Παντελής Κωνσταντινίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό paok_re » Τρί 01 Ιούλ 2008, 16:12

paokara4 έγραψε:Το θέμα τελείωσε :) :) :) :)


+1

Αν θέλουν οι αντμιν ας το διαγράψουν.....
Εγω εξέφρασα απλα την δυσαρέσκεια μου...
δεν θα επαναλαμβανόμαστε..
Το θέμα τελείωσε





:D
Άβαταρ μέλους
paok_re
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 05:08

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 01 Ιούλ 2008, 16:13

διαφωνω με αυτη την κινηση της ΠΑΕ καθως για εκεινη τη θεση υπαρχουν κι αλλα παιδια που μπορουν να προσφερουν πιο πολυ(Γεωργιου-Σναουτσνερ). θεωρω οτι ο κυκλος του στον ΠΑΟΚ τελειωσε(μακαρι να κανω λαθος). δεν μπορει ομως κανεις να χαρακτηριζει καρκινωμα και λαμωγιο εναν παικτη που εχει προσφερει στην ομαδα μας
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 01 Ιούλ 2008, 16:22

paok_re έγραψε:Μακάρι να δικαιολογήσει ο παικτης την παρουσια του..
Με ότι αυτο περιλαμβάνει..
Θέλω δηλαδη να δω σε τι θα ωφελήσει ρε σεις η παραμονή του...


φιλε συγνωμη αλλα αυτο το θελω να δω σε τι θα ωφελησει η παραμονη του δεν το καταλαβαινω?σαν εκβιασμος μου φαινεται..ουτε προπονητης μπορεις να εισαι για να γερεις ποσο θα βοηθησει ουτε προεδρος για να ξερεις αν μπρεις να δωσεις περισσοτερα λεφτα για παικτη σε εκεινη τη θεση..
η παρουσια του ζηση ως το γεναρη καταλαβες σε τι βοηθησε??μαλλον οχι...
κ πως μπορεις εσυ να ξερεις η να μαθεις τους εξωαγωνιστικους λογους που θα βοηθησει?αν περιμενεις να παρει σβαρνα ολους τους αντιπαλους παικτες ή να παρεις το πρωταθλημα με την παρουσια του δυστυχως θα σε απογοητευσει ο παικτης..
βαλτε τερμα στην γκρινια σας κ εμπιστευτειτε πραγματικα τη διοικηση με πραξεις,που δεν ειναι μονο η αγορα του εισητηριου διαρκειας..αλλου πρεπει να ειναι η στηριξη.. κ εκει ειναι μεγαλυτερο το στοιχημα που καλουμαστε να κερδισουμε..αν περιμενουμε ποτε θα κανει κακη εμφανιση ο σβουρας για να τον βρισουμε τοτε δεν θα παιξει ποτε μπαλα..
κ κατι ακομα.ενας παικτης που συμμετειχε στα δυο κυπελλα που πηρες κ τιμησε τη φανελα φετος οσο κανενας αλλος γιατι επαιζε τραυματιας οσο πιο καλα μπορουσε ας μεινει στην ομαδα κ ας μην παιξει..μερικους ανθρωπους πρεπει να τους τιμαμε..οπως αλλωστε κ τον γ.χ.
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό gagas » Τρί 01 Ιούλ 2008, 16:27

trel@menos έγραψε:διαφωνω με αυτη την κινηση της ΠΑΕ καθως για εκεινη τη θεση υπαρχουν κι αλλα παιδια που μπορουν να προσφερουν πιο πολυ(Γεωργιου-Σναουτσνερ). θεωρω οτι ο κυκλος του στον ΠΑΟΚ τελειωσε(μακαρι να κανω λαθος). δεν μπορει ομως κανεις να χαρακτηριζει καρκινωμα και λαμωγιο εναν παικτη που εχει προσφερει στην ομαδα μας


εσυ απο που καταλαβες φιλε οτι θα τους παρει τη θεση??οτι θα ειναι αυτος βασικος και τα παιδια παγκο?αν τραυματιστει ο σναουτσερ(κατι που συνηθιζει)ή παρει καμια καρτα θα παιξεις με τον γεωργιου στο παοκ ολυμπιακος η στα αλλα ντερμπυ??????επισης ο σβουρας ειναι κ χαφ,κ στα χαφ ως τωρα εχουμε παρει μονο βιερινια κ κατα περισταση μπορει να χρησιμοποιηθει λιμα και μπακαγιοκο!κ επιμενω μενει με ελαχιστοτατα χρηματα..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

...

Δημοσίευσηαπό costacurtaG4 » Τρί 01 Ιούλ 2008, 16:51

Παιδιά ο Ζαγοράκης ξέρει...

Αφήστε τις κριτικές για τον Ιανουάριο...

Και είμαι σίγουρος ότι αν (λέμε ΑΝ) ο ΠΑΟΚ μας κάνει μια γαμάτη χρονιά και κυνηγάει το πρωτάθλημα και την δεύτερη θέση (ξαναλέω ΑΝ), τότε όλοι εμείς θα ξέχασουμε και Γεωργίου και Αθανασιάδη και Κωνσταντινίδη...

ΠΑΡΤΕ ΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!
Άβαταρ μέλους
costacurtaG4
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:27
Τοποθεσία: Θ4Α

Δημοσίευσηαπό Sotos35 » Τρί 01 Ιούλ 2008, 18:03

Α ρε Γουμενο που χρειαζομαστε,δεν θα βαλουμε μυαλο ποτε,ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ. Αφιστε να κανουν τη δουλεια τους στη διοικηση,οχι αλλη μιζερια ρε μαγκες
Sotos35
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2008, 12:10

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 01 Ιούλ 2008, 18:06

trel@menos έγραψε:
διαφωνω με αυτη την κινηση της ΠΑΕ καθως για εκεινη τη θεση υπαρχουν κι αλλα παιδια που μπορουν να προσφερουν πιο πολυ(Γεωργιου-Σναουτσνερ). θεωρω οτι ο κυκλος του στον ΠΑΟΚ τελειωσε(μακαρι να κανω λαθος). δεν μπορει ομως κανεις να χαρακτηριζει καρκινωμα και λαμωγιο εναν παικτη που εχει προσφερει στην ομαδα μας


εσυ απο που καταλαβες φιλε οτι θα τους παρει τη θεση??οτι θα ειναι αυτος βασικος και τα παιδια παγκο?αν τραυματιστει ο σναουτσερ(κατι που συνηθιζει)ή παρει καμια καρτα θα παιξεις με τον γεωργιου στο παοκ ολυμπιακος η στα αλλα ντερμπυ??????επισης ο σβουρας ειναι κ χαφ,κ στα χαφ ως τωρα εχουμε παρει μονο βιερινια κ κατα περισταση μπορει να χρησιμοποιηθει λιμα και μπα
καγιοκο!κ επιμενω μενει με ελαχιστοτατα χρηματα..

δεν ειπα οτι θα τους παρει τη θεση, απλως ειπα οτι ειναι περιτη η ανανεωση του συμβολαιου του, ποσο μαλλον για 2 χρονιες καθως εχουμε αλλους 2 παιχτες για αυτη τη θεση. απλως εκφραζω την αποψη μου.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 02 Ιούλ 2008, 01:17

Τα δυο χρονια συμβολαίου είναι πολλά κατά τη γνώμη μου... Μάλλον σε ένα χρόνο σταματα και παίρνει πόστο κι αυτός στη διοίκηση...99%!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τρί 15 Ιούλ 2008, 15:46

Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 15 Ιούλ 2008, 16:50

ειναι κριμα να τιμωρηθει γιατι ενας μπα_ _ _ _δος του εδωσε κοκκινη σε φιλικο προπονησης. τεσπα δεν πιστευω οτι θα στοιχησει πολυ η τιμωρια του(αν τιμωρηθει τελικα) καθως δεν προοριζοταν για βασικος.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Δευτ 18 Αύγ 2008, 21:52

Το ειπα και περσι αυτος ο ανθρωπος θα παιζει μεχρι τα 40 ακουραστος και με σταθερα καλες αποδοσεις.
Μπραβο του ειναι ψυχαρα.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Δευτ 18 Αύγ 2008, 22:11

ναι δεν αντιλεγο σε αυτα που λες.
Ομος το οτι ειναι μεγαλος δεν συμενη κατι.
Εμενα στους αγωνες που παιζει μου αρεσει πολυ και για τον παγκο θα εχεις μια σιγουρη καλη λυση.
Ειναι σταθερος παιχτης αυτο το διχνει συνεχια.

Η γνωμη μου ειναι οτι για αλαγη και γιατι οχι οταν χριαστει και για βασικος σε περιπτοση καρτων η τραυματισμου βιερινια γεωργιου (χτιπα ξυλο) θα τον ηθελα.

Αποψη μου παντα φιλικα :wink:

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ.

ΠΣ ο δαρλας διχνει οτι ανετοτατα μπορει να παιξει και χαφ.τρομερες επιδοσεις εχει.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Platon » Δευτ 18 Αύγ 2008, 23:34

Οσο τον βασταν τα ποδια του θα παιζει...με τετοιες εμφανισεις οπως σημερα ειναι κατα πολυ καλυτερος απο κατι Λακηδες και Μαρκαντωνηδες και ξερω γω...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 18 Αύγ 2008, 23:41

Συμφωνώ γενικά με alter ..
Καταρχήν δεν μπορώ να ξαναδώ τον Παντελή αριστερό μπακ .. Ο άνθρωπος δεν είναι μπακ! Φέρτε πίσω τον Χαραλάμπους αν είναι. Μακάρι να είναι υγιής ο Δάρλας και να βγάλει όλη τη χρονιά.
Επίσης δε θέλω να παίζει ο Παντελής και να τρώει πάγκο ο Γεωργίου. Ο μικρός είναι μεγάλη παιχτούρα και το δείχνει σε κάθε φιλικό. Αξίζει να παίζει .. Ο Βιερίνια δεν έχει δείξει όσα ο Γεωργίου, αλλά και πάλι τον προτιμώ από τον Παντελή. Για 3η επιλογή ο Παντελής εν συντομία πιστεύω είναι καλός. Το συμβόλαιό του δεν με πειράζει όμως .. είμαι σίγουρος ότι το καλοκαίρι θα την κάνει.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 19 Αύγ 2008, 09:50

Μαλλον θα παρει καποια θεση στον ΠΑΟΚ του χρονου... Θα το καταλαβει απο μονος του οπως και ο Βρυζας...
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες

cron