Παντελής Κωνσταντινίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό moican4 » Πέμ 01 Αύγ 2013, 19:25

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Παντελή Κωνσταντινίδη, ο οποίος επιστρέφει στον Δικέφαλο με σκοπό να ενισχύσει το αγωνιστικό τμήμα της ομάδας, από τη θέση του υπεύθυνου διοίκησης.

Δεδομένης της αύξησης των απαιτήσεων και του όγκου εργασιών κρίθηκε επιτακτική η ενίσχυση του τμήματος και αποφασίστηκε η συνεργασία με τον Παντελή Κωνσταντινίδη.
Ο γεννημένος στη Φλώρινα τον Αύγουστο του 1975 γνωρίζει πολύ καλά τα κατατόπια, καθώς υπηρέτησε και στο παρελθόν τον ΠΑΟΚ τόσο ως ποδοσφαιριστής (1998-2002 και 2005-2009) όσο και ως τεχνικός διευθυντής.

Το νέο πόστο που αναλαμβάνει τον βρίσκει πιο κοντά στο αγωνιστικό τμήμα του ΠΑΟΚ και μεταξύ άλλων καλείται να επιλαμβάνεται των οργανωτικών αναγκών της ομάδας, του προπονητικού τιμ και των ποδοσφαιριστών, τους οποίους και θα εκπροσωπεί στα γραφεία και στους ιθύνοντες της ΠΑΕ έχοντας φιλτράρει και ιεραρχήσει τα αιτήματα και τις ανάγκες τους.

http://www.paokmania.gr/podosfairo/dioi ... y-tmimatos
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό hitman » Πέμ 01 Αύγ 2013, 20:18

Καλώς ήλθες πίσω Παντελή, καλή δύναμη και καλή επιτυχία.
" Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία"
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό PAOKpanta » Πέμ 01 Αύγ 2013, 22:14

ενα καλοκαιρι στη φλωρινα σε παρακαλεσα να μεινεις στον ΠΑΟΚ
με κατεβασμενο κεφαλι δεν απαντησες

τιμιος μεχρι αποδειξεως του εναντιου

ΒΟΗΘΑ τον ΠΑΟΚ και μην εισαι γλαστρα
μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι οπαδοι σου
Άβαταρ μέλους
PAOKpanta
 
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιουν 2010, 13:27

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Πέμ 01 Αύγ 2013, 23:26

Άλλος είναι η γλάστρα και μάλιστα "αλμυρή".
Αυτός είχε τα κάκκαλα να παραιτηθεί όταν στράβωσε το έργο με τον Μπόλονι.

Καλώς ήρθες στο σπίτι σου Παντέλο.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 02 Αύγ 2013, 00:10

Δεν έχω να σου προσάψω κάτι, αλλά έφερες τον Μπόλονι κι αυτό στο βάζω στα θετικά, σε σχέση με τον πουθενά προκάτοχο σου! Πρέπει σιγά σιγά να αδειάζουν τη γωνιά ορισμένοι που ασχολούνται με το αγωνιστικό, δε γίνεται δουλειά έτσι.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 02 Αύγ 2013, 00:41

Ο "πουθενας" προκατοχος του εφερε και 2 κυπελλα στην ομαδα υποψιν λιγο πριν πουμε οτι ναναι καλο ειναι να σκεφτομαστε κιολας.
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Johnys » Παρ 02 Αύγ 2013, 01:14

Εκτίμησα που παραιτήθηκε όταν έγινε ότι έγινε με μπόλονι.
Στα συν ότι τον έφερε κιόλας,το θεωρώ τίμιο κάτι που δε μπορώ να πω για όλους όσους εργάζονται στη παε.
Καλός ήρθες και εύχομαι να με επαληθεύσεις.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 02 Αύγ 2013, 01:30

Johnys έγραψε:Εκτίμησα που παραιτήθηκε όταν έγινε ότι έγινε με μπόλονι.
Στα συν ότι τον έφερε κιόλας,το θεωρώ τίμιο κάτι που δε μπορώ να πω για όλους όσους εργάζονται στη παε.
Καλός ήρθες και εύχομαι να με επαληθεύσεις.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Καλως επανήλθες :pano: :pano:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 02 Αύγ 2013, 06:02

Με έχουν καλύψει τα παραπάνω ποστ.
Η στάση του στο θέμα Μπόλονι ( με τον οποίο διατηρεί άριστες σχέσεις) τον έκανε να ανέβει στην εκτίμησή μου.
Φέρθηκε με τιμιότητα.
Θα μπορούσε να κάνει τον μ@@@ και να παίρνει τα 4.5 χιλ σε αντίθεση με κάποιον άλλον... 8-)
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 02 Αύγ 2013, 08:20

Κι εγώ έλεγα, ποιός λείπει, ποιός λείπει.
Μην ήρθε για αριστερό μπακ; Έτσι κι αλλιώς την ίδια ηλικία με τον Λίνο έχουν πάνω κάτω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 02 Αύγ 2013, 11:15

τον εγγράφουμε στα μπαμ δηλαδή;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 02 Αύγ 2013, 12:44

μετα τα περσινα εχει ανεβει πολυ υψηλα στην εκτιμηση μου,πολυ λιγοι θα εκαναν αυτο που εκανε ο παντελης.

τωρα το μονο οπυ λειπει ειναι ο φιλος μας ο μπολονι να ερθει ως επικεφαλης στα τμηματα αναπτηξης.
μπορεις ρε ζαγορ και παντελο να τον πεισετε να αφησει την προπονητηκη για ενα διαφορετικο αλλα μεγαλο προτζεκτ?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό lefis » Παρ 02 Αύγ 2013, 12:55

Από σήμερα για πρώτη μέρα ανέλαβε δράση ο Υπεύθυνος Διοίκησης Αγωνιστικού Τμήματος, Παντελής Κωνσταντινίδης. Ο πρώην ποδοσφαιριστής και τεχνικός διευθυντής της ομάδας, αναλαμβάνει ένα σημαντικό πόστο, με σκοπό την καλύτερη λειτουργία και την αμεσότερη αντιμετώπιση των προβλημάτων που προκύπτουν στο αγωνιστικό τμήμα. Ο Κωνσταντινίδης, δήλωσε στο paokfc.gr:

“Είμαι ειλικρινά πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στην ομάδα, σε μια περίοδο που είναι ορατή η μεγάλη δυναμική της και οι προοπτικές της. Στην τιμητική πρόταση που μου έγινε από τον Πρόεδρο και τη Διοίκηση της ΠΑΕ απάντησα θετικά με μεγάλη χαρά, γιατί το όραμα του ιδιοκτήτη και των ανθρώπων του, εμπνέει φυσικά κι εμένα τον ίδιο.

Οι ξεκάθαρες σχέσεις και η εύρυθμη λειτουργία του αγωνιστικού τμήματος, είναι στοιχεία που κρατούν τον ΠΑΟΚ όρθιο τα τελευταία χρόνια. Η δουλειά μου ως Υπεύθυνος Διοίκησης του Αγωνιστικού τμήματος, είναι να συνθέσω και να οργανώσω αποτελεσματικά την διάθεση προσφοράς και τις ικανότητες όλων όσων δουλεύουν για την ομάδα.Βρίσκονται ήδη στον ΠΑΟΚ άνθρωποι με γνώσεις, εμπειρία και σημαντική προσφορά στο Σύλλογο και φιλοδοξώ να προσθέσω τα δικά μου εφόδια για την όσο δυνατόν μεγαλύτερη βελτίωση της λειτουργίας του αγωνιστικού τμήματος σε όλα τα επίπεδα και να διευκολύνω από τη μεριά μου περισσότερο τη δουλειά των προπονητών, των ποδοσφαιριστών και των εργαζόμενων στην ομάδα.

Ανυπομονώ να ξανασυναντήσω ανθρώπους με τους οποίους έχουμε συνεργαστεί άψογα στο παρελθόν, αλλά και νέα πρόσωπα που εντάχθηκαν στην ομάδα με έναν κοινό στόχο: να φτάσει ο ΠΑΟΚ σύντομα στην κορυφή του Ελληνικού Ποδοσφαίρου»

http://www.paokfc.gr/nea/dilosi-panteli-konstantinidi/
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Σάβ 07 Δεκ 2013, 11:08

Σε συμπαθω και σε παραδεχομαι για την προηγουμενη προσφορα σου. Για το παρον ποστο σου δεν ακουμε πολλα. Ελπιζω ενα απο τα μεληματα σου να ειναι και η αγωνιστικη διαχειριση (και αξιοποιηση αν ειναι εφικτο) του Γκαρσια.
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Παντελής Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό karl » Σάβ 07 Δεκ 2013, 12:53

Να μη ξεχνάμε: Το ότι μας ήρθε ο Bölöni το χρωστάμε κατά πολύ στο Kωνσταντινδη.
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες