Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Δευτ 24 Σεπ 2018, 22:43

Τι θα έκανα εγώ!! Θα έπαιζα με τους δικούς μου όρους όπως παίζουν και αυτοί...Γνωρίζετε να υπάρχει άλλος τρόπος να πάρει κάποια ομάδα πρωτάθλημα εκτός του ΠΟΚ ή απλά εθελοτυφλείτε??
Θα είχα στελεχώσει την ομάδα με ισχυρά στελέχη σε Θεσσαλονίκη, Αθήνα αλλά και σε περιοχές που υπάρχουν οι πιο δυνατές ενώσεις...Είναι δυνατόν να μην έχω άτομο να κατεβάσω για πρόεδρο της Super League και να "ταυτίζομαι" με την υποψηφιότητα Μπαταγιάννη ρίχνοντας λευκό???
Είναι δυνατόν να μην έχω υποψήφιους σε σκληροπυρηνικές ενώσεις όπως της Αιτωλοακαρνανίας και να "ταυτίζομαι" πάλι με εκπροσώπους του Ολυμπιακού??
Είναι δυνατόν στην Ένωση Μακεδονίας-δηλ. μέσα στον σπίτι μου-να αφήνω να σφυρίζει αυτός ο αλήτης ο Ζαχαριάδης ή και το φετινό φρούτο τον Παπαδόπουλο?
Τι να κάνουμε αφού έτσι παίζεται το παιχνίδι...Ούτε σε εμένα μαρέσει...Ακούσατε ποτέ τον Γιωργάκη να κατεβαίνει Αθήνα , ΕΠΟ, ΚΕΔ ,κάπου τέλος πάντων έστω για να δείξει σε ορισμένους πως υπάρχει και η φωνή του προέδρου-αντιπροέδρου του ΠΑΟΚ...γιατί εγώ μόνο για τον Γκαγκάτση ακούω...Αν θέλανε, και οι άλλοι στέλνανε Λυσσάνδρου ή Καραπαπάρα αλλά δεν τους στέλνουν γιατί πάνε οι ίδιοι...ο χοντρός και ο γατούλης...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 24 Σεπ 2018, 23:18

The_Stalker έγραψε:Βάζω στοίχημα ότι οι γαύροι τρέμουν το νέο (αναμενόμενο σύντομα) ποστάρισμά σου στο ίνσταγκραμ...

Αν αυριο το πρωι μαθαινες οτι η επιχειρηση του χθεσινου εποπτη ειχε γινει σταχτυ και ειχε και ενα νεκρο απο το σαββιδη θα χες προβλημα;χωρις σιγουρες αποδειξεις αλλα με βασιμες.

Ενα ναι ή ενα οχι θελω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Δευτ 24 Σεπ 2018, 23:25

Έκανες τον κόπο να διαβάσεις και το επόμενο που έγραψα ή ποστάρεις αυτήν την (απαράδεκτη) ερώτηση για να δημιουργήσεις εντυπώσεις; Στο Σνούφελ απευθύνεις την ίδια ερώτηση;
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 24 Σεπ 2018, 23:34

1)Το πρωτο ποστ που μου εβγαλε μπαινοντας απο tapatalk ηταν το δικο σου.αυτο ειδα και σε αυτο απαντησα.
2) μ εχεις δει πολλες φορες να γραφω για να δημιουργω εντυπωσεις;;;

Αν τη θεωρεις απαραδεκτη την προταση μου οπως και για μενα ειναι,να ξερεις οτι τ αντερα μας μεχρι εκει ειναι.

Ο αλλος εφαγε ενα καρο κοσμο για να καλυψει το πλοιο με τη λουκουμοσκονι και τα προβατα λενε αν δεν αποδειχθει κατι ειναι αθωος.ο προεδρος μας και ο.μεγας και ο τρανος...

Δυστυχως στην ελλαδα αυτα πρεπει να κανεις για να παρεις ευκολα ή πιο πιθανα το πρωταθλημα.

Ο σαββιδης και ο σαββιδακος ειναι αλλης κουλτουρας.ή το αποδεχομαστε ή μονιμα θα μας φταινε αυτοι και οι υπαλληλοι τους.

Δεν το λεω με καμια κακη προθεση αλλα η αληθεια ειναι αυτη.

Υπαρχει μελος εδω μεσα και το χω ξαναπει που ξερει απο πρωτο χερι διαλογους bic mak οταν ηταν προεδρος στην αεχ, με διαιτητη να του λεει

"Ποσα παιδακια ειπαμε οτι εχεις;;;
Ειναι ολα καλα;;;

Θες να ειναι ακομα καλα..."

Αυτα θεωρω πως ο σαββιδης δεν τα κανει.
Ενα οπλο κραταγε και απο τον τροπο που ηταν βαλμενο στην τσεπη του καταλαβαινεις οτι ειναι για διακοσμητικο.

Το να μπαινετε και να ειρωνευεστε το γιωργο ή τον ιβαν οτι κοιμουνται δεν κανει καλο.

Γιατι οτι και να κανουν αν δεν κανουν αυτο που σου ειπα πριν δεν θα αλλαξει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α!!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Δευτ 24 Σεπ 2018, 23:35

καλο το ερωτημα σου. Αν με ρωτουσες την μερα που δεν αρχισε το ματς με γαβρο η την μερα τους ματς με κουλα, θα σου απαντουσα σιγουρα ΝΑΙ. Νηφαλιος σιγουρα οχι.
Και επειδη οι αντιπαλοι μας ειναι παντα τουλαχιστον 2 βηματα μπροστα, δεν θα μου φαινοταν περιεργο ενα προβοκατορικο χτυπημα σε καποιον που μας αδικησε για να κατηγορηθει ο Ιβαν.
ετσι και αλλιως ο Ιβαν ειναι ο χαλιφης οχι μονο του ποδοσφαιρου αλλα και του αιλαδησταν ολοκληρου
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τρί 25 Σεπ 2018, 00:23

Ειλικρινά, αν δεν γίνεται τίποτα ας το κλείσουμε το μαγαζί. Όλα τα μαγαζιά. Και την παε ΠΑΟΚ, και τον ΑΣ, και το paokmania. Δεν υπάρχει λόγος να χαλιόμαστε, ας πάρουμε απόφαση ότι δεν γίνεται τίποτα κι ας ασχοληθούμε με το πλέξιμο που δεν έχει ομάδες και οπαδούς.

Όμως, ΑΥΤΗ η παε μίλησε για μήνυση που δεν έκανε, ΑΥΤΗ η παε μίλησε για ενέργειες που δεν έκανε, ΑΥΤΗ η παε κάλεσε ή συμμετείχε σε συγκεντρώσεις χωρίς αντίκρισμα, ΑΥΤΗ η παε έχει χασοδίκες που ψελλίζουν μπροστά στους δικαστές, ΑΥΤΗ η παε δεν έχει διατυπώσει άλλο αίτημα πλην VAR.

Αυτή την παε εκπροσωπεί ο γιος του μεγαλομετόχου, ο οποίος ως μέλος της διοίκησης, αντιπρόεδρος, σκιώδης ΤΔ και δεν ξέρω τι άλλο, δεν έχει κάνει τίποτε ουσιαστικό για την προστασία της ομάδας. Γιατί τα ΓΕΛΟΙΑ ποσταρίσματα στο ίνσταγκραμ δεν μου λένε τίποτα και δεν λένε και σε κανέναν τίποτα, εκτός ίσως από χαζοβιόληδες που περιμένουν με αγωνία τη νέα του σαχλαμάρα για να χαμογελάσουν.

Είναι πολύ εύκολη η δικαιολογία "δεν γίνεται τίποτα" για να μην προσπαθείς καν. Έτσι έκαναν καριέρα στον ΠΑΟΚ ανίκανοι αργόμισθοι, με πρώτο και καλύτερο τον εκπρόσωπο τύπου. Ας κουνήσει επιτέλους κάποιος το δαχτυλάκι του κι ας χάσει μαχόμενος. Μέχρι τότε δεν δέχομαι κουβέντα για κανέναν ΓΣ. Κι επιτέλους, όχι άλλη πρεμούρα μην τυχόν και θιχτεί ο Γιωργάκης. Αν δεν θέλει να θιχτεί, να πράττει αναλόγως.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό proedros » Τρί 25 Σεπ 2018, 00:47

Τελικά τί θέλουμε ρε παιδιά??Να πάρουμε πρωτάθλημα με τις γνωστές μεθόδους ή να μείνουμε στην περηφάνια μας ως δευτεροτρίτοι...Μπορεί να απαντήσει κανείς σαυτό???Δυστυχώς δεν υπάρχει τρίτη επιλογή...Αν θέλουμε το δεύτερο τουλάχιστον να βγει η ΠΑΕ και να το δηλώσει με τον τρόπο της έτσι ώστε και εμείς να μην τρέφουμε φρούδες ελπίδες αλλά και να μπορούμε να στηρίξουμε την περηφάνια μας πάνω σε μια πιο ηθική λογική...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 25 Σεπ 2018, 01:31

The_Stalker έγραψε:Ειλικρινά, αν δεν γίνεται τίποτα ας το κλείσουμε το μαγαζί. Όλα τα μαγαζιά. Και την παε ΠΑΟΚ, και τον ΑΣ, και το paokmania. Δεν υπάρχει λόγος να χαλιόμαστε, ας πάρουμε απόφαση ότι δεν γίνεται τίποτα κι ας ασχοληθούμε με το πλέξιμο που δεν έχει ομάδες και οπαδούς.

Όμως, ΑΥΤΗ η παε μίλησε για μήνυση που δεν έκανε, ΑΥΤΗ η παε μίλησε για ενέργειες που δεν έκανε, ΑΥΤΗ η παε κάλεσε ή συμμετείχε σε συγκεντρώσεις χωρίς αντίκρισμα, ΑΥΤΗ η παε έχει χασοδίκες που ψελλίζουν μπροστά στους δικαστές, ΑΥΤΗ η παε δεν έχει διατυπώσει άλλο αίτημα πλην VAR.

Αυτή την παε εκπροσωπεί ο γιος του μεγαλομετόχου, ο οποίος ως μέλος της διοίκησης, αντιπρόεδρος, σκιώδης ΤΔ και δεν ξέρω τι άλλο, δεν έχει κάνει τίποτε ουσιαστικό για την προστασία της ομάδας. Γιατί τα ΓΕΛΟΙΑ ποσταρίσματα στο ίνσταγκραμ δεν μου λένε τίποτα και δεν λένε και σε κανέναν τίποτα, εκτός ίσως από χαζοβιόληδες που περιμένουν με αγωνία τη νέα του σαχλαμάρα για να χαμογελάσουν.

Είναι πολύ εύκολη η δικαιολογία "δεν γίνεται τίποτα" για να μην προσπαθείς καν. Έτσι έκαναν καριέρα στον ΠΑΟΚ ανίκανοι αργόμισθοι, με πρώτο και καλύτερο τον εκπρόσωπο τύπου. Ας κουνήσει επιτέλους κάποιος το δαχτυλάκι του κι ας χάσει μαχόμενος. Μέχρι τότε δεν δέχομαι κουβέντα για κανέναν ΓΣ. Κι επιτέλους, όχι άλλη πρεμούρα μην τυχόν και θιχτεί ο Γιωργάκης. Αν δεν θέλει να θιχτεί, να πράττει αναλόγως.

Αυτή η ΠΑΕ μετά τον ημιτελικό της ντροπής αποφάσισε να πάρει και πήρε την ΕΠΟ (χωρίς αντίκρισμα αφού πηραν την διαιτησία απο την δικαιοδοσία της). Αυτή η ΠΑΕ πήρε τις ενώσεις με κόπο του μεγαλομετόχου της και των στελεχών της. Η ίδια ΠΑΕ που ήρθε σε ανοιχτή σύγκρουση με όλους και με όλα απο τον ημιτελικό με γαύρο και μετά. Αυτή η ΠΑΕ που λες έχει αντιμετωπίσει κυβέρνηση και αντιπολίτευση. Τα στημένα μίντια απο πέρυσι που δυνάμωσες σε αντιμετωπίζουν λες και είσαι ο χειρότερος εγκληματίας στης Ελλάδος. Αν θεωρείς ότι η ΠΑΕ δεν έχει κάνει τίποτα δικαιωμά σου. Εγώ θεωρώ οτι έχει κάνει πολλά αλλά όταν αντιμετωπίζεις ένα συστημα που συνεχώς μεταλλάσεται μονο ευκολο δεν ειναι.. Όταν η ίδια η κυβέρνηση μεσω του γελοιου υφυπουργού αθλητισμού ήρθε απεναντι σου, καταλαβαίνουν όλοι το τι γινεται..
Απέναντι σε αυτή τη μαφία όντως δεν εχει καταφέρει να νικήσει ακόμα. Τα λάθη επίσης πολλά αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί εμείς πρεπει να μαστε με το πιστόλι στο χέρι και μεσα στις ειρωνείες περι ισνταγκραμ κτλ... Ας συνεχίσουν όλοι τους να πολεμάνε μπας και αλλάξει κάτι σε αυτό το κωλοχανείο αυτής της χώρας μηπως και δούμε καμια άσπρη μερα και ας ανεβαζουν και 500 ινστα stories. Δεν νομίζω οτι μένει μονο σ αυτό ο Σαββίδης μικρός και μεγάλος
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2713
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 25 Σεπ 2018, 01:47

Η ανακοίνωση η αποψινή έπρεπε να ζητά διακοπή του πρωταθλήματος μέχρι να λειτουργήσει το Var.
Ένάμιση χρόνο δεν μπορεί να μελετούν την εφαρμογή του, υπάρχει δόλος στην καθυστέρηση.

Μέχρι να λειτουργήσει είναι ικανοί να μας έχουν στήσει στον τοίχο όπως πέρυσι και όπως φαίνεται έχουν όλα τα μέσα στη διάθεσή τους!

Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ο Σαββίδης έχει εγγυήσεις από πολιτικούς ότι θα υπάρξει ισονομία και δεν αντιδρά, όταν σε τέσσερις αγωνιστικές έχουν γίνει τέρατα.



ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 25 Σεπ 2018, 06:45

Θα ζητά και θα απορριφθεί ε και; το κάνεις μετά;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 25 Σεπ 2018, 06:49

proedros έγραψε:Τελικά τί θέλουμε ρε παιδιά??Να πάρουμε πρωτάθλημα με τις γνωστές μεθόδους ή να μείνουμε στην περηφάνια μας ως δευτεροτρίτοι...Μπορεί να απαντήσει κανείς σαυτό???Δυστυχώς δεν υπάρχει τρίτη επιλογή...Αν θέλουμε το δεύτερο τουλάχιστον να βγει η ΠΑΕ και να το δηλώσει με τον τρόπο της έτσι ώστε και εμείς να μην τρέφουμε φρούδες ελπίδες αλλά και να μπορούμε να στηρίξουμε την περηφάνια μας πάνω σε μια πιο ηθική λογική...
Αν θες καμένους φούρνους πεστο καθαρά.... Φυσικά αν το κάνουμε εμείς θα διώξουν πολύ ευκολότερα τον Ιβάν.... Θα βόλευε πολλούς αυτό ακόμη και παοκαρχες.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 25 Σεπ 2018, 08:10

Δεν μπορώ να καταλάβω πως το αντεπιχείρημα στην αδράνεια της ΠΑΕ, είναι το ''τι θέλετε; να βάζει ο Ιβάν να καίνει σπίτια κι επιχειρήσεις ή/και να δέρνει και να σκοτώνει;''.
Πλάκα κάνετε τώρα;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 25 Σεπ 2018, 08:51

Όχι και αδράνεια ρε παλικάρια,λάθος επιλογές ανθρώπων ισως,αλλά οχι αδράνεια,ειδικά από ανθρώπους που έχουν στην καθημερινή τους ενασχόληση τον ΠΑΟΚ όπως είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα,δεν δέχομαι να έχουν κοντή μνήμη.
Τα έγραψε και ο παραπάνω,έκανε ότι τον συμβουλευσαν,δεν κατεβηκε να παιξει στο κύπελλο τιμωρία,πήρε ΕΠΟ,ενώσεις,τον έφαγε ο γκάνγκστερ πισώπλατα,ζητάει var,ο χοντροπουλημενος δίνει τα λεφτά της ΕΡΤ στον Αλαφουζο (που πολεμαει οσο κανεις την κυβερνηση) και τον Καρυπιδη.
Δεν είναι κακό επιτέλους να παραδεχθούμε ότι ο ΠΑΟΚ σε αυτή τη χώρα δε μετράει,για εμάς είναι γίγαντας για το κράτος νάνος.
Αμφιβάλει κάποιος ότι αν ο Σαββίδης είχε πάρει τον βαζελο πχ,τώρα θα ήταν καβάλα στο άλογο;
Λίγο ο "μικρός" ΠΑΟΚ,λίγο η Ρωσική προέλευση,λίγο η εξ αποστάσεως διοίκηση,συμπληρώθηκε το παζλ της αποτυχίας.
Για κάθε του κίνηση έχουν απάντηση,ένα κεφάλι κόβει,δέκα ξεφυτρώνουν.
Στη ζωή μου δεν είχα ποτέ συναναστροφές ούτε έχω γνωρίσει Πόντιους,εδώ μέσα διαβάζω για την ξεροκεφαλιά και την επιμονή που τους χαρακτηρίζει,ας ελπίσουμε ο δικός μας να έχει ακόμα αποθέματα,φοβάμαι όμως ότι αν και φέτος η ομαδα δεν πάρει ότι της αξίζει,πάμε το λιγότερο για κλείσιμο της κάνουλας.
Και άντε μετά να πείσεις τους καχύποπτους για το καλο των προθέσεων του Ιβάν.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 25 Σεπ 2018, 09:01

obanebane έγραψε:Όχι και αδράνεια ρε παλικάρια,λάθος επιλογές ανθρώπων ισως,αλλά οχι αδράνεια,ειδικά από ανθρώπους που έχουν στην καθημερινή τους ενασχόληση τον ΠΑΟΚ όπως είμαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα,δεν δέχομαι να έχουν κοντή μνήμη.
Τα έγραψε και ο παραπάνω,έκανε ότι τον συμβουλευσαν,δεν κατεβηκε να παιξει στο κύπελλο τιμωρία,πήρε ΕΠΟ,ενώσεις,τον έφαγε ο γκάνγκστερ πισώπλατα,ζητάει var,ο χοντροπουλημενος δίνει τα λεφτά της ΕΡΤ στον Αλαφουζο (που πολεμαει οσο κανεις την κυβερνηση) και τον Καρυπιδη.
Δεν είναι κακό επιτέλους να παραδεχθούμε ότι ο ΠΑΟΚ σε αυτή τη χώρα δε μετράει,για εμάς είναι γίγαντας για το κράτος νάνος.
Αμφιβάλει κάποιος ότι αν ο Σαββίδης είχε πάρει τον βαζελο πχ,τώρα θα ήταν καβάλα στο άλογο;
Λίγο ο "μικρός" ΠΑΟΚ,λίγο η Ρωσική προέλευση,λίγο η εξ αποστάσεως διοίκηση,συμπληρώθηκε το παζλ της αποτυχίας.
Για κάθε του κίνηση έχουν απάντηση,ένα κεφάλι κόβει,δέκα ξεφυτρώνουν.
Στη ζωή μου δεν είχα ποτέ συναναστροφές ούτε έχω γνωρίσει Πόντιους,εδώ μέσα διαβάζω για την ξεροκεφαλιά και την επιμονή που τους χαρακτηρίζει,ας ελπίσουμε ο δικός μας να έχει ακόμα αποθέματα,φοβάμαι όμως ότι αν και φέτος η ομαδα δεν πάρει ότι της αξίζει,πάμε το λιγότερο για κλείσιμο της κάνουλας.
Και άντε μετά να πείσεις τους καχύποπτους για το καλο των προθέσεων του Ιβάν.



μια χαρα ειναι οι προθεσεις του ιβαν και δεν θα σταματησει πουθενα
ειπες πολυ σωστα πιο ειναι το προβλημα και σωστα εδωσες το παραδειγμα με βαζελο το ερωτημα ειναι γιατι? τι εχουν αυτοι ?τι δεν εχουμε εμεις? και τι κανεις?
προχωραει σωστα αλλα με αργους ρυθμους γιατι εχει και αλλες δουλειες εμεις μιλαμε για ΠΑΟΚ αλλα αυτος εχει και κατι μυρια να επενδυσει
και δεν ειναι καθολου ευκολο να τα βαλεις με την μαφια των αθηνων
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 25 Σεπ 2018, 09:05

Σόρρυ, Μπάνε μου, αλλά δεν είναι εθνικό χαρακτηριστικό των Ποντίων ή των Εσκιμώων η ξεροκεφαλιά ή η επιμονή, (παν)ανθρώπινα χαρακτηριστικά είναι.

Και πάλι συγνώμη, αλλά μετά τα περυσινά αλλά κυρίως το φετινό αλώνισμα του Κομίνη, ναι σ αυτό το ζήτημα η ΠΑΕ -δείχνει- αδρανής για να μην πω τίποτα χειρότερο και παρεξηγηθούμε.
Είναι κοινό μυστικό, ότι ο Σαββίδης, έριξε χρήμα για να πάρει τις περισσότερες ενώσεις κι ο Νιάου απλά τσόνταρε κάτι ψιλά, αλλά ο Σαββίδης, δεν ελέγχει τίποτα όσον αφορά διαιτησίες κτλ, εκεί κάνουν κουμάντο ο νιάου με τον Βίκτωρα κι ότι παλιά κατάλοιπα έχει ο χοντρός.

Πέραν αυτού του τελευταίου όμως, που ειλικρινά, δεν το γράφω ειρωνικά, τιμά τον Σαββίδη που δεν έχει σχέση με δαύτους όπως τιμά και τον σύλλογο που ο Ιβάν εκπροσωπεί, πέραν αυτού λοιπόν, να πούμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, αν δεν έχει κάποιο κρυφό άσσο στο μανίκι του, κάτσαμε και την φάγαμε την φόλα του Κομίνη, αμάσητι.
Γι αυτό και σε κάθε κορακοφαλτσοσφύριγμα, εναντίων μας ή υπέρ μας ή κατά μας, πάντα αυτό θα βγαίνει στην επιφάνεια.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 54 επισκέπτες