Παντελής Κωνσταντινίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 03 Φεβ 2017, 17:33

Ποιος Ιβιτς και ποιος Μιχελ,με το που ηρθε ο Σβουρας,καναμε το σερι. :mrgreen:

Χωρις πλακα,βοηθησε κι αυτος στον ψυχολογικο τομεα πιστευω.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5470
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 03 Φεβ 2017, 17:35

Κατι ασχετο και εκτος τοπικ, ο Σναου ειναι ακομα στο επιτελειο του Ιβιτς? Ουτε ακουγετε ο ανθρωπος, αυτο διχνει ποσο σοβαρος ειναι.
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Demir » Παρ 03 Φεβ 2017, 17:51

Ναι κανονικά...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7948
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 03 Φεβ 2017, 18:49

Ξανακαλωσόρισες! Δεν είχα ιδέα ότι είναι πάλι στον Π.Α.Ο.Κ.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 11 Ιούλ 2017, 08:20

Χτες αναρωτιόμουν πως τα πας και σήμερα έχουμε αρθράκι από την προετοιμασία:

Από gazzetta.gr : Ο Παντελής Κωνσταντινίδης έχει έναν επιπλέον λόγο να χαίρεται για το πως κυλάει το βασικό στάδιο της προετοιμασίας του ΠΑΟΚ.

Ο κάθε τιμ μάνατζερ, έχει αρκετή δουλειά, κυρίως σε τούτες τις περιόδους της καλοκαιρινής προετοιμασίας, ευτυχώς για τον Παντελή Κωνσταντινίδη τα πράγματα στο Χορστ είναι ιδανικά και όλα κυλούν χωρίς το παραμικρό πρόβλημα για την ομάδα του «Δικεφάλου».

Οι εγκαταστάσεις στο ParkHotel και τα τρία γήπεδα αγγίζουν το άριστα, ενώ οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ έχουν ότι ζητήσουν στα... πόδια τους.

«Η προετοιμασία πάει ανέλπιστα καλά. Οι εγκαταστάσεις είναι πολύ ωραίες. Δεν έχει παραπονεθεί κανείς για κάτι. Η ποιότητα των γηπέδων είναι η καλύτερη σε σχέση με αυτά που είχαμε στις προετοιμασίες», σχολίασε χαρακτηριστικά σήμερα ο τιμ μάνατζερ του «Δικεφάλου».

Αν κάτι τον ικανοποίησε περισσότερο και του άρεσε ήταν η εικόνα και η ανταπόκριση των ποδοσφαιριστών στην απογευματινή προπόνηση της Δευτέρας (10/07). «Ήταν εντυπωσιακή», με δύο λέξεις. «Αυτές οι προπονήσεις εμένα με ενθουσιάζουν γιατί βγαίνουν από την καθημερινή δουλειά όλων. Αυτό που βλέπω στις αναλύσεις των βίντεο αξίζουν συγχαρητήρια στους προπονητές και μπράβο τους γιατί έχουν δουλέψει πολύ», εξήγησε ο Παντελής Κωνσταντινίδης.

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/128550-i-proetoimasia-paei-anelpista-kala
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Παρ 25 Αύγ 2017, 02:30

Sera4 έγραψε::twisted: :twisted:

δεν ξερω μακη οι κολκαδες γραφουν για συνδετικο κρικο αναμεσα σε ομαδα και διοικηση(κατι σαν γενικος αρχηγος ας πουμε) και γενικα κανεις δεν τον λεει τεχνικο διευθυντη αλλα ολοι τον αναφερουν σαν διευθυντη αγωνιστικου τμηματος...οποτε στη συνεντευξη πιστευω θα ξεκαθαρισει αν θα παμε και για 1 ακομα προσωπο στη θεση του τεχνικου διευθυντη ή τελικα ο παντελος θα αναλαβει το ποστο... :ugeek: :ugeek:
01/09/2010
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2957
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Δευτ 28 Αύγ 2017, 08:16

You have eaten the preaseasons with a spoon re Panteli and you didnt notice that this preaseason was shit......??????????

But maybe you were afraid of loosing your job (easy mooney)...
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 01 Οκτ 2017, 17:01

Ακόμα εδώ κι εσύ, ε;; οι άλλοι έχουν γενικούς αρχηγούς που επηρεάζουν καταστάσεις κι εσύ βρε καημένε δε μπορείς να επιβληθείς ούτε στους ποδοσφαιριστές σου;; κι ο κόσμος πιστεύει ότι με τους Παντελακους θα παρει πρωτάθλημα και θα ζήσει δόξες;; "ρε τον φουκαρά τον ΠΑΟΚ"...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Κυρ 01 Οκτ 2017, 17:45

Ο Παντελής μας φταίει τώρα;
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 01 Οκτ 2017, 17:52

Κι αυτός, ναι. Πειθαρχία 0. Ο άνθρωπος ντρέπεται και δειλιαζει να τους μιλήσει, τι να λέμε; αλλά αυτός πάντα έτσι ήταν, αυτοί που τον επέλεξαν για γενικό αρχηγό θεωρούνται ειδήμονες;;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Κυρ 01 Οκτ 2017, 17:55

Όχι! Δεν φταίει αυτός ούτε για χθες, ούτε για την πειθαρχία που είναι θέμα προπονητή.

Επίσης δεν είναι ούτε καημένος, ούτε Παντελάκος. Πρέπει να ξέρουμε να είμαστε συγκατημένοι και να μην επιτιθέμεθα επί δικαίων και αδίκων, όταν άλλοι μάς φταίνε.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 01 Οκτ 2017, 17:59

Άσε να ξέρω πράγματα που δεν είναι για να βγαίνουν στη φόρα. Για να τα λέω δε με τσίμπησε μύγα. Όλα έχουν σχέση σε μια ομάδα, από τις φώτο με μπαλαρίνες μέχρι τις συμπεριφορές εκτός των τεσσάρων γραμμών.
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Κυρ 01 Οκτ 2017, 18:01

Τα εν οίκω, μη εν δήμω, όμως...

Ας τον αφήσουμε στην ησυχία του. Εάν φταίει ακόμα και ο Παντελής σε κάτι, φαντάζομαι ότι αυτό το κάτι θα είναι εντελώς επουσιώδες.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 01 Οκτ 2017, 18:03

Στην ησυχία του τον αφήνουμε. Απλά λέω ότι είναι ανεπαρκής και λίγος για τη συγκεκριμένη θέση.
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 18:05

Αυτά που γράφεις ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΕ, σχετικά μ αυτά που εννοείς, τα θεωρώ τουλάχιστον unfair για όλους μας εδώ...
Άμα υπάρχουν πράγματα που ξέρεις και δεν είναι "να βγαίνουν στην φόρα", τότε μην μας προϊδεάζεις τουλάχιστον!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες