Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 30 Δεκ 2011, 22:15

Κτλαβαινω οσους στενοχωριουνται με τα σημερινα....εγω να πω την αληθεια τα περιμενα(λιγο καλυτερα η αληθεια) οποτε δεν απογοητευτηκα...

Για μενα κριτικη πρεπει να γινεται παντα και λευκη επιταγη ποτε και σε κανενα...ενα αυτο...

Εχουμε φτασει εδω που φτασαμε...πλεον....οι ευθυνες υπαρχουν και τις παραδεχτηκαν....μιλησαν για λαθη που κτλαβαν αΛΛΑ θα πρεπει να φανουν και στην πραξη αυτα..τα λογια δεν εχουν αξια πια...

Για Μενα ενα πολυ θετικο ειδα Ηγετικο Βρυζα...δεν το περιμενα....

σημερα ισως ηταν η πιο καλη συνεντευξη τυπου μετα απο πολυ καιρο....ωμη αληθεια....

Ναι θα πεσουμε αγωνιστικα....ναι κανουμε βηματα πισω....ναι αν ηταν ο μπατμαν ή ο τζ Γου θα γινοταν χαμος...αλλα εγω τον Ζαγορ Βρυζα τους εμπιστευομαι ακομα...πιστευω και η πλειοψηφια ακομα..

Βεβαια απο τωρα αλλα λαθη δε χωρανε ειανι δεδομενο....και περιμενω το πλανο της εξυγιανσης να εφαρμοστει.....

Ξερω οτι ειναι δυσκολο και παλι να ακουσουμε τη καταραμενη λεξη..ΥΠΟΜΟΝΗ...

Αυτηη τη στιγμη πιστευω δεν ειναι ωρα για δικαστηρια...αλλα πρεπει να βοηθησουμε την ομαδα τωρα που θα μας χρειαστει περισσοτερο απο ποτε τα τελευταια χρονια...αυτα...



YΓ ρονι με εφορια προσπαθησα τα νουμερα..μπακαλικα τελειως
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Alessandro » Παρ 30 Δεκ 2011, 22:17

Εμπιστοσύνη στη διοίκηση. Αυτοί έχουν παίξει μπάλα και ξέρουν...

Η ομάδα έχει μέταλλο και δύσκολα το χάνει από δω και πέρα, όποιος παίκτης και να φύγει. Δημιουργεί υπεραξία σε πολύ μέτριους παίκτες και αυτό είναι κέρδος. Στο Λονδίνο παίξαμε και χωρίς τον βιερι και η ομάδα κένταγε. Στο καζάν παίξαμε χωρίς γκαρσία και τρώγαμε σίδερα. Όποτε και να ψάξουμε στο παρελθόν η ομάδα δεν καταστράφηκε από τη φυγή παικτών. Αυτοί καταστρέφονται και προβλημά τους απτη στιγμή που περνάνε την εξόδο της Τούμπας. Το 2003 έφυγαν τα 2/3 της βασικής ομάδας, μπήκαν κάτι παιδαρέλια πήρες το κύπελλο και βγήκες και τρίτος.
ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ και δε μασάμε τίποτα...

ΣΤΟΠ στη μίρλα και τη γκρίνια. Μόνο ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
....θα τον τρελάνω και αυτόν....
Άβαταρ μέλους
Alessandro
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Πέμ 11 Φεβ 2010, 19:16

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Σάβ 31 Δεκ 2011, 00:05

Alessandro μην στεκεσαι μονο στα καλα αποτελεσματα και εμφανισεις. Η ιδια ομαδα με 1-2 απουσιες εφερε Χ με κερκυρα ,Οφη,Γιαννενα εχασε απο τριπολη και βαζελο με κατω τα χερια και γενικα στην ελλαδα ειναι απαραδεκτη,Εκει δλδ το μεταλο το αφηνουν σπιτι ? δεν παει ετσι ουτε παντα πρπει να ζουμε με το ακρως θετικο σεναριο.τα πραγματα ειναι δυσκολα και βασικα οταν ανελαβε αυτη η διοικηση περα απο το συμαζεμα σκοπος ηταν να εχει μια διαχρονικα καλη και ανταγωνιστικη ομαδα που θα κανει πρωταθλητισμο.δεν γινετε ανα 2-3 χρονια να γκρεμιζεις και να συμβει αυτο.δεν εχει γινει ποτε στο ποδοσφαιρο.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό lefis » Δευτ 10 Ιουν 2013, 12:34

Η ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. θα παραθέσει την Τρίτη 11 Ιουνίου 2013 στις 12:00 συνέντευξη Τύπου, με θέμα -αποκλειστικά και μόνον- την παρουσίαση του λογότυπου της ομάδας.

Η συνέντευξη θα πραγματοποιηθεί στη νέα αίθουσα Τύπου του γηπέδου της Τούμπας.

http://www.paokfc.gr/nea/synenteyksi-ty ... -pae-paok/

ξέρει κανένας να μας προιδεάσει τι σημαίνει παρουσίαση του λογότυπου της ομάδας??? ή να περιμένω αύριο?
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 10 Ιουν 2013, 12:43

Αλλάζουμε σήμα μωρέ σιγά... μην ασχολείσαι...

:D
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Ιουν 2013, 12:44

Θα είναι και η Εύα;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90098
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 10 Ιουν 2013, 15:15

ΑποστόληςΑ έγραψε:Θα είναι και η Εύα;


Στο σήμα; :mrgreen:



Λογικά δεν θα είναι καμιά μεγάλη αλλαγή.. Απλά θα είναι ένας καινούριος Δικέφαλος (ίσως λίγο πιο digitalized...; :? ) ο οποίος λογικά θα χρησιμοποιηθεί και από την Κ.Α.Ε.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 10 Ιουν 2013, 15:32

Ο Δικέφαλος είναι σήμα που έρχεται από το Βυζάντιο. Ελπίζω να μην έχουμε αλλοίωσή του.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90098
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Δευτ 10 Ιουν 2013, 17:07

Κι αναρωτιόμουν χθες πώς θα βάλουμε τον "παλιομοδίτικο" δικέφαλο επάνω στη μοντέρνα φανέλα μας. Φαίνεται την ίδια αγκούσα είχαν και στην ΠΑΕ :lol:

Προσωπικά, το σήμα μας δεν μου αρέσει.
Εικόνα
Δεν μου αρέσει όπως πετάγονται τα κεφάλια, δεν μου αρέσει η ουρά και δεν μου αρέσει το ΠΑΟΚ στο κέντρο.

Ο φετινός δικέφαλος της ριγέ είναι σίγουρα πολύ πιο όμορφος.
Εικόνα

Επίσης, ακόμη και το πέταλο/τριφύλλι είναι ωραιότερο σήμα.
Εικόνα

Θα ευχόμουν να κρατήσουν ως σημείο αναφοράς τον φετινό δικέφαλο της ριγέ και ας τον εκσυγχρονίσουν λιγάκι (ή και καθόλου).
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:41

Αν είναι αυτό το σήμα που ανέβηκε τώρα στην σελίδα 1926.gr στο facebook είναι πραγματικά ο εμετός ο ίδιος.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό mitsogrande » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:41

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
mitsogrande
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Τρί 22 Φεβ 2011, 13:14

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:44

Δώστε λίνκ. Υπάρχει κείμενο που γράφει κάτι περισσότερο; Μάλλον πάμε για χοντρή μαλακία.
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό mitsogrande » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:47

mitsogrande
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Τρί 22 Φεβ 2011, 13:14

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:52

Φροντίστε να βάλετε αυτήν την κουτσουλιά για σήμα του ΠΑΟΚ ανίδεοι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό stelyk » Δευτ 10 Ιουν 2013, 20:54

Εικόνα


καντε καμμια πλακα εκει στην παε και να ναι αυτο το αισχος το νεο σημα της ομαδας μας.
Αν δε μπορειτε να κανετε κατι καλο καλυτερα αφηστε το ενδοξο δικεφαλο οπως ειναι εξαλλου κανεις δεν σας ειπε να το πειραξατε ελεος.... :redcard: :redcard: :redcard:

υγ. το βρηκα στο facebook απο τον χρηστ 1926.gr που ειναι αν δε κανω λαθος η επισημη σελιδα των οργανομενων στο facebook

το κειμενο που συνοδευει την φωτο-εκτρωμα:

ΑΙΣΧΟΣ ΤΟ ΝΕΟ ΣΗΜΑ
ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ?Η ΠΙΕΣΗ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΒΑΡΕΣΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ!ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΔΥΟ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.
ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΟΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΠΑΡΚΩΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΝΙΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΑΙΖΟΝ.Ο ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΟΜΩΣ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΝΑΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ.ΘΕΛΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΤΥΠΩΔΗ ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΕΝΑΣ ΧΟΝΤΡΟΣΩΜΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΟΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΛΕΙΠΕ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΜΠΛΟ ΓΚΑΡΣΙΑ.
ΕΚΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ (ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΤΑ ΑΛΒΑΝΙΚΑ)ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΕΒΕΙ.ΑΦΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣΤΟΡΕΥΟΥΝ.ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΔΑΜΕ ΝΑ ΑΙΩΡΕΙΤΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΟΝΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΑΘΑΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ.ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ Κ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.
ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΗΔΙΑ,ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΑΕΤΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ?
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ Κ ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΜΑΣ ΕΜΒΛΗΜΑΤΟΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΑΟ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΨΗΤΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΠΥΡΟΝΙΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΑΝΕ ΜΥΡΩΔΙΑ Κ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥΜΠΑΣ.ΟΣΕΣ ΜΠΥΡΕΣ Κ ΝΑ ΗΠΙΑΜΕ ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΙΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΛΙΓΗ ΕΣΤΩ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ.ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑΜΕ ΕΠΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ….
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΧΟΣ..

:nairepaok:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες