Ζήσης Βρύζας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:33

sidpanos έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Βαθειά νυχτωμένοι όσοι τον βρίζετε και θύματα της προπαγάνδας


ποιά είναι η προπαγάνδα?
οτι δεν μπορεί να έρθει στον ΠΑΟΚ,αλλα μπορεί στον βάζελο?

οτι θέλει να γίνει προπονητής και μετά απο λιγοτερο του ενός έτους φεύγει να γίνει τεχνικός διευθυντής?


τόσο πολύ κάηκε να γίνει τεχνικός διευθυντής?
τοσο πολύ θέλει να ελέγχει κάποια ομάδα και να βρίσκει ταλεντάκια?


να βάλουμε όλοι απο ένα ευρώ να του πάρουμε το φούτμπολ μανατζερ,


Το ότι στον ΠΑΟΚ δεν τον θέλουν και ότι μπορεί να υπάρχουν και άλλα πράγματα οι άνθρωποι που τον κάνουν να είναι έξω δεν σου χει περάσει από το μυαλό;

Ο ΠΑΟΚ δεν είναι ο Βρύζας, ούτε όμως ο Ζαγοράκης.

Όπως δεν είναι ο Σαλπιγγίδης. Πόσω μάλιστα ο Γκαγκάτσης
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό zisis the end » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:34

καταρχην αμα θεσ να βρισεις καποιον μην του ζητας συγγνωμη.....αλλα γτ λεω μαλακιες?
zisis the end
 
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:36

μου πέρασαν...και γι αυτο όπως έγραψα νωρίτερα αν δεν υπήρχε η εθνική να το καταλάβω...
αλλά τώρα υπάρχει το συμβόλαιο με την εθνική στη μέση...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:37

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:
sidpanos έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Βαθειά νυχτωμένοι όσοι τον βρίζετε και θύματα της προπαγάνδας


ποιά είναι η προπαγάνδα?
οτι δεν μπορεί να έρθει στον ΠΑΟΚ,αλλα μπορεί στον βάζελο?

οτι θέλει να γίνει προπονητής και μετά απο λιγοτερο του ενός έτους φεύγει να γίνει τεχνικός διευθυντής?


τόσο πολύ κάηκε να γίνει τεχνικός διευθυντής?
τοσο πολύ θέλει να ελέγχει κάποια ομάδα και να βρίσκει ταλεντάκια?


να βάλουμε όλοι απο ένα ευρώ να του πάρουμε το φούτμπολ μανατζερ,


Το ότι στον ΠΑΟΚ δεν τον θέλουν και ότι μπορεί να υπάρχουν και άλλα πράγματα οι άνθρωποι που τον κάνουν να είναι έξω δεν σου χει περάσει από το μυαλό;

Ο ΠΑΟΚ δεν είναι ο Βρύζας, ούτε όμως ο Ζαγοράκης.

Όπως δεν είναι ο Σαλπιγγίδης. Πόσω μάλιστα ο Γκαγκάτσης

γιατι θεωρει τον εαυτο του καλυτερο απο τον γκαγκατση? για πες μου εσυ που τα ξερεις ο ζησης αγαπαει τοσο πολυ τον ΠΑΟΚ που αναγκαστικε να φυγει πριν το ματς με την φενερ?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:38

teod1980 έγραψε:Εικόνα

''Μας άφησε ο Ζήσης, μας άφησε ο Ζήσης, μας άφησε ο Ζήσης...''

Συνέλθετε ρε...

Διαρκείας πουλάμε από σήμερα, προπονητή πήραμε (μάλλον), συνέντευξη τύπου του Προέδρου περιμένουμε (αν και άργησε καμιά 365 μέρες κι αυτός) και ασχολούμαστε με κάτι υποθετικό και άσχετο αυτή τη στιγμή με ΠΑΟΚ....



ευτυχώς υπάρχει και κάποιος με στοιχειώδη ψυχραιμία τις "τραγικές" αυτές ώρες για τις απατημένες γκομενίτσες,εεεεε,τους ταπεινούς και καταφρονεμένους οπαδούς του ΠΑΟΚ.όντως,ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :!: προς τί τέτοια τρέλλα :?: μπορώ να δικαιολογήσω τόσο ακραίες αντιδράσεις μόνο αν τις δω σαν ΑΚΑΤΑΝΙΚΗΤΟ ΤΡΟΜΟ περί την επόμενη,χωρίς ζαγοράκη και χωρίς βρύζα,μέρα του ΠΑΟΚ :!: αυτό,όσο θλιβερό κι αν ακούγεται-διαβάζεται,είναι ένα ζήτημα,που έχει όντως ουσία και καταδεικνύει την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ παρα-γοντική :lol: :mrgreen: γύμνια του ΠΑΟΚ ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:39

Τον υιό γκαγκάτση λες για καλό;

Τον πιο μικρό σε ηλικία γενικό διευθυντή του πλανήτη;;
Τελευταία επεξεργασία από H_gynaika_tou_Proedrou και Παρ 03 Ιουν 2011, 01:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:40

giapas έγραψε:
Zorro4 έγραψε:Αδέλφια, εσείς που λέτε ούτε κρύο ούτε ζέστη...
Δεν έφυγε ο Άγγλος manager (που ήταν Man United) ... από τον ΠΑΟΚ να πάει στη Ζέλα για λεφτά.

ΕΦΥΓΕ Ο "ΤΕΩΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ" ΠΟΥ ΗΤΑΝ "ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ" 'όπως έλεγε ;)
Θα μιλάμε για τον άνθρωπο που κακά τα ψέματα ... ήταν ο δευτερος στην ιεραρχία μετα τον Ζαγορ...
... ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕ ... ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΓΑΜΩ.

Για χάρη του κάποιοι εβγαζαν ανακοινώσεις και μιλούσαν για ΘΟΔΩΡΑΚΗ και έσταζαν μέλι... ;)
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΥΤΟ ... ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΖΩ ΕΝΑ ΕΦΙΑΛΤΗ... ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΡΕ ΖΗΣΗ... ΜΗ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΣ ΕΤΣΙ.



Συμφωνώ ότι σαν πλήγμα δεν είναι μικρό ιδίως σε αυτούς που τον είχαν ψηλά.
Το "ουτε κρύο ,ούτε ζέστη" εκφράζει αποκλειστικά εμένα και αυτό γιατί είχα ήδη ξενερώσει απο πέρυσι με όσα έγιναν. Προσωπικά τον θεωρούσα ξένο σώμα απο τη στιγμή που έφυγε και δε μιλησε καθαρά. Γιαυτό και τώρα δε με πολυνοιάζει.



ενώ ο πρόεδρος,που αποχώρησε και επέστρεψε με ξήγα κρύσταλλο ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Maedhros » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:44

zisis the end έγραψε:
Maedhros έγραψε:
free4 έγραψε:






...το οτι εμεις ειμαστε εξω απο το ποδοσφαιρο και δε μπορουμε να διαχωρισουμε την καψουρα μας για μια ομαδα δε σημαινει πως δε μπορει να το κανει και εκεινος.....


Τα ειπες ολα.Επαναλαμβανω ουτε υπερ ουτε κατα κανενος ειμαι,οι ανθρωποι ερχονται και φευγουν.ΠΑΟΚ ειμαστε ολοι.

Τελικα το "ο ΠΑΟΚ πανω απ'ολα" πολυ γρηγορα ξεχαστηκε...Οπως μας βολευει...Ειμαστε οντως αξιοι της μοιρας μας.
Take a look to the sky just before you die,it's the last time you will...
Άβαταρ μέλους
Maedhros
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τρί 10 Νοέμ 2009, 20:00
Τοποθεσία: Sallonica

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:45

zisis the end έγραψε:καταρχην αμα θεσ να βρισεις καποιον μην του ζητας συγγνωμη.....αλλα γτ λεω μαλακιες?

δεν σε εβρισα το οτι καποιος μπορει να πει μια μ@λ@κια δεν τον κανει αυτοματα μ@λ@κα, οσο για το συγνωμηπου λες απλα στον απροσωπο γραπτο λογο προσπαθεις να δειξεις με καποιον τροπο το υφος σου και εμενα το υφος μου απεναντι σου δεν ηταν καθολου επιθετικο απλα εξεφρασα μια γνωμη για τα γραφομενα σου.
οσο τωρα γιατι θεωρω μακακιες αυτα που ειπες και επειδη δεν θελω να πλατιασω και αν γραψω κανενα σεντονι γιατι θα μπορουσα πραγματικα να γραψω μια ολόκληρη εκθεση θα σουπω μονο το εξής οταν δεχτηκε να ειανι προεδρος του ΠΑΟΚ επρπε να γνωριζει οτι πλεον δεν θα ειναι ενας (επαγγελματιας)
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:46

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Και όταν λες εσείς ποιους εννοείς ;

Γιατί μου επιτίθεσε προσωπικά; Επειδή λέω ότι όσοι κατηγορείται τον Βρύζα απλά δεν ξέρετε πράγματα;

Και επίσης θεωρείς ότι δεν ξέρω; Γιατί αν το θεωρείς πάλι εκτίθεσε

Εσύ που λες ότι εγώ δεν ξέρω, αλλά εσύ που ξέρεις, δε μας λες τι ξέρεις, και λες πως αν θεωρώ ότι δεν ξέρεις εκτίθομαι. Ξεράδια δηλαδή..

Εσύ κι εσείς που τα ξέρετε, γιατί δε τα λέτε κι σ'εμάς να ξεστραβωθούμε και να ξενυχτωθούμε?

Ή ξες και τα λες, ή τίποτα. Το να περνάς και να λες ξέρω αλλά δε σας λέω, πόσο βοηθάει την κατάσταση?

ΥΓ: navi, είσαι λάθος για μένα. Μαζί τα κουβεντιάζαμε, ότι ο Βρύζας είναι ξηγημένος και σταράτος. Τώρα τί άλλαξε?
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:46

τουλάχιστον ο ζαγορ δεν πήγε στον βάζελο να κάνει τον πρόεδρο...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό zisis the end » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:48

sidpanos έγραψε:@ ζησης δι εντ
στην εθνική αμμισθή είναι?




υποθετω πως οχι αλλα μπορει να ειναι πολυ λιγοτερα και δεν ειναιν και τ.δ
zisis the end
 
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:48

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Τον υιό γκαγκάτση λες για καλό;

Τον πιο μικρό σε ηλικία γενικό διευθυντή του πλανήτη;;

δεν ειπα καλο ειπα καλυτερο απο .....
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:48

αυτό το παραμυθάκι του κακού Ζαγοράκη καταντάει πραγματική αηδία.
δε με ενδιαφέρει κανένας βρuζας και κανένας Ζαγοράκης. Αλλα επειδή γkαβλwσε του βρuζα να παραιτηθεί από το πόστο του στην εθνική και να πάει στο βάζελο του βαρδινογιάννη δε τha κάτσουμε να μαλώνουμε για το αν φταίει ο Ζαγοράκης. αυτό είναι ότι χειρότερο μπορούμε να κάνουμε.

ίδιος όταν το τι πραγματικά έχει ειπωθεί μεταξύ τους αντικειμενικά το ξέρουν μονο αυτοί οι δυο.

στο ΠΑΟΚ επί Ζαγοράκη έχει γυρίσει και η κουτσή Μαρία σε διαφορες θέσεις. αν θεωρείτε ότι ο βρuζας δε μπορούσε vα γυρίσει αν ήθελε, τότε εγώ διαφωνώ.
αν ήταν τόσο μαλωμένοι τότε τους τελευταίους μήνες να μην πήγαινε στη σουίτα μαζί με το Ζαγοράκη.

ότι θέλει ας κάνει, δικαίωμα του είναι . ούτε προδότης ούτε τίποτε. Αν περιμένει καλύτερες συνθήκες εργασίες στο ΠΑΟΚ για να έρθει να δουλέψει από αυτές που έχουμε αυτά τα χρονια τότε καλά κάνει και πάει σε αυτούς που τον "βίασαν" εξωαγωνιστικά πέρσι
Τελευταία επεξεργασία από Petm και Παρ 03 Ιουν 2011, 01:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag. » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:49

Ακούστε κύριοι δεν ξέρω τι σκατά γίνεται, αλλά αυτή η μετακίνηση στον ζελάκο δεν πρόκειτε να λάβει χώρα, ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα. Όχι για κανέναν άλλον λόγο, αλλά διότι ο Ζήσαρος δεν υπήρξε ποτέ του Βλάξ. Διότι έχω βαθιά την πεποίθηση ότι μόνο ένας Βλάξ θα μπορούσε "να ρίξει μια τόσο μεγάλη και γεμάτη καρδάρα", όπως αυτή του ΠΑΟΚ με τον Βρύζα.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΚΕΤΟΜΎΡΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΖΗΣΗΣ στην ζέλα.

ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ.

ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ !
Κλείσε τον ΠΑΟΚ στην ψυχή σου και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο !
Π Α Ο Κ..κάτι παραπάνω από μιά αθλητική ομάδα !
Casus Belli σε όποιον αδίκησε τον ΠΑΟΚ έστω και μία φορά.
Άβαταρ μέλους
Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag.
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Παρ 21 Μάιος 2010, 22:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες