Θεόδωρος Ζαγοράκης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό Mandalomi » Τρί 12 Μάιος 2009, 01:46

Μαζί σου Θόδωρε! Ζούμε για το όνειρο και κανείς δεν θα μας σταθεί εμπόδιο! ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Mandalomi
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 03:25

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό indian chief » Τρί 12 Μάιος 2009, 02:30

http://www.youtube.com/watch?v=3Xumn0FNsUc

ολο το νοημα περιεχεται συνοπτικα στον τιτλο και στο σημειο 2:23 με 2:30......
Άβαταρ μέλους
indian chief
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ 2008, 23:58

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό Kevin » Τρί 12 Μάιος 2009, 02:40

Μαζί σου κι εγώ σκύλε!
ΠΑΟΚ είμαστε και στις χαρές και στις λύπες...
Kevin
Άβαταρ μέλους
Kevin
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 12:48
Τοποθεσία: Βερολίνο

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό froulee4 » Τρί 12 Μάιος 2009, 04:06

Παρών κ εγώ...Θόδωρε παρών κ εσύ...εδώ..μαζί μας...ΠΑΟΚΑΡΑ ως το τέλος!!Εμείς μαζί για μιά ζώη αετέ δικέφαλε!!!
Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ
Άβαταρ μέλους
froulee4
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 06 Φεβ 2009, 12:43
Τοποθεσία: Salonika ΛΕΜΕΕΕΕΕ

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό Shady20 » Τρί 12 Μάιος 2009, 07:30

SavasosofoS

Εννοείται πως σε στηρίζουμε αρχηγέ!!!!!!!!!!!

:?
Άβαταρ μέλους
Shady20
 
Δημοσιεύσεις: 489
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 10:28
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Χαριλάου

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό deep_down » Τρί 12 Μάιος 2009, 08:34

Θοδωρή συνέχισε γερά και ας μη σε λυγίζουν αυτά. Τόσα χρόνια μαζί τα λουζόμαστε ως οπαδοί του ΠΑΟΚ και μόνο φωνάζουμε. Εσύ όμως είσαι πρόεδρος και έχεις τη δύναμη να το παλέψεις. Κι εμείς μαζί σου!

ΠΡΟΧΩΡΑ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ! ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Άβαταρ μέλους
deep_down
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τετ 19 Νοέμ 2008, 01:43

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Τρί 12 Μάιος 2009, 08:38

Οεο Οεο με ΑΡΧΗΓΟ τον ΤΕΟ πρωταθλημα θα παρουμε ΠΑΟΚ ολε ολεο
Τελευταία επεξεργασία από mkpaok και Τρί 12 Μάιος 2009, 08:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό thrix » Τρί 12 Μάιος 2009, 08:39

Μαζί σου ό,τι κι αν αποφασίσεις, όποιον κι αν φέρεις όποιον κι αν διώξεις.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό adam04 » Τρί 12 Μάιος 2009, 09:32

Αυτο ελειπε να ακουσει ο Θοδωρος τα 20-30 λοιμα και να μην ακουσει τους χιλιαδες απο εμας,που του δειχνουμε συνεχεια με ολους τους τροπους την στηριξη μας.



Σκυλε γερα :? εισαι
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό ehemithos 199 » Τρί 12 Μάιος 2009, 09:55

το γραψα και στη κεντρικη σελιδα, θα το ποσταρω και δω...
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ!
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!! :?
ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΙΑ - ΚΑΨΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Άβαταρ μέλους
ehemithos 199
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 20:42
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 12 Μάιος 2009, 10:10

Εξαφανίστε τους...μπόγιες! :lol:

ΘΟΔΩΡΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!! :) :) :) :)
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Τρί 12 Μάιος 2009, 10:14

Όλοι μαζί αδέλφια να κρατήσουμε το Θοδωρή εδώ! Κοντά μας!

Με όποιο τρόπο μπορεί ο καθένας μας!

ΕΝΟΤΗΤΑ!
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό GORDON » Τρί 12 Μάιος 2009, 10:45

Αδέρφια μου, γεια σας. Σας παρακολουθώ σχεδόν από την έναρξη της λειτουργίας του site, και επιτρέψτε μου να νιώθω σαν να γνωρίζω πολλούς από εσάς προσωπικά – μοιράζομαι τις αγωνίες σας, τις χαρές,τις λύπες, και ξαναζώ την ΠΑΟΚτσήδικη τρέλα, που στην πέμπτη πια δεκαετία της ζωής μου είχα σχεδόν ξεχάσει…
Αφορμή για να γραφτώ μέλος αλλά και γι’αυτό το post μου είναι το άρθρο του DimisK στην κεντρική σελίδα σήμερα. Κι εγώ μένω στην Αθήνα, κι εγώ προσπαθώ να μεγαλώσω παιδάκια που πάνω απ’όλα να έχουν ήθος και να καταλαβαίνουν όχι απλά τι εστί ΠΑΟΚ, αλλά – κυρίως – τι δεν συμβαδίζει με την νοοτροπία, τη φιλοσοφία και την ιδεολογία μας. Μετά από τόσα χρόνια, θεωρώ ότι (παραφράζοντας τον Ρασούλη) έχω καταλάβει της ζωής του ΠΑΟΚ μας το παιχνίδι…
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας κάποιες σκέψεις μου, που, με αφορμή και τα όσα έγιναν την Κυριακή, γίνονται ακόμη πιο επίκαιρες.
Ξεκινώντας, θέλω να πω πως δεν είναι τυχαίο πως ό,τι καλό, τίμιο, ηθικό και άξιο παράγει αυτή η χώρα, λοιδωρείται στην Ελλάδα αλλά φεύγει και μεγαλουργεί στο εξωτερικό. Και με αυτή τη σκέψη, θέλω να απευθυνθώ στον Πρόεδρό μας:
Θόδωρε, το μέλλον και η προοπτική του ΠΑΟΚ δεν είναι να κάθεται και να τσακώνεται με τους αμελητέους της Ευρώπης: είναι να πρωταγωνιστεί στην Ευρώπη ! Η Βιγιαρεάλ έγινε μεγάλη ομάδα όχι γιατί πήρε πρωτάθλημα στη χώρα της, αλλά γιατί αξιοποίησε ένα Intertoto και έκανε λαμπρή πορεία στο UEFA.
Αυτό ακριβώς πρέπει να είναι και ο δικός μας στόχος: η αναγνώριση στην Ευρώπη. Η διοργάνωση του πρωταθλήματος στην Ελλάδα να είναι απλά το εισιτήριό μας για τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις – τίποτα παραπάνω – και σε οποιαδήποτε διοργάνωση (ας είναι Τσάμπιονς Λιγκ, Γιουρόπα Λιγκ, Ιντερτότο).
Και για να γίνουμε αναγνωρίσιμοι στην Ευρώπη, πέρα βεβαίως από τα καλά αποτελέσματα, υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις:
1. Να έχουμε αναγνωρίσιμη εκπροσώπηση: να έχουμε έναν Ζαγοράκη που θάμπωσε όλο τον κόσμο όταν σήκωσε το Ευρωπαϊκό του 2004, να έχουμε έναν Σάντος προπονητή που τον ξέρουν και τον αποδέχονται όλοι, να έχουμε έναν αθλητή Πάμπλο Γκαρσία, που - με όλα του τα μειονεκτήματα - δεν παύει να τον ξέρουν όλοι ως πρώην παίκτη μιας Ρεάλ και με τεράστια καριέρα στην Ισπανία. Και επιτρέψτε μου εδώ μια μικρή επιφύλαξη: σε ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι, με μια ευρωπαϊκού επιπέδου διατησία, κανένας Γκαρσία δεν θα τολμήσει – αλλά ούτε καν θα νιώσει την ανάγκη – να αντιδράσει όπως το έκανε προχτές.
2. Να δείχνουμε ασταμάτητα τη δυναμική του λαού μας, όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό: ασταμάτητα sold out, συσπείρωση και ανάδειξη της δυναμικής των εκτός Ελλάδος συνδέσμων μας, κοινές δράσεις ανάδειξης του μεγαλείου του ποδοσφαίρου (happenings, δρώμενα κ.λπ.) παρέα με αντίπαλους φιλάθλους (και υπό την αιγίδα της UEFA… δες και παρακάτω) με την ευκαιρία κάθε ευρωπαϊκής μας συμμετοχής. Ακόμα και σήμερα θυμάμαι απίστευτες σκηνές αδελφοσύνης το 1996 στη Βιτόρια πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τον τελικό του Κυπελλούχων με αυτούς τους εκπληκτικούς ανθρώπους – και φιλάθλους Βάσκους…
3. Να κάνουμε σωστά lobbying, όχι με την κακή έννοια, αλλά με την ηθική και την τιμή που αρμόζει στην ομάδα: θεσμοθέτηση μεγάλων τουρνουά στην Τούμπα με μεγάλα φιλικά σωματεία από τον ευρωπαϊκό (και όχι μόνο) χώρο κάθε καλοκαίρι ή τα Χριστούγεννα, κόσμια ενημέρωση σε τακτά χρονικά διαστήματα προς τους αρμόδιους ευρωπαϊκούς φορείς για όσα συμβαίνουν στο Ελληνικό πρωτάθλημα (ένα e-newsletter της ΠΑΕ προς συγκεκριμένους και καλά επιλεγμένους αποδέκτες δεν θα έβλαπτε προς αυτή την κατεύθυνση…), και τέλος
4. Να βελτιώσουμε το profile του λαού μας στα ευρωπαϊκά όργανα. Οι όποιοι θερμόαιμοι που σήμερα κάνουν τη ζημιά δεν έχει νόημα να απομακρυνθούν δια της βίας από την Τούμπα, μπορούν όμως να ενσωματωθούν στο υγιές κομάτι του λαού μας, με δράσεις και συνεργασία της ΠΑΕ και των οργανωμένων και των απλών φιλάθλων μας. Να τους κάνουμε να ξανανιώσουν το μεγαλείο του να είσαι ΠΑΟΚ αλλά και ντροπή για τις ίδιες τους τις σημερινές πράξεις με πειθώ, και με συμμετοχή σε δράσεις εθελοντισμού, κοινωνικής προστασίας των ΠΑΟΚτσήδων που έχουν πραγματικά ανάγκη στα καθημερινά τους προβλήματα, ακόμη και απασχόλησης αν είναι άνεργοι, π.χ. να φροντίζουν για τη συντήρηση του γηπέδου και του περιβάλλοντος χώρου κατά τις ημέρες που δεν υπάρχει αγωνιστική υποχρέωση, τη διαμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου του νέου προπονητικού μας Κέντρου, μέχρι και την περιφρούρηση του γηπέδου μετά από κάποιο διάστημα - και άλλα πολλά.
Τελειώνοντας: Αδέρφια – μην ασχολείστε με το να κατακτήσουμε το Ελληνικό Πρωτάθλημα – έτσι όπως είναι, δεν το θέλουμε. Θα το πάρουμε όμως, όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία που σήμερα είναι σε εξέλιξη: Τα θηρία τα νικάς ή όταν κοιμούνται και δεν σε υπολογίζουν (π.χ. 1984-85) ή όταν είσαι τόσο ανώτερος που δεν μπορούν να σε νικήσουν (1975-76). Ο ΠΑΟΚ μας είναι στη διαδικασία μετάβασης από την πρώτη φάση στη δεύτερη. Τα καλύτερα όντως έρχονται…
Θόδωρε, τίποτα από τα παραπάνω δεν θα γίνει χωρίς εσένα. Γιατί έχεις παίξει στην Ευρώπη, και ξέρεις… προχώρα, όχι γιατί έχεις κανένα καθήκον απέναντι στον ΠΑΟΚ, αλλά γιατί είναι η ώρα που ο ΠΑΟΚ σε χρειάζεται – περισσότερο από ποτέ. Σου το ζητάει ο Αετός και όλα όσα αυτός μόνος αντιπροσωπεύει μέσα σ’ αυτή την εποχή της ολικής σήψης και παρακμής…
Συγγνώμη για το μακροσκελές του πράγματος. Το πιθανότερο όμως είναι ότι δεν θα ξαναγράψω κάτι, και οι λίγες σκέψεις που ήθελα να γράψω έγιναν χείμαρρος…
Άβαταρ μέλους
GORDON
 
Δημοσιεύσεις: 845
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 10:35

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό peris » Τρί 12 Μάιος 2009, 10:53

θωδωρε μαζι σου ειμαστε ολοι
για να γυρισει ο ηλιος θελει δουλεια πολυ
Άβαταρ μέλους
peris
 
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 17:30
Τοποθεσία: Δράμα

Re: Μαζί σου σκύλε! (Στήριξη στον Ζαγοράκη)

Δημοσίευσηαπό freeman4 » Τρί 12 Μάιος 2009, 11:06

αδερφε GORDON ωραιος..Μαζι σου!
freeman4
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: paprica και 4 επισκέπτες