Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 10:30

Ρε παιδιά, σόρρυ κιόλας, τι τόπικ είναι αυτό;
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 13:33

@ Στέφανος,
Είδες ποτέ Σάντος και Πασιέντσια να πίνουν καφεδάκι? Ότι ο Τζιόλης πήγε στην ομάδα τού μίστερ ινκόγκνιτο είναι γεγονός. Ε, για κάποιους είναι ένδειξη της περσυνής νοοτροπίας (διοίκησης & διεθνών) ενώ για άλλους απόδειξη αυτής.
Είδες ποτέ Βρύζα και Τσιτσιακόφ τσακωμένους? Ότι υπήρξε πέρσυ διοικητικό δίπολο είναι γεγονός. Θες από το σκηνικό με τον προπονητή, θες από τις μοιρασμένες μεταγραφές, είναι γεγονός. Ε, δεν χρειάζομαι τον υπερκοριό του Κορέα να καταγράφει τις συνομιλίες Βρύζα-ΓουΧου & Τσίτσι-Χουμπ για να πεισθώ ότι η φάση ήταν «ο θάνατός σου – η ζωή μου».
Ξαναδές το βίδεο των κοινών δηλώσεων πριν την έναρξη του Τελικού. Υπάρχει κάποιο μήνυμα προς τους οπαδούς ή προς την πολιτεία για τη βία? Το μόνο που αφήνεται να εννοηθεί είναι ότι το κοράκι είναι κοινή επιλογή και θα κερδίσει ο καλύτερος στο χορτάρι.
Επιμένω ότι όλο αυτό το γελοίο σκηνικό είναι δουλειά του πατρός για την καρέκλα της ΕΠΟ.


@ μπουΤζ,
Ποτέ. Γιατί ποτέ δεν είχαμε ιδιοκτήτη ώστε να έχουμε υψηλές οργανωτικές & λειτουργικές απαιτήσεις. Αν αύριο-μεθαύριο έχουμε κανα Τζον Γου ή διοίκηση πρωτοδικείου με πρόεδρο τον Παυλάρα, αλλάζει το στόρυ και η προσέγγιση.

Μιζέριασμα του κερατά είναι να βλέπεις τον ΓουΧου στον πάγκο του ΠΑΟΚ, δυό φορές. Μιζέριασμα του κερατά είναι να μετατρέπεις την ευκαιρία αλλαγής επιπέδου σε κέντρο εξυπηρέτησης του Σάντος. Μιζέριασμα του κερατά είναι να θίγονται και να αποχωρούν από την προπόνηση οι βαρωνο-διεθνείς επειδή τους είπαν δυο φωνήεντα οι οργανωμένοι έπειτα από ντόρτι σε Τελικό. Μιζέριασμα του κερατά είναι οι διαρροές ότι ο Χουμπ κι ο Λόκχοφ δεν κάνουν τακτική. Φυσικά οι διαρροές έγιναν από παίκτες που δεν μπορούσαν να ακολουθήσουν την τακτική του...

Αν δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ, να προσλάβουν έναν 23άρη άσχετο από μπάλα που μόλις τελείωσε το μάστερ του σε θέματα επικοινωνίας. Και ο (υ)ιός άλλωστε πριν γίνει Γενικός Διευθυντής της ΠΑΕ είχε βιογραφικό μιας παραγράφου.

Νομίζω, έχει μια μικρή διαφορά το μεροκάματο δια της πλαγίας οδού (που πολλές φορές είναι μερικά διαρκείας ή καμιά κούτρα εκδρομή) από το μεροκάματο της θεσμικής θέσης.

@ Κώστας54,
Τα παράπονά σου στον Κατσαρή και στα σκυλιά του τους βορειο-ΑΡΔ.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 13:49

RoMaN έγραψε:Μείνετε on-topic!
Έχω αραιώσει και το εκμεταλλεύεστε και ξεσαλώσατε βλέπω... :twisted: :mrgreen:
Να μη πάω εγώ Σχολή δηλαδή, να μη ξεκουραστεί και ο Sourme...αμέσως εσείς!


Με γράψατε στη καραπουτσακλάρα σας.
Τα off-topic posts θα σβήνονται.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47068
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 13:59

astronaut έγραψε:
@ Κώστας54,
Τα παράπονά σου στον Κατσαρή και στα σκυλιά του τους βορειο-ΑΡΔ.

Μάλλον αγνοείς την ιστορία!!!!

Ο Κατσαρής και τα σκυλιά του οι βορειο-ΑΡΔ κατέβαζαν τις βιτρίνες????????
Άσε που Κατσαρής δεν υπήρχε εκείνη την εποχή!!!!!!!!!!!!!
Εκτός αν εννοείς τον Βεζυρτζή και τον Καλαφάτη!!!!!!!!!!!!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 14:32

Νόμισα αναφερόσουν στο σήμερα και στους σημερινούς παράγοντες αποσταθεροποίησης.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 14:50

Αυστροναυτη το εχεις παραξηλωσει.
Εχεις μια βδομαδα που φυτιλιαζεις ολα τα τοπικ αναιτια.
Σου απαντάνε ολοι ηρεμα και εσυ πέρνεις θαρρος και συνεχίζεις την βλακεια.
Μια με τις μυθοπλασιες-μυθοβλακειες. Μια με τις συνομωσιες και τις παρανοιες.
Μια με τις μπριζες για την διοικηση.
ΕΕΕΕ ΦΤΑΝΕΙ. ΚΑΝΕΙΤΕ.
Αν εσυ εισαι αβαρας και θελεις να βγάλεις τα κομπλεξ σου, το φορουμ δεν σου φταιει σε τιποτα.

Συγγνωμη για το οφ-τοπικ αλλα δεν εχει και ΠΜ.
Και επιτελους οι μοντς καντε κατι. Ειπαμε ελευθερια του λογου, αλλα οχι και ελευθερια τις μ@λακιας
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 14:53

Έχουμε κάνει πολλές φορές παρατήρηση αδερφέ..Διαγράφηκαν όλα τα off topic από όλα τα θέματα νομίζω.Δεν θα γίνουν ανεκτά τέτοια Post άλλη φορά.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 16:31

Ώπα ρε φίλε..
Καταθέτω την άποψή περιγραφικά -γιατί μας διαβάζουν κι "άλλοι"-, λέω αοριστολογίες και να γίνω συγκεκριμένος. ΟΚ, δεκτόν, δεν γίνεται να μπει ο άλλος στη σκέψη μου.
Καταθέτω την άποψή μου προσωποποιώντας γεγονότα και πράξεις, λέω μυθοπλασίες.
Αν δεν μ’αντέχεις, νομίζω υπάρχει επιλογή να μην εμφανίζονται τα σχόλιά μου στην οθόνη σου.
Αν το φόρουμ μετατραπεί σε "μούγκα στη στρούγκα", μόνος μου θα την κάνω με ελαφρά.
Με τί θα είμαι μπριζωμένος και πότε, άστο σε μένα.
Υπάρχουν όργανα που κρίνουν αν είμαι βαλτός ή οτιδήποτε άλλο που δεν συνάδει με το φόρουμ.

Στις χαρές και στις λύπες, ΜΑΖΙ.
Στη στιαπού και στη ρεμούλα, καθένας παίρνει το δρόμο του.
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 19:19

Τελειως φιλικά εισαι τελειως λάθος κυρίως για τον τροπο που λες πολλα πραγματα και εγω θα μπορούσα να υποθέσω διαφορα για σένα οπως και εσυ για μενα και να λέω αοριστολογίες σε βαρος σου αλλα αυτο δεν οδηγεί πουθενα παρα μονο σε ενα φόρουμ πραγματικό μπάχαλο,και δεν κατέχεις την απόλυτη αλήθεια θέλεις να περάσεις μια εικονα οτι ξέρεις πραγματα και θαύματα,εγω πιστεύω οτι ξέρεις μονο κουτσομπολιά του καφενείου
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 19:30

eorptol έγραψε:Τελειως φιλικά εισαι τελειως λάθος κυρίως για τον τροπο που υλες πολλα πραγματα και εγω θα μπορούσα να υποθέσω διαφορα για σένα οπως και εσυ για μενα και να λέω αοριστολογίες σε βαρος σου αλλα αυτο δεν οδηγεί πουθενα παρα μονο σε ενα φόρουμ πραγματικό μπάχαλο,και δεν κατέχεις την απόλυτη αλήθεια θέλεις να περάσεις μια εικονα οτι ξέρεις πραγματα και θαύματα,εγω πιστεύω οτι ξέρεις μονο κουτσομπολιά του καφενείου


Είναι απ αυτούς πού δεν τρώνε σανό, τους μαθητές του καμορα ντεε!!!
Που έχουν πληροφορίες από τον ήρωα νικόλα!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 01 Νοέμ 2014, 23:39

ρε αερανθρωπε, διαβασα ολα οσα ειπατε και εμεινα στο οτι :

-το προβλημα του ΠΑΟΚ, ειναι ο ιδιος ο ΠΑΟΚ

και οτι :

- μιλαμε για παραγοντες αποσταθεροποιησης.

σε μια εποχη που χωρις κανενας να το περιμενει (μονο ο ταγμα ισως :) ) ομαδα παει καλα και ειναι πρωτη στο πρωταθλημα.

για πες μου τωρα εσυ, ποιες αποψεις αυτη τη χρονικη περιοδο ειναι παραγοντες αποσταθεροποιησης και ποιο ειναι το προβλημα του ΠΑΟΚ.

αυτα τα λιγα, γιατι θα τρελαθουμε με το οξυμωρο της ανθρωπινης φυσης.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό astronaut » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 03:07

Μετά τα (νέα) αίσχη του Σπάθα διέρρευσαν (sic) οι «ειδήσεις» ότι οι ανεξάρτητες ομάδες είναι σε επικοινωνία και αναμένεται «ακραία αντίδραση» με μπροστάρηδες ΠΑΟΚ & βαζέλα...

Για να δούμε λοιπόν τί διέρρευσε για/από τις δύο ΠΑΕ...

Αντιδράσεις και... μέτωπο από τον ΠΑΟΚ!
Οργισμένοι είναι οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ με τα όσα είδαν στο παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Τρίπολης. Οι Αγγελίδης και Βρύζας, σύμφωνα με πληροφορίες, βρίσκονται σε συζητήσεις με τις υπόλοιπες ομάδες για τον τρόπο με τον οποίο θα αντιδράσουν.

Το μαχαίρι στο κόκκαλο ετοιμάζεται να βάλει ο ΠΑΟΚ αφού μετά τα όσα έγιναν στο παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον Ολυμπιακό, θεωρεί πως το ποτήρι ξεχείλισε. Η ομάδα της Θεσσαλονίκης είναι έντονη δυσαρεστημένη με τς αποφάσεις του Σπάθα και των βοηθών του και αμέσως μετά το σφύριγμα της λήξης κινητοποιήθηκε και ήρθε σε επικοινωνία με τις υπόλοιπες ομάδες που θεωρεί ανεξάρτητες.
Ιάκωβος Αγγελίδης και Ζήσης Βρύζας κουβέντιασαν με τους προέδρους των ομάδων προκειμένου να υπάρξει μια αντίδραση σ’ αυτή την... κωμωδία, όπως την χαρακτηρίζουν και μάλιστα άμεσα. Δεν αποκλείεται τις επόμενες ώρες να υπάρξουν ακραίες αντιδράσεις για την κατάσταση που υπάρχει στο ποδόσφαιρο.
Ο πρόεδρος της ΠΑΕ μαζί με όλη την ομάδα παρακολούθησε το παιχνίδι μη μπορώντας να κρύψει τον προβληματισμό του. Μάλιστα φέρεται να είπε πως: «Δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει τέτοιο πράγμα χωρίς ίχνος ντροπής. Αυτά που γίνανε στο γήπεδο του Αστέρα Τρίπολης ο Τύπος θα τα γράψει;».


Οργισμένοι στον Παναθηναϊκό
Από το ημίχρονο του αγώνα στην Τρίπολη οι επαφές του Παναθηναϊκού με άλλες ομάδες για το συντονισμό των αντιδράσεων, καθώς οι αποφάσεις του Σπάθα και των βοηθών του, ήταν η... σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.

Οι διαιτητικές αποφάσεις του Ηλία Σπάθα και των βοηθών του στο ματς του Αστέρα με τον Ολυμπιακό, δεν άφησαν ανεπηρέαστους τους ανθρώπους του Παναθηναϊκού. Άλλωστε οι «πράσινοι» είχαν εκφράσει τις ανησυχίες τους για τον Πειραιώτη διαιτητή από την Τρίτη και μόνοι έκπληκτοι δεν έμειναν με τα όσα έβλεπαν...
Μάλιστα, πριν καν το τελειώσει το πρώτο ημίχρονο στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης», ξεκίνησαν επαφές σε υψηλό επίπεδο με όσες ομάδες συμμερίζονται τις ίδιες ανησυχίες για την κατάσταση στο ελληνικό ποδόσφαιρο και θεωρούν πως «δεν πάει άλλο», αναζητώντας δραστικές κινήσεις...
Από πέρυσι άλλωστε, ο Γιάννης Αλαφούζος είχε αναφερθεί σε κάποιους ιδιοκτήτες που δεν συμβιβάζονται και θέλουν να αντιδράσουν για την βελτίωση του αθληματος.
Προς το παρόν πάντως, δεν πρόκειται να υπάρξει κάτι από το «στρατόπεδο» του «τριφυλλιού», καθώς οι «πράσινοι» θεωρούν πως ο,τι ήταν να πουν, το έχουν πει, με όλους τους πιθανούς και τους απίθανους τρόπους.
Είναι όμως διετεθειμένοι, σε συννενόηση και με τις άλλες ομάδες, να προβούν σε ενέργειες που «θα ταρακουνήσουν το σύστημα, προκειμένου να ξυπνήσει και ο τελευταίος που δεν καταλαβαίνει» όπως χαρακτηριστικά έλεγαν, και να περάσει το μήνυμα πως «δεν πάει άλλο».



Καταλάβαμε κύριοι ή να το κάνουμε 50ράκια?
Πάλυ ο ΠΑΟΚ θα σηκώσει το λάβαρο του πολέμου?
Πάλυ εμείς θα μπούμε μπροστά για να ανεβαίνει η βαζέλα αθόρυβα?
Επανάληψη της περσινής γελοιότητας/ξεφτίλας θα έχουμε? Να βγάζουμε πύρηνες ανακοινώσεις και μετά να ανακαλούμε & να συμφωνούμε με τις ορέξεις του (αφεντικού τού) Αγραφιώτη?

Χωρίς τυμπανοκρουσίες είμαστε πρώτοι, στο χέρι μας ΕΙΝΑΙ να πάμε στο +5 και επιβάλεται να δείξει νηφαλιότητα ο ΤΖΑΚ. Γιατί πλέον σ’αυτόν στρέφονται τα βλέματα (& τα βέλη...)
Καλά θα κάνουμε να κρατήσουμε μια πιο συνετή/μετριοπαθή/έξυπνη στάση και να ζητήσουμε ως ΠΑΕ ΠΑΟΚ (και μόνο!) να ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ η ΓΡΑΠΤΗ αξιολόγηση του Ντάλας για τον Σπάθα & τους βοηθούς του εντός πχ πενθημέρου. Έστω και κατ’εξαίρεση (πχ για τη διατήρηση της εμπιστοσύνης προς το πρόσωπό του από το σύνολο των ΠΑΕ του συνεταιρισμού) των συμφωνηθέντων. (νομίζω η συμφωνία ορίζει ότι ο Ντάλας θα ανακοινώσει το «πόρισμά/αξιολόγησή του» αφού ολοκληρωθεί ο 1ος γύρος)

@ Κγεο, δεν ζητούσες τίποτ'άλλο? Πιο "πρόσφατη χρονική περίοδος" δεν μπορούσε να υπάρξει... ;)
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 07:25

Άργησε αλλα εμφανίστηκε!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 09:08

Τι θα ανακοινώσει ο Νταλας; που ζεις ρε αστροναύτη στο διάστημα; τι κάναμε με την μετριοπαθεια; όλοι δίπλα στην ομάδα σε ότι μορφής αγώνα επιλεξει
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Karelias » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 10:08

A και για να τα λέμε όλα, μην ξαναψηφίσετε τα ίδια μ αυτούς στην επόμενη συνεδρίαση της Λίγκας, έτσι;
Γιατί κάπου ασούμε, αλλά κωλοτούμπα δεν παίζει.
Φτάνει πια.
Μαύρο αυτοί; Άσπρο εμείς.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες

cron