, δεν ξέρω αν το διάβασες. Αλλά αυτό δε σημαίνει πως είναι θεμιτή η παρουσία τέτοιων ποστ..

Αν γνωρίζεις κάτι πες το ξεκάθαρα. Τουλάχιστον σε κάποια βασικά εδώ μέσα έχουμε συμφωνήσει.

Δεν μπορώ λοιπόν πάλι να μαλώνω ΚΑΙ με τις δύο πλευρές (ο ένας γκρινιάζει που του σβήσαν το ποστ, ο άλλος γκρινιάζει που αφέθηκε το ποστ). Υπάρχει και κάτι που λεγεται πρήξιμο.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Δευτ 19 Μαρ 2012, 09:49

Βαλεριανα θα μοιρασω στους Μοντ!
Με αυτα που γίνονται εδω μέσα!

Σωστός ο Βροχοποιος!


Sent from my iPhone using Tapatalk..
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 23 Μαρ 2012, 01:24

Nτροπή ρε...Ντροπή μας..
Ο Πανόπουλος και ο Σουηδός πιο αρχιδ@τοι είναι τελικά...

Κάνετε την πιο περήφανη ομάδα στην Ελλάδα συνεχώς ρεζίλι.
ΦΤΟΥ σας.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Karelias » Παρ 23 Μαρ 2012, 13:05

Δεν ξέρω αν είναι αρχιδάτοι αλλά πιο εντάξει στα οικονομικά απο μας, είναι πάντως.
Οπότε ας κρατάμε μια πισινή, γιατί ως γνωστόν μόνο μικρές ομάδες πέφτουν στη Β, κτλ κτλ.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 23 Μαρ 2012, 13:28

Ξανά μανά ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.

Αν και εφόσον δεν πληρούμε τις προυποθέσεις να πέσουμε όλοι κι όχι να δίνουμε αβάντες στον Μαριδάκη και τον Πόντικα.

Άλλο ο ΝΟΜΟΣ και άλλο η ΚΑΤΑΣΤΡΑΤΗΓΗΣΗ του. :redcard: λίαν επιεικώς
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 23 Μαρ 2012, 13:41

Φίλε με πατεριτσες θα ειναι οι βαζελο αεκατζηδες του χρόνου ΕΜΕΙΣ να είμαστε καλα και θα κάνουμε πλάκα του χρόνου μετα τον γαβρο ......η τιμωρία τους ειναι πάλι σκληρή γιατι απλα δεν θα έχουν ομάδες του χρόνου αυτοι.....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό city_boy » Παρ 23 Μαρ 2012, 13:55

Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Nτροπή ρε...Ντροπή μας..
Ο Πανόπουλος και ο Σουηδός πιο αρχιδ@τοι είναι τελικά...

Κάνετε την πιο περήφανη ομάδα στην Ελλάδα συνεχώς ρεζίλι.
ΦΤΟΥ σας.


+++++++
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες