Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 22 Αύγ 2017, 16:40

Νομίζω ότι και μεις είχαμε κάποιον που έδινε μέσω τηλεφώνου; νομίζω τις οδηγίες του Λουτσεσκου στον πάγκο της ομάδας


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 16:46

desperando έγραψε:Αφού έγραψες αυτό που έγραψες θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι ο αποβληθεντας φιλοξενούμενος προπονητής θα πρέπει να είναι σε μέρος ασφαλές σε αντίθεση με τον προπονητή της γηπεδούχου ομάδας που απλά πρέπει να είναι έξω από τον αγωνιστικό χώρο


Επικοινωνώντας άμεσα με τον πάγκο της ομάδας του?

Link?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 16:50

Alastor έγραψε:Οτι ειπε ο αποπανω.Ευτυχως δεν ειναι ο goran στην θεση του Γκαγκατση και γενικοτερα σε πολλες διοικητικες θεσεις


Ναι ευτυχώς...Δεν βλέπεις? "Πήξαμε στην τελειότητα" μ αυτούς που είναι εκεί επί σειρά πολλών ετών... :roll:
Διεύθυνση, επικοινωνία και νομικό τμήμα δουλεύουν στην εντέλεια, σαν καλοκουρδισμένο ελβετικό ρολόι... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 22 Αύγ 2017, 16:51

Γκοραν είσαι οφ σαιντ :) :)
Πες βρε έκανα ένα λάθος οκ... Μην αρχίσεις τα ναι αλλά αυτοί κάνουν εκεινα και εκείνα κλπ.
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 16:55

Κι ο Ίβιτς off side βγήκε από κάποιους Πτολεμαίο... :roll:

:pano: είμαι, πληρώνοντας μάλιστα και όχι αμοιβόμενος, γι αυτό τα λέω... ;)



Υ.Γ. Ας μου στείλουν τον κανονισμό που το γράφει και ξέρω καλά να παραδέχομαι το λάθος μου, δεν κρύβομαι...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:04

Στον καπ είναι βρες το
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:24

Desperando...
Επειδή έριξα ήδη πολλές ματιές και στα 50 Άρθρα του Κ.Α.Π. και δεν το βρήκα πουθενά, μήπως να με διευκολύνεις?
Ή μήπως εσύ Alastor?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:33

Όχι ματιές θα το μελετήσεις Γρηγόρη :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:43

Θα με βάλεις να γράψω και Πανελλήνιες μήπως? :roll:
Αντί να πετάς ειρωνικές ρουκέτες λοιπόν, δεν βοηθάς λίγο να φανεί πεντακάθαρα το (υποτιθέμενο) λάθος μου? :?
Περιμένω... ;)


Υ.Γ. Εγώ πάντως ακόμα ψάχνω δίχως να χω βρει κάτι ως τώρα...Αν πάλι οι "κατήγοροι" δεν βρίσκουν αποδείξεις, τότε ας παραδεχτούν τουλάχιστον εκείνοι ότι πετάνε φέιγ βολάν κι ας μην καταλαβαίνω βέβαια τους λόγους τους...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:43

Δεν νομίζω ότι γράφει κάτι σχετικό στον ΚΑΠ του Ιουλίου 2017.
Αυτό λογικώς σε κανονισμό διαιτησίας πρέπει να αναφέρεται.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό karl » Τρί 22 Αύγ 2017, 17:50

Εντάξει τωρα - το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν υπάρχει κανονισμός πού μα κάνει διαχωρισμό των προπονητών που αποβλήθηκαν ως προς τη δυνατότητα επικοινωνίας με την ομάδα.
Σίγουρα υπήρξε άδικη μετάχειριση εκ μέρος των διαιτητών.
Το πως αντιδράσαμε είναι άλλη ιστορία βέβαια.
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Τρί 22 Αύγ 2017, 18:03

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΕΠΟ
ΑΡΘΡΟ 8
παραγραφος 2
"'Δύναται να δίδει οδηγίες με την διασφάλιση ότι δεν διαταράσσει τους θεατές και τη ροή του αγώνα"""

Και για τους δύο, αλλά είναι αυτονόητη η διαφορετική αντιμετώπιση εκτός και εντός.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 18:28

Ααααα...Πολύ ωραία...Ευχαριστώ Κώστα...Έκανα λάθος σ αυτό που γνώριζα, αλλά μικρή σημασία έχει θαρρώ...

Για του λόγου το αληθές και για να πληροφορούνται και οι μη γνωρίζοντες συμφορουμίτες, ας το παραθέσουμε:

..........................................................................................................................................................

Άρθρο 8
Αποβολή
1. Η αποβολή είναι η εντολή που δίδεται από τον διαιτητή προς κάποιον, κατά την διάρκεια
ενός αγώνα, να αποχωρήσει από τον αγωνιστικό χώρο, συμπεριλαμβανομένης της
τεχνικής περιοχής (πάγκος αναπληρωματικών). Στον αποβληθέντα μπορεί να επιτραπεί η
είσοδος στις θέσεις των θεατών.
2. Ένας αξιωματούχος ομάδας, ο οποίος αποβάλλεται, δύναται να δίδει, από τη νέα θέση
του, οδηγίες στο πρόσωπο που τον αντικαθιστά στον πάγκο των αναπληρωματικών.
Μολαταύτα όμως, θα διασφαλίσει ότι δεν διαταράσσει τους θεατές ή διακόπτει την ροή του
αγώνα.

.........................................................................................................................................................

Τον Λουτσέσκου τον είδα να πηγαίνει να κάτσει κι αυτός σε καρεκλάκια της κερκίδας, όπως κι ο αντίπαλος...
Μάλιστα τον συνόδευε (ΚΑΙ) ο Ιορδάνης (γνωστότερος ως "κύκλωπας") απ την ασφάλεια της αποστολής...

Τώρα, το τι συνέβη μετά και "κλειδώθηκε" ο δικός μας στην σουίτα κι ο άλλος παρέμεινε εκεί που ήταν, μάλιστα εντελώς αδιαμαρτύρητα, θαρρώ ότι θα είχε ενδιαφέρον να μας πουν για να ξέρουμε, παρά "τον εκνευρισμό" τους...

Άραγε "διατάρασσε" το οργισμένο πλήθος των Λειβαδιωτών ( :mrgreen: ) ή διέκοπτε τον αγώνα και τον μπούλεψαν? :evil:
Ε κύριε Αντιπρόεδρε της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.?

:pano:


Υ.Γ. Το "δικό μου" παρατιθέμενο απόσπασμα είναι απ τον τελευταίο Πειθαρχικό Κώδικα της ΕΠΟ, Ιούνιος 2016... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό karl » Τρί 22 Αύγ 2017, 18:39

Μήπως παίζει ότι από και πάνω θεωρούσε ότι έχει καλύτερη εικόνα;
Απλά μια σκέψη!
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 22 Αύγ 2017, 18:43

η παρουσια του και μονο τεραστιο πληγμα στον αυτοσεβασμο και συζητατε για τα αρθρα του ΚΑΠ. τον πατερα του να ρωτησετε, τα εχει εφαρμοσει με μεγαλη επιτυχια. ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες