Ανακοινώσεις ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 01 Σεπ 2008, 15:46

sixfinger έγραψε:Περίμενα μια ανακοίνωση της διοίκησης για αυτα που έγιναν και αναρωτιώμουνα γιατι δεν ειχε γινει μέχρι χθες.


υποθέτω γιατί πρέπει πρώτα να εξασφαλιστεί ο γυρισμός όλον και μετά να βγούν τα συμπεράσματα και η οι οποιες ανακοινώσεις. Από ότι έχω ακούσει σήμερα το μεσημέρι γύρισαν τα τελευταία 38 άτομα που είχαν μείνει κάτω.

αν έβγαζε ανακοινώσh ενώ ακόμα τα παιδιά ήταν κάτω δεν θα ήταν πολύ ηθικό και υπήρχε ο κίνδυνος να κατηγορούνταν για καπηλεία τις υπόθεσις και ότι κατηγορεί άλλους και δε κάνει τίποτε η ίδια η διοίκηση για να γυρίσουν πίσω

από κει και πέρα περιμένω με εξίσου ενδιαφέρον την ανακοίνωση τον συνδέσμων
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Platon » Δευτ 01 Σεπ 2008, 16:25

Το ψέμμα και η κακια έχουν κοντά ποδάρια και η αλήθεια θα ζει παντοτινά!!!

Μπράβο στην διοίκηση για την ανακοίνωση που εξέδωσε!!! Έτσι και στη συνεχεια, δυναμικά και σταράτα, δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν!!!


Μπράβο και στην προσπάθεια της να φέρει τα παιδιά πίσω στα σπίτια της!!! Έτσι είναι: OΣΟΙ ΠAΜΕ, ΤOΣΟΙ ΘΑ ΓΥΡIΣΟΥΜΕ!!! (Να συμπληρώσω: η κανένας!)

Μπράβο και στα αδέρφια για το ταξίδι τους υπό τέτοιες συνθήκες!!! Αυτό θα πει αγάπη!!!

Αν(που δεν το πολυπιστεύω) η διοίκηση εξέδωσε την ανακοίνωση επειδή γράφτηκαν αυτά στο forum μας, τότε νοιώθω ιδιαιτερα χαρούμενος γιατί αυτό δείχνει ότι παρακολουθούν το site και σέβονται τις απόψεις μας, ότι παίρνουν τα ερεθίσματα και προτροπές μας στα σοβαρά!!!

Όσο για μένα...είμαι πολύ μικρός για να αισθανθώ κάποια ικανοποίηση μπρός σε αυτό το μεγαλείο αυτής της ομάδας!!! Aλλωστε είμαι παράγοντας του καναπέ και επίσης φόλα ερπετό κι ένας από τους ιδρυτές της S3...οποτε τα λόγια περιττεύουν. Κάποια στιγμή θα έβγαινε στην επιφάνεια...:wink: :wink:

Δε θέλω ούτε συγγνώμες ούτε τίποτε, δεν έκανα τίποτε άλλο από το να πω στα ισα αυτό που σκέφτομαι. Όλα τα αδέρφια είπαν ότι είπαν, γιατί έτσι ένοιωθαν και γιατί αγαπούν κι αυτοί την ομάδα μας όπως κι εγώ!!! Δε νίκησε ένας, νικήσαμε όλοι μαζί!!! Το σύνολο μετράει και το αποτέλεσμα!!! Από την πλευρά μου όλα καλά, σας αγαπώ και σας εκτιμώ όλους. Κάθε γνώμη είναι σεβαστή αρκεί να στηρίζεται σε λογικά επιχειρήματα και χωρίς προσωπικές επιθέσεις!!!


Μονο έτσι θα πάμε μπροστά, όπως είπαμε όλοι μαζί η κανένας!!!!

Καλή μας χρονια αδέρφια μου...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 01 Σεπ 2008, 19:00

ηλία σε πια ενότητα έβαλες το θέμα του ερασιτέχνη και δε μπορώ να το βρω?
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 01 Σεπ 2008, 19:33

Στην έφερα στα διοικητικά.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό paoktrella » Δευτ 01 Σεπ 2008, 20:42

ΑΘΗΝΑ ΠΑΛΙΟΒΡΌΜΑ Ο ΠΑΟΚ ΠAΝΩ ΑΠΌ ΌΛΑ.
ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ....ΚΙ ΔΕΝ ΈΧΕΙΣ ΖΑΓΟΡAΚΗ.
Άβαταρ μέλους
paoktrella
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Κυρ 10 Φεβ 2008, 23:32
Τοποθεσία: HANNOVER

Δημοσίευσηαπό Samurai4 » Δευτ 01 Σεπ 2008, 21:37

Platon έγραψε:Τ

Μπράβο στην διοίκηση για την ανακοίνωση που εξέδωσε!!! Έτσι και στη συνεχεια, δυναμικά και σταράτα, δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν!!!


Μπράβο και στην προσπάθεια της να φέρει τα παιδιά πίσω στα σπίτια της!!! Έτσι είναι: OΣΟΙ ΠAΜΕ, ΤOΣΟΙ ΘΑ ΓΥΡIΣΟΥΜΕ!!! (Να συμπληρώσω: η κανένας!)

Μπράβο και στα αδέρφια για το ταξίδι τους υπό τέτοιες συνθήκες!!! Αυτό θα πει αγάπη!!!



Όσο για μένα...είμαι πολύ μικρός για να αισθανθώ κάποια ικανοποίηση μπρός σε αυτό το μεγαλείο αυτής της ομάδας!!!

Δε θέλω ούτε συγγνώμες ούτε τίποτε, δεν έκανα τίποτε άλλο από το να πω στα ισα αυτό που σκέφτομαι. Όλα τα αδέρφια είπαν ότι είπαν, γιατί έτσι ένοιωθαν και γιατί αγαπούν κι αυτοί την ομάδα μας όπως κι εγώ!!! Δε νίκησε ένας, νικήσαμε όλοι μαζί!!! Το σύνολο μετράει και το αποτέλεσμα!!! Από την πλευρά μου όλα καλά, σας αγαπώ και σας εκτιμώ όλους. Κάθε γνώμη είναι σεβαστή αρκεί να στηρίζεται σε λογικά επιχειρήματα και χωρίς προσωπικές επιθέσεις!!!


Μονο έτσι θα πάμε μπροστά, όπως είπαμε όλοι μαζί η κανένας!!!!

Καλή μας χρονια αδέρφια μου...






Βουρκωσαν τα ματια μου ρε μαγκες........
κατι τετοιες στιγμες γεννιεται και ενας Παοκτσης....
ΟΣΟΙ ΠΑΜΕ ΤΟΣΟΙ ΓΥΡΝΑΜΕ ετσι ρε Πλατον.....

και εσυ ρε σκυλε......ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΟΥ και τα ματια σου...
και εμεις ρε αλανια...ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ και τα ματια μας...
ΠΑΟΚ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΖΩΗ ............
Άβαταρ μέλους
Samurai4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 21:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό Steenage » Δευτ 01 Σεπ 2008, 22:54

Μπραβο ΖΑΓΟΡΑΚΗ
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 02 Σεπ 2008, 12:19

Έτσι...καιρός ήταν...

Από εδώ και μπρός ο κάθε κατεργάρης στο πάγκο του. Να μάθουν επιτέλους ότι δεν μπορούν να παίζουν με τον ΠΑΟΚ!!!!

Και πάλι μπράβο στη διοίκηση!!!! Έτσι και στη συνεχεια, δυναμικά και με πυγμή!!! ΠΑΟΚ είσαι!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 25 Φεβ 2009, 13:42

25.02.2009 Ανακοίνωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ


Με έκπληξη παρακολουθήσαμε χθεσινά δημοσιεύματα που προσάπτουν διάφορα κωλύματα στον φάκελο αδειοδότησης της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για τις διεθνείς και εγχώριες διοργανώσεις της επόμενης χρονιάς. Δημοσιεύματα που επικαλούνται ως πηγή τους την Superleague, οι επικεφαλείς της οποίας ανέλαβαν με...πλήρη εχεμύθεια να συζητήσουν το θέμα των αδειοδοτήσεων με τους αρμόδιους της ΕΠΟ.

Ως εκ θαύματος η εχεμύθεια πήγε αφενός περίπατο και στη θέση της ήρθε η παραγωγή ανασφάλειας στον φίλαθλο κόσμο σχετικά με την αξιοπιστία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Επειδή οι επιτελείς της Superleague φαίνεται για πολλοστή φορά να αντιμετωπίζουν ελαφρά τη καρδία θέματα σχετικά με την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, έχουμε να διαμηνύσουμε τα εξής:

- Αν τα δημοσιεύματα –που μάλιστα επικαλούνται απερίφραστα ως πηγή τους τη Superleague- είναι ψευδή, οφείλει η Λίγκα να τα διαψεύσει άμεσα και επίσημα, πριν προκαλέσουν μεγαλύτερη ζημιά στην εικόνα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και του Πρωταθλήματος κατ’ επέκταση.

- Αν όντως τα δημοσιεύματα προκύπτουν από διαρροές μέσα από την Superleague, οι επιτελείς της τελευταίας οφείλουν να βρουν τον «ποντικό» και να τον τιμωρήσουν παραδειγματικά.

Οποιαδήποτε άλλη πράξη θα θεωρηθεί από εμάς ως συνενοχή στην προσπάθεια σπίλωσης της αξιοπιστίας μας.

Όσο δε αφορά το θέμα της αδειοδότησης, ας έχουν υπόψιν οι φίλαθλοί μας ότι η προσπάθεια που από κοινού καταβάλλουμε για την αγωνιστική, μα κυρίως την οικονομική εξυγίανση της ομάδας, δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητη από κανέναν ώστε να στερηθεί από τον ΠΑΟΚ η συμμετοχή σε οποιαδήποτε διοργάνωση. Ο φάκελος του ΠΑΟΚ είναι από τους πληρέστερους που έχουν κατατεθεί σε όλα τα επίπεδα και μετά από αρκετά χρόνια δεχόμαστε συγχαρητήρια για την προσπάθειά μας.

Η αδειοδότηση δεν θα έρθει φυσικά χαριστικά, παρά τις προσπάθειες όσων διαδίδουν το αντίθετο για να μας κάνουν να αισθανθούμε... «υπόχρεοι» (!) ή για να πουλήσουν εκδούλευση στους ανταγωνιστές μας.

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp?newsC ... 5133421406
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 25 Φεβ 2009, 13:59

Σαν κάποιος να δέχετε πόλεμο ή εμένα μου φαίνεται?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 25 Φεβ 2009, 14:03

έτσι ακριβώς gash..
ήδη εξωαγωνιστικά ο πόλεμος γίνετε ολοένα και πιο φανερός...

ΖΑΓΟΡ ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!!!
ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥ..
συνέχισε όπως το πας το καράβι και πάτησε αυτούς που σου ορθώνουν εμπόδια....
είσαι πρωθυπουργός βορείου ελλάδος!!!!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10194
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Τετ 25 Φεβ 2009, 14:36

Ας κανουνουν τη χαζομαρα να δημιουργησουν προβλημα στο ΠΑΟΚ τοτε θα μας συσπηρωσουν και θα μας ενωσουν ακομα περισσοτερο και η φωνη μας θα τους κουφαννει τελειως!!!δεν φανταζονται τι εχει να γινει μετα..οσο για τα ποντικια της αθηνας που προσπαθουν αν λασπωσουν τη προσπαθεια της ομαδας οι πραξεις τους δειχνουν πανικο!!πνικοβαλονται φοβουνται γιατι ο ΠΑΟΚ ξεφευγει απο τη μιζερια ανοιξε τα φτερα του να πεταξει..
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό scouser4 » Τετ 25 Φεβ 2009, 14:38

+1

Έτσι ακριβώς :wink:

:?
Ότι κι αν λένε δε μ' ενδιαφέρει , τι είσαι για μένα κανείς δεν ξέρει..
Άβαταρ μέλους
scouser4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 11:25
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK SYMI » Τετ 25 Φεβ 2009, 14:41

+1000000000 K για τους 3!δεν μασαμε ομως! εγω λεω να βγαλουμε μια καυστικοτατη ανακοινωση κ οι φιλαθλοι κτλ να ρθουνε καποιοι στα ισια τους!
:?
PAOK SYMI
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Καταγωγή:Ναουσα Διαμονή:Σύμη

Re: Ανακοινωση ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό geoswe » Τετ 25 Φεβ 2009, 14:52

Από gazzetta.gr
''Ο Πατρίκ Κομνηνός μίλησε στο gazzetta.gr για αυτό το θέμα τονίζοντας «Ορθώς τοποθετούνται στον ΠΑΟΚ. Ξέρουν πολύ καλά τι πρέπει να κάνουν και την πρέπει να γίνει. Η διαδικασία είναι εχέμυθη. Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα περισσότερο».''


Ο Πατρίκ Κομνηνός είναι ο εκτελεστικός διευθυντής της Σούπερ Λιγκ.
Άβαταρ μέλους
geoswe
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ 20 Φεβ 2009, 11:20
Τοποθεσία: Rättvik-Sweden

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Daskalos_4, Hermann, VfB v2 και 28 επισκέπτες