Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 24 Μαρ 2011, 14:05

Παντως εγω,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να βρει ο Ζαγορακης τα 40-50 ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ που μπηκαν μεσα και να τα "καρφωσει"....Οχι,ομως,στην αστυνομια!...........Να τους δωσει,τους ψευτομαγκες,στην 1.Ξερουν εκει τι να τους κανουν......
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Πέμ 24 Μαρ 2011, 14:07

Argonaut4 έγραψε:Καμμία σχέση ο ένας με τον άλλο.

Ας μην τα ισωπεδώνουμε όλα.

Ο Νικολαιδης-Βανδής πήγε στην κούλα με έναν στόλο επιχειρηματίες και έταζε λαγούς με πετραχείλια.

Ο Ζαγόρ συνεχίζει να έχει χαμηλά τη μπάλα.......με μόνο διάλειμμα την ατυχή δήλωση για το πρωτάθλημα.


Και του προπονητη "αγιε πατερα" το παραδεκτηκε .
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Πέμ 24 Μαρ 2011, 14:10

Πατέρας είμαι αλλά και άγιος? :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 24 Μαρ 2011, 14:38

gash04 έγραψε:Επίσης ο ένας πέταξε την αστυνομία εκτός γηπέδου και ο άλλος κάρφωνε τους φιλάθλους της ομάδας του.
Ο ένας κάνει χρέη και μπαίνει σε ρυθμίσεις ο άλλος κάνει χρέη και δεν μπαίνει σε καμία ρύθμιση αντιθέτως του βάζουν έξτρα πρόστιμο σε ότι και αν κάνει ακόμα και για μέτρα ασφάλειας γηπέδου.


Κώστα εδώ νομίζω κάνεις λάθος.

Εχω την αίσθηση ότι ο Ντεμης ήθελε να ξεμπλέξει με τη καφρίλα που υπάρχει (και) στους οπαδούς της ΑΕΚ.
Αν τους έδωσε και πού τους έδωσε και ποιον μπουζουριάσανε δε ξέρω.

Νομίζω ότι οι προθέσεις του πάντως ήταν καλές.

Επίσης το ότι μπηκε σε ρύθμιση...
Ενταξει ρε συ , μπήκε.. Μονο η ΑΕΚ ήταν ? Νομίζω πολλές ομάδες μπηκαν.
Εβγαλαν έναν νομο και έτρεξαν όλοι να σωθουνε. Οποιος πρόλαβε το κύριο είδε.
Δε νομίζω εκείνη την εποχή η ΑΕΚ και ειδικότερα ο Ντεμης να ήταν κατεστημένο ώστε να λύνει και να δένει.



Εγώ πάντως βλέπω κάποιες ομοιότητες των 2 καταστάσεων. Τουλάχιστον όσον αφορά στις αρχικές προθέσεις. Στη πορεία νομίζω ο Θεμιστοκλής τα μπέρδεψε και εμφάνισε στοιχεία άσχημα. Πολύ άσχημα μάλλον. Αλλά δε νομίζω ότι μπήκε εκεί για να κάνει κακό.


Στο θέμα μας...

Ζαγοράκη προχώρα και μην ακους τον νυχτεριδα!!
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9437
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό jkotsil » Πέμ 24 Μαρ 2011, 15:05

gash04, σου είπα εγώ ότι ο Καρπετόπουλος δε γράφει μεγάλες παπαριές και πολύ συχνά μάλιστα; Αν και αναμφισβήτητα βρήκες 1 από τα χειρότερα άρθρα του, το τι βλακείες έχει γράψει κατά καιρούς δε λέγεται. Ξέρεις κάτι; Έχει και ελαφρυντικά. Όταν πρέπει να γράφεις κάθε μέρα ένα μακρυνάρι, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα γράψεις και βλακείες. Θεωρώ τον Αλέξη Σπυρόπουλο τον καλύτερο σε θέματα ποδοσφαίρου. Το τι ανοησίες έχω διαβάσει από δαύτον δε λέγεται. Αυτό δε σημαίνει ότι σταματάω να τον διαβάζω ή ότι τον διαγράφω αναφανδόν. Απορρίπτω τα χαζά άρθρα του και συνεχίζω να αναζητώ αυτά στα οποία με καλύπτει. Προφανώς το ίδιο ισχύει και για άλλους αρθρογράφους που γράφουν και για άλλα πράγματα. Δόξα τω Θεώ, μεγάλωσα και δε βλέπω κανένα ως τον τέλειο, τον αλάνθαστο που διαβάζω, ακούω, στηρίζω τυφλά ότι κι αν πει ή γράψει. Αυτό μου συνέβαινε σε μικρότερες ηλικίες. Πλέον τα πάντα περνάνε από τη δική μου κρισάρα.
Στην προκειμένη περίπτωση, το άρθρο του Καρπετόπουλου πέρασε την κρισάρα, σχεδόν αυτούσιο. Γιατί κατέγραψε, περιέγραψε μια κατάσταση όπως την αντιλήφθηκα κι εγώ όταν συνέβαινε. Σα φίλος των σπορ ήμουνα κι εγώ από αυτούς που ήλπισαν ότι ο Νικολαϊδης θα αποτελούσε την αρχή της μετάβασης σε ένα άλλο μοντέλο παραγοντισμού στην Ελλάδα που θα προχωρούσε (επιτέλους) το ελληνικό ποδόσφαιρο μπροστά. Και ας μην ήμουν, φυσικά, ΑΕΚ. Το ίδιο πιστεύω - ξέρω στην πραγματικότητα, ότι και ο Ζαγοράκης έχει τη συμπάθεια και εκφράζει την ελπίδα φιλάθλων άλλων ομάδων από τον ΠΑΟΚ. Δε θέλω λοιπόν σε καμία περίπτωση να επαναληφθεί το ίδιο οδυνηρό σκηνικό που είδα να στήνεται στην ΑΕΚ επί Ντέμη και στον ΠΑΟΚ επί Θοδωρή. Κι αν γι'αυτό είναι αργά (νομίζω ότι έχει στηθεί μια χαρά ήδη), πλέον αυτό μου εμένα με νοιάζει είναι να μην υπάρξει η ίδια κατάληξη. Ούτε κατά διάνοια - το καταλαβαίνεις;
Αν μπορείτε επιτέλους, εσύ και όποιοι άλλοι, να σταματήσετε να κοιτάτε το δέντρο (Καρπετόπουλος) για να δείτε το δάσος (ΠΑΟΚ σε κρίσιμη καμπή και με κίνδυνο να καταντήσει σαν την ΑΕΚ σύντομα) του ισχυρισμού μου θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
jkotsil
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Παρ 06 Μαρ 2009, 09:32

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 24 Μαρ 2011, 15:52

Μην ανησυχείς φίλε μου δεν ποδοπατώ την γνώμη σου καθότι αντίστοιχο άρθρο είχε βγει το 2007-2008 στην πρώτη του Ζαγοράκη σαιζόν και έγινε πάλι ο αντίστοιχος παραλληλισμός με την μόνη διαφορά τα υπερ του Ζαγοράκη και τα κατά του Ντέμη το οποίο δεν έδωσα επίσης καμία σημασία μου είναι πολύ δύσκολο να το βρω πλεον μετά απο τόσο καιρό όμως.
Απλά τον Καρπετόπουλο τον θεωρώ έναν απο τους ποιο σιχαμερούς προπαγανδιστές ο οποίος προέρχεται απο τα συμφέροντα εδώ κάτω στο χαμουτζικιστάν.
Γλυκούλης μπούλης κεφτεδάκος για φάπες μόνο κάτι άλλο δεν έχω για αυτόν να πω.
Όσο για τα κείμενα του τα θεωρώ το τέλειο χαρτί για σκούπισμα της πίσω οπής και δεν τα δίνω σημασία.

Σίγουρα στον γραπτό λόγο παρεξηγούνται κάθε τρεις και λίγο τα λεγόμενα μας.
Είτε τα δικά σου είτε τα δικά μου είτε άλλων που έρχονται σε καθημερινές αντιπαραθέσεις διότι δεν βλέπεις τον κύριο που κάνεις διάλογο γραπτό μαζί του και έτσι δεν μπορείς να καταλάβεις απο την χροιά της φωνής του τον τρόπο σκέψης του και συνήθως είναι ταμαμ για παρεξήγηση.

Μην νομίζεις και εγώ την πατάω συχνά με πολλούς φίλους που γράφουν εδώ μέσα και τζάμπα συγχίζομαι και συγχίζω ώρες ώρες.

Είναι δικαιολογημένη η ανησυχία σου για τον Ζαγοράκη και για το αν καταντήσουμε κάπως.
Ιδίως η φετινή χρονιά είχε πολλά προβλήματα αλλά πολύ περισσότερα εμπόδια.

Προσωπικά δεν τον θαυμάζω για κάτι που είναι ο πρόεδρος Θοδωρής Ζαγοράκης.
Αν θες όμως τον εμπιστεύομαι τυφλά σχεδόν σε όλα τα θέματα του ΠΑΟΚ.
Αν μας προδώσει κάποια στιγμή είναι άλλο ζήτημα και θα το καταλάβεις απο τις κωλοτούμπες που θα κάνω απο τους πρώτους.

Αν κάνει λάθη καλώς κάνει.
Θα γίνει και ποιο σοφός. ;)
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 24 Μαρ 2011, 18:50

Τόσο δύσκολο σου ήταν να μιλήσεις σύμφωνα με την λογική για την εκδίκαση του λεγόμενου ντεμέκ ΝΤΟΥ?
Μπράβο για την πρώτη νίκη με την ΕΠΟ.

Στα νομικά θέματα τώρα 2 αγωνιστικές είναι πάρα πολλές για τιμωρία.
4 όμως είναι ΣΚΑΝΔΑΛΟ όταν άλλοι ΔΕΝ έχουν τιμωρηθεί και αντιθέτως αθωώθηκαν γιατί πανηγύριζαν λέει.

Όσο για το πρόστιμο ας κάτσουν λίγο καλά εκεί στην ΕΠΟ ένα κατοστάρικο πολύ τους είναι μη τρελαθούμε κιόλας μας έχουν μαδήσει φέτος ενώ σε κάτι άλλες ομάδες τα κεφάλια απο επόπτες είναι για σπάσιμο και οι φυσούνες για κικ μπόξινγκ και τίποτα δεν κάνουν οι άχρηστοι.



Εμείς ΔΕΝ θέλουμε ΠΡΟΕΔΡΟ στον ΠΑΟΚ

Θέλουμε ΗΓΕΤΗ

ΜΙΛΑ ΤΟΥΣ
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 24 Μαρ 2011, 21:05

καλα ειναι ολα αυτα που λεγονται π.χ για αναζητηση οικονομολογου-τεχνοκρατων..επανενταξη βρυζα κλπ αλλα τι προγραμματισμος να γινει για προπονητη παικτες κλπ οταν θα κλεισουμε στο - οικονομικα? ειμαστε σε δυσκολη θεση...Πρεπει να βοηθησει και η ομαδα με πολυ καλα πλει οφ.....Ο μονος προγραμματισμος που μπορει να γινει ειναι για το ποιοι παραχωρουνται και ποσο προς το παρων....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό lamosas » Πέμ 24 Μαρ 2011, 23:11

Εάν πραγματικά θέλεις να βοηθήσεις την ομάδα διώξε τον κωνο που έχεις στον πάγκο της ομάδας.
Εάν δεν έχεις σάλιο βάλε τον Garcia για προπονητή. Χειρότερα από τον Μάκη πάντως αποκλείεται να πανε τα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3610
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 24 Μαρ 2011, 23:46

Κωνος-καρπουζας-τσομπανης ...πάντα των άκρων δεν μπορούμε να πούμε αυτο που θελουμε χωρίς να ξεφτυλιζουμε κάποιον ;
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 24 Μαρ 2011, 23:53

Ξέρεις τι καλά που είναι να λες ότι σε ξεφτίλισε ένας καρπουζάς, μετά σε έφτυσε, και εσύ ακόμα τον παρακαλούσες να μείνει?
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 25 Μαρ 2011, 14:09

mpafos4 έγραψε:Παντως εγω,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να βρει ο Ζαγορακης τα 40-50 ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ που μπηκαν μεσα και να τα "καρφωσει"....Οχι,ομως,στην αστυνομια!...........Να τους δωσει,τους ψευτομαγκες,στην 1.Ξερουν εκει τι να τους κανουν......



ας είναι κ έτσι.μπορώ να συμβιβαστώ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 25 Μαρ 2011, 15:25

Συνάντηση με αδελφούς Ψωμιάδη

Στις δηλώσεις του στα ΣΠΟΡ, ο Δήμαρχος Νέας Χαλκηδόνας Παναγιώτης Δαϊκούδης, προανήγγειλε και την συνάντηση του με τους Παναγιώτη και Διονύση Ψωμιάδη για το συγκεκριμένο θέμα: "Επιθυμία του Θόδωρου Ζαγοράκη είναι, επειδή θα γίνουν σ' ένα μήνα οι αγώνες του τουρνουά Κατσουρή και θα υπάρχουν πολλές ομάδες και προσέλευση θεατών, να συνδράμουμε όλοι να γίνει ο οδικός άξονας. Για αυτόν τον σκοπό θα πραγματοποιήσουμε ως Δημοτική αρχή της Νέας Χαλκηδόνας, την άλλη εβδομάδα, συνάντηση με τον Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας Παναγιώτη Ψωμιάδη και τον Αντιπεριφερειάρχη Διονύση Ψωμιάδη. Στόχος μας είναι να βοηθήσουμε όσο περνάει από το χέρι μας τον ΠΑΟΚ".

Γ. Μπίκος: Ευρωπαϊκά πρότυπα

Στα ΣΠΟΡ μίλησε και ο αντιδήμαρχος Νέας Χαλκηδόνας Γιάννης Μπίκος, ο ρόλος του οποίου είναι πολύ σημαντικός για την εξέλιξη της υπόθεσης: "Συζητήσαμε πως θα μπορέσουμε να στηρίξουμε την προσπάθεια που κάνει ο ΠΑΟΚ, ώστε να ολοκληρωθεί το αθλητικό κέντρο του ΠΑΟΚ, σε πρότυπα και προδιαγραφές αντίστοιχα ευρωπαϊκών μεγάλων συλλόγων. Έγινε ανταλλαγή απόψεων και αποφασίσαμε εν' όψει των εκδηλώσεων που έχουν προγραμματιστεί την Μεγάλη Εβδομάδα για το τρίτο τουρνουά "Π. Κατσούρη", να προσπαθήσουμε σαν Δήμος να κάνουμε κάποια έργα. Όπως ο δρόμος που οδηγεί στο αθλητικό κέντρο ένα τμήμα του οποίου δεν είναι ασφαλτοστρωμένο να το ολοκληρώσουμε, κάτι που πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε".

"Άλλη διάσταση με την παρουσία του ΠΑΟΚ"

Στη συνέχεια ο κ. Γιάννης Μπίκος επισήμανε: "Θέλουμε να δώσουμε οριστική λύση στο πρόβλημα της υδροδότησης στο αθλητικό κέντρο του ΠΑΟΚ. Οι τρεις γεωτρήσεις του ΠΑΟΚ καλύπτουν τις σημερινές ανάγκες, στην περίοδο αιχμής όμως και ιδιαίτερα τους θερινούς μήνες, δεν αρκούν. Ξεκινήσαμε να βρεθεί λύση αυτοδύναμη όσον αφορά την κάλυψη των αναγκών που έχει για την άρδευση του κέντρου. Παράλληλα, θα πιέσουμε κι εμείς την ΠΑΕ ΠΑΟΚ ώστε του χρόνου, να μπορέσουμε όλοι μαζί να συντονιστούμε για να κάνει τις προπονήσεις στο κέντρο η πρώτη ομάδα. Για μας είναι πολύ σημαντική η παρουσία του ΠΑΟΚ, δίνει μία άλλη διάσταση στην ανάπτυξη της περιοχής και οφείλουμε να την στηρίξουμε".

Και ακόμα άλλο ένα κείμενο που διάλεξα και ακολουθεί παρακάτω

Ο Θόδωρος Ζαγοράκης βλέποντας την ΕΠΟ να συνεχίζει να κωφεύει αποφάσισε να κινηθεί πιο δραστικά. Ενημέρωσε τον γενικό γραμματέα Αθλητισμού, Παναγιώτη Μπιτσαξή, για ό,τι έχει συμβεί μέχρι τώρα στο θέμα της εκδίκασης της υπόθεσης των επεισοδίων με την ΑΕΚ. «Πρέπει να συμβεί αυτό που συνέβη και σε παρόμοιες περιπτώσεις άλλων ομάδων. Δεν είναι σωστό να υπάρχουν δύο μέτρα και δύο σταθμά σε αυτές τις διαδικασίες, ούτε να υπάρχουν σύλλογοι που δεν αντιμετωπίζονται ίσα κι όμοια με άλλους».


σχόλιο

Πλεον οι αρμόδιοι της Πολιτείας θα πρέπει να κινηθούν γρήγορα για τα δίκαια αιτήματα του ΠΑΟΚ και να αποδώσουν δικαιοσύνη σύμφωνα με τα δεδικασμένα άλλων ομάδων που εξυπηρετήθηκαν άμεσα για να μην πω δεν τιμωρήθηκαν καν.

Επίσης στην χώρα του Ζορρό το να φέρεις νερό και άσφαλτο σε ένα μέρος που θέλεις δεν χρειάζεται σκέψη πολύ ούτε λόγια αλλά τσαπί και πράξεις.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Παρ 25 Μαρ 2011, 16:13

να φανταστώ όταν

"ξεκινάει ο προγραμματισμός" -> http://www.paokmania.gr/articles/footba ... ismos.html
"ξεκινάει το restart" -> http://blog.paok24.com/?p=1053

και και στα 2 άρθρα γίνεται μούγγα για τον Χάβο αυτό είναι ενδεικτικό των προθέσεων Ζαγοράκη για το θέμα;

πάμε να χτίσουμε τον νέο ΠΑΟΚ με αρχιτέκτονα τον Λογαριθμίς

Εικόνα


Υ.Γ.
καλά, ο Παντελής πρέπει να θεωρείται δεδομένος...άλλωστε, δεν κάνει δα και τίποτα το δύσκολο...
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Κυρ 27 Μαρ 2011, 03:04

Και όπως οι περισσότεροι κατάλαβαν εδώ και ημέρες... η πειθαρχική επιτροπή της ΕΠΟ δεν άλλαξε ούτε σήμερα την ημέρα εκδίκασης για την υπόθεση των επεισοδίων στο ΠΑΟΚ – ΑΕΚ.

Αποδείχθηκε και σήμερα ότι η ΕΠΟ και οι επιτροπές της λειτουργούν χωρίς ισονομία και εμπαίζουν τις ομάδες ανάλογα με τα διάφορα συμφέροντα.

Ο Σοφοκλής Πιλάβιος ενημερώθηκε για το σκάνδαλο και συμφώνησε ότι έπρεπε να αλλάξει η ημερομηνία...


Ο Παναγιώτης Μπιτσαξής ενημερώθηκε παρενέβη και ζήτησε εξηγήσεις για το πώς η ΑΕΚ μπορεί να εκδικάζεται Δευτέρα και ο ΠΑΟΚ όχι.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημέρωσε και την πολιτική ηγεσία για το τι συμβαίνει...

Αποτέλεσμα όλων αυτών... Μία από τα ίδια. Κοροϊδία και πάλι κοροϊδία...

Με τον πρόεδρο της πειθαρχικής επιτροπής Γιώργο Ναυπλιώτη, να μην αλλάζει στάση και να μην πτοείται...


Ο ΠΑΟΚ τι κάνει σε όλα αυτά; Η απόφαση είναι να παραστεί ο δικηγόρος της ΠΑΕ την Δευτέρα στα γραφεία της ομοσπονδίας. Για να επιμείνει στην εκδίκαση της υπόθεσης... Ποιον θα βρει εκεί είναι άλλη υπόθεση...

Αυτή είναι η νεότερη εξέλιξη, για μία υπόθεση που εξελίσσεται στην περίοδο των αδειοδοτήσεων, για μία υπόθεση που φανερώνει και πάλι ότι στο Ελληνικό ποδόσφαιρο οι νόμοι δεν έχουν γίνει για να εφαρμόζονται με τον ίδιο τρόπο για όλους, μια και εδώ κυριαρχούν όσοι εκβιάζουν καλύτερα και περισσότερο...
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες