Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gash04 » Πέμ 04 Φεβ 2010, 12:33

Κάποτε πριν 2 χρόνια το είχα ανοίξει και ο ρόλος του δεν θα ήταν αντιπολιτευτικός όπως παρεξηγήθηκε αρχικώς.
Με σκοπό εντελώς Δημοκρατικά να γίνεται συζήτηση με πολιτισμένο διάλογο γύρω απο ότι μας απασχολεί και δεν μας αρέσει στα πάσης φύσεως Διοικητικά θέματα χωρίς αφορισμούς και κραυγές ή ύβρεις.
Κλειδώθηκε τότε και διαγράφηκε μάλιστα άμεσα απο τους τότε Administrators-Moderators.
Πλεον θεωρώ ότι η στιγμή είναι ποιο ώριμη απο ποτέ για προβληματισμό και κατάλυση της σιωπής σε θέματα διοικητικά και όντως καλοπροαίρετη κριτική και όχι κακεντρεχή κριτική και άσκοπη.
Σκοπός δεν είναι να χωριστούμε σε στρατόπεδα και να συζητήσουμε με αφορισμούς γύρω απο θέματα διοικητικά ούτε να διασπαστεί η ενότητα ή το καλό κλίμα της ομάδας.
Σκοπός είναι να πούμε τις απόψεις μας να συζητηθούν πράγματα που ΔΕΝ αρέσουν ή τρέφουμε τις διαφωνίες μας πάντα σε ήρεμο κλίμα να καταθέσουμε τις σκέψεις μας και γενικότερα να εντοπίσουμε τα λάθη μας να προβληματιστούμε να εντοπίσουμε τις αδυναμίες μας και να βελτιωθούμε μέσα απο αυτές.
Με σκέψη προβληματισμό και σωστό διάλογο επιτυγχάνεται η αλήθεια αλλά και η πρόβλεψη και πρόληψη καταστάσεων.
Συνιστώ μόνο ΠΡΟΣΟΧΗ στην κατάθεση απόψεων ιδεών και έκφρασης σας έτσι ώστε να αποφύγουμε τις υπερβολές.
Ευχαριστώ.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Πέμ 04 Φεβ 2010, 12:44

οποιος εχει παραπονα για τη διοικηση του ΠΑΟΚ μπορει να τα εκφρασει στην οδο Μ.Ασιας 10 (Τουμπα)....να βρει το Ζηση και το Ζαγορακη και να τους πει τις αποψεις του...εκει ειναι ολη τη μερα.....
αποψη μου: λουκετο
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hxc4life » Πέμ 04 Φεβ 2010, 13:11

Ωραιο τοπικ και θα κανω ενα παραπονο οχι τοσο σημαντικο το οποιο μου ''βγαινει'' καθε φορα που προσπαθω με ταυτοτητες,διαβτηρια κ.α. να αποδειξω στο καθε ταμεια γηπεδου απο που ειμαι, τι κανω εδω,οτι δεν μπαινω επειδη λεει καστορια η ταυτοτητα( και ας εχω γεννηθει αθηνα και μενω ολη μου τη ζωη εδω).Γιατι η διοικηση δεν τους τραβαει μια μηνυσαρα για ρατσισμο δε ξερω γω τι αλλο ολες τις παε (οπως στη νεα σμυρνη που λεφτα δωσαμε, ματς δεν ειδαμε και μονο ξυλο που δε φαγαμε) που μας συμπεριφερονται λες και ειμαστε απο αλλη χωρα.Η' καλη(?) ωρα τωρα με τις απαγορευσεις δε μπορει ρε παιδια οποιοσδηπωτε ελευθερος πολιτης σε δημοκρατικη χωρα να παει με το αυτοκινητο του ,που εχει πινακιδες απο οπου γουσταρει , οπου μα οπου θελει να παει??? Τραβα τους ( το κρατος) μια σφαλιαρα στο Ανθρωπινων Δικαιωματων να ισιωσουν.Αυτο ειναι πανω κατω το παραπονο απο την ΠΑΕ γιατι με ανακοινωσεις οσο ''καυστικες'' και να 'ναι δε γινεται τιποτα.
Περηφανεια
Αντισταση
Ονειρο
Κατακτηση
Άβαταρ μέλους
hxc4life
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Κυρ 17 Φεβ 2008, 23:13
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό DJMARVIN » Πέμ 04 Φεβ 2010, 13:13

Συμφωνω με Diniko80
Άβαταρ μέλους
DJMARVIN
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Παράπονα για την διοίκηση του ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 04 Φεβ 2010, 17:28

επειδή πρέπει να λυθει το διαδικαστικό μέρος του τόπικ αυτού μεταξυ των αντμιν και μοντς,θα κλειδωθεί για λίγο...
είναι μεγάλο θέμα...και δεν θέλουμε να δίνουμε τροφή σε εφημερίδες και ραδιοφωνατζήδες...

ο μόνος λόγος που θα δεχτώ να γίνει κάτι τέτοιο,θα είναι,πολιτισμένα και με την συνεχή παρακολούθηση μας και την εντός ορίων αυστηρότητα μας,να διαβιβάζουμε στην παε,προβληματισμούς μας και γνώσεις μας σε τομείς που θα διευκολύνουν την παε...

συνεπώς λουκέτο,και θα ανοίξει[αν ανοίξει] όταν αποφασιστούν και ληφθούν υπ'οψιν όλες οι παράμετροι...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ


Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες