Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Τετ 12 Μαρ 2008, 20:56

Ασχετα με αυτα που λεει ο Νικολας τωρα δεν πρεπει να τον χαρακτηριζεις ετσι.Λιγο σεβασμος εστω και για αυτο που ηταν καποτε.
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τετ 12 Μαρ 2008, 22:57

eorptol έγραψε:τωρα πλεον δεν προσφερει τιποτα και μονο κακο κανει
αν τον παρουμε στα σοβαρα...................


εσυ εγω και αλλοι μπορεί να μην τον παίρνουμε στα σοβαρά ομως κάποιοι τον πιστεύουν. ενας παοκτσής πριν λίγες μερες με ελεγε "ρε συ, μπας και ο κόκκαλης εχει τις μετοχες του παοκ?" ... "κάτι θα ξέρει αυτος ο νικόλας για να το λεει". Διχάζει τον κοσμο ο νικόλας.
Συμφωνώ με paoktsiss.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τετ 12 Μαρ 2008, 23:47

Καλά, αυτα τα παλικάρια να ακουτε και μετα απο καιρό μην αναρωτηθείτε γιατί ο ΠΑΟΚ παλι διοικητικά ειναι χάλια.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Πέμ 13 Μαρ 2008, 00:13

Δεν είπα ότι δεν είναι παλικάρι. Κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό.
Οι απόψεις του όμως κάνουν μεγάλο κακό στον ΠΑΟΚ.
Από τότε που γεννήθηκα ακούω τον λαό μας να κράζει τους προέδρους του. Τώρα που πλέον έχουμε σωστά άτομα.. από ελάχιστους συνεχίζετε αυτό κ επηρεάζονται κι άλλοι.
Δεν πρέπει κάποτε να σταματήσει αυτό?
Δεν βαρέθηκαν κάποιοι να λεν τα ίδια?
Κάποιος να τους μαζέψει, γιατί κάποιοι δημοσιογραφίσκοι της πόλης μας βρίσκουν πατήματα.

Kareena4ever έγραψε:Αλλα πιο ευκολα θα βγει καποιος να πει το Νικολα βλακα Παοκτση, παρα τον Μακη.


Συμφωνώ εδώ.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 05:06

ΓΙΑ τους ρουφιανους εναντίον Τέο :
ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ, καθένας όσο και όπου μπορεί. και όλα α πάνε καλά.

Για το Νικόλα. Από το 1984 και για 23 χρόνια τρώγαν τις σάρκες του ΠΑΟΚ. Από το 1997 και μετά άρχισν να τρώνε και αλλιώς. Ο ΛΑΟΣ βέβαια, κυρίως φέτος, απέδειξε ότι είναι εδώ.
Στην εκδίωξη Παντελάκη από προεδρία και κοινά, πρωτοστατησε (μεταξύ άλλων) και ο Πέτρος Καλαφατης, του οποίου ο δίδυμος αδελφός Θόδωρος είναι ο πατέρας του Σταύρου, νυν υφυπουργού Ανάπτυξης, καλού παλλικαριού και ΠΑΟΚΤΣΗ. Ο Πέτρος Καλαφάτης (πρώην εργολάβος μεταξύ άλλων) είναι από τους ιδρυτές της forthnet, εταιρείας αν όχι θυγατρικής, να πούμε σε απόλυτη συνεργασία με intracom.
Η κατάκτηση πρωταθληματος από ολυμπιακο στηρίχθηκε στην εκπόρθηση του ΝΑΟΥ. ΜΕ κάθε τρόπο και μέσο. Ο κώστας Ορφανός, δήθεν ΠΑΟΚΤΣΗΣ, γαύρος όμως, μάλιστα από τους φανατικούς, ήταν στη δοιίκηση. Ένας αδελφός από Αθήνα, έλεγε στο fcpaok.gr, "ντράπηκα για τον ορφανό, στη μετάδοση του supersport"
Ο αδελφός προφανώς δεν ήξερε . Στα γεράματα πέρασε και από Απόλλων Καλαμαριάς (ως πάικτης), και ΔΕΝ ΗΤΑΝ σωστός αθλητής σωστός επαγγελματίας, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ.
ΠΟΙΟΙ δώξαν τον Αγγελόπουλο ; (τον ελβετό). Που ήθελε να ξεπλύνει τα ωραία του λεφτάκια και τελικά το έκανε στον Απόλλωνα Καλαμαριάς ; ΠΟΙΟΙ δώσαν τον Βενετίδη, 1-2 εβδομάδες μετά την πώληση Γεωργάτου σε Ίντερ;
Το μεγάλο λάθος του Μπάτμαν (για εμένα) ήταν η άκρατη φιλοδοξία του. Ήθελε από Νο 200 της Ελλάδος να γίνει Νο 10. ο ΠΑΟΚ μπορούσε να τον δώσει αυτή την ευκαιρία. Όμως μόλις πήγε να μπει στα ΜΜΕ, ΤΟΝ ΦΑΓΑΝΕ ΜΠΑΜΠΕΣΙΚΑ. Σας θυμίζει κάτι ; Μήπως Κοσκοτά ; Έφτιαξε τραπεζάρα, την Τρ. Κρήτης, πήρε γαύρο, ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕ κανείς Έγινε εκδότης, εφημερίδα "24 ώρες", η εφημερίδα γαμούσε, τον ΦΑΓΑΝΕ.Διότι, αδέλφια, οι εκδότες είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ πληγή αυτής τής χώρας.
Και το 2ο λάθος του Μπατατούδη ήταν ότι δεν ήξερε να διαλέγει συνεργάτες. Επίσης τον προδωσαν οι πολιτκοί και επιχειρηματικοί του φίλοι. Δεν γίνεται ο ξυπόλυτος από τη Γκατζολία να τα βάλει με τα τζάκια της Ελλάδος.

Ο Νικόλας ίσως είναι αμόρφωτος, αλλά η ΑΓΑΠΗ για τον ΠΑΟΚ σε κάνει να τα βλέπεις ΟΛΑ τόσο καθαρά.
Παραπιπτόντως, εμένα το γήπεδο μου το είχε κόψει ο Μπάγεβιτς. Πήγα 1 ματς κυπέλλου με Ξάνθη(καταλάθος), τελικό Φιλαδέλφεια (καταλάθος) και Αιτχοβεν (ήθελα, το 2ο χρόνο). Δεν μου το έκοψε ο Βουλινός, ούτε οι διαιτητές, ούτε η μάνα μου (μικρό), ούτε κανεις. Ούτε καν ο Λιθοξόπουλος, ο Μπαλάσκας, ο Μίτογλου και ο Γιουκούδης. Ο βάτραχος. Διότι εκεί που φτύνεις δεν γλύφεις.
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 05:23

oxi δεν έχει ο κόκαλης της μετοχές. Αλλά μπορεί να έλεγχε αυτούς που τις είχαν. ή να τους εκβιάζε για άσχετα με τον ΠΑΟΚ θέματα. όλα γίνονται στο βρώμικο κόσμο των μπίζνες.

Γιαυτό ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ στον Αθλητικό Σύλλογο Πανθεσαλλονίκειος Αθλητκός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών.

Διότι αν εμείς είμαστε το νερό, ο ΑΣ θα ειναι πάντα το ποτήρι, η μάνα, η αρχή και το τέλος.
Είναι το 2ο (και σημαντικότερο) βήμα της δημιουργίας της ΝΕΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. τΟ 1ο ήταν ο γεμάτος ΝΑΟΣ.
Και όταν σε 2-3 χρόνια έρθει και ο Πέτζα, εκεί να δεις....
Αδέλφια, στις επάλξεις. Μέτοχοι σε ΠΑΕ, μέλη σε ΑΣ.
Ο μεγαλομέτοχος ΛΑΟΣ μπορει να διαθέσει περισσότερο χρήμα και πολύ περισσότερη ψυχή από οποιοδηποτε "μεγαλοπαράγοντα" Αθηνών και περιχώρων.
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Δημοσίευσηαπό taxidriver4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 10:58

ο tron τα ειπε ολα. απλα και ομορφα.
ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΑΔΕΡΦΙΑ
SOLD OUT ΜΕ ΑΣΤΕΡΑ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ4
ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
taxidriver4
 
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 19:55
Τοποθεσία: PTOLEMAIDA

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 13:36

και να προσθέσω ότι η πώληση του κοντού στο παο έγινε (γώμη μου) με ΑΠΟΛΥΤΗ έγκριση κόκκαλη. Ο ΜΑΜΑΚΑΣ ο προηΓούμενος με την ΕΥΕΓΕΡΣΙΑ του κάνει το παο να στέκεται στο πρωτάθλημα. 4 μέρες πριν αρχίσει το πρωτάθλημα. βγάλε τον κοντό και το μόρρις από το παο και έχεις ένα εργοτέλη. και βέβαια τον παικταρά Γκαλίνοβιτς (Ντάννυ ακούς ; τον είδες στο ΝΑΟ;).
Δεν έχω χρόνο-χώρο να εξηγήσω (ποδοσφαιρικά) πώς έκανε ΟΜΑΔΑ ο ΜΑΜΑΚΑΣ ο προηΓούμενος τον παο. Τα στατιστικά μόνο να δείτε, και αυτό αρκεί...
για μένα, με απόλυτη έγκριση και συμφωνία κόκκαλη...
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 13:38

ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ, ο καθένας όσο και όπου μπορεί.
και μέλη στον ΑΣ
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Πέμ 13 Μαρ 2008, 14:35

tron4 Πιστευεις οτι οι μετοχες ειναι ακομα στα χερια του οποιουδηποτε κοκκαλη?(αν ηταν ποτε...)Και αν ναι δεν θα κανει καμια κινηση η διοικηση?


:) :) :)
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 15:04

oxi, δεν το πισεύω. "Χέρια" κόκκαλη μπορεί να σημαίνει σε χέρια ανθρωπων που επηρρεάζει ο κόκκαλης.
Τα έγραψα πιο πάνω.
ο κόκκαλης το 1997 (6-7 χρόνια μετα την ανάληψη προεδρίας) κατάλαβε ότι το πρωτάθλημα και τα λεφτά του CH περνούν από το ΝΑΟ. Τους κάτω τους έχει. Με τον ΝΑΟ τί γίνεται; Με κάθε προσφορο τρόπο και μέσο, προσπάθησε και καταφερε να μην χάνει στο ΝΑΟ.
Αυτό θα αλλάξει. Εγώ φέτος για ΠΡΩΤΗ και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορά συγχώρεσα τους πάικτες. Κυρίως επειδή και η 23χρονη παρ΄δοση ξεκίνησε απο ισοπαλία. Πες γούρι.
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Δημοσίευσηαπό tron4 » Πέμ 13 Μαρ 2008, 15:26

αδελφέ hulk
ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΜΟΝΟΙΑ.
φέτος που ξαναξεκίνησα να πηγαίνω στο γήπεδο, πήγα 1ο ματς με οφη στην 6. Και με συγχωρείται αδέλφια, αλλά δεν αντεξα να ξαναπάω. ο ένας έβριζε τον ηλιάδη (που έπαιζε και 1ο ματς της ζωής του ως δεξι μπακ, με τον δύσκολο Σίσιτς), ο άλλος το Μπαλάφα, ο άλλο τον Σάντος... Δεν άντεξα. Θ4 κι ξερό ψωμί.

Το καλοκαίρι, όταν ανέλαβε ο Τέο έλεγα (επί λέξει) : "ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ , Ο καθένας όσο και όπου μπορεί, και ΟΛΑ θα πάνε καλά. " όταν με ρωτούσαν πως τα βλέπω τα πράγματα. τίποτα άλλο δεν απαντούσα. ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ με πιστευαν τότε. Τώρα ;
Ξες γιατί το έλεγα ; Διότι ο ΠΑΟΚ είμαστε ΕΜΕΙΣ, αντιθέτως με όλες τις άλλες ομάδες, που είναι του κόκκαλη, του βαρδιλογιάννη, του βανδή, του γουλανδρή, του νταιφά και πάει λέγοντας.
Έτσι, το ΜΟΝΟ πρόβλημα του ΠΑΟΚ ήταν ότι ΤΡΩΓΑΝ ΤΙΣ ΣΑΡΚΕΣ ΤΟΥ.
Είμαστε η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ με τον ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΟ.
Τώρα που είναι κομμάτι το ΛΑΟΥ στη διοίηκηση, τρέμετε γενίτσαροι.

Η νέα ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ θα γεννηθεί, είναι απόλυτα βέβαιο. ΚΑι ίσως φτερουγίσει ακόμα ψηλότερα.
Τ πρόβλημα του ΠΑΟΚ ήταν το επαγγελματικό ποδόσφαιρο, ότι ΤΡΩΓΑΝ ΤΙΣ ΣΑΡΚΕΣ ΤΟΥ. Αφού έφυγε αυτο, δεν φοβάμαι τίποτα. Με έχει βγάλει ο Τέο και οι άλλοι, τόννους έννοιες από το κεφάλι μου. Το μόνο που χρειάζεται να κάνω,είναι να πηγαίνω στο γήπεδο.

Μην ξεχνάμε ότι ο τέο είναι με εντολή ΑΣ στον ΠΑΟΚ, και ας γίνουμε όλοι μέλη Είμαστε άντρες, ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε. ΚΑι αυτή θα είναι η μεγαλύτερη χαρά για το Τέο, μεγαλύτερη και από εύρω και MVP.


Βέβαια, επειδή ΕΜΕΙΣ είμαστε ο ΠΑΟΚκαι είμαστε δημοκρατικός λαός, ξέρω ότι αλληλουσυγκρουομενες απόψεις δεν θα σταματήσουν ΠΟΤΕ στον ΝΑΟ.
Αλλά αν γίνονται από την ΑΓΑΠΗ στον ΠΑΟΚ, με βάση, αφετηρία αυτό, τότε δε υπάρχει πρόβλημα, όπως δεν υπήρχε.
ΠΑΟΚ ΟΛΕ
ΑΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑ
tron4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 30 Ιαν 2008, 17:04

Ανακοίνωση Θ. Ζαγοράκη (μετά το ματς με Αστέρα)!

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:02

"Ντρέπομαι για την εικόνα που παρουσιάζει η ομάδα επί των ημερών μου στη Διοίκηση. Αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω συγνώμη από εκείνους που μόνο προσφέρουν από την πρώτη μέρα που ανέλαβα, από τους φιλάθλους μας, που ανέχονται τον χειρότερο ΠΑΟΚ των τελευταίων ετών.

Υπόσχομαι ότι οι πληγές θα κλείσουν πολύ σύντομα. Ο ΠΑΟΚ, ακόμη και χωρίς να διεκδικεί τώρα την κορυφή, οφείλει να τιμά τον κόσμο που τον ακολουθεί παντού.

Η ευθύνη για αυτή την εικόνα, μας βαραίνει όλους. Πιστεύω, παρόλες τις δυσκολίες, ότι ο σχεδιασμός που κάναμε Διοίκηση και Προπονητής θα αποδώσει καρπούς και θα μπορούμε από του χρόνου να είμαστε περήφανοι για την ομάδα μας. Όποιος δεν μπορεί να ακολουθήσει αυτόν τον σχεδιασμό θα αποτελέσει παρελθόν. Στον ΠΑΟΚ ανήκουν μόνο όσοι είναι νικητές".

Θόδωρος Ζαγοράκης

Πρόεδρος ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Τα σχόλια σας...
Για μένα πολύ καλή
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Δημοσίευσηαπό vryzas4. » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:07

Με πρόλαβες..., θα ανέβαζα εγώ το topic. Εγώ θα το λέω ώσπου να γίνει και θα γίνει... ''ο παοκ θα γίνει ΠΑΟΚ και μην σκάτε πολύ φέτος...''
vryzas4.
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Σάβ 23 Φεβ 2008, 12:58

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:11

ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΟ..............ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ................ΚΟΨΕ ΚΕΦΑΛΙΑ..................




ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ






:P :x :evil: :!: :) :twisted:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες