Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 17:24

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 17:41

Μπραβο στα παιδια της παε , και μερικοι δημοσιογραφοι της πλακας πηραν τις απαντησεις τους αντε γιατι τα παρταλια της πολης μας τα εκαναν τα νευρα κυμα........μακαρι να συνεχισουν ετσι τα παιδια αν και γινονται λαθη αλλα οποιος καθεται δεν κανει λαθη............και ολοι μα ολοι στην Α.Μ.Κ. για να βοηθησουμε την ομαδα.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:08

LoverBoy έγραψε:κάποιος αναλώθηκε στο να επιτίθεται σε όσους του ασκούν έλεγχο και κριτική. Έδειξε το επίπεδο του για άλλη μια φορα.


Του ΜΕ.Λ.Β.Α είσαι φίλε????Αυτόν για τον οποίο λες αν δεν υπήρχε τόσο στο μπάσκετ όσο και στο ποδόσφαιρο δεν θα υπήρχαμε οικονομικά...Λίγα λόγια για έναν από τους τελευταίους εξαιρετικούς παράγοντες του ΠΑΟΚ μας. :opaokara:

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:23

LoverBoy έγραψε:κάποιος αναλώθηκε στο να επιτίθεται σε όσους του ασκούν έλεγχο και κριτική. Έδειξε το επίπεδο του για άλλη μια φορα.




Αν θέλει κάποιος να πει κάτι ας έρθει να το πει αληθινά και τεκμηριωμένα. Να πει την αλήθεια. ποία είναι η αλήθεια; Ότι δεν μπορώ να συμμετέχω στο δ.σ. του ερασιτέχνη γιατί έχω μετοχές της ΠΑΕ; Εγώ έχω και δεν το κρύβω. Αν τις μεταβίβαζα στη γυναίκα μου θα ήταν δηλαδή πιο τίμιο; Αυτή είναι η αξιοπρέπεια»;

Όταν τέθηκε το θέμα που έθιξε ο Γιάννης Παπαδόπουλος περί νομικού κωλύματος, ο κ. Βιολίδης είπε: «Οι νομικές απόψεις διίστανται. Το θέμα αφορά και άλλες ομάδες όμως στον Π.Α.Ο.Κ. μόνο θίχτηκε το θέμα. Εδώ υπάρχει το ιδιωτικό συμφωνητικό της μεταβίβασης των μετοχών του κ. Παπαδόπουλου στη γυναίκα του.

Φυσικά και ισχύει η παραίτηση μου από τον ερασιτέχνη. Είναι η δεύτερη φορά που το αντιμετωπίζω. Το είχα αντιμετωπίσει και στο μπάσκετ».

Απλά δυστυχώς γι΄ αυτόν και θα καταλάβει το λάθος του, έχει συγκεντρώσει επάνω του κάποιους που φοβούνται να πούνε κάποια πράγματα. Μέσω του κ. Παπαδόπουλου θέλουν να εκφράσουν την αντίθεση τους. Όταν θα το καταλάβει, θα είναι αργά».

Για το αν μεγεθύνεται το θέμα και η ένταση ο αντιπρόεδρος του Π.Α.Ο.Κ. απάντησε: «Μόλις χάσαμε από την ΑΕΚ μεγεθύνθηκε. Μόλις κερδίσαμε την ΑΕΛ ηρέμησαν. Δηλαδή η αξιοπρέπεια μας εξαρτάται από τα αποτελέσματα της ομάδας»;

Υπάρχει και μία ομάδα ανθρώπων που τον ψήφισε. Συνεπώς δεν είναι αντίδραση ενός μόνο ανθρώπου. Εκπροσωπεί μία τάση ανθρώπων. Τους λόγους και το γιατί έφθασε ο Θόδωρος Ζαγοράκης στην απόφαση του, θα το αναφέρει ο ίδιος όταν έρθει η ώρα. Αυτό δεν θα αρέσει σε πολλούς. Είναι λόγοι που αφορούν την οικογένεια του Π.Α.Ο.Κ.

Με το που κάνουμε κάτι αμέσως εμφανίζονται διάφορα σενάρια.

Εμείς πάμε να κάνουμε ένα αθλητικό κέντρο και πολλές φορές ρωτούν τον Γιώργο Μιχαηλίδη από που παίρνει το χορτάρι κ.τ.λ. Είναι μία αρρώστια που έχει ο Π.Α.Ο.Κ. Πολλές φορές έχω πει στον εαυτό μου στα 2,5 χρόνια που ασχολούμαστε ενεργά πως «όχι, δεν θα υποχωρήσω». Έρχονται όμως στιγμές που νιώθεις μ...».


Για πες μου αγορίνα μου ποιο λιανά εσύ τι συμπέρασμα βγάζεις απο αυτά που λέει?
Ότι θίχτηκε έτσι απλά ο Βιολίδης γιατί του την είπανε και δεν άντεξε?
Νομικό κώλυμα σου λέει τίποτα για την συνέχεια??
Γιατί και ένας νεκρός καταλαβαίνει απο τα συμφραζόμενα ότι μέσα στον ΑΣ και στις παρατάξεις του υπάρχουν ακόμα ΠΑΟΚάρχες που σκοπό έχουν την μασαμπούκα για το γήπεδο.
Δεν φτάνει τόσο άρμεγμα ετών τώρα που η ομάδα άρχιζε να βγάζει ξανά γάλα πάμε να την στραγγίσουμε ε?
Όχι φιλαράκι ο ΠΑΟΚ δεν είναι πλεον καφενείο και ούτε ζητιάνος.
Αν τολμήσει κανείς να κάνει το παραμικρό τότε θα τους γυρίσει μπούμερανγκ.
Με την διαφάνεια και με την αλήθεια δεν παίζει κανείς με την αξιοπρέπεια ακόμα περισσότερο στους άφθαρτους.
Στην χειρότερη δεν θα υπάρχει κάτι να αρμέξει κανείς μιας και δεν θα υπάρξουν ξανά δεύτερες ευκαιρίες απο Ζαγοράκηδες και Βρύζες και λοιπούς παρατρεχάμενους 11000 μετόχους και άλλους τόσους με 28000 διαρκείας και 38 χορηγούς αλλά μόνο χάος.
ΜΟΝΟ ΧΑΟΣ φιλαράκι και στάχτη.


Καλά θα κάνουν οι ΧΡΥΣΟΙ ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΙ και ΟΙ ΜΕΒΓΑΛ να αποτελέσουν τα φτερά του ΠΑΟΚ και να στηρίξουν και να βοηθήσουν απο το να ψάχνουν για λαμόγια εκεί που δεν υπάρχουν.
Έτσι τουλάχιστον θα έχουν και ένα πραγματικό ρόλο ύπαρξης που θα δικαιολογεί και το έργο τους.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:33

+άπειρο Gash.....μερικοί είναι πραγματικά "ελεεινοί"!!!

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό shark4 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:39

Μενω στην φραση του Ζηση " ο ΠΑΟΚ δεν ειναι καφενειο...." καθως και στην φραση " οτι ειμαστε οι θεματοφυλακες των συμφεροντων του συλλογου...".
Χρονια ειχαμε να ακουσουμε κατι παρομοιο ( σχεδον ποτε). Αφοπλιστικη ειλικρινεια και απο τους δυο.
Ο ΠΑΟΚ αλλαζει νοοτροπια( σε ολα τα επιπεδα) πλεον και αυτο ειναι εμφανες σε ολους.

Υ.Γ. Προς τους αντιφρονουντες: Ας πανε να πληρωσουν το χρεος προς τον Κουτση ( αληθεια ποτε επαιζε ??????) που εκκρεμει ακομα εν ετει 2009!!!!!!! και μετα τα ξαναλεμε :redcard:
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό Athanasiadhs » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:52

Πολύ ωραίοι και οι δύο, προσωπικά με κάλυψαν σε όσα ήθελα να ακούσω, δημιούργησαν μια ελπίδα για επιστροφή του Ζαγοράκη και μια σιγουριά για το μέλλον.
Σε μια φάση άκουσα τον Βιολίδη να λέει στο περίπου: ναι ρε έχω μετοχές, αν δεν έχω εγώ ποιος θα έχει, εμείς είμαστε εδώ κάθε μέρα, πάντα ήμασταν, εδώ πετσιά ΘΥΡΑ 4... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Όταν το άκουσα με τον τρόπο που το είπε μου σηκώθηκε η τρίχα..Το ακούσατε και εσείς ή παράκουσα; :pano:
Άβαταρ μέλους
Athanasiadhs
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Τετ 04 Φεβ 2009, 05:01

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 10 Δεκ 2009, 18:58

@loverboy

ο βιολίδης ασχολείται με τα κοινά και τον ξέρουμε...τον γιαννάκη όχι...

ο μόνος 'αξιος για να πάρει την θέση στην προεδρία του ερασιτέχνη είναι ο βιολίδης...
γνώμη μ πάντα...γιατί θέλει χρήμα για να είσαι η μάνα του συλλόγου...

γιατί διαφορετικά τα τμήματα θα πέσουν πάλι σε ανυποληψία..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 10 Δεκ 2009, 19:00

οπότε γιάννακη έφυγες χθες...

γιατί το ποιόν του ζαγοράκη που ήρθε ανοιχτά σε αντιπαράθεση μαζί σου,το ξέρουμε...
ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 10 Δεκ 2009, 19:53

Athanasiadhs έγραψε:Πολύ ωραίοι και οι δύο, προσωπικά με κάλυψαν σε όσα ήθελα να ακούσω, δημιούργησαν μια ελπίδα για επιστροφή του Ζαγοράκη και μια σιγουριά για το μέλλον.
Σε μια φάση άκουσα τον Βιολίδη να λέει στο περίπου: ναι ρε έχω μετοχές, αν δεν έχω εγώ ποιος θα έχει, εμείς είμαστε εδώ κάθε μέρα, πάντα ήμασταν, εδώ πετσιά ΘΥΡΑ 4... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Όταν το άκουσα με τον τρόπο που το είπε μου σηκώθηκε η τρίχα..Το ακούσατε και εσείς ή παράκουσα; :pano:


ναι το ακουσα και εγω.... ο βιολιδης προσφερε και προσφερει .....ειμαστε τυχεροι που εχουμε αυτους τους ανθρωπους στην διοικηση ....... :nairepaok: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 10 Δεκ 2009, 21:04

Photis έγραψε:
LoverBoy έγραψε:κάποιος αναλώθηκε στο να επιτίθεται σε όσους του ασκούν έλεγχο και κριτική. Έδειξε το επίπεδο του για άλλη μια φορα.


Του ΜΕ.Λ.Β.Α είσαι φίλε????Αυτόν για τον οποίο λες αν δεν υπήρχε τόσο στο μπάσκετ όσο και στο ποδόσφαιρο δεν θα υπήρχαμε οικονομικά...Λίγα λόγια για έναν από τους τελευταίους εξαιρετικούς παράγοντες του ΠΑΟΚ μας. :opaokara:

:pano:


για τον παπαδοπουλο:
1) δεν ασκησε ουτε ελεγχο, ουτε κριτικη στον παραγοντα βιολιδη. δεν ειπε κατι για την διαχειριση που κανει στη παε απο την θεση του διευθυνοντα συμβουλου και δεν απεδειξε σε καμια περιπτωση οτι ο βιολιδης με πραξεις ή παραλειψεις ζημιωνει τον συλλογο. οταν και αν βρει στοιχεια και καταφερει να αποδειξει κατι τετοιο εδω ειμαστε να τον ακουσουμε.

2) μεχρι στιγμης εχει αναφερθει σε ενα νομικο ή τεχνικο ή οτι αλλο ζητημα θελεις.

3) μοιαζει με πολιτικο. παλευει παρα πολυ να πεισει οτι μοναδικος του σκοπος ειναι να σωσει τον ΠΑΟΚ και βγαζει ακριβως το αντιθετο. ασε να μας σωσει κανενας αλλος ρε μεγαλε.

για τον βιολιδη:


1) φιλε φωτη συμφωνα με την αναλυση του ιδιου του βιολιδη ο ΠΑΟΚ υπαρχει οικονομικα επειδη εχει τα παρακατω εσοδα. 7,060 εκ ευρώ από Εισιτήρια, 3 εκ ευρώ από Χορηγίες, 250 χιλ ευρώ από μεταγραφές ( Φερνάντεζ), 150 χιλ ευρώ απο ΑΜΚ. μπορει να εχει συμβαλει και οικονομικα και με τον χρονο και την δουλεια του αλλα δεν νομιζω οτι πρεπει να λεμε υπερβολικα πραγματα.

2) οταν καποιος του κανει προσωπικη επιθεση καλο ειναι να απανταει σαν βιολιδης και να αφηνει τις αναφορες στον ζαγορακη και στην θυρα 4. επιχειρηματα και τιποτα αλλο. εαν ειναι καθαρος και εχει το δικαιο με το μερος του δεν εχει να φοβηθει τιποτα. δεν υπαρχει λογος να προσπαθει να παρει τον κοσμο με το μερος του. υπαρχει και ενα θεμα με αρκετα παιδια απο συνδεσμους που εχει στις δουλειες του αλλα αυτο και ειναι μεγαλη κουβεντα και εχει διπλη αναγνωση (δινει δουλεια σε παοκτσακια).

3) με ικανοποιησε το γεγονος οτι επιμενει στην παραιτηση του. δειχνει οτι δεν ηταν επικοινωνιακο και κερδισε ποντους. να δουμε και τον αντικαταστατη του στον ερασιτεχνη γιατι και ενας αλλος ειχε παραιτηθει απο την παε και ακομη εκει ειναι 1 χρονο μετα.

δεν θελω να βγαλω κανεναν αχρηστο αλλα δεν θελω και να ακουω τρελα πραγματα για το που οφειλει ο ΠΑΟΚ την υπαρξη του. το ιδανικο θα ηταν να τα βρουν οι δυο τους και να δουλεψουν ολοι μαζι για το καλο της ομαδας.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό god4 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 23:01

ξερει κανενανς που μπορω να βρω την συνεντευξη να την ακουσω ολοκληρη;
Άβαταρ μέλους
god4
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:19

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA1 » Πέμ 10 Δεκ 2009, 23:14

Εγώ σε κατ΄ ιδίαν συζητήσεις που έχω με τον Ζαγοράκη του έχω πει ότι δεν θα σκεφτόμουν ποτέ να γυρίσω. Κάποιοι μας πληγώνουν καθημερινά. Όχι ο ίδιος ο Π.Α.Ο.Κ. Εμείς είμαστε εδώ. Ο Π.Α.Ο.Κ. πλέον έχει μπει σε ένα δρόμο. Από εκεί και πέρα εμείς έχουμε χάσει πολλά από την προσωπική μας ζωή, τις δουλειές μας... τα πάντα. Την αξιοπρέπεια μας όμως δεν πρόκειται να την χάσουμε. Τουλάχιστον αυτό θα το κρατήσουμε. Όλοι έχουμε τις αντοχές μας».

Παρακάμπτοντας τα όσα είπε ο Ζήσης-που είπε και πολλά ενδιαφέροντα-και τα υπόλοιπα που είπε ο Βιολίδης που ήταν διαφωτιστικά σχετικά με τα οικονομικά της ΠΑΕ,θα θελα να σταθώ στα παραπάνω που ήταν άκρως απογοητευτικά για μένα....αυτού του είδους η νοοτροπία δεν ταιριάζει στον ΠΑΟΚ Κε Βιολίδη...δεν του αξίζει πως το λένε....
Και αν ειλικρινά τα πιστεύετε τα παραπάνω καλά θα κάνατε να γυρίσετε στις δουλίτσες σας και στην προσωπική σας ζωή και να σταματήσετε να μας κάνετε χάρες...αρκετά με τέτοιου είδους δηλώσεις....Δηλώσεις που ΠΟΤΕ δεν άκουσα από κάποιον παράγοντα ομάδας της Αθήνας αλλά ούτε και του Ρούλη στον οποίο γίνεται σκοτωμός για το ποιός θα πρωτομπεί στη διοίκηση του.
Οι δηλώσεις σας αυτές μπορεί να σας είναι χρήσιμες στην αντιπαράθεση που έχετε αλλά βλάπτουν πολλαπλά και ανεπανόρθωτα τον ΠΑΟΚ τον οποίο υποτίθεται ότι αγαπάτε..τόσο δύσκολο είναι το καταλάβετε??
Το μόνο που καταφέρνετε είναι να απομακρύνετε άτομα που θα ήθελαν να μπουν είτε παραγοντικά είτε οικονομικά στον ΠΑΟΚ.

Και για έναν επιπλέον λόγο...επειδή δεν έχετε καταλάβει ή μάλλον επειδή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε-γιατί έξυπνος είστε-αυτά που έχουν καταλάβει ακόμα και στην Αθήνα κάτι χιλιόμετρα μακριά...από δημοσιογράφους όπως ο Κάρπετ που καλό λόγο για τον ΠΑΟΚ λέει με το σταγονόμετρο και αναφερόμενος στον βάζελο κάνει μιά αντιπαραβολή με τον ΠΑΟΚ....ας δούμε και λίγο τι λέει....

"Εγώ δεν θα πρότεινα στους οπαδούς ή τους διοικούντες του να κοιτάξουν τον Ολυμπιακό που προχωρά διαρκώς επικοινωνιακά θωρακισμένος αλλά θα τους έλεγα να δουν έστω τον ΠΑΟΚ και την αντιμετώπιση που έχει από τα ΜΜΕ της Θεσσαλονίκης, τους ρεπόρτερ, τους οπαδούς του. Μπορεί όλους να τους πιάνει πονοκέφαλος παρακολουθώντας τα παιγνίδια της ομάδας αλλά όλοι συστρατεύονται, προχωράνε μαζί, αφήνουν στην άκρη συζητήσεις και την πέφτουν μαζικά ακόμα και σε όποιον κάνοντας τη δουλειά του επισημαίνει προφανή πράγματα. Μπορεί η προσπάθεια που κάνουν (λόγω Σάντος κυρίως) να έχει ως αποτέλεσμα μέτρια πράγματα και ουκ ολίγες πίκρες όμως η στήριξη είναι πραγματική, υποδειγματική θα λεγα. "

Λοιπόν αν ο Κος Βιολίδης δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι 21000 διαρκείας και 11000 μέτοχοι ΔΙΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΚΑΙ ΨΗΦΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ δεν έχει πιάσει το νόημα....ας σταματήσει να παίζει τις Κατίνες με κάποια άλλα μικρά παιδάκια και ας αφοσιωθεί στο να κοιτάει μπροστά...αλλιώς έστω και με πόνο ψυχής-γιατί το δίχως άλλο έχει βοηθήσει πολύ- ο δρόμος είναι ανοικτός και τα σκυλιά δεμένα......
Τελευταία επεξεργασία από PABLO GARCIA1 και Πέμ 10 Δεκ 2009, 23:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
The future is uncertain and the end is always near.
Allahu akbar
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA1
 
Δημοσιεύσεις: 1449
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 23:09
Τοποθεσία: Round and round.....

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Πέμ 10 Δεκ 2009, 23:42

Orwell, ta'pes ola, sumfno.
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Re: Συνεντεύξεις τύπου της Διοίκησης

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 10 Δεκ 2009, 23:42

δυο γαιδαροι μαλωνανε σε ξενο αχυρωνα?

κακως:
α) γιατι για τα επομενα 10 χρονια δεν βλεπω να προχωραει η υποθεση.
β)) γιατι κανενας απο τους δυο δεν εχει το μεγεθος για να αποφασισει ουτε που θα γινει το γηπεδο, ουτε ποιος θα το κατασκευασει και θα το εκμεταλευτει.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες