Lubos Michel

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Νοέμ 2017, 23:10

Alastor έγραψε:Παντως ο Μιχελ με τα καλα του και τα στραβα του ειναι ο καλυτερος Τ.Δ επι εποχης Σαββιδη,με οτι αυτο συνεπαγεται.

Και ο Ιβιτς ειχε τα καλα του και τα στραβα του,αλλα ηταν ο καλυτερος προπονητης την τελευταια 5ετια.Και αν μετα απο αυτον φερανε Στανογεβιτς και Λουτσεσκου,δεν θελω να φανταστω ποιος θα ακολουθησει τον Μιχελ αν φυγει

Ειλικρινά δεν το είχα σκεφτεί καθόλου μ αυτήν την συνεπαγωγή... :o
Ωχ μάνα μου... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό thomkat » Παρ 10 Νοέμ 2017, 23:23

Λοιπόν, από το ματς με την Αεκ και μετά, μέσα στο μυαλό μου έχει υπάρξει μεγάλο χάλασμα.Θα τα γράψω όλα εδώ με αφορμή τις δηλώσεις Μιχελ.
Αυτό συμβαίνει γιατί δεν μπορώ να δεχτώ ότι βγαίνουν επίσημες φωνές μέσα από τον ΠΑΟΚ και αβασάνιστα μας λένε ότι η ομάδα ήταν ανέτοιμη να παίξει με παίκτη παραπάνω, σοκαρίστηκε από την υπέρ της αποβολή και κλείστηκε δεχόμενη γκολ από 10 πάιχτες.
Αυτό, εκτός από κατάφορη υποτίμηση του επιπέδου του ΠΑΟΚτσήδικου ποδοσφαιρικού κοινού, καταδεικνύει και την κατάσταση στην οποία βρίσκεται η ομάδα και την ελαφρότητα με την οποία αντιμετωπίζονται οι καταστάσεις μέσα Σ αυτή.Απέχουμε παρασάγγας από τη νοοτροπία πρωταθλητή σε όλα τα κλιμάκια του ποδοσφαιρικού ΠΑΟΚ, αλλά και απ τη νοοτροπία που θέλει να βλέπει στην ομάδα ο κάθε οπαδός της.Για μένα είναι ντροπή αυτές οι δηλώσεις.

Τέλος, stupid δεν ήταν mister η ομάδα. Stupid ήταν αυτός που εκτός του ότι δεν κατάλαβε ότι θα μείνει κι αυτός με δέκα, έβαλε το καλύτερό του επιθετικό όπλο να κυνηγάει τον οικοδόμο για 60 λεπτά ως αριστερό μπακ.
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Παρ 10 Νοέμ 2017, 23:37

buffalobill4 έγραψε:Ο αποκλεισμος μας έκανε απισυευτο κακο σε θεμα διαχειρισης. Εχει δικιο ο μιχελ.

Συμφωνω με τζονι9999 περι χαρακτηριστικων καραμπινατων που λειπουνε. Το ποδοσφαιρο γίνεται ολο και πιο φιζικαλ παγκοσμιως και εμεις παμε και δινουμε συμβόλαια σε παικτες αργους και οχι δυνατους. Οκ υπάρχει χωρος κ γι αυτούς αν ειναι καλοι σε αλλους τομεις αλλα οχι να γίνεται ο κανονας αυτος.

Στα μπακ θα κρατουσα ματος δελη και αριστερα οτι επαιρνα απο λεοβατς θα τα έδινα για τα ξεκουμπιδια του λεβεκ. Γιαννουλης πισω και αγορα ενός μπακ που δεν θς παίρνει πανω απο 400 χιλ.

Η στελεχωση αυτην την στιγμη ειναι τρεις λαλουν και δυο χορευουν με πολλα εκατομμυρια να γυαλιζουν την κερκιδα. Πεταμενα λεφτά κ μαλιστα πολλα

Στα σεντερ μπακ θα κρατούσα βαρελα κρεσπο με ανανεωση με ιδια η λιγοτερα λεφτα, θα εληγα τον δανεισμο του (ως τώρα) σαμπρανο (εκτος και αν μενει με 8 κατισταρικα) και θα πηγαινα σε εναν φερελπι πλας χατζη.

Στο κεντρο 6αρι οπωσδηποτε γρηγορο κ δυνατο (κανα 400αρι συμβολαιο) για μπακ απ του τσιμι. Κανιας κατσε οτι παρεις καλο είναι.

Στα 8αρια μαουρισιο συν καντουρι κατ αναγκη συν πελκα κατ αναγκη συν τσιμι καλα είμαστε.

Στα 10αρια εγω θα κρατούσα μπισε αν παιρνει κάτω απο 7 κατοσταρικα καθως ειναι αυτο το εξαιρετικο απο θεμα οξυδερκειας-ποδοσφαιρου που ανεφερα παραπάνω. Συν καντουρι εισαι κομπλε. Με την προυποθεση ο καντουρι να δειξει πράγματα μες στη χρονια (εχω την εντύπωση πως παιρνει 550 οποτε καλα είναι).

Στα εξτρεμ αντρε λημνιος λαμπρου μακ με λιγα χρηματα αγορα και ενρικε μυστα εισαι υπερκαλυμμενος και για χρονια με φουλ ευρωπη.

Στα φορ πωληση του πριγιο με οβερ 8 μυρια (ειπαμε παιδια δεν μαρκαρει μπροστα αλλα ο τυπος εχει απιστευτη δεινοτητα εκτελεστικη κ τεχνικη) και αγορα ενός φορ 24-25 χρονων (λατινο κατα προτιμηση) με ευχέρεια να παιζει και εξω απο το κουτι. Επιπλεον αν έχεις κ μακ εισαι καλα, αλλιως παρε κ ενα ταλεντο εκτός κ αν πιστευεις πολυ στον κουλουρη.


Διαβαζα το ποστ σου και σκεφτικα το εξης.Οτι ο σχεδιασμος που υπηρχε επι Ιβιτς είναι περιπου αυτος που λες.
Δηλ ο μαυρος ο τερας από τη Γαλια με 4 κατοστάρικα στο 6,ο 25χρονος σλοβακος διεθνης από τη ρομα νομιζω, στοπερ,ο καλος Λεβεκ χωρις τραυματισμούς αρ μπακ,και ότι άλλο ηταν σταντ μπαι,δηλ χωρις εξοδα πολλα και μεγαλες διαφορες στα συμβολαια.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό aspromauritrela » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 00:40

nasos66 έγραψε:
buffalobill4 έγραψε:Ο αποκλεισμος μας έκανε απισυευτο κακο σε θεμα διαχειρισης. Εχει δικιο ο μιχελ.

Συμφωνω με τζονι9999 περι χαρακτηριστικων καραμπινατων που λειπουνε. Το ποδοσφαιρο γίνεται ολο και πιο φιζικαλ παγκοσμιως και εμεις παμε και δινουμε συμβόλαια σε παικτες αργους και οχι δυνατους. Οκ υπάρχει χωρος κ γι αυτούς αν ειναι καλοι σε αλλους τομεις αλλα οχι να γίνεται ο κανονας αυτος.

Στα μπακ θα κρατουσα ματος δελη και αριστερα οτι επαιρνα απο λεοβατς θα τα έδινα για τα ξεκουμπιδια του λεβεκ. Γιαννουλης πισω και αγορα ενός μπακ που δεν θς παίρνει πανω απο 400 χιλ.

Η στελεχωση αυτην την στιγμη ειναι τρεις λαλουν και δυο χορευουν με πολλα εκατομμυρια να γυαλιζουν την κερκιδα. Πεταμενα λεφτά κ μαλιστα πολλα

Στα σεντερ μπακ θα κρατούσα βαρελα κρεσπο με ανανεωση με ιδια η λιγοτερα λεφτα, θα εληγα τον δανεισμο του (ως τώρα) σαμπρανο (εκτος και αν μενει με 8 κατισταρικα) και θα πηγαινα σε εναν φερελπι πλας χατζη.

Στο κεντρο 6αρι οπωσδηποτε γρηγορο κ δυνατο (κανα 400αρι συμβολαιο) για μπακ απ του τσιμι. Κανιας κατσε οτι παρεις καλο είναι.

Στα 8αρια μαουρισιο συν καντουρι κατ αναγκη συν πελκα κατ αναγκη συν τσιμι καλα είμαστε.

Στα 10αρια εγω θα κρατούσα μπισε αν παιρνει κάτω απο 7 κατοσταρικα καθως ειναι αυτο το εξαιρετικο απο θεμα οξυδερκειας-ποδοσφαιρου που ανεφερα παραπάνω. Συν καντουρι εισαι κομπλε. Με την προυποθεση ο καντουρι να δειξει πράγματα μες στη χρονια (εχω την εντύπωση πως παιρνει 550 οποτε καλα είναι).

Στα εξτρεμ αντρε λημνιος λαμπρου μακ με λιγα χρηματα αγορα και ενρικε μυστα εισαι υπερκαλυμμενος και για χρονια με φουλ ευρωπη.

Στα φορ πωληση του πριγιο με οβερ 8 μυρια (ειπαμε παιδια δεν μαρκαρει μπροστα αλλα ο τυπος εχει απιστευτη δεινοτητα εκτελεστικη κ τεχνικη) και αγορα ενός φορ 24-25 χρονων (λατινο κατα προτιμηση) με ευχέρεια να παιζει και εξω απο το κουτι. Επιπλεον αν έχεις κ μακ εισαι καλα, αλλιως παρε κ ενα ταλεντο εκτός κ αν πιστευεις πολυ στον κουλουρη.


Διαβαζα το ποστ σου και σκεφτικα το εξης.Οτι ο σχεδιασμος που υπηρχε επι Ιβιτς είναι περιπου αυτος που λες.
Δηλ ο μαυρος ο τερας από τη Γαλια με 4 κατοστάρικα στο 6,ο 25χρονος σλοβακος διεθνης από τη ρομα νομιζω, στοπερ,ο καλος Λεβεκ χωρις τραυματισμούς αρ μπακ,και ότι άλλο ηταν σταντ μπαι,δηλ χωρις εξοδα πολλα και μεγαλες διαφορες στα συμβολαια.



Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ειμαστε.. Τις οικονομιες αφηστε τες για κανεναν Αλλαφουζο... Ημαρτον πια, μια χρονια εχουμε ονειρεμενο roster και εξαιτιας ενος-δυο ανικανων εχει απαξιωθει πληρως...
aspromauritrela
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 19:32

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 12:18

Πολύ καλά σκέφτηκες εσύ φίλε nasos66, αλλά μάλλον άλλοι (3?) δεν σκέφτηκαν, δεν ήξεραν ή δεν ρώτησαν...
Τους αφιερώνω το παρακάτω τραγουδάκι, απ το πάλαι ποτέ, που μου ρθε στον νου και δη το ρεφρενάκι του...
:D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 12:36

aspromauritrela έγραψε:Ο ΠΑΟΚ του Σαββιδη ειμαστε.. Τις οικονομιες αφηστε τες για κανεναν Αλλαφουζο... Ημαρτον πια, μια χρονια εχουμε ονειρεμενο roster και εξαιτιας ενος-δυο ανικανων εχει απαξιωθει πληρως...



Ζητώ χίλια συγγνώμη για τη καθυστέρηση της έγκρισης του post.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47046
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 15 Νοέμ 2017, 10:02

Οι δηλώσεις του είναι άκαιρες, άκυρες και άκρως αντίθετες με την έννοια της ομάδας, ή της δημιουργίας ομάδας. Τον στήριξα μέχρι σήμερα, παρέβλεψα ακόμη και το γεγονός οτι απ'ολη την Ευρώπη, η επιλογή του για τη θέση του προπονητή,προπονούσε την Ξάνθη. Μετά τις τελευταίες του δηλώσεις εχει αρχίσει και αποτελεί πρόβλημα.
Τελευταία επεξεργασία από Descartes και Τετ 15 Νοέμ 2017, 12:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 11:38

Στην περίπτωση του θαρρώ ότι επιβεβαιώνεται η λαϊκή ρήση: "κοντά στα ξερά καίγονται και τα χλωρά"...
Ας πρόσεχε όταν παραιτήθηκε "για τα μάτια του κόσμου" και τελικά έμεινε, εν μέσω ομιχλώδους τοπίου...

Από τότε ήταν ευνόητο ότι θα είναι ο σάκκος του μποξ, μέχρι να γίνει (κι αυτός) το (επόμενο) εξιλαστήριο θύμα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 15 Νοέμ 2017, 19:59

Νομιζω ο μιχελ δεν ειανι ενεργός κ οτι μένει με βαζει σε σκέψεις αλλου τύπου
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 14:51

Εικόνα
"Welcome Βoss"... :shock:
Σημερινό, ανήμερα του αγώνα με το σπανοϋποκατάστημα του ΠΟΚ στην Τούμπα... :geek:
Γκούχου γκούχου... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 15:04

Ζήτησαν από τον Ράζβαν να πάει με τον κηδεμόνα του; :D :D
Όταν μου το έλεγαν εμένα αυτό, συνήθως δεν ήταν για καλό.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 15:20

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 15:32

Σπύρο, όπως τα λες είναι αδερφέ, αλλά ίσως να τον φώναξε κι ο γιος του για καμιά.............. "βοήθεια"... :geek:
Εικόνα :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 20 Νοέμ 2017, 16:11

Κάθε βοήθεια δεκτή Γρηγόρη. :opaokara: :opaokara:
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Lubos Michel

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:22

Είπαμε σκιάς αλλά εσύ το γαμησες...Τον έχετε δει πουθενά αυτον; Θα μας πει κανείς γιατί δεν έγινε δεκτή η παραίτηση του και παρόλο που παραμένει στο πόστο του,είναι εξαφανισμενος;
Τι πουστιες παίζονται ρε πουστη μου στις πλάτες του ΠΑΟΚ;
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2338
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες