Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA1 » Κυρ 11 Οκτ 2009, 13:10

Απ' το άρθρο του Κάρπετ η φράση "Με τα «ΠΑΟΚ είσαι ρε» δύσκολα παμε παρακάτω..." νομίζω ότι είναι η μεγαλύτερη αλήθεια.
The future is uncertain and the end is always near.
Allahu akbar
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA1
 
Δημοσιεύσεις: 1449
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 23:09
Τοποθεσία: Round and round.....

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό thrix » Κυρ 11 Οκτ 2009, 13:13

Platon έγραψε:Οσο δε βγαινει ο Ζαγορακης να πει τους πραγματικους λογους, ο καθενας θα λεει οτι νομιζει κι οτι πιστευει, ακουσε ή διαβασε καπου. Ισως ειναι σωστο, ισως ειναι ομως και λαθος.

Παντως εγω στη θεση του Ζαγορακη δε θα εβγαινα να πω τα προσωπικα μου. Αν εχει η παραιτηση του σχεση με τον ΠΑΟΚ, ΟΚ, αλλα στα προσωπικα θεματα δεν θα αναφερομουν ποτέ.

Απο την αλλη, εντελως ψυχρά, ο Ζαγορακης αποτελει παρελθον. Εχουμε αλλα προβληματα που απαιτουν αμεσα λυση κι εκει πρεπει να στρεψουμε την προσοχη μας. Με ολο το σεβασμο στο προσωπο του Θοδωρου. Νομιζω οτι κι αυτος ετσι θα σκεφτοταν.


Έτσι ακριβώς, συμφωνώ σε όλα. Το να κολλήσουμε στο παρελθόν αυτή τη στιγμή μόνο κακό θα μας κάνει.
Ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 11 Οκτ 2009, 13:22

"Πρόσφατα του εξήγησαν ότι για να μπει στο άρθρο 48 ο ΠΑΟΚ και να κάνει απαλοιφή χρεών πληρώνοντας το 1/3 θα πρέπει να αποκτήσει διοίκηση κανονική και όχι διοίκηση Πρωτοδικίου. "

ο κοντος πουστης που τα ξερει αυτα τα πασοκοσκυλα του τα ειπαν ? και αν ναι καιρος ειναι να αρχισουμε να τους
λεμε το τραγουδι αναποδα ακους μαγκριωτη ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ ΑΦΗΣΕ Ο ΖΑΓΟΡ ΤΟΝ
ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΕΝΕΣ
ΜΟΝΟ ΧΡΕΟΣ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό ContrerasPablo » Κυρ 11 Οκτ 2009, 14:05

PABLITO+GIKA=2GETHER 4EVER
Άβαταρ μέλους
ContrerasPablo
 
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 13:03

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό PaokPtolemaidaG4 » Κυρ 11 Οκτ 2009, 23:53

khaledfreepaok έγραψε:
ContrerasPablo έγραψε:ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΟ


ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΦΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΘΑ ΦΑΡΜΑΚΩΘΟΥΜΕ



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!
PaokPtolemaidaG4
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 16:23

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Δευτ 12 Οκτ 2009, 23:19

1) Ε ΡΕ, ΜΑΝΑΒΗΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..
ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΜΑΪΝΤΑΝΟΙ ΤΩΝ FM ΚΥΒΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ!

http://www.fcpaok.gr//index.php?option= ... ew&id=1993


2) ANAKOΙΝΩΣΗ ULTRAS PAOK !!!
12.10.09
ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ !!!

http://ultraspaok.gr/index.php?option=c ... 8&Itemid=9

3) Το υπεράνω μας τελείωσε
Το ερώτημα γιατί έφυγε ο Ζαγοράκης, είναι κάτι που ταλανίζει, αν και δεν θα έπρεπε, τους περισσότερους οπαδούς της ομάδας μας.

http://www.gazzetta.gr/blogs/kolkas/?p=116


ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΗΣΙΕΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 12 Οκτ 2009, 23:49

Λοιπόν, ο Κυριάκος απόψε έβαλε τα πράγματα στη θέση του:
Ο Ζαγοράκης
ΔΕΝ έφυγε εξαιτίας προσωπικού προβλήματος
ΔΕΝ έφυγε επειδή φαλήρησε μία ασφαλιστική εταιρία..

Για όσους είναι λάτρεις της θεωρίας κι αρέσκονται στην εξάσκηση της εικασίας, αυτά είναι δύο πολύ σημαντικά στοιχεία..

Για όλους τους υπόλοιπους, θα έρθει πολύ σύντομα η στιγμή που ο Ζαγοράκης θα μιλήσει για όλους και για όλα.
Προσωπικά πιστεύω ότι θέλει να το κάνει σε μία περίοδο που δε θα φορτίσει το κλίμα και δε θα αποσυντονίσει την ομάδα από τους στόχους της. Πιστεύω ότι μία τέτοια περίοδος θα ήταν αυτή πριν τις γιορτές..
Εκεί ο αρχηγός θα μιλήσει για όλους και για όλα κι έχω την αίσθηση ότι μερικοί θα ακούσουν πολύ σκληρά λόγια!!
Ιδωμεν!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Τρί 13 Οκτ 2009, 09:21



Τραγικά και τα τρία κείμενα, με παρόμοια φρασεολογία, σαν τα έγραψε το ίδιο πρόσωπο.

Το μόνο που κάνουν είναι να ΔΙΧΑΖΟΥΝ. Με το σκασμό, τη χούντα και την καταπίεση δεν πήγε μπροστά κανείς.

Κι όσο ο Ζαγοράκης δε βγαίνει να πει γιατί έφυγε, όλο και θα πληθαίνουν οι ΔΙΧΑΣΤΙΚΕΣ φωνές που έμμεσα θα καλούν σε ΕΜΦΥΛΙΑ διαμάχη. Η οποία θα είναι και η καταστροφη του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1209
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 13 Οκτ 2009, 09:31

Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί βγαίνουμε και λέμε "δεν έφυγε γι' αυτό", "δεν έφυγε για το άλλο" και κάνουμε κρίσεις και μάλιστα κάποιοι είναι και κατηγορηματικοί!!! Ρε παιδιά, πως είναι δυνατόν να ξέρουμε εμείς το γιατί έφυγε, τη στιγμή που καλά καλά δεν το ξέρουν ουτε οι συνεργάτες του;
'Ελεος πια με τα σενάρια. Μπορεί να έφυγε για λόγους που γράφτηκαν, αλλά και για λόγους που δεν γράφτηκαν! Τι νόημα έχει να βγαίνουμε και να κάνουμε τους ξερόλες; Ας περιμένουμε την ώρα που θα μιλήσει και θα τα ξεκαθαρίσει ο ίδιος κι ας σταματήσουμε να κάνουμε σενάρια.

Αυτή τη στιγμή μας απασχολεί το μέλλον του συλλόγου. Και εκεί πρέπει να εστιάσουμε. Τα άλλα εν καιρό...
Αμάν πια αυτή η ξερολίαση του Έλληνα...

Ο Τεό αποφάσισε να αποχωρήσει και εμείς πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Τρί 13 Οκτ 2009, 09:45

fuzztone έγραψε:


Τραγικά και τα τρία κείμενα, με παρόμοια φρασεολογία, σαν τα έγραψε το ίδιο πρόσωπο.

Το μόνο που κάνουν είναι να ΔΙΧΑΖΟΥΝ. Με το σκασμό, τη χούντα και την καταπίεση δεν πήγε μπροστά κανείς.

Κι όσο ο Ζαγοράκης δε βγαίνει να πει γιατί έφυγε, όλο και θα πληθαίνουν οι ΔΙΧΑΣΤΙΚΕΣ φωνές που έμμεσα θα καλούν σε ΕΜΦΥΛΙΑ διαμάχη. Η οποία θα είναι και η καταστροφη του ΠΑΟΚ.


Φίλε, δεν ξέρω αν τα τρία κείμενα είναι τραγικά (που όντως μοιάζουν αρκετά), πάντως κατά την άποψή μου δεν απέχουν πολύ από τους λόγους που έφυγε ο Ζαγοράκης... Το "τραγικό" που γράφεις δεν είναι τα κείμενα, αλλά ότι ο άνθρωπος Ζαγοράκης δεν διέθετε γερό στομάχι για να "αντέξει" την πίεση που έχει η προεδρική καρέκλα του ΠΑΟΚ. Και εγώ συμφωνώ ότι πρέπει να υπάρχουν φωνές και κριτική σε πράγματα που δεν συμφωνούμε στην εκάστοτε διοίκηση. Δεν σημαίνει αυτό βέβαια ότι ο κάθε πρόεδρος του ΠΑΟΚ με τις πρώτες φωνές θα φεύγει και θα παραιτείται.. Ειδικά στην περίπτωση Ζαγοράκη, που ήταν ο πιο επιτυχημένος πρόεδρος στην ιστορία του ΠΑΟΚ, και γενικά σε σχέση με άλλους είχε τη μέγιστη στήριξη από τον κόσμο. Εύχομαι ο Ζήσης να έχει πιο γερό στομάχι και να διοικήσει με τόλμη για το καλό του ΠΑΟΚ. Αν γίνονται πράγματα που διαφωνούμε, πάλι θα κάνουμε κριτική. Η στήριξη όμως θα είναι δεδομένη όπως και στην περίπτωση του Θοδωρή...
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό zakkonto » Τρί 13 Οκτ 2009, 09:52

fuzztone έγραψε:


Τραγικά και τα τρία κείμενα, με παρόμοια φρασεολογία, σαν τα έγραψε το ίδιο πρόσωπο.

Το μόνο που κάνουν είναι να ΔΙΧΑΖΟΥΝ. Με το σκασμό, τη χούντα και την καταπίεση δεν πήγε μπροστά κανείς.

Κι όσο ο Ζαγοράκης δε βγαίνει να πει γιατί έφυγε, όλο και θα πληθαίνουν οι ΔΙΧΑΣΤΙΚΕΣ φωνές που έμμεσα θα καλούν σε ΕΜΦΥΛΙΑ διαμάχη. Η οποία θα είναι και η καταστροφη του ΠΑΟΚ.


Τραγικό συμπέρασμα που δυστυχώς απορρέει από το γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια(πριν Ζαγοράκη μμππεεεε) με την κατάντια της ομάδας μας έχουμε ξεχάσει τον ρόλο μας και καλούμαστε να έχουμε γνώμη για όλα.
Άβαταρ μέλους
zakkonto
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2008, 17:45
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Τρί 13 Οκτ 2009, 10:59

Η λογική του "σκάστε" και του "αφανισμού" της αντίθετης φωνής (όποια κι αν είναι αυτή - εκτός φυσικά περιπτώσεων που εμπίπτουν στις διατάξεις του ποινικού κώδικα) είναι εκείνη που οδηγεί εν τέλει και στα φαινόμενα που έγιναν στη Σουρωτή και αλλού παλιότερα.

Είσαι αρειανός (για τους ΠΑΟΚτσήδες)? Είσαι ΠΑΟΚτσής (για τους αρειανούς)? Έχεις άλλη άποψη για οποιοδήποτε ζήτημα αφορά την ομάδα?
"Πρέπει" να σωπάσεις, κι αν δεν το κάνεις με το καλό, θα το κάνεις με το κακό, με τη "σφαλιάρα" και τους "τσαμπουκάδες" όπως αναφέρει ο συγγραφέας των παραπάνω κειμένων.
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1209
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Τρί 13 Οκτ 2009, 11:08

Και επειδή δουλειά δεν έχουμε, δηλ. κοινώς ---ράβε ξήλωνε δουλειά να μην σου λείπει---, οι ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑΣ έχουν ήδη αρχίσει να διαδίδονται σε ερτζιανά, διαδίκτυο και εφημερίδες. Σε αυτό είμαστε πρώτοι. Πρωταθλητές Κόσμου.

Αυτό που θα μείνει στην Ιστορία, αν και είναι βαρύ έτσι όπως το γράφω, είναι ένα: ότι διώξαμε τον Ζαγοράκη.
Μετά από 50 χρόνια κανείς δεν θα θυμάται λεπτομέρειες. Θα μείνει όμως γραμμένο ότι οι επιλογές του Ζαγοράκη δεν έγιναν αποδεκτές από το Λαό του ΠΑΟΚ και για αυτό δεν άντεξε και έφυγε. Γιατί τι σόι Πρόεδρος είναι αυτός που αμφισβητείται η κάθε επιλογή του? Πως μπορεί ένας Αρχηγός να παράξει έργο, όταν δεν πατάει γερά στα πόδια του, και πρέπει να ικανοποιεί τα γούστα όλων? Η υποχρέωσή μας, ως φίλαθλοι - οπαδοί, να αγοράσουμε Διαρκείας και Μετοχές μετατράπηκε σε μέσο εκβιασμού προς τον Πρόεδρο Ζαγοράκη. Έτσι δεν μπορεί να λειτουργήσει ΚΑΝΕΝΑΣ!

Έχουμε τεράστιο ταλέντο στο να βάζουμε τα χέρια μας και να βγάζουμε τα μάτια μας. Αν δεν υποστούμε κάποιο ηλεκτροσόκ και δεν κάνουμε ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ, προπάντων στους εαυτούς μας, δεν βλέπω προκοπή.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ και στον ΒΡΥΖΑ.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA1 » Τρί 13 Οκτ 2009, 11:41

Πλέον μαζί με τα διαχρονικά και προαιώνια ερωτήματα....
Υπάρχει ζωή σε άλλους πλανήτες ή όχι??
Υπάρχει μεταθάνατον ζωή ή όχι??

Πρέπει να προστεθεί και το....
Πρέπει να βγάλουν το σκασμό οι Παοκτσήδες ή όχι??
Για να συμπληρωθεί έτσι η τριάδα ερωτήσεων που θα απασχολεί στο εξής όλη την ανθρωπότητα......
Ακόμα είμαι σίγουρος πως άμα ζούσε ο Σαίξπηρ το ερώτημα να ζει κανείς ή να μη ζει??? θα το είχε προσαρμόσει στα δικά μας δεδομένα.....
Υ.Γ. Αυτή τη στιγμή μιλάει ο Νικόλας στο Μετρόπολις και λέει τις γνωστές π@π@ριές.....οι οποίες βέβαια είναι πολύ λιγότερες απ' τις μ@λ@κίες που λέει ο Ράπ......αυτά τα ράδιο της πόλης είναι για να γελάς.
The future is uncertain and the end is always near.
Allahu akbar
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA1
 
Δημοσιεύσεις: 1449
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 23:09
Τοποθεσία: Round and round.....

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό paok x.m. » Τρί 13 Οκτ 2009, 12:59

Φιλε μου fuzztone τα μπερδευεις πιστευω και προσπαθεις με υπερβολες να υπερασπιστεις καποιες θεσεις!Λες οτι

"Η λογική του "σκάστε" και του "αφανισμού" της αντίθετης φωνής (όποια κι αν είναι αυτή - εκτός φυσικά περιπτώσεων που εμπίπτουν στις διατάξεις του ποινικού κώδικα) είναι εκείνη που οδηγεί εν τέλει και στα φαινόμενα που έγιναν στη Σουρωτή και αλλού παλιότερα."

Καταρχην το "σκάστε" το λενε στους παοκτσηδες και οχι στους αλλους!!!!Αρα οτι υποθαλπουν γεγονοτα Σουρωτης ειναι εντελως ατοπο που λες!!Δεν ασχολουνται με αλλες ομαδες!

Και δευτερο κανεις δεν λεει σκαστε οπως το λες(ή οι λιγοι που το λενε πιστευω δεν το εννοουν ετσι)!Ναι υπαρχουν 10 εκατομ. διαφορετικες γνωμες ας πει ο καθενας την δικια του με επιχειρηματα αλλα ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ να ακουστει ουτε να ελπιζει να επηρεαζει αποφασεις!Δεν γινεται να λεω προδοτη καποιον και επειδη το λεω να πιεζω καταστασεις να μην ερθει!Δεν γινεται να μην μου αρεσει ο ταδε και να απαιτω να φυγει απο την ομαδα!!Δεν γινεται να μην θελω ατομα γιατι τα θεωρω λαμογια και να σπιλωνω αλλους που τα φερανε!Ποιος ειμαι στην τελικη να πιεζω καταστασεις -που ξερω οτι δεν θα βοηθησουν την ομαδα- και να απαιτω ή να γκρινιαζω ή να δημιουργω κλιμα γιατι δεν μου αρεσει κατι!!ΝΑΙ να πει ο καθενας την γνωμη του(αν και βασικα εμενα μου ειναι αδιαφορη η γνωμη του 90% των παοκτσηδων οπως και μαλλον ειναι και η δικη μου γνωμη αδιαφορη) να την εκφρασει αν νιωθει οτι εχει δικαιο αλλα ως εκει!!Αν ομως πω δεν μου αρεσει ο σαντος και αρχιζω στο γηπεδο και φωναζω και δεν σταματαω και το παιζω και τρελιτσα οτι πληρωνω και λεω οτι θελω τοτε δεν εκφερω αποψη αλλα προσπαθω να επηρεασω αποφασεις αλλων!Στην τελικη ειμαστε ΠΑΟΚ και πρεπει να βοηθαμε αυτους που ξερουν καλυτερα και ειναι η δουλεια τους να κανουν τις αποψεις τους αποφασεις για το μελλον του ΠΑΟΚ.Εμενα δουλεια μου ειναι να φωναζω για την ομαδα οπως ενος υπαλληλου να δουλευει για την εταιρεια και ΟΧΙ να λεει στον διευθυντη του τι να κανει!!

Τωρα υπερβολες του στυλ μου λενε σκαστε και αφανιζουν την αντιθετη γνωμη ειναι υπερβολικες εκφρασεις που απλα δημιουργουν εντυπωσεις.Ακομα και στην δημοκρατια το 35% ειναι κυριαρχο κομμα και το υπολοιπο 65% δεχεται ως ενα βαθμο της αποφασεις!Δεν λεμε να μην εκφραζονται ολες οι γνωμες αλλα να ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕΒΑΣΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΝ!!

Υ.Γ. Σορυ αν φανηκε ο λογος μου επιθετικος απλα ο γραπτος διαφερει πολυ απο τον προφορικο λογο!Μην παρεις το ποστ μου προσωπικα ουτε -προς θεου-οτι κανω επιθεση σε σενα.Διαλογο κανουμε για να δουμε ο ενας τις αποψεις του αλλου!
Σε ευχαριστουμε ζαγορακη για ολα!!!!
paok x.m.
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Πέμ 28 Φεβ 2008, 22:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες