Πρόστιμo τιμωρίες 2007-2008

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τετ 08 Οκτ 2008, 01:40

κληση σε απολογια:

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ21 5η Αγωνιστική: ΠΑΟΚ, Γ.Καβαλιεράτος (Φυσιοθεραπευτής) : Για την συμπεριφορά του φυσιοθεραπευτή Γ.Καβαλιεράτου της ομάδας ΠΑΟΚ στον αγώνα Εργοτέλης-ΠΑΟΚ.
Επί παραβάσει των άρθρων 1 επ, 5, 10, 11, 12 και 14 του Π. Κ. ΕΠΟ.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό novito » Τετ 08 Οκτ 2008, 05:24

Θα μας τρελάνουν ρε? Και στη β' ομάδα μας καλούν σε απολογία?????????
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό Butcher456 » Πέμ 09 Οκτ 2008, 22:36

http://www.superleaguegreece.net/news/2 ... 8-1830.htm

ΠΑΕ. ΠΑΟΚ: Για την συμπεριφορά των φιλάθλων της: Απαλλάσσει για τις α΄, στ΄και η΄πράξεις και επιβάλλει την χρηματική ποινή των 13 χιλιάδων εξακοσίων ευρώ για τις β΄, γ΄, δ΄, ε΄ και ζ πράξεις.
Σ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ
ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΕΕΛΟΣ!!!!!
Butcher456
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί 03 Ιουν 2008, 14:37

Δημοσίευσηαπό teacher » Πέμ 09 Οκτ 2008, 22:46

Πάλι καλά. Φοβόμουνα μεγαλύτερο πρόστιμο
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2218
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό Platon » Πέμ 09 Οκτ 2008, 23:51

Εγω θα το θεσω αλλοιως!!! Με βαση τη χωριατικη λογικη μου, εχουμε και λεμε:

13.000 € προστιμο
150 € ενα διαρκειας στην 4 (ας πουμε)

13.000 : 150= 86,67 διαρκειας

Δηλαδη 86 ανθρωποι πηραν διαρκειας για να πληρωσουν τα λαθη του ενος, δυο, πεντε, δεκα ηλιθιων που δημιουργουν προβληματα στην ομαδα???

Γι αυτο το λογο τα αγορασαν???

Χαιρετε...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 10 Οκτ 2008, 00:34

Και λίγα μας δώσανε .. καμια ανακοίνωση όμως από τους συνδέσμους δεν είδα που να λένε συγγνώμη που δεν περιφρουρήσαμε εμείς οι ίδιοι τον κόσμο σωστά, παρόλο που δώσαμε υποσχέσεις στον Ζαγοράκη και αυτός απομάκρυνε την αστυνομία από την θύρα 4!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Platon » Παρ 10 Οκτ 2008, 00:43

Δηλαδη πρεπει να μας ριξουν καμια 100σταρα προστιμο για να ξυπνησουμε ΟΛΟΙ??????
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό dimots4 » Παρ 10 Οκτ 2008, 01:39

Να ξυπνήσεις ποιος??? Το 'αλάνι' που πάει στην Τούμπα να κάνει ντου και να τα σπάσει όλα..το 'αλάνι' που κάνει την μαγκιά του στον όχλο των πολλών.. το 'αλάνι' που που που...

Δε μαρέσει που κάποιοι στενόμυαλοι σκεπτόμενοι άνθρωποι δεν κατάλαβαν ότι ο ΠΑΟΚ άλλαξε διοίκηση η οποία είναι επιθυμητη από την πλειοψηφία του κόσμου...

Δε μαρέσει που δεν σέβονται το σπίτι τους..

Δε μαρέσει που αυτοί είναι πάντα οι λίγοι αλλά κανείς δεν μπορεί να του διώξει..
Άβαταρ μέλους
dimots4
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2007, 05:32
Τοποθεσία: Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Πέμ 13 Νοέμ 2008, 23:23

Ι) ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Για την συμπεριφορά των φιλάθλων της καθώς επίσης και για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων: Απαλλάσσει την εγκαλουμένη από την η΄ αποδιδόμενη σ΄ αυτήν πειθαρχική παράβαση. Δέχεται ότι η εγκαλουμένη τέλεσε τις λοιπές αποδιδόμενες σ΄ αυτήν πειθαρχικές παραβάσεις.
Επιβάλλει στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ α) Την πειθαρχική χρηματική ποινή των εκατό χιλιάδων (100.000,00) ευρώ για τις α΄, β΄, γ΄, δ΄ και ια΄ πράξεις με την μορφή εκτεταμένων επεισοδίων των εδ. β΄ και γ΄ της παρ. 4 του άρθρου 15 του Π.Κ. της ΕΠΟ, β) Την πειθαρχική χρηματική ποινή των δέκα χιλιάδων (10.000,00) ευρώ για τις ε΄, στ΄ και ζ΄ πράξεις (εξυβρίσεις) και γ) Την πειθαρχική χρηματική ποινή των πέντε χιλιάδων (5.000,00) ευρώ για τις θ΄ και ι΄ πράξεις (ρίψεις πυρσών και μικροαντικειμένων).
Καθορίζει συνολική πειθαρχική χρηματική ποινή εκατόν επτά χιλιάδων πεντακοσίων (107.500,00) ευρώ.

http://www.superleaguegreece.net/news/2 ... 8-2023.htm
Τελευταία επεξεργασία από midenistis και Πέμ 13 Νοέμ 2008, 23:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό midenistis » Πέμ 13 Νοέμ 2008, 23:25

Β) Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Κ21 ΠΑΟΚ, Γ.Καβαλιεράτος (βοηθ.προπονητή): Για την συμπεριφορά του βοηθού προπονητή Γ.Καβαλιεράτου καθώς επίσης και για την συμπεριφορά των φιλάθλων: Επιβάλλει στον ΠΑΟΚ συνολική χρηματική ποινή έξι χιλιάδων πεντακοσίων ευρώ και στον Γ.Καβαλιεράτο την ποινή απαγόρευσης στους αγωνιστικούς χώρους για 15 μέρες και χρηματική ποινή πέντε χιλιάδων ευρώ.

---

Η κάτωθι απόφαση αφορά την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ.

Α) ΠΑΕ ΠΑΟΚ: Για υβριστικά συνθήματα των φιλάθλων της καθώς επίσης και για την συμπεριφορά των φιλάθλων της: Συνολική χρηματική ποινή δέκα χιλιάδων ευρώ για τις α,΄ β΄ και γ΄ πράξεις.

http://www.superleaguegreece.net/news/2 ... 8-2023.htm
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Πέμ 13 Νοέμ 2008, 23:56

Οταν εκραζα ολους αυτους που κανανε παρτυ στο ταρταν του καυταντζογριου,καποιοι απο αυτους μου την "πεσανε" λεγοντας μου οτι ειμαι καναπεδακιας και οτι αυτοι οι 200 οι συγκεκριμενοι ειναι αυτοι που τρεχουν για την ομαδα σε ολα τα γηπεδα της Ελλαδας...Λοιπον σε ολους αυτους τους πισωγλεντηδες που εξαιτιας τους τιμωρειτε η ομαδα και την βαζουν συνεχως εμποδια,θα τους απαντησω οτι:1)Ο λαος του ΠΑΟΚ ειναι πολυ μεγαλος και τον ξεφτιλιζετε οταν λετε ρε οτι χωρις εσας δεν θα γινοντουσαν εκδρομες...Ειστε γελοιοι ρε,αφου παρα πολυ οπαδοι του ΠΑΟΚ (και μεσα σε αυτους κι εγω),εχουμε κανει χιλιαδες χιλιομετρα για την ομαδα μας και ποτε δεν σταθηκαμε η αιτια να τιμωρηθει...Οποτε αυτο το παραμυθι τελειωστε το!!!!2)Εσεις δεν αγαπατε την ομαδα αυτη, αλλα μονο τον εαυτο σας αφου ειστε συνεχεια στη φαπα και εχετε τον ΠΑΟΚ σαν ασπιδα για να πουλησετε την ψευτομαγκια σας...3)Αν ο Ζαγορακης αποφασισει να μην ξαναπαρει εισιτηρια για τα εκτος εδρας παιχνιδια,τι θα φταιμε εμεις που δεν θα μπορουμε εξαιτιας σας να δουμε την αγαπημενη μας ομαδα???? 4)Πως θα κανει η ομαδα μεταγραφες σε θεσεις που ποναει τον Ιανουαριο οταν πεταμε 170χιλιαρικα στο 1/3 του πρωταθληματος???
5)Κανενας μας δεν γουσταρει τις καμερες (ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΔΕΡΦΟ-BIG BROTHER) να μας επιβλεπουν στη ζωη μας...Εσεις ομως εχετε βαλθει να μας κανετε να τις αγαπησουμε γιατι πειτε μου εσεις ρε,αν μεσω της καμερας συλληφθει ενας απο εσας που τα σπαει ή κανει τις βολτες του μεσα στον αγωνιστικο χωρο,εγω και πολλοι αλλοι γιατι να στεναχωρεθουμε???Παρτε τον μπουλο ρε ή συμμορφωθειτε και αφηστε μας ησυχους γιατι τα πραγματα αγριευουν και θα αρχισουμε να παιρνουμε την κατασταση στα χερια μας εμεις οι ιδιοι με ανεξελεγχτες διαστασεις...
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

Δημοσίευσηαπό coolio4 » Παρ 14 Νοέμ 2008, 00:07

Εννοειται οτι εισαι σωστος....Δαντελα ειμαι αδερφε μου...Παρα πολα εξοδα για την ομαδαρα μας που τα εχει αναγκη με αποτελεσμα να εχω κανει πολλες περικοπες απο την προσωπικη μου ζωη....Το ιδιο βεβαια εχει κανει χιλιαδες κοσμος...Ερχονται λοιπον καποια μαγκακια και μου λενε οτι ειμαι μεγαλος μπαγλαμας....Ε λοιπον βαζω κι εγω την μασκα μου,πασαλειυομαι με φουμο και ξεθαβω το τσεκουρι του πολεμου....Το μυστικο για να πετυχουμε στον πολεμο ειναι να μην τους θεωρουμε αυτους οπαδους μας...Να μην το δουμε συναισθηματικα δηλαδη,να αδερφια μας ειναι,κριμα ειναι και τα σχετικα....Θα πουμε:ειναι εχθροι μας και θα τους απομονωσουμε!!!
coolio4
 
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Τρί 16 Σεπ 2008, 14:41

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 14 Νοέμ 2008, 00:56

Ωραία, ας έρθουν τώρα αυτοί οι 50-100 να τα πληρώσουν..

Α και για να μην ξεχνιόμαστε, είναι η πρώτη φορά που ΠΑΕ καλείται να πληρώσει ένα τόσο πολύ υψηλό σημαντικό ποσό για επεισόδια..
Κι αυτό προκαλεί σκάνδαλο για τα δεδομένα τόσο του Ελληνικού, όσο και του παγκοσμίου αθλητισμού, γιατί εδώ εξαντλείται κυριολεκτικά η αυστηρότητα όλων των ανευθυνουπεύθυνων..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Παρ 14 Νοέμ 2008, 02:42

Τρομερα κακη ειδηση...Τεραστιο ποσο που μας ποναει..Ελπιζω αυτοι που τα κανουν να καταλαβουν τι κακο προκαλουν..
Απο την αλλη θελω ισονομια....
ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΨΑΝΕ ΤΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΦΑΝΕ?????
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Δημοσίευσηαπό gkalog » Παρ 14 Νοέμ 2008, 02:56

Τι μας νοιαζει γι αυτουσ ρε αυτοι εχουν λεφτα.εμεις τι κανουμε .ποπο τι προστημο ηταν αυτο?με πονεσε το κεφαλι μου μονο που το ακουσα.
gkalog
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 15:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης