Γκάλοπ Δ. Σαλπιγγίδης

ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡ Η ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗ?

1. ΥΠΕΡ
161
56%
2. ΚΑΤΑ
45
16%
3. ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ
80
28%
 
Σύνολο ψήφων : 286

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό makiz » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:09

ρε μαγκες υποτηθεται οτι εμεισ σηκωνουμε τον ΠΑΟΚ στην πλατες μας

υποτηθεται οτι ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ με αγωνες, διαρκειας... φροντισαμε και φροντιζουμε για το καλο του ΠΑΟΚ

στην προκειμενη περιπτωση πρεπει ηρεμα και οργανωμενα να κοιταξουμε πιο θα ειναι το καλο του ΠΑΟΚ και μονο, περα απο εγωισμους και πιστευω του καθενος απο εμας (ενδεικτικα λεω 21.100 διαρκειας μπορει να υπαρχουν 21.100 γνωμες για πλακα και δεν βαζω sold out η τους απανταχου ΠΑΟΚτσιδες του κοσμου)

και προτεινω...γιατι δεν τον παιρνουμε τον τσακλακο τωρα που ειναι στα φορτε του, διατυμπανιζει την αγαπη του για τον ΠΑΟΚ κ.τ.λ., τωρα δηλαδη που μπορει ουσιαστηκα-αγωνιστηκα....τον ξεζουμιζουμε καμια 5ετια με καμια ρητρα μυριων πολλων... και στα 34 του περιπου παιρνει τον δρομο του σε καμια καλαμαρια να την σωσει και να συνεχιζει να φωναζει ΠΑΟΚΑΡΑ αλλα απο την κερκιδα...

δηλαδη η τιμωρια του να ειναι οχι "συνταξιουχος" εσυ στον ΠΑΟΚ...ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ...!!!

ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΑΣ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ
ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...

Υ.Γ συγνωμη για τα ορθογραφικα αλλα ειμαι σε ενταση και οταν ειμαι σε ενταση κανω ορθογραφικα... :opaokara:
makiz
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιούλ 2008, 10:11

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:20

Το ανατολικά πήγαινε για το μπουρ@έλο της παπαναστασίου ρε.. 8-) Ο moican μ'έπιασε!
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:23

+1 στον stephano για τις σκορπιες σκεψεις του...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:25

Σοβαρές οι απόψεις του Στέφανου.
Η αλήθεια είναι ότι όλη αυτή η ιστορία με έχει πλέον κουράσει. Και κινδυνεύω να την πάθω όπως εκείνος στο ανέκδοτο, με το γρύλο. "Αϊ σιχτίρ εσύ κι ο γρύλος σου"! :lol:
Νομίζω ότι έχουμε πάρει το όλο θέμα πολύ σοβαρότερα από ότι θα έπρεπε. Όπως είναι γνωστό, εγώ τον θέλω στην ομάδα και πιστεύω ότι πραγματικά θα αποτελέσει σοβαρή προσθήκη για να κυνηγήσουμε το πρωτάθλημα. Ποιός προπονητής δεν θα τον ήθελε;
Αλλά δεν θα...σκοτώσω κιόλας όσους δεν τον θέλουν. Ούτε θα πεθάνω εάν δεν έρθει. Ούτε θα πλακωθώ με άλλους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ που δεν τον θέλουν. Ψυχραιμία παιδιά!
Η όλη ιστορία κινδυνεύει να πάρει τη θέση της ιστορίας του Κούδα! Σκέφτομαι μάλιστα αν τελικά πάει στο γαύρο τι θα γίνει. Θα ξεκινήσει εμφύλιος πόλεμος....
Νομίζω ότι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, όλοι μας εδώ μέσα έχουμε πει τη γνώμη μας. Ας περιμένουμε τις αποφάσεις της διοίκησης διότι έτσι είναι σαν να μαλώνουμε σε ξένο αχυρώνα.
Για μένα τα συμπεράσματα είναι τα εξής:
1. Η πολύ μεγάλη πλειοψηφία του κόσμου τον θέλει.
2. Ο Σάντος τον θέλει.
3. Η διοίκηση τον θέλει.
4. Ο ίδιος θέλει. Μάλιστα θα έχει την ευκαιρία να αποδείξει κάποια πράγματα.

Και μην ξεχνάτε: Τα στερνά τιμούν τα πρώτα. Μπορεί να έρθει, να κάνει πράγματα που δεν τα περιμένουμε και να αρχίσουμε αυτό που κάποιοι λένε "κολοτούμπα".

Ψυχραιμία λοιπόν.

Η ομάδα μας έχει ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ! Τα χρέη, το γήπεδο, τα πρόστιμα, το αθλητικό κέντρο, την ΑΜΚ. ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ.

Για τον Σάλπι θα το δούμε εν καιρό, εάν χρειαστεί.

Και κάτι τελευταίο: Η ενότητα του υγιούς κόσμου του ΠΑΟΚ για μένα είναι δεδομένη και δεν θα κινδυνέψει από κανέναν Σαλπιγγίδη. Στο κάτω-κάτω αν ένας Σαλπιγγίδης μπορεί να μας χωρίσει, δεν θα φταίει ο Σαλπιγγίδης, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ! Το καταλάβατε;

Ας αφήσουμε προς το παρόν το Δημητράκη στη γωνία και ας κοιτάξουμε την καμπούρα μας.
Και μην ξεχνάτε: Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΕΡΙΖΙ ΚΙ ΑΝ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ! Εκείνοι που τρέχουν κάθε μέρα στο γήπεδο δεν είναι περισσότερο ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ από εμένα που μένω μακριά, ανεβαίνω 2 φορές το χρόνο, αλλά αγοράζω διαρκείας, αγοράζω μετοχές, ενισχύω αγοράζοντας επίσημα προϊόντα της ομάδας, μεγαλώνω τα παιδιά μου με την ΠΑΟΚΤΣΙΔΙΚΗ ιδέα μέσα στη χαβούζα, και τέλος πάντων κάνω ότι μπορώ από εδώ που βρίσκομαι. Αν αυτό το καταλάβουμε ΟΛΟΙ, δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα διχασμού στο μέλλον. Διότι ο διχασμός ξεκινά από τη στιγμή που κάποιοι θεωρούν εαυτούς περισσότερο ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ από κάποιους άλλους.
Και κάτι τελευταίο. Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ! Εκεί εδρεύει, η καρδιά του όμως χτυπάει ΠΑΝΤΟΥ, ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ.

ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΝΑ ΜΙΚΡΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.
Ακου εκεί..το αφεντικό της πόλης. Της χώρας ρε! Της χώρας!


:pano: :pano:
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό tolis14 » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:26

ααααα...ok got it τωρα..
αν και ουτε για το μπ@##$λο της παπαναστασιου ταιριαζει ακριβως ο ορος ανατολικα ως γεωγραφικος προσδιορισμος...
Το σωστο θα ηταν κατω-ανατολικα..κατω βαθεια....εκει που κανουν φωλιες οι σκωληκες....αλλα οκ...
Άβαταρ μέλους
tolis14
 
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 11:00

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό BANTSKO » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:27

na mis sosi kai er8ei :evil: ftanei pia
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
BANTSKO
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 00:51

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:30

gash04 έγραψε:Το μεγάλο γέλιο είναι να πάει σε ομάδα του εξωτερικού! :lol: :lol: :lol:
Για άλλους κλάμα


Ή να πάει στο γαύρο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φανταστείτε τί έχει να ακούσει!!!!

Και για να είμαι on topic, ναι τον θέλω πίσω. Μέχρι εκεί.
:pano:
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:37

stephanos έγραψε:[list][*]Ο Σαλπιγγίδης ζήτησε από το λαό του ΠΑΟΚ να σωπάσει.
Αλήθεια και ψέμα. Ζήτησε να σωπάσει το μέρος του λαού που αποδοκίμαζε τους παίκτες πριν ακόμη ξεκινήσει το ματς. Το είπε ο ίδιος μερικές μέρες μετά. Προσωπικά δεν αποδοκίμαζα τους παίκτες, κατάλαβα ότι δεν αφορούσε σε μένα η χειρονομία του και δεν παρεξηγήθηκα ΠΟΤΕ από την κίνησή του (πριν ακόμη «απολογηθεί» για αυτήν). Έχω την αίσθηση ότι για κάποιους ανήκω σε μία μικρή μειοψηφία, αυτή των ΠΑΟΚτσήδων που ποτέ δεν έβρισε τον Σαλπιγγίδη.


+1. ημουν στο ματς και πραγματικα χαρηκα για την χειρονομια του. του εδωσα δικαιο απο την πρωτη στιγμη. το προβλημα τους ειναι οτι αν δεχτουν οτι εχει δικαιο θα πρεπει να εξηγησουν γιατι εβριζαν απληρωτους παικτες που προσπαθουσαν για το καλυτερο.

stephanos έγραψε:
[*]Ο Σαλπιγγίδης πήρε τα χρήματα από συναυλία και SMS και έφυγε.
Όλοι όσοι δώσατε χρήματα και το πιστεύετε αυτό δεν είχατε την εύλογη απορία; Ποιος (ονοματεπώνυμο) είναι αυτός που ισχυρίζεται ότι είχε στα χέρια του τα χρήματα από τις συναυλίες και τα έδωσε στα χέρια του Σαλπιγγίδη;
Ποιος (ονοματεπώνυμο) οργάνωσε την ιστορία με τα SMS (όπου τα ΜΙΣΑ χρήματα πάνε στην εκάστοτε Χ-line ή Υ-phone, δηλ. στην εταιρεία που παίρνει τα SMS); Και, τέλος πάντων, αφού ο Σαλπιγγίδης λέει ότι δεν τα πήρε αυτά τα χρήματα, πού είναι αυτός (ονοματεπώνυμο) που του τα έδωσε να τον ξεμπροστιάσει; Εκτός αν τα χρήματα δόθηκαν στον Γούμενο για να κρατήσει τον Σαλπιγγίδη (γέλια), οπότε ζητάμε τον λογαριασμό από αυτόν.


+1. αυτοι που μαζεψαν τα χρηματα ξερουν σε ποιον τα εδωσαν για να τα δωσει στον σαλπι.
http://www.youtube.com/watch?v=WM0s4tmw ... re=related
στο 7:10
τα λεφτα τα εδωσαν στον ορφανο. ο σαλπι λεει οτι ειχε ηδη πληρωθει και οτι δεν πηρε τα λεφτα που μαζεψε ο κοσμος. που πηγαν τα λεφτα? ποιος λεει ψεματα?

stephanos έγραψε:[*]Ο Σαλπιγγίδης κοίταξε την επαγγελματική του καριέρα.
Αλήθεια και ψέμα. Ο πρόεδρος της ομάδας σου λέει: «Φύγε εσύ να πληρωθούν και οι υπόλοιποι. Ή μείνε να τους αντικρίζεις ως ο μόνος πληρωμένος». Ο Σαλπιγγίδης τον πίστεψε και προτίμησε να φέρει χρήματα στην ομάδα – έτσι νόμιζε. Λάθος του που πίστεψε τον Γούμενο, αλλά εδώ την πάτησε μέχρι και ο Άγγελος με τόσα χρόνια εμπειρία.
Από την άλλη πράγματι ο Σαλπιγγίδης προτίμησε να πάει στον βάζελο, ενώ την προηγούμενη χρονιά είχε απορρίψει πρόταση του γάβρου. Για μένα και οι δύο βρυκόλακες τα ίδια σκατά είναι, αλλά η αλήθεια είναι ότι τελευταία μεγαλύτερες ζημιές έχουμε πάθει από τον κόκκινο, εξ ου και τον θεωρούμε τον μεγαλύτερο εχθρό μας.


-1. δεν θα τον βγαλουμε και αγιο. εδω εκανε λαθος. τι μπορουσε να κανει? να παραμεινει απληρωτος οπως ολοι οι συμπαικτες του. δυσκολο να εισαι απληρωτος αλλα οταν το κανουν οι μισθοφοροι πρεπει να το κανει και το δικο μας παιδι. ο γουμενος δεν μπορουσε να κανει τιποτα. στα τελειωματα ηταν. εδω σημερα ο ΠΑΟΚ δεν μπορει να διωξει τον βερον, θα πουλουσε με το ζορι ο γουμενος τον σαλπι?
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:54

3 τα σενάρια.

1ο Ο Σάλπι έχει κλείσει και καλά θα κάνει ο κόσμος να μείνει στις επάλξεις όπως μόνο αυτός ξέρει να κάνει.
Αν έχει κλείσει η επιστροφή του άσωτου υιού δεν είναι τόση απλή υπόθεση μόρτες έχει συζητηθεί και συνδεσμιακά και απο την διοίκηση και παρασκηνιακά και θα έχει βρεθεί και ο τρόπος αυτή να γίνει έτσι ώστε να μην υπάρξει η προχθεσινή εως άπειρο καφρίλα-βλακεία ανάμεσα στις τάξεις μας εμφύλιοι διχασμοί και άλλες ανοησίες κραξίματα γιούχα μπουκάλια κλπ.
Να είναι αναίμακτη δηλαδής.
Γιατί αν σου πει η διοίκησης ξέρεις ρε μόρτι ο Σάλπι θα ζητήσει συγνώμη για κάποια πιθανόν λάθη του και θα σε βάλει και μερικά γκαφρά στην ΑΜΚ για να σου πει πόσο ΠΑΟΚ είναι απο την στιγμή που δεν ανανεώνει με την κοντοπούτανη πράσινη κουρελομάδα.
Τι θα βγείς να του σούρεις μετά οεο?
5 μύρια αφήνει πίσω του.
Ναι μεν σεβασμός στο 20% ή σε όσους είναι ΚΑΤΑ της επιστροφής και μάλιστα μπορεί να είναι μάχιμοι οπαδοί συνδεσμίτες ξέρω γω εντάξ και όχι μόνο αλλά Ναι δε σεβασμός στην πλειοψηφία του κόσμου 80% που επιθυμεί την επανένταξη της πρωην γκόμενας που μας απάτησε στην ομάδα.
Το ούτε 20% και μη κολλάτε στα νούμερα ενδεικτικά είναι πιθανόν να είναι υπεύθυνο για την επαναφορά του ΠΑΟΚ με την υπάρχουσα διοίκηση.
Συνεπώς θα πρέπει να μην υπάρξει επ ουδενί φανατισμός και γκαφρίλα.
Και ασπασμός ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ μιας και το 20% (ΠΑΟΚάρχες) έφερε αυτό που συσπείρωσε τον κόσμο το υπόλοιπον 80% οπαδούς 3ετίας κλπ. πως τα βαπτίσαμε εδώ μέσα ή στους καφενειακούς κύκλους.
Βεβαίως το υπόλοιπον 80% είναι αξιοσέβαστο μιας και χωρίς αυτό δεν έχει λόγο ύπαρξης και το 20% το υπόλοιπον δηλαδής.
Μην ξεχνάμε ότι χωρίς τους φλώρους νέους οπαδούς τους ντερμπάκιδες κλπ πως τους λένε ώρες ώρες αυτοί οι ΠΑΟΚτσήδες μερικές φορές άδειο γήπεδο ίσον ταμείον μείον.


2ο Ο Σάλπι δεν έχει κλείσει και ανανεώνει στην ομάδα που κατόρθωσε να μας τον κλέψει όταν κάποιοι είχαν σκοτώσει τον ΠΑΟΚ με τρόπους που δεν γνωρίζουμε για το ποιος πήρε τα λεφτά και ποιος όχι.
Το σίγουρο είναι ότι κατάφερε να πάρει τον καλύτερο παίχτη μας όταν κλινικά η ένδειξη της καρδιάς του ΠΑΟΚ στο μόνιτορ έδειχνε μια γραμμή ευθεία και ο βόμβος ήταν συνεχόμενος.
Σε αυτό το ενδεχόμενο η πλειοψηφία που νομίζει ότι έχει δίκιο για την επιστροφή θα είναι για πολλές φάπες μιας και το σενάριο ανακυκλώθηκε απο θέλω εγώ επιθυμίες αναζωπυρώθηκε απο φήμες ΜΜΕ φόρουμ τελεοράσεις και ράδια απο Σαλόνικα πλευρά και μόνον και τώρα παίζει λούσιμο την σήμερον ημέρα κοινώς ξεφτίλα και ξεκατίνιασμα μέχρι θανάτου με συμμετοχή στο άθλημα της ρετσινοβολίας.
Φυσικά άξιοι χλεμπόνας είναι και η μειοψηφία που κουντούρδισε την πλειοψηφία σε άκαιρη χρονικά στιγμή και μάλιστα την ώρα που ο ΠΑΟΚ προοδεύει και μαχόταν για την νίκη επι του Νιόνιου.
Σε περίπτωση ισοπαλίας στο ματσάκιον θα ζούσαμε ιστορικές στιγμές απο το Τούμπα όπως παλιά με τα ΜΜΕ σήμερα να οργίαζαν ωσάν τους κόρακες στα άρθρα τους.

3ο Ο Σάλπι θα φύγει στο εξωτερικό θα κουνήσει μαντήλι απο την Ελλάδα να ξεπονέσουν τα μυαλά του τόσο τα δικά του όσο και τα δικά μας.
Εδώ εδώ πολύ σωστά βλέπετε και εσείς δεν υπάρχει καμία περίπτωση μπέναλντι που λέγει και ο φίλος μου ο Μπουρούχας.
Με αυτή την περίφτωση τότενες όλα μέλι γάλα για τους μπε και για τους δήθεν και απλώς θα μείνουμε με τον περίγελο τον ημερών.
Μόνο που σε αυτή την περίφτωση μέγας περίγελος και προδότης θα είναι ο Σαλπιγγίδης διότι θα έχει αποδειχτεί περίτρανα το πόσο επαγγελματίας προδότης είναι για τα 30 αργύρια και όχι άσωτος ιυός αλλά ιός.
Άσε που δεν νομίζω να μπορεί να κυκλοφορήσει το τσιουαά του για κατούρημα όταν θα βγει στην σύνταξη καθότι προβλέπεται να γίνεται στόχος του αθλήματος που έγραψα νωρίτερα.
Συνεπώς όπως είχα ξαναγράψει όταν φίμωνα το θέμα είναι η απόφαση δική του και τζάμπα κοπανιέστε.


Υ.Γ
ποιο πιθανό σενάριο βρίσκω το πρώτο και μάλιστα θα το παιζα και στοίχημα το θέμα μιας και πολύ καπνός υπάρχει,πλάκα είχε κάποιος βάζελος που με λέει ότι είχε να δώσει το έδωσε στον ΠΑΟΚ μπορεί να φανεί. :lol:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό PaokPtolemaidaG4 » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:58

Makis44 έγραψε:Ποιος δεχτηκε ρε πανεξυπνοι Γκαγκατση και Κατσαρη?Μη λετε ο,τι μ@λακια σας κατεβει στο κεφαλι...........Τα ζωα που πετουν ρετσινες ποιος σας ειπε οτι ανηκουν στην 4 και οτι μαλιστα αυτη επικροτει και τις ενεργειες τους?Ημαρτον πια με τον καθε ανοητο που λεει ο,τι χαζομαρα του κατεβει στο κεφαλι.............Και οσο για το Σαλπι,ας τον φερει η διοικηση αφου προφανως τελειωσαν οι παικτες πανω στη Γη και δεν υπαρχει αλλος.........Αποψη η 4 δεν προκειται να αλλαξει ουτε να παψει να την εκφραζει...........Ολοι κρινονται εκ του αποτελεσματος για τις επιλογες τους............Η διοικηση δεν εχει παρει καμια λευκη επιταγη ουτε εχει το αλαθητο...............Οταν η 4 παλευε να διωξει το Γουμενο και να βγαλει τον ΠΑΟΚ απο το λακο των χρεων και της αγωνιστικης ανυποληψιας παλι τη βριζατε οπως και τωρα λογω ενος παικτη..............................

Όχι υβριστικα στο φορουμ!!
Thx, Admin Team



@@@ εισαι ο ιδιος φιλε μην χαρακτηριζεις.

Ποιος δεχτηκε Γκαγκατση???? πλακα μας κανεις? Ειδες καμια αντιδραση? ΔΕν τον προσελαβε και ολοι εκαναν τουμπεκι? Αυτοι που πετουν τις ρετσινες δεν ειναι στην 4? Μαλλον φιλε ανηκεις σε καμια 6-7 και δεν εχεις ιδεα γιατι εγω που εχω το διαρκειας μου στην 4 βλεπω τι γινεται και το 99% των μπουκαλιων απο που προερχεται...

Δεν ειπε κανεις οτι ο σαλπι ειναι ο τελευταιος παικτης στη γη και μαλλον δεν εχεις πιασει το νοημα. Λεμε οτι αν ειναι επιλογη της διοικησης δε θα την σταματησουν καποιοι επειδη δε γουσταρουν. Στηριζεις και τελος. Δε γουσταρεις, κατσε σπιτι η μη στηριζεις. Κακο στον ΠΑΟΚ δεν εχεις δικαιωμα να κανεις

Όχι υβριστικα και χαρακτηρισμοι στο φορουμ!!
Thx, Admin Team
PaokPtolemaidaG4
 
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 16:23

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό geo_athens4 » Παρ 08 Ιαν 2010, 15:58

stilikos έγραψε:επειδη μάλλον φίλε μου geo_athens4 αφορμη για να γραψεις το σχόλιο σου σχετικά με το ο ΠΑΟΚ πάνω από όλα το πήρες από το δικό μου ποστ θα σου απαντήσω πως το σκέφτομαι εγω αυτό το μότο και το έγραψα στην άποψη μου..

εγω ναι ότι και να πει η διοίκηση όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι ΝΑΙ θα είμαι μαζί της... ότι δλδ περνάει από το χέρι του Ζήση ναι θα το εστερνιστώ και ας μην με ικανοποιεί απόλυτα.. Σίγουρα κάτι παραπάνω θα γνωρίζει πάνω σε αυτό το θέμα...

και επιπλέον για να απαντήσω αν θα πήγαινα να πνιγω φυσικά και όχι αλλά όπως ανέφερα και πιο πάνω την εμπιστευομαι σε θέματα που αφορούν το αγωνιστικό κομμάτι και όχι στο πως θα ενεργήσω στην προσωπική μου ζωή..(γραφικός κατάντησα.. :o )

Υ.Γ.: Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ---> όχι επιπλέον διχόνοια μεταξύ μας...


Αφορμη αδερφε οπως το λες, γενικα υπαρχει σαν λογικη κ το βλεπω κ στον εαυτο μου πολλες φορες..Και σιγουρα οσον αφορα στο αγωνιστικο κομματι ξερουν καλυτερα απο μενα, ειδικα στο συγκεκριμενο που ο ζαγορ ηταν στην ομαδα τοτε που την κοπανησε ο κοντος οποτε σιγουρα ξερει καλυτερα ακομα και τα ιδια τα γεγονοτα..

Προφανως κανεις δεν θα πηγαινε να πνιγει, αλλα για μενα αν θες κατι αντιστοιχο ηταν η προσληψη γκαγκατση, την οποια δεν υπηρχε περιπτωση να την δεχθω ποτε κ για κανενα λογο και εχω εξηγησει γιατι, κ ειλικρινα πιστευω η παραιτηση του ηταν οτι καλυτερο εχει συμβει στην ομαδα φετος..

Το θεμα σαλπι παντως εχει καταντησει πραγματικα κουραστικο οποτε στην τελικη στα π@π@ρια μου αν θα ερθει η οχι..Εγω ετσι κ αλλιως ΠΑΟΚ ειμαι κ αυτο δεν αλλαζει οποιοι παιχτες κ αν ερθουν η φυγουν, για μενα ολοι μισθοφοροι ειναι και δεν προκειται να κανω σημαια κανεναν τους, τα χρονια που οι ποδοσφαιριστες επαιζαν για τη φανελα εχουν περασει ανεπιστρεπτι(αν ποτε υπηρξαν)..

ΥΓ +οσο θες..οχι αλλη διχονοια κ τσακωμος..γονιμη ανταλλαγη αποψεων ναι, αλλα δια βοης δημοψηφισματα στο γηπεδο σε αγωνα με τον πανιωνιο με κανουν να ντρεπομαι για τα χαλια μας..
Άβαταρ μέλους
geo_athens4
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τετ 04 Μαρ 2009, 01:02
Τοποθεσία: η χειροτερη!!

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό peris » Παρ 08 Ιαν 2010, 16:00

μιας και ανοιχτηκε το καταλληλο θεμα να πω κι εγω την γνωμη μου εκει που με περνει δηλαδη στο πως βλεπω τον παικτη γιατι τον αν ερθει η οχι εκτος απο το οτι ειναι εντελως φανταστικο δεν με αφορα.
εμενα ποτε δεν με αρεσε σαν επιθετικος
δεν μπορει να σκοραρει δεν εχει τριμπλα δεν εχει κεφαλια
εχει ενα τρεξιμο με το κεφαλι κατω μια κοντινη πασα και ενα πεισμα που δεν το βρισκεις σε επαγγελματια παικτη σημερα
με λιγα λογια δεν αξιζει να γκρεμιστει η προσπαθεια ολων μας τοσα χρονια για μια μετριοτητα
αν τον θελουν ας τον παρουν
αν οχι παλι δεν θα μας λειψει
αυτα.
για να γυρισει ο ηλιος θελει δουλεια πολυ
Άβαταρ μέλους
peris
 
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 17:30
Τοποθεσία: Δράμα

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 08 Ιαν 2010, 16:01

Τόσο απλό αυτό που λέει ο Τίμος. Γιατί δεν μπορούν κάποιοι να το καταλάβουν; :(
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Δ. Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 08 Ιαν 2010, 16:03

DimisK έγραψε: Η ενότητα του υγιούς κόσμου του ΠΑΟΚ για μένα είναι δεδομένη και δεν θα κινδυνέψει από κανέναν Σαλπιγγίδη. Στο κάτω-κάτω αν ένας Σαλπιγγίδης μπορεί να μας χωρίσει, δεν θα φταίει ο Σαλπιγγίδης, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ!


Αυτό θα ήθελα να το ξανατονίσω....
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Να έρθει ή να μην έρθει?

Δημοσίευσηαπό ilias4_koufalia » Παρ 08 Ιαν 2010, 16:12

Τι διαφορα εχει αυτο το topic απο το Δ. Σ....ης?

Γιατι δεν τα συγχωνευετε? :roll:
Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ' όλα
Άβαταρ μέλους
ilias4_koufalia
 
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 22:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες