Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τετ 08 Ιουν 2016, 18:26

pgetsos έγραψε:Είναι αρκετά buggy και κάπως βαριά (Η μάλλον πιο σωστά, κολλάει ελαφρώς αλλά λόγω προγραμματισμού και όχι "βάρους")

Έχει δρόμο ακόμα, είναι μια καλή αρχή

Υπέροχος σχεδιασμός τραγική υλοποιηση...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3594
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 08 Ιουν 2016, 18:35

Περισσοτερο με εκνευριζει που στις μισες οθονες τραβιεται το sliding menu και στα αλλα μισα οχι :mrgreen: Οπως επισης wallpapers στο actors το scroll ειναι απιστευτα δυσχρηστο... :evil:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό lamosas » Τετ 08 Ιουν 2016, 19:01

Δεν υπάρχει consistency στον τρόπο που ανταποκρίνεται ή εφαρμογή στις ενέργειες του χρήστη που είναι από τα χειρότερα user experience που μπορεί να έχει ο χρήστης. Επίσης είναι πολλά τα data που διαχειρίζεται και υποψιάζομαι ότι έρχονται έτοιμα από κάποιο CMS το οποίο σερβίρει και το site. Αν ισχύει το παραπάνω τότε σε μεγάλο load χρηστών θα έχει χοντρά θέματα

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3594
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 08 Ιουν 2016, 19:12

Πληροφορικάριοι ηρεμήστε λιγο. :D

Ο λαος θελει developers με @@ και οχι καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29869
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 08 Ιουν 2016, 20:19

:mrgreen:

Κοίτα, δε λέμε κάτι ακραίο. Από τα πλέον βασικά είναι ο κοινός τρόπος χρήσης σε όλη την εφαρμογή
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 08 Ιουν 2016, 21:14

goran 64 έγραψε:"Έκτακτο ΑΡΔακοινωθέν"

Μπαμ-πάταγος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρέθηκε επιτέλους, μετά από σχολαστικό ρεπορτάζ των αξιότιμων συναδέλφων μας που ματώνουν για την είδηση καθημερινά στο πεζοδρόμιο, η ουσιαστική-ρεαλιστική διαφορά που είχε προκύψει τον περασμένο Φεβρουάριο στην οπτική που βλέπει πλέον τον Π.Α.Ο.Κ. ο Ιβάν Σαββίδης με αυτήν του Φρανκ Άρνεσεν!!!

"Όχι μάστερ Ιβάν, δεν δέχομαι να ανακοινώνεται η δεκαοχτάδα της ομάδας μας νωρίτερα μόνο στους κατέχοντες αυτήν την καινούρια ποζεριά που θέλουν να περάσουν ο Μάκης κι ο Κυρ Κυρ, μάλιστα κατά του μισού λαού του Π.Α.Ο.Κ. και για να βοηθήσουν κάποιους να κάνουν τον (τζάμπα) μάγκα στον Ξερόλα του PAOKmania, κερδίζοντας με ευκολία αλλά τελείως άδικα τα βαρύτιμα τρόπαια του", φέρεται να είπε υψώνοντας τον τόνο της στεντόρειας φωνής του ο πρώην επικεφαλής του ποδοσφαιρικού τμήματος του Π.Α.Ο.Κ. στον μεγαλομέτοχο Ιβάν Σαββίδη..."Είμαι ανένδοτος, βλέπουμε τον Π.Α.Ο.Κ. πλέον με διαφορετική οπτική, οπότε παραιτούμαι τώρα" φέρεται ότι κατέληξε βλοσυρός και βρόντηξε την πόρτα πίσω του αφήνοντας τον Ιβάν Σαββίδη εμβρόντητο, δίχως καν να του ρίξει ούτε μια ψυχρή (δανέζικη) ματιά!!! :D :opaokara: :opaokara:




john4serres έγραψε:Ο λαος θελει developers με @@ και οχι καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46873
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 13 Ιουν 2016, 16:53

Ο ΠΑΟΚ πριν από λίγο εξέδωσε ανακοίνωση που αφορά την στάση των 12 μικρομεσαίων της Σούπερ Λίγκας, με τους οποίους συντάχθηκε και στις υποθέσεις των εσόδων και στο κομμάτι της επαγγελματικής διαιτησίας.

Διαβάστε αναλυτικά την ανακοίνωση:

Μετά τις τελευταίες εξελίξεις στο ελληνικό ποδόσφαιρο και τις θέσεις της κίνησης των 12 ομάδων, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα ήθελε να διευκρινίσει τα εξής:

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ διατηρεί τις ίδιες θέσεις όπως πάγια έχουν εκφραστεί εδώ και μήνες και όσον αφορά τις προτάσεις των 12 ομάδων συνεχίζουμε να βρισκόμαστε σε απόλυτη συμφωνία. Συμφωνούμε και συμπαραστεκόμαστε στις θέσεις τους, οι οποίες άλλωστε συνδημιουργήθηκαν από διάλογο και ανταλλαγή απόψεων και κινούνται προς την κατεύθυνση της εξυγίανσης και της ανάπτυξης συνολικά του Ελληνικού ποδοσφαίρου, στόχος που στρατηγικά έχει τεθεί από τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Ιβάν Σαββίδη. Ωστόσο, θα ήταν ορθό και χρήσιμο για το συνολικό καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου το μερίδιο της ανακατανομής να επενδυθεί στις υποδομές και στην ανάπτυξη των ακαδημιών.

Η θέση μας για τη διαιτησία είναι ταυτόσημη με τους 12 και επιθυμούμε γρήγορες θεσμικές αλλαγές που θα επαναφέρουν την αξιοπιστία στο χώρο του ποδοσφαίρου και μεταξύ αυτών η αύξηση της ανταγωνιστικότητας, η οποία και ενισχύει την αξιοπιστία.

Σε αυτά τα πλαίσια είμαστε υπέρ της μείωσης των ομάδων της Superleague σε 14 αλλά σε βάθος χρόνου και με συγκεκριμένο σχέδιο και χρονοδιάγραμμα. Είμαστε υπέρ της συμμετοχής όλων των ομάδων –αυτονόητα και του πρώτου στη βαθμολογία- σε αγώνες κατάταξης.

Για διαφορετικούς λόγους, η ΕΠΟ και η Superleague δεν έχουν φέρει σε πέρας τις σπουδαίες αλλαγές που συμφωνήθηκαν τους τελευταίους 3 μήνες και για το λόγο αυτό συντασσόμαστε στην θέση του να μην ξεκινήσει το πρωτάθλημα χωρίς θεσμική και δομική αναδιάταξη.

Συνεχίζουμε να στηρίζουμε οποιαδήποτε πρωτοβουλία αναλάβει η Κυβέρνηση για την εξυγίανση του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έχει έγκαιρα αναλάβει το κόστος να ταράξει τα λιμνάζοντα νερά στο ελληνικό ποδόσφαιρο και να είναι ο καταλύτης των αναγκαίων αλλαγών. Χαιρόμαστε που ολοένα και περισσότεροι σημαντικοί παράγοντες, ποδοσφαιρικές ομάδες και ΕΠΣ αντιλαμβάνονται πως δεν πάει άλλο.

ΠΑΕ ΠΑΟΚ


Θερμο καλοκαιρι απολες τις αποψεις..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 13 Ιουν 2016, 17:01

Περιμένω τους παπαροπαραγωγους ραδιοφώνων της Θεσσαλονίκης να φωνάζουν ότι δεν πρέπει ο ΠΑΟΚ να γίνει χαλίφης στην θέση του χαλίφη ενοχλούν αυτές οι κινήσεις θα ήθελαν τον ΠΑΟΚ να είναι της φιλοσοφίας σφάξε με αγα μου να αγιάσω

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 13 Ιουν 2016, 17:33

Εγώ περιμένω τους συνδέσμους για την ΑΜΚ.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 13 Ιουν 2016, 17:45

Εγώ για το ότι δεν κατεβήκαμε στο κύπελλο

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 13 Ιουν 2016, 17:52

Υπομονή θα έχουμε απάντηση κάποια στιγμή :):)

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 13 Ιουν 2016, 19:27

eorptol έγραψε:Περιμένω τους παπαροπαραγωγους ραδιοφώνων της Θεσσαλονίκης .....
KOSTAS54 έγραψε:Εγώ περιμένω τους συνδέσμους για την ΑΜΚ.
pilotos έγραψε:Εγώ για το ότι δεν κατεβήκαμε στο κύπελλο

Εγώ περιμένω τον πακετά με τα πιτόγυρα. :oops:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 13 Ιουν 2016, 21:13

:lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46873
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Τετ 22 Ιουν 2016, 17:18

Βγήκαν τα διαρκείας :opaokara: :opaokara:
Θα ανοίξει και φέτος αντίστοιχο τόπικ;

http://www.paokfc.gr/nea/eisitiria-diarkeias-2016-17/
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 22 Ιουν 2016, 17:28

θα περάσουμε ΕΜΟΡΦΑ!!!

Σε περίπτωση τιμωρίας της ομάδας μας με απαγόρευση εισόδου και διάθεσης εισιτηρίων σε συγκεκριμένη θύρα του γηπέδου, οι κάτοχοι των εισ.διαρκείας της θύρας θα μεταφερθούν (ή θα έχουν πρόσβαση) σε άλλη θύρα.
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες