Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γκαγκάτσης στον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό lefis » Τετ 16 Απρ 2008, 10:44

sidpanos έγραψε:Δε γνωρίζω αν κάποιος άκουσε τον κ Γκαγκάτση στο μετρόπολις..Δήλωσε πως δε θα θέσει υποψηφιότητα στις επόμενες εκλογές τις ΕΠΟ και εν συντομία πως δε θα απέρριπτε το ενδεχόμενο συνεργασίας με τον κουμπάρο του Θ. Ζαγοράκη...

Καλα τα ειπες, εν συντομια, απλα ξεχασες κατι βασικο....Θελει να ικανοποιηθει οικονομικα δλδ να παιρνει εναν πολυ καλο μισθο και δεν ξερω αν την δεδομενη στιγμη μπορουμε να μιλαμε για κατι τετοιο.
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τετ 16 Απρ 2008, 14:29

Το θέμα όντως υπάρχει.

Προσωπικά βλέπω τον Γκαγκάτση με μεγάλη καχυποψία, αλλά αν τεθεί τέτοιο θέμα θα εμπιστευτώ την κρίση του Ζαγοράκη ο οποίος σίγουρα δεν θα έβαζε ποτέ ένα λαμόγιο στον ΠΑΟΚ.
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τετ 16 Απρ 2008, 15:49

Μα ακριβώς αυτό λέω, φίλε μου! Προφανώς για να τον έχει κουμπάρο του ο Ζαγοράκης θα τον θεωρεί άξιο εμπιστοσύνης. Απλά ανέφερα ότι άτομα σε τέτοιες θέσεις προσωπικά πάντα τα βλέπω με καχυποψία...
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό free_billi » Τετ 16 Απρ 2008, 16:10

το ολο θεμα με φερνει μεγαλο προβληματισμο
γιατι εν μερη ο ΠΑΟΚ πρεπει να ανεβει στο
παρασκηνιο απο την αλλη δεν θα ηθελα σε καμμια
περιπτωση να μαs ερθει κανενα τσιρακι απο
το λιμανι...........................
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό chris8 » Τετ 16 Απρ 2008, 16:24

Άποψη μου είναι ότι πρέπει να έρθει γιατί έχει πάρα πολλές γνωριμίες που μπορούν να βοηθήσουν τον ΠΑΟΚ πάρα πολύ!!!
Άβαταρ μέλους
chris8
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 09:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 16 Απρ 2008, 19:44

Νοιώθω λίγο περίεργα... Δεν τον συμπαθώ ιδιαιτερα και πιστεύω επίσης ότι αν τελικά έρθει θα είναι μια κίνηση του ενός βήματος μπρός και των δυο πίσω. Πίσω στα παλιά. Κι αυτό δεν το θέλω με τίποτα.

Από την άλλη όμως εάν είναι προς όφελος του ΠΑΟΚ μας, γιατί όχι? Μονο που για αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει καμια απολύτως εγγύηση. Θέλω επίσης να πιστεύω ότι ο Ζαγοράκης δεν θα παρασυρθεί εξαιτίας της συγγένειας με τον εν λόγω κύριο και θα κρίνει με μονο γνώμονα το συμφέρον της ομάδας.

Αυτά...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΑΟΚ Κ ΕΝΟΜΕΝΟΙ ΘΑ ΠΕΤΙΧΟΘΜΕ ΠΟΛΛΑ

Δημοσίευσηαπό giorgosalextown » Πέμ 17 Απρ 2008, 13:22

Αν τον εμπιστεβετε ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ κ νιμιζει οτι μπορει να μας βοηθησει ας ερθει!! Αλλα απο την στιγμη που εθεσε πρωτη προτεριοτητα το χρημα ειμαι λιγο καχιποπτος! ΑΝ ειναι οντος ΠΑΟΚΤΣΗΣ οπο οτι λεει, το μονο πραγμα που δεν θα τον ενδιεφερε θα ηταν τα λεφτα (οχι να ερθει κ τσαμπα) αλλα με οσα μπορουσε να τον προσφερει ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ!! P.S. Eνας αδερφος πιο πανο εγραψε οτι ο γκαγκατσης εφερε τον REHAGEL( προφανος ενοουσε οτι τον εφερε με τις διασινδεσεις που εχει)εγω νομιζω πος ο γερμανος εστειλε μονος του το βιογραφικο για να ερθει!!!
giorgosalextown
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 12:37

Δημοσίευσηαπό lefis » Πέμ 17 Απρ 2008, 16:48

Εγω παντως εχω βαρεθει απο ΠΑΟΚαρχες που ερχονται ντεμεκ δωρεαν να προσφερουν τις υπηρεσιες τους και ολο απο καπου βγαζουν.οποτε το να ερθει καποιος που θα πληρωνεται γι αυτο που κανει δεν με πειραζει αρκει να κανει καλα αυτο που θα του ανατεθει και πανω σε αυτη την βαση θα τον κρινω.
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Πέμ 17 Απρ 2008, 17:53

nektar56 έγραψε:Απορω γιτι ασχοληστε με τον υπαλληλο του κοκαλη. ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ


Διαφωνούμε εδώ, ...

Επειδή είσαι παλιός ΠΑΟΚτσής, ... τουλάχιστον από όσο μπορώ να παρακολουθήσω το FORUM, ...
... έχεις γραψει ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΛΕΨΑΝ, ... την δεκαετία του 70, ... γιατί πιστεύεις έγινε αυτό?

Ηταν θέμα ΠΟΚ? ΜΟΝΟ? ...

Ή ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΑ ΥΣΤΕΡΟΥΣΑΝ?
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ?
(Σε σχέση με του ΠΟΚ)


Το θέμα όλο σηκώνει μεγάλη συζήτηση, ... ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ, ΠΑΡΑ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.

Ο υπάλληλος του ΚΟΚΚΑΛΗ, ... (ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΑΒΑΣΙΜΑ) ... και οι επιλογές του, ...
ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΕΘΝΟΣ ... ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟ 2004.

Μεγάλο μερίδιο αυτής της επιτυχίας έχουν και αυτοί που έβαλαν τις βάσεις, ... και έφτιαξαν το οικοδόμημα,στα θεμέλια.
Ο Γκαγκάτσης, απόδειξε την αξία του εκεί, σαν ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 100% ΘΕΤΙΚΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ
Ο ΠΑΟΚ ΥΣΤΕΡΕΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΙΚΑ, ... ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ.


Αποστόλης
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Τετ 02 Ιούλ 2008, 14:05

Μάλιστα...

Οικογενειοκρατεία ακόμα και στο ποδόσφαιρο...

Καλή φάση....
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό BATMAN 4 » Τετ 02 Ιούλ 2008, 14:14

karabill έγραψε:Τον γιο του Γκαγκατση παντως τον ηξερα προσωπικα καθως εμενα στην ιδια γειτονια μαζι του (Συκιες)! Τωρα πλεον δεν εχω καμια επαφη μαζι του!

Ξερω οτι ειναι περιπου στην ηλικια μου, με περναει περιπου 2 χρονια, δηλαδη ειναι κοντα στα 24!

Ειναι αρκετα μικρος ηλικιακα.. πειρα δηλαδη δεν εχει ως παραγοντας!

Προφανως επειδη ο πατερας του ειναι προεδρος της ΕΠΟ αυτην τη στιγμη και δεν μπορει ο ιδιος να συμμετεχει και στα διοικητικα του ΠΑΟΚ, βαζει τον γιο του ο οποιος θα ειναι το δεξι του χερι-αφτι-ματι!


Που στις Συκιές ρε Karabill? γιατί και γω στο διπλανό στενό με τον γκαγκάτση μένω...
Άβαταρ μέλους
BATMAN 4
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 10:26
Τοποθεσία: SALONICA

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τετ 02 Ιούλ 2008, 14:23

Πρόσληψη του υιού Γκαγκάτση...

Ελπίζω για

Πρόληψη του "ιού" Γκαγκάτση...

Αλλά τι φταίει το "παιδί"... ΑΦΟΥ
"Αμαρτίες γονέων παιδεύουσι τέκνα"

ΠΑΟΚ είσαι και ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ το ίδιο.
Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Προσληψη Γκαγκατση....

Δημοσίευσηαπό koulos » Τετ 02 Ιούλ 2008, 15:05

Και μενα δεν μου αρεσε το ακουσμα του ονοματος...Ομως ο υιος λεγεται οτι σπουδασε αυτο ακριβως-Διοικηση αθλητικων εταιρειων.Καιρος δεν ειναι να μπει και κανενας 'επαγγελματιας' στα γραφεια; ...διοτι με τους "αγνους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ' ακομα ψαχνουμε ποιοι ειναι τιμωρημενοι και ποιοι οχι.....
koulos
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 17 Μάιος 2008, 22:35

Δημοσίευσηαπό nos » Τετ 02 Ιούλ 2008, 15:41

παιδιά μόλις τώρα ανακοινώθηκε από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ ότι έχουμε συνεργασία μαζί του
nos
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:28

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Τετ 02 Ιούλ 2008, 19:05

predragpaok έγραψε:Λολ..Δηλαδή ο ΠΑΟΚ είναι για παιδιά του Χάρβαρντ και του Γέιλ?

Χο χο χο

Βρε ΠΑΟΚ είμαστε!


Όxι αλοίμονο, είναι για τα παιδιά του Γκαγκάτση, του Κατσαρή, του Πανελούδη, του Οικονομίδη κλπ....

:roll: :roll:

Τέλος πάντων ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΑΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω, ή απλά δεν καταλάβατε τι είπε...

Έχεις δίκιο φίλε μου... Δυστυχώς στην Ελλάδα έτσι είναι...
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες