Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό joshua » Παρ 25 Φεβ 2011, 23:22

Η γραμμη μας ειναι η εξυγιανση του ποδοσφαιρου? Αυτο μου θυμισε λιγο ερωτηση καλιστειων : Τι θα ευχοσουν? ''Παγκοσμια ειρηνη".
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Παρ 25 Φεβ 2011, 23:29

ουτος η αλλως ο ΠΑΟΚ δεν ειναι παραρτημα κανενος Βαζελακου που επειδη του καπνισε ασκησε μομφη.
κατα την αποψη μου πολυ σωστη κινηση, αποστασιοποιηθηκε και απο τους δυο και εδει3ε εμπρακτα οτι δεν αποτελει συμμαχο κανενος.
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό staurostoumpa » Παρ 25 Φεβ 2011, 23:39

πολυ ΠΑΟΚ για μενα τις τελευταιες,παντοτε ετσι με το αγνο συναισθημα,αλλα ολα τα ιδια μενουν.αποχη κι απο μενα,αμα ξαναρχισουν τα χοντρα αγωνιστικα κολπα τα ξαναλεμε

:nairepaok:
staurostoumpa
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 16:29

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Παρ 25 Φεβ 2011, 23:45

συμφωνω με λευκο...στο πανηγυρακι και το τηλεοπτικο παραληρημα δε θελω νε βλεπω τον ΠΑΟΚ να συρεται..
θελω ομως στο μελλον να κινησει διαδικασιες ευρυτερης υπερ-κρατικης λιγκας χωρις τον γκευ και το λαγο.
αυτη ειναι η μονη συζητηση που οταν ωριμασει ο κοσμος πρεπει να γινει..ολα τα αλλα ειναι παουερ γκειμ μεταξυ νδ-πασοκ, παο-γαυρο, και τα λοιπα διπολα που τοσο ομορφυναν αυτη τη χωρα
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό novitok » Σάβ 26 Φεβ 2011, 00:03

Αποχη εμεις... αποχη οι παιχτες ..... προεδρε γινε ο παλιος καλος Ζαγορακης !!!
Άβαταρ μέλους
novitok
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Παρ 02 Μάιος 2008, 10:21
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Σάβ 26 Φεβ 2011, 00:48

Προλαβαίνει;;
...
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό τρελαg4 » Σάβ 26 Φεβ 2011, 01:05

Καταρχήν καλησπέρα (αφού είναι η πρώτη μου συμμετοχή σε συζήτηση).
Θα συμφωνήσω με τον dimiko80. O Θεόδωρος μια χαρά έκανε και έριξε λευκό
χωρίς να πέσει στην παγίδα του βάζελου με τα επικοινωνιακά τους παιχνιδάκια,
που ξαφνικά τους έπιασε ο πόνος για καθαρή λίγδα.
Αφού το ξερουμέ όλοι πολύ καλά, οτι τα κάνει όλα αυτά για να του δώσουν την πρώτη θέση στα play off.
Μια και το γνωρίζουν οτι είναι ανίκανοι να την κατακτήσουν με την αξία τους.Ζητώντας έμμεσα τη σταύρωση μας.
τρελαg4
 
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ 26 Φεβ 2011, 00:36

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Σάβ 26 Φεβ 2011, 01:27

εγώ αν ήμουνα Ζαγοράκης θα έσκαγα μύτη στο μασκέ πάρτυ της σούπερ κλίκας ντυμένος:
...μπιτσαξής μονόφθαλμός (σε στυλ πειρατή) με ζυγαριά ακριβείας στο ένα χέρι και τον πρωταθλητή στο άλλο....
για να τιμήσω και το πνεύμα των ημερών.

Αυτή θα ήταν μία κατεξοχήν καυστική πολιτική τοποθέτηση για τις γελοιότητες της κοπρου της σούπερ-λίγδας.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 26 Φεβ 2011, 01:44

Έτσι είναι ρε παιδια είναι δυνατόν να πηγαίναμε με τον βάζελο και το γιουσουφακι του τον ρουλη;
Να δρομολογησουμε διαδικασίες όπως είπε κάποιος να γίνει κάτι καινούριο χωρίς τους γαβροβαζελους του χρόνου ....
σωστό το λευκό .....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό kos » Σάβ 26 Φεβ 2011, 08:32

εγω ρε αδερφε μια απορια εχω.
τους πληρωσες λεει τα αγραφα πριμ και δεν τους πληρωσες τα γραμμενα.
εισαι στα καλα σου? ειμαστε για να δινουμε αγραφα πριμ?
η περσυνη χρονια εκλεισε με τρυπα μερικα μυρια και πας και δινεις εξτρα πριμ επειδη περασαν τον γαβρο στο κυπελλο?
τοσο απλας εισαι? κατσε και φατα τωρα

οσο για την λιγκα, εσυ μπορει να μην νοιωθεις ντροπη. εμας μας ρωτας?
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Federacion » Σάβ 26 Φεβ 2011, 08:54

shark δεν θα ψηφίζαμε πρόταση του βάζελου αλλά την ανατροπή του χοντρού....τώρα αν αυτά συμπίπτουν προφανώς δε φταίει ο βάζελος αλλά εμείς που δεν την κάναμε από μόνοι μας πολύ καιρό πριν,έστω και χωρίς καμμιά ελπίδα υπερψήφισης....με το βρώμικο δεν χωράνε συμβιβασμοί,καλύτερος ο μοναχικός δρόμος,ούτως ή άλλως είτε μαζί,είτε μόνος η αντιμετώπιση δεν θα μπορούσε να είναι χειρότερη....σήμερα θα είχες τα μούτρα να λες πως εγώ τα έλεγα καιρό πριν.
Και εννοείται πως αυτό δεν θα σήμαινε συγχωροχάρτι για τα πεπραγμένα του βάζελου,ούτε και κανείς τα ξεχνάει.
Αλλά τι να λέμε τώρα....εμείς απόντες είμαστε μιά ζωή και τώρα που το σκέφτομαι μερικές φορές ίσως είναι και καλύτερα γιατί όταν αποφασίζουμε να ψηφίσουμε θετικά κάποιον,βλέπουμε κάτι ψήφους όπως η τελευταία που ξέρουμε όλοι ποιόν έβγαλε πρόεδρο στη λίγδα.


ταδε εφη BONO
και συμφωνω 100%

επισης...

Προεδρικό καθήκον Νο1:

ΠΛΗΡΩΝΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΝΤΑ

υγ. αναμενόμενο το αρθρο στη κεντρικη με ρεζουμέ "φταινε οι παιχτες"
μας κάνει όλους να μην ξεχνάμε ΔΥΣΤΥΧΩΣ το επικο "εξαπατήθηκα απο την ομάδα"..............
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 26 Φεβ 2011, 08:59

D.A.A.T. έγραψε:το θεμα ειναι οτι δεν πηε θεση..Οκ..Λευκο...αλλα βγες και αντιπροτεινε...Αν λοιπον ο ΠΑΟΚ ακολουθει πολιτικη πληρους αδιαφοριας,οταν τον αδικουνε να μην γκρινιαζει..


άπειρα +
Το λευκό για να έχει νόημα ,πρέπει να συνοδεύεται από κράξιμο και χώσιμο και στη συνέχεια από θέση και πρόταση.
Σε διαφορετική περίπτωση το σκέτο λευκό παραπέμπει στο γνωστό "εγώ δεν ξέρω,δεν είδα,δεν είμαι από δω".
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Σάβ 26 Φεβ 2011, 09:14

Και ολα σωστα να τα κανει πραγμα που ανθρωπινα δεν γινετε παλι θα βρουμε κατι να του την πουμε.
Το βασικοτερα απ΄ολα ειναι οτι δεν τον στηριζουμε οσο πρεπει και η κριτικη που γινετε απο την πλειοψηφια και ειδικα απο τους συνδεσμους εχει παψει πλεον να θεωρειται απλα επικοδομιτικη και ειναι ξεκαθαρα επιθετικη.
Την εναλλακτικη ομως δεν βλεπω. Και δεν βλεπω και κανεναν να προτεινει κατι.
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό DC » Σάβ 26 Φεβ 2011, 09:34

D.A.A.T. έγραψε:το θεμα ειναι οτι δεν πηε θεση..Οκ..Λευκο...αλλα βγες και αντιπροτεινε...Αν λοιπον ο ΠΑΟΚ ακολουθει πολιτικη πληρους αδιαφοριας,οταν τον αδικουνε να μην γκρινιαζει..


Το λευκό είναι από μόνο του θέση. Μια θέση που εγώ την ερμηνεύω ως ανάμνηση (δηλ όχι λήθη) της σφαγής σπάθα και της κινητοποίησης του κρατικού μηχανισμού στο κύπελλο.
Είναι θετικό το ότι ο Ζ δείχνει να έμαθε από το λάθος του, να στηρίξει δηλ τον μαρινάκη στις εκλογές. Τώρα, αν όντως ισχύει, αυτό θα φανεί από τις επόμενες εκλογές. Αν και όταν.
Σε μια πρόταση μομφής ΔΕΝ κατατίθεται αντιπρόταση. Αν η πρόταση εγκριθρεί, τότε προκυρήσσονται εκλογές και εκεί ο καθένας κάνει τις προτάσεις του. Ο Ζ, από την στιγμη που δεν θα διεκδικήσει την προεδρία, οφείλει (κατά την άποψή μου) να ξαναρίξει λευκό.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 26 Φεβ 2011, 09:36

Τελικά ίσως έπρεπε να πάει στη συνεδρίαση και να κρατήσει σπαθ-ένι-α στάση...
Να πει ρε φίλε: ''ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ'' και να φύγει... :lol:
Τες πάντων καλό μου φάνηκε το λευκό, δε ξέρω αν υπάρχει άκυρο σε προφορική ψηφοφορία :lol: , όπως καλή μου φάνηκε και η αντίδρασή του στα τεκτενόμενα εντός της ομάδος.

Μια χαρά τα αντιμετώπισε, πάμε παρακάτω τώρα...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες