Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Παρ 21 Ιαν 2011, 15:43

Λογικο να φωναζει ο σαπιοκοιλιας ρε...

μα ειναι δυνατον να εχουν το θρασος να παιζουν τον gay 90-10 στο καραισκακη???

100-0 ειναι το σωστο. βγηκε απο τα ρουχα του ο ανθρωπος ...

ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΕΙ Η ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΧΟΝΤΡΕ !!! ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΛΑΚΙΤΣΑ...
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Παρ 21 Ιαν 2011, 15:58

jojario έγραψε:Γκάζωσε» δια τηλεφώνου ο Βαγγέλης Μαρινάκης τον Σοφοκλή Πιλάβιο, για τη διαιτησία του Τριτσώνη στο ντέρμπι Κυπέλλου εναντίον του ΠΑΟΚ! Ποιός είδε τον Μαρινάκη και δεν τον φοβήθηκε! Εξαλλος με την διαιτησία του Τριτσώνη και κατά την αποχώρησή του από το «Καραΐσκάκη» μετά το τέλος του αγώνα με τον ΠΑΟΚ, ο Βαγγέλης Μαρινάκης επικοινώνησε με τον Σοφοκλή Πιλάβιο για να διαμαρτυρηθεί. Ο μεγαλομέτοχος των «ερυθρολεύκων» ήταν τόσο οργισμένος ώστε δεν συνειδητοποίησε ότι οι φωνές του προς τον πρόεδρο της ΕΠΟ έγιναν αντιληπτές και από άλλους.

«Ηταν η τελευταία φορά που ανέχομαι τέτοια κατάσταση» φώναζε ο μεγαλομέτοχος του Ολυμπιακού, ενώ φαίνεται ότι μετά και απ΄ αυτό το θερμό επεισόδιο οι σχέσεις των «ερυθρολεύκων» με την ΕΠΟ μπαίνουν πλέον σε άλλη βάση...


βρεθηκε καπου στο διαδυχτιο.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

τσαπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ





Δηλαδη ας πουμε στεναχωρεθηκε που μας αδικησαν η μηπως νομιζει οτι αδικηθηκε αυτος? Δηλαδη αντε να χασει κανα κιλο και να παει για διαιτητης ο ιδιος να παιζει 50-50!

Αστο διαολο υποκριτες! Τουλαχιστον με το κοκαλη δεν ειχαμε τετοια υποκρισια... αυτος με τα νευρα μας παιζει?
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1268
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό jojario » Παρ 21 Ιαν 2011, 17:47

[youtube]kbtJuvCiqTI&feature=player_embedded[/youtube]

''μας εχει παστελιωσει'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


τσαπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Τελευταία επεξεργασία από Sera4 και Παρ 21 Ιαν 2011, 18:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: βιντεο
jojario
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:10

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 21 Ιαν 2011, 18:03

ΟΥΣΤ , ρε λινατσα χοντρε ... Που σου εφταιξε και η διατησια ... Πρωτο θεμα σημερα στις κ@λοφυλλαδες σας ειναι αν θα τιμωρηθει ο ΠΑΟΚ ,για να παιξετε χωρις κοσμο ...
Γενικως το διημερο οτι ειχε καταγωγη απο Κων/πολη σας πονεσε ... ΠΑΟΚ , Φενερ... :lol: :lol: :lol:
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Κυρ 23 Ιαν 2011, 12:50

[youtube]FvLL3hB3q14&feature=related[/youtube]
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό silverado » Κυρ 23 Ιαν 2011, 13:10

Πάντως ελπίζω να μην βγούν στην φόρα τα άπλυτα του μαριδάκη(καλύτερα θα ταίριαζε το πλειοσαύράκης)! γιατί παίζει να είναι πιο μεγάλα και απο του πάγκαλου! Άσε που θα έχει και μιά τεράστια καφετιά στάμπα πίσω μετά το παστέλι του vieirinha!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
silverado
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2008, 12:28

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 25 Ιαν 2011, 17:13

Ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα; Δείξε μου τον Πρόεδρο σου!

Μια παλιά… ποδοσφαιρική ρήση έλεγε «δείξε μου τα χαφ σου, να σου πω τι ομάδα έχεις». Στην Ελλάδα, αυτά είναι ψιλά γράμματα. Εδώ ισχύει, το «δείξε μου τον πρόεδρό σου, να σου πω ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα».


Ο Ολυμπιακός έχει τον Μαρινάκη. Ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε με τον… Κωνσταντόπουλο, συνέχισε για ένα τρίμηνο με τον Πατέρα και καταλήγει με τον… κανέναν. Η ΑΕΚ έχει τον Αδαμίδη που σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. Ο ΠΑΟΚ τον φιλότιμο και ποδοσφαιράνθρωπο Ζαγοράκη που δεν έχει λεφτά. Ε, ποιος θα το πάρει το πρωτάθλημα;

Θέλετε να πάμε ακόμα πιο πίσω; Όταν ο Παναθηναϊκός είχε τον Φιλιππίδη και τον Μήτσου, ο Ολυμπιακός είχε τον Κόκκαλη. Κι όταν ο μπασκετικός Ολυμπιακός είχε τον Κόκκαλη, ο Παναθηναϊκός είχε τον Παύλο και τον Θανάση Γιαννακόπουλο. Ένα πρωτάθλημα μεσολάβησε την τελευταία 14ετία το οποίο πήρε η ΑΕΚ επειδή τότε είχε πρόεδρο που τα έχωνε (Φιλίππου).

Στην Ελλάδα αρκεί να έχεις τον πρόεδρο που πρέπει για να παίρνεις τους τίτλους. Ο Μαρινάκης αγόρασε καλούς παίκτες, κακούς παίκτες, σοβαρό προπονητή, τα δοκάρια, τις πινακίδες, τους απ’ εδώ, τους απ’ εκεί, μοίρασε ποδοσφαιριστές εκεί που έπρεπε για να φτιάξει σχέσεις, επένδυσε στη διαιτησία, στο παρασκήνιο, στα ΜΜΕ, μέχρι και στον… καιρό! Διότι έχοντας ως «καλύτερο συνεργάτη τον Κόκκαλη» όπως είπε πρόσφατα, ήξερε ποια πεπατημένη έπρεπε να ακολουθήσει. Σε μια άλλη χώρα, χρειαζόταν μόνο παίκτες και προπονητή. Σε μια άλλη χώρα…

Εδώ, απλά πήρε ως παράδειγμα ό,τι έκανε πέρυσι και ο Πατέρας.

Στην Ελλάδα ποιες ομάδες είναι πετυχημένες αυτή τη στιγμή; Ο Ολυμπιακός του Μαρινάκη. Η Καβάλα του Ψωμιάδη. Ο Ολυμπιακός Βόλου του Μπέου. Η Ξάνθη του Πανόπουλου.

Καλοί και οι Σισέ, Μιραλάς, Πάντελιτς, Αμπντούν, Βιεϊρίνια, Σκόκο, αλλά στο ελληνικό πρωτάθλημα είναι τα κερασάκια στην τούρτα που φτιάχνουν άλλοι, για να μην πούμε ότι παίζουν χωρίς να το ξέρουν τον ρόλο του κομπάρσου.

Δικαίως θα αναρωτηθείτε «ολόκληρη αγωνιστική έγινε και δεν έχεις να μας πεις τίποτα για ποδόσφαιρο;».

Και τόση ώρα τι λέμε; Για τη 19η αγωνιστική, όσες προηγήθηκαν και όσες θα επακολουθήσουν «συζητάμε».

Το χειρότερο απ' όλα είναι ότι μερικοί από τους παραπάνω μόλις το διαβάσουν μπορούν να το εκλάβουν και ως έπαινο...

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.gazzetta.gr/editorial/item/131507-Ποιος-θα-πάρει-τον-τίτλο-Δείξε-μου-τον-πρόεδρο-σου



_________________________________________________________________________________________________



Η σφαγή των αμνών!

Ο sportdog δεν είναι πρόβατο για να ψαρώνει με τις γκρίνιες τους. Γι' αυτό μάζεψε όλα τα "εγκλήματα" των διαιτητών υπέρ ΟΣΦΠ-ΠΑΟ και παρουσιάζει τα χάλια τους φάση προς φάση!

Από σφαγή σε σφαγή το πάνε οι μόνιμοι διεκδικητές του τίτλου. Και μετά βγαίνουν και μιλάνε για "εγκλήματα" και βγάζουν ανακοινώσεις για τη διαιτησία, που δήθεν τους αδίκησε. Όχι, κύριοι, δεν είστε αδικημένοι.

Κι αν κάποιοι θεωρείτε πως πράγματι οι δυο τους έχουν αδικηθεί και μάς στείλετε βίντεο με τις αμφισβητούμενες φάσεις τους βγάζοντας από τη μύγα ξίγκι, ενημερώνουμε πως δεν πρόκειται να τις χρησιμοποιήσουμε. Γιατί δεν πρόκειται να παίξουμε το παιχνίδι τους, ώστε να παρουσιαστούν και οι ίδιοι αδικημένοι. Γιατί δεν είναι!

Δείτε στα βίντεο που ακολουθούν τι έχει γίνει μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα και θα καταλάβετε ότι μας δουλεύουν ψιλό γαζί με τις διαμαρτυρίες και τη συνεχή γκρίνια τους. Δεν τρώμε κουτόχορτο. Αυτά είναι "εγκλήματα"!

Κι αν ο πρόεδρος της Λίγκας και η παρέα των παραγόντων των δύο "αιωνίων" θέλουν πραγματικά να ισχύσει το 50-50, ας αφήσουν ήσυχους τους διαιτητές, γιατί το μόνο που καταφέρνουν με τις διαρκείς πιέσεις τους είναι να απαξιώνουν ακόμα περισσότερο το - έτσι κι αλλιώς - χαμηλής ποιότητας προϊόν τους.

Απολαύστε τη σφαγή των αμνών by sportdog και Superleague...

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης - Παναθηναϊκός 0-1: Το πέναλτι του Δαλούκα

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης 3-0: Το ακυρωθέν γκολ του Πουλίδο

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Oλυμπιακός - Ολυμπιακός Βόλου 3-1: Το χτύπημα του Τοροσίδη

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1-0: Μία κόκκινη αλλάζει τις ισορροπίες;

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός - Άρης 1-0: Στο ψαχνό ο Αβράαμ (1:23)
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: 1-0: Το πέναλτι στον Τζιμπούρ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός - Πανσερραϊκός 2-0: Το χέρι του Πλεσί (1:42)

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λάρισα - Ολυμπιακός 0-1: Ο Σπάθας έκλεισε τα μάτια

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Oλυμπιακός - Ηρακλής 2-0: Το μπάχαλο με Σολτάνι
Ολυμπιακός - Ηρακλής 2-0: «Πάμε παικταρά μου!»

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός - Άρης 1-0: Το αόρατο φάουλ στον Βύντρα
Κέρκυρα - Ολυμπιακός 0-2: Οφσάιντ το... αυτογκόλ;

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναθηναϊκός - Καβάλα 4-2: Το ντου του Καπετάνιου

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 1-1: Το δώρο του Κάκου
Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός 0-1: Το «πέτσινο» του Κουκουλάκη

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.sportdog.gr/article/8400/e-sphage-ton-amnon-vinteo
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τρί 25 Ιαν 2011, 18:35

Εκείνα τα ηχητικά του Θοδωρίδη υπάρχουν πουθενά?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 03 Φεβ 2011, 00:57

Ορμα Γκασιδη
http://www.it-online.gr/2010/05/world/o-σάββας-θεοδωρίδης-μιλάει-στο-ηχητικό/

Ου μωρη ξεφτυλισμένη λινάτσα..

Παρακαλούσε να φύγει !!

Φοβερές σκηνές εκτυλίχθησαν στο αεροδρόμιο Μακεδονία κατά την αναχώρηση της αποστολής του Ολυμπιακού. Ο Βαγγέλης Μαρινάκης γλίτωσε τελικά την σύλληψη και αναχώρησε κανονικά…

Το PAOK24 αποκάλυψε νωρίτερα την μήνυση που κατέθεσε γιατρός, ο οποίος βρίσκονταν στον τέταρτο όροφο του κτιρίου της Τούμπας. Ο συγκεκριμένος κύριος, στράφηκε εναντίον του Βαγγέλη Μαρινάκη, γιατί ο τελευταίος πάνω στον εκνευρισμό του, πέταξε γυάλινο ποτήρι στην κερκίδα!!

Όπως έγινε γνωστό η μήνυση κατατέθηκε και αυτό θα σήμαινε την άμεση σύλληψη του υπευθύνου.

Πράγματι οι αστυνομικές αρχές στο αεροδρόμιο σταμάτησαν τον πρόεδρου του Ολυμπιακού και αφού τον ενημέρωσαν για το τι συνέβη, του ζήτησαν να τους ακολουθήσει.

Εκεί άρχισαν τα ωραία… Πανικόβλητος ο Μαρινάκης, τηλεφώνησε σε όσους μπορεί να βάλει ανθρώπινους νους… Άνθρωποι που ήταν εκεί, αντιλήφθηκαν ότι παρακαλούσε να αποσυρθεί η μήνυση για να μην μείνει στην Θεσσαλονίκη όπως ήταν υποχρεωμένος.

Τελικά τα κατάφερε… Αφού με τον πανικό του έδειξε ότι δεν ένιωθε και πολύ καλά, η μήνυση αποσύρθηκε και ο πρόεδρος του Ολυμπιακού αναχώρησε για την Αθήνα…

Αξίζει να σημειωθεί ότι στα αποδυτήρια του γηπέδου, έλεγε στους συνεργάτες του: «Τελειώνετε… Χάσαμε και πάμε να φύγουμε».

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=12&id=5764
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Πέμ 10 Φεβ 2011, 16:18

Εισαγγελική έρευνα για δημοσίευμα εις βάρος του γ.γ. Αθλητισμού...


Παρέμβαση του αθλητικού εισαγγελέα Κωνσταντίνου Σιμιτζόγλου προκάλεσε το χθεσινό δημοσίευμα της εφημερίδας «Γαύρος», που στρέφεται εις βάρος του γ.γ. του Υπουργείου Αθλητισμού, Πάνου Μπιτσαξή, τον οποίο αποκαλεί - μεταξύ άλλων – «εμπαθή, άσχετο και επικίνδυνο».

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο αθλητικός εισαγγελέας καλεί την ερχόμενη εβδομάδα σε κατάθεση τη συντακτική ομάδα της εφημερίδας.

Στο πλαίσιο της εισαγγελικής έρευνας θα εξεταστεί εάν υπάρχει παράβαση βάσει του αθλητικού νόμου και εάν το συγκεκριμένο δημοσίευμα οδηγεί στην πρόκληση επεισοδίων εντός και εκτός γηπέδων.

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://pontikopagida.blogspot.com/2011/02/blog-post_1888.html
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 10 Φεβ 2011, 17:09

jpower73 έγραψε:Εισαγγελική έρευνα για δημοσίευμα εις βάρος του γ.γ. Αθλητισμού...
........ τον οποίο αποκαλεί - μεταξύ άλλων – «εμπαθή, άσχετο και επικίνδυνο».
........
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://pontikopagida.blogspot.com/2011/02/blog-post_1888.html


Η σκατοφυλλάδα έγραψε ίσως την μόνη αλήθεια από ιδρύσεώς της.
Αν είναι όμως να τιμωρηθεί γι αυτό αντι για τις μύριες άλλες μαλ@κίες που έχει γράψει, χαλάλι της. :D
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό kos » Τετ 02 Μαρ 2011, 12:39

«Φύλαγαν ποδοσφαιρικούς στόχους»
Από gazzetta team | Τετάρτη, 02 Μαρτίου 2011 12:16
Bookmark and Share

* Μέγεθος κειμένου:
* Εκτύπωση
* Email

«Φύλαγαν ποδοσφαιρικούς στόχους»
Ελλάδα

Καταγγελίες που σοκάρουν έκανε ο αντιπρόεδρος Αστυνομικών Υπαλλήλων Αττικής, σε σχέση με την δολοφονία των δύο αστυνομικών. Τόνισε ότι η Αστυνομία φυλάει ποδοσφαιρικούς στόχους αντί να είναι στους δρόμους!

Ο Νίκος Καραδήμας με δηλώσεις του στον «Sentra 103.3» αποκάλυψε ότι την ώρα της δολοφονίας των δυο αστυνομικών, 14 περιπολικά, αντί να είναι στο καθήκον τους και διαθέσιμα για το περιστατικό στο Ρέντη είχαν την εντολή να φυλάσσουν σπίτια παραγόντων και αθλητές από το χώρο του ποδοσφαίρου.

«Εντάσσουν νεαρά, άπειρα παιδιά στην ομάδα «ΔΙΑΣ», χωρίς τον απαραίτητο εξοπλισμό, χωρίς τα ειδικά κράνη και τα αλεξίσφαιρα. Έτσι, το συμβάν ήταν –δυστυχώς- αναπόφευκτο», τόνισε ο αντιπρόεδρος Αστυνομικών Υπαλλήλων Αττικής, ο οποίος σημείωσε πως ετοιμάζεται επίσημη καταγγελία, προκειμένου να ανατραπεί η κατάσταση που επικρατεί με τη φύλαξη των ακίνητων στόχων.

Παράλληλα, άσκησε κριτική και για το καθεστώς που θέλει ακόμη και πρώην στρατηγούς της ΕΛ.ΑΣ. να δουλεύουν ως υπάλληλοι ασφαλείας των ΠΑΕ και εν ενεργεία αξιωματικοί να κάθονται προσοχή λαμβάνοντας εντολές, από τους συγκεκριμένους πρώην συναδέλφους τους.

http://www.gazzetta.gr/football/greece/ ... F%82%C2%BB

μεταφορες ο κυριακος
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Τετ 02 Μαρ 2011, 17:07

καθε μερα βγαινει κ κατι στη φορα για το γαβρο ......εδω σκοτωνεται κοσμος .....

κ δε τρεχει τπτ φαντασου ρε τα μουνοπανα τι ζημια εχουν κανει στον αθλητισμο


βλεπω πολυ βιαααααααααα απο εδω κ περα κ την περισσοτερο στον αθλητισμο


να δουμε κ με την υποθεση βορια τι θα αποκαλυφθει
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 08 Μαρ 2011, 06:30

Επίθεση Κούγια κατά Μπέου: Έπρεπε να είναι στη φυλακή!

“Κόλαση” στην εκπομπή “Δίκη”

Όλη η μπόχα και η δυσωδία του ελληνικού ποδοσφαίρου βγήκε απόψε στον αέρα. Ο Αλέξης Κούγιας εξαπέλυσε σφοδρότατη επίθεση κατά του Αχιλλέα Μπέου, για τον οποίο είπε ότι “θα έπρεπε να είναι στη φυλακή”, ότι “απειλούσε τον Δαλούκα” και ότι “είναι ο νέος παραγκάρχης του ελληνικού ποδοσφαίρου.” Ο δικηγόρος και πρόεδρος της Παναχαϊκής δήλωσε πως άκουσε “κασέτες”, ενώ σε παρέμβαση του ο Αχιλλέας Μπέος υποστήριξε ότι “ο Πατέρας έδωσε τις κασέτες”!

Όλα αυτά κατά τη διάρκεια της εκπομπής “Δίκη” στον τηλεοπτικό σταθμό “Blue Sky”. Σε παρέμβαση του ο κ.Κούγιας είπε απίστευτα πράγματα, τα οποία ασφαλώς και θα προκαλέσουν την παρέμβαση της Δικαιοσύνης. Μεταξύ άλλων δήλωσε τα εξής:

►Συμμετέχει αναμφισβήτητα στη νέα παράγκα ο εξυγιαντής Μπέος. Αν υπήρχε κράτος θα έπρεπε να είναι στην φυλακή. Δεν είναι μια κασέτα, εγώ άκουσα τέσσερις. Δεν μπορώ να αποκαλύψω το περιεχόμενο λόγω του απορρήτου. Ο Δαλούκας μου είπε ψέματα, γιατί με κάλεσε ένας κορυφαίος παράγοντας και μου είπε μια άλλη άποψη για το παιχνίδι με την Μακάμπι. Γι’ αυτό παραιτήθηκα από συνήγορος του Δαλούκα.

►Άκουσα πως απείλησαν τη γυναίκα του Δαλούκα. Η μία συζήτηση έγινε μπροστά στη γυναίκα του. Αυτοί οι ανδρούκλες απειλούσαν τη γυναίκα του, έφτασαν έως εκεί.

►Στην κασέτα που άκουσα ο Μπέος καθόρισε ποιος θα παίξει στο Άρης-Παναθηναϊκός. Μπροστά στην γυναίκα του Δαλούκα έλεγε “κοίταξε τώρα δεν έχεις άλλα περιθώρια.” Στις κασέτες που έχω ακούσει δεν υπάρχει το όνομα του Βασσάρα.

►Ακούω να λέει σε κάποιον πως έγιναν κάποια πράγματα πριν τον αγώνα Μακάμπι-Ολυμπιακός, πριν τον αγώνα Άρη-Παναθηναϊκός και μετά τον αγώνα αυτό και αναφορά σε Ρώσους, Τσετσένους και Βούλγαρους δολοφόνους. Ο παραγκάρχης λέει το πόσο εύκολα μπορεί να βάζει διαιτητές.

►Πάρτε τις κασέτες να τις απομαγνητοφωνήστε και αν σας μηνύσουν με τις κασέτες μαζί τις ακούνε και δεν θα υπάρξει θέμα».

Παρέμβαση Μπέου

Στην εκπομπή παρενέβη στη συνέχεια ο Αχιλλέας Μπέος που είπε μεταξύ άλλων τα ακόλουθα:

►Όλα αυτά που είπε ο Κούγιας δεν στέκουν. Δεν γίνεται να λέει πως ο κύριος Βασσάρας είναι αξιόλογος και πως ελέγχω την ΚΕΔ. Θα κληθεί να δώσει εξηγήσεις στην δικαιοσύνη. Από τον ίδιο άνθρωπο έχουν πάρει τις πληροφορίες. Δεν μας είπαν από πιο μεγαλοπαράγοντα τις πήραν.

►Αυτός δεν είναι άλλος από τον Νίκο Πατέρα που έφυγε αποτυχημένος από το ποδόσφαιρο. Πιστεύω ότι δεν υπάρχουν κασέτες, αλλά και να υπάρχουν, να αποδείξουν πως εγώ είμαι εκεί. Ουδέποτε έχω εκβιάσει ή απειλήσει τον Δαλούκα. Μπορεί να τον πάρει ο κύριος Πατέρας τον Δαλούκα για να κάνει παρέμβαση. Να του πει βγες να διαψεύσεις αυτά που λέει ο Μπέος.

►Ο κ. Δαλούκας ήταν διεθνής διαιτητής από το Βόλο, και τον γνώρισα όταν πήγα στην πόλη. Έτρεχε εκεί που κάναμε προπόνηση. Σχέσεις δεν είχαμε καλές και δεν του πρότεινα να μιλήσει με Πατέρα και Μαρινάκη.

►Με τον κύριο Μαρινάκη είμαι φίλος, με τον κύριο Πατέρα ήμουν φίλος. Αν έχουμε πιει ένα κρασί με τον κύριο Πατέρα και τι κάναμε μαζί, εγώ δεν τα λέω, αν θέλει αυτός, ας τα πει. Υπήρξε κάποια ρήξη, γιατί νόμιζε πως κάποιοι μπορεί να είναι υποτακτικοί. Εγώ δεν είμαι. Δεν πρόκειται να δημοσιοποιήσω τι είπαμε στο κότερο του ή σε έναν καφέ.

►Ουδέποτε απείλησα την γυναίκα του και τον ίδιο τον Δαλούκα. Εγώ μπορώ να του έχω πει ότι θέλω του κυρίου Δαλούκα, αυτός τι έκανε με τον Αρη; Αν είμαι παραγκάρχης μπορεί να έδωσα εντολή να παίξει Αρη και να έπαιξε Παναθηναϊκό; Έχω μάθει να μην βγάζω στον αέρα προσωπικές συζητήσεις».

Διάλογος Μπέου - Κούγια

Το αποκορύφωμα ήταν λίγο αργότερα να συνομιλήσουν στον αέρα Μπέος και Κούγιας. Μετά τις ...αβρότητες και ...φιλοφρονήσεις εκατέρωθεν (“λαμόγιο” και “αρχιλαμόγιο”), ακολούθησε ο εξής διάλογος:

Κούγιας: Άκουσα κασέτες που είναι η φωνή σου, τις πήγα σε ειδικό εργαστήριο που επεξεργάζεται φωνές και είπαν ότι είναι η δικιά σου φωνή.

Μπέος: Απειλώ την γυναίκα του Δαλούκα;

Κούγιας: Εσύ λες στην κασέτα, ότι εγώ του είπα του Δαλούκα πως θα στείλω Ρώσους και Τσετσένους σε αυτόν και την γυναίκα του.

Μπέος: Τεράστια σημασία έχει ποιος έδωσε τις κασέτες. Αν είναι αυτός που λέω ο γνωστός επιχειρηματίας και πρώην παράγοντας, έχει λόγους να το κάνει και μπορεί να τις έχει φτιάξει. Πιστεύω ότι τις έδωσε ο Πατέρας. Έχω δώσει εντολές στον δικηγόρο μου να κάνει ό,τι προβλέπει ο νόμος. Οφείλει να τα αποδείξει στην δικαιοσύνη και εκεί θα γελάσει ο κάθε πικραμένος.

Ο Βοργιάς

Προσκεκλημένος της εκπομπής του δημοσιογράφου Κυριάκου Θωμαΐδη ήταν ξανά ο παλαίμαχος διαιτητής Σωτήρης Βοργιάς, που έκανε προσφάτως τις αρχικές “αποκαλύψεις” γύρω από την υπόθεση Δαλούκα και του αγώνα Μακάμπι-Ολυμπιακός. Μεταξύ άλλων είπε τα εξής ο κ.Βοργιάς:

“Τις έχω στείλει στο mail της ΕΠΟ. Δύο επιστολές. Ο κύριος Δαλούκας με πήρε τηλέφωνο και μου είπε πως στην επιστολή του στην ΟΥΕΦΑ έγραψε πως δεν έχει καμία σχέση με το παιχνίδι Μακάμπι-Ολυμπιακός. Του είπαν πως τιμωρήθηκε γι’ αυτό το παιχνίδι. Του το είπαν πως θα παίξεις 52-48 υπέρ του Άρη για να ρεφάρεις τα του καλοκαιριού. Αλλιώς θα έρθουν οι Ρώσοι και οι Τσετσένοι και δεν μπορώ να τους ελέγξω. Αυτά τα έλεγε ο νέος παραγκάρχης.”
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=257335
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στην φόρα τα "άπλυτα" Του γαύρου!!

Δημοσίευσηαπό paokathens » Τρί 08 Μαρ 2011, 08:34

Χαμός γίνεται πάλι.. Αλλάξτε επιτέλους τον τίτλο του θέματος.. Με κάνει κ ντρέπομαι. Ασχολούμαστε με τα μουνόπανα, αν είναι δυνατόν. Γράψτε άπλυτα του ελληνικού ποδοσφαίρου. Ήμαρτον.
Άβαταρ μέλους
paokathens
 
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ 2009, 14:26

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες