Σκέψεις/προτάσεις για αύξηση εσόδων ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σκέψεις/προτάσεις για αύξηση εσόδων ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό theo111 » Πέμ 14 Φεβ 2008, 23:06

Paidia kalispera se olous sas

Kano mia skepsi pros syzitish. Tha ithela na akousw kai tis gnomes sas... Eimai tis apopsis oti prepei na xekinisei i diathesi eiditirion deiarkeias gia tin epomeni xronia apo TORA - me afton ton tropo i dioikisi kai o zagor tha mporesei na niosei akomi pio poly tin styrixi kai tin empistosyni tou LAOU MAS. Mia tetoia kinisi allwste tha voithouse tin dioikisi na arxisei na syngentronei reusto gia na mporesei na programatisei tin enisxysi tis omados nwritera -ara pio orthologistika- kai se vathos xronou. Fantasteite to megethos tis ekpliksis kai thaumasmou SE OLHN TIN ELLADA EAN P.X. KATAFEROUME NA POULISOUME 6-7,000 DEIARKEIAS MEXRI TO TELOS AFTIS TIS SAIZON GIA THN EPOMENI... (!!) TO MEGALIO TON FILATHLON TOU PAOK THA TOUS KANEI NA PARAMILANE ... GIA AKOMA MIA FORA SE OLIN TIN ELLADA.

Filika

:!:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
theo111
 
Δημοσιεύσεις: 576
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2008, 22:35

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Τετ 23 Απρ 2008, 05:28

ADERFW DE NTHELO NA STIN PO KAI MIN TO EKLABIS OS KRAKSIMO ANTITHETOS TO PARAKATO SXOLIO MOU TO PARATHETO ME PLIRI SEBAZMO PROS ESENA ...DEN MPORIS NA KANIS ETSI MPAKALISTIKA IPOLOGIZMOUS KAI NA TA THEORIS OLLA TOSO EFKOLA EINAI POLLI PIO POLIPLOKA TA PRAGMATA KAI IDIKA OTAN EXOUN AFTA NA KANOUN ME ANONIMES IPERXREOMENES PAE MAKARI NA GINOTAN O PAOK STI PAROUSA FASI NA LITOURGISI APO MONOS TOU XORIS TIN BOITHIA KANENOS IDOUS EPENDITI ALLA AFTA STIN ELLADA GIA TIN ORA TOULAXISTON EINAI ROMANTIKA ONIRA KAI GIA NA FTASOUN STO SIMIO NA PAROUN SARKA KAI OSTA THA ANAKASTIS NA PERASIS APO 1000 KIMATA POU IDI PROSPATHI NA PERASI O ZAGORAKIS KATE EME. ...................................................................................................PS ME TA XREI POU EXOUME KAI ETSI OPOS AFTA EXOUN DIAKANONISTI I IDEA TOU EPIXIRMATIA POU THA EPENDISI STON PAOK ETSI OPOS I OMADA ZAGORAKI THELLI XRIZI EPITAKTIKI EAN TO LEO KAI TO TONIZO EAN IPARXI PERIPTOSI NA SIMBI KATI TETIO PROSGIOSOU STIN PRAGMATIKOTIATA OUTE ME 30.000 DIARKIAS DEN DIORTHONETE TO PROBLIMA DEN EINAI TA PRAGMATA ETSI APLA MAKARI NA ITAN ALLA DEN.
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Τετ 23 Απρ 2008, 06:59

KATARXIN DEN IPARXI PERIPTOSI KAI MIN KSANAPESIS SA AFTO TO ATOPIMA NA SINKRINIS EMAS ME TOUS ANIPRKTOUS 2.DEN EXIS KAI OUTE PROKETE NA EXIS 44 KAI DEN IPA OTI EIMAI KATA TON DIARKIAS PLIROFORIAKA KAI PERSI PIRA KAI TOU XRONOU THA PARO OPIES KAI NA EINAI I DINATOTITES TIS OMADAS EGO AKRIBOS TONISA OTI O ZAGOR EINAI MONOS TOU KAI DEN EXI TIXI KAMIAS EBNOIKIS RITHMISIS KAI MIN MPOUME STIN DIADIKASIA GIA TO AN DEN EMPNE I AEKSOULA STO 44 POU THA ITAN OUTE DIARKIAS THA IXE OUTE TIPOTA KAI DEN KSERO KAN AN THA IFISTATE OS PAE.......... FISIKA KAI TO GIPEDO PREPI NA EINAI GEMATO AFTO DEN TO SIZITAO KAN SAFOS KAI PREPI NA STIRIKSOUME AKOMA PERISOTERO TIS PROSPATHIES ZAGOR ALLA LEO EPISIS NA EIMASTE KAI REALISTES THEMA LAIKIS BASIS STIN ELLADAGIA TIN ORA TOULAXISTON DEN IFISTATE GIA POLOUS KAI DIAFOROUS LOGOUS POU AN KATSOUME NA TO ANALISOUME DEN THA TELIOSOUME POTE .....ME SEBAZMO PANTA PROS OLES TIS APOPSIS .......................... P.S TIN ORA AFTIN POU MILAME STON ROULI KANOUN DORO 220 STREMATA GIA NA FTIAKSOUN TA GIPEDA TON ONIRON TOUS SE ANTALAGMA TIS SKOULIKOFOLIAS POU OUTE KAN TOUS ANIKI ELEO KSANTHOU XORIA TA XREI POU DITHEN EXOUN RITHMISTI GIA NA MIN POUME DIAGRAFI TIN STIGMI POU GIA NAKANOUN TA AFTONOITA SE EMAS DLD NA DIAKANONISTOUN OFILOMENA ALON SOU BGALAN TI PSIXI KAI SE KATEBASAN OUK OLIGES FORES STON DROMO AFTI EINAI I PRAGMATIKOTITA .
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Τετ 23 Απρ 2008, 07:47

Θα συμφωνίσω με τον Αλέκο.Σήμερα ο ΠΑΟΚ θέλει έναν ισχυρό επενδυτή.Μόνο απο τα διαρκείας δεν γίνεται.Τα χρέη είναι τεράστια.ΜΟΝΟ με επενδυτή σώζεται ο ΠΑΟΚ και κατα την γνώμη μου και με επενδυτή στον ΠΑΟΚ στην θέση του προέδρου να ναι πάλι ο Ζαγοράκης.Η να ναι πρόεδρος στον ΑΣ.Το πρώτο πράγμα που πρέπει να γίνει είναι να φύγει απο τον ΠΑΟΚ το μεγαλύτερο καρκίνομα που υπάρχει αυτή την στιγμή στον ΠΑΟΚ και μας έχει καταστρέψει σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.Και δεν είναι άλλος απο τον Κατσάρη.Και με 20 και 30 άτομα και αν γραφτούνε τόσοι σε κάθε ματς μέλη στον ΑΣ πως περιμένεις την Λαική βάση???Και όσο αναφορά τα δώρα στους άλλους,εσύ δεν είχες και ούτε θα έχεις 44 (βλέπε και αεκ44 και αρη44)και ούτε θα πληρώνει το κράτος τα χρέη σου σε πρώην ποδοσφαιριστές κτλ.Και να τους χαρίζουν στρέματα και γήπεδα.Και εννοείτε ότι θέλω και εγώ.Αλλά πως τα θέλω?Να τα χτίσω και να τα χω χωρίς να μου τα χαρίσει κανείς.Ο ΠΑΟΚ και ο ΛΑΟΣ του ποτέ δεν έμαθε και ποτέ δεν θέλησε να του χαριστεί ΤΙΠΟΤΑ.Εγώ τουλάχιστον ένας λόγος που είμαι περήφανος που είμαι ΠΑΟΚ είναι ότι τα πάντα τα κατέκτησα με την αξία μου και δεν μου χαρίστικε τίποτα.Αυτά που κοροιδεύω στους άλλους δεν θέλω να τα χω στο κεφάλι μου.Και πάλι το ξαναλέω και εγώ.ΜΟΝΟ με ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ δεν γίνεται δουλειά.Μακάρι να χουμε και 30000 διαρκείας.Αλλά χρειάζεται επενδυτής.Αλλωστε και ο Ζαγορακης το χει πει ότι ο ΠΑΟΚ χρειάζεται και θα σωθεί ΜΟΝΟ με επενδυτή.
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Δημοσίευσηαπό taxidriver4 » Τετ 23 Απρ 2008, 10:16

Η ομαδα στον λαο της.ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΟΛΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ
Ειμαστε τεραστιος λαος και με τις πραξεις θα δειξουμε την μαζικοτητα και την δυναμικη μας και ταυτοχρονα θα δωσουμε λυση στο προβλημα του ΠΑΟΚ .
Αδερφια ΤΩΡΑ ειναι η ωρα.
Τωρα που ειμαστε ενωμενοι και εχουμε πανω ανθρωπο δικο μας
SOLD OUT στα διαρκειας
ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΓΑΝΤΩΝΕΤΑΙ
ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ4
ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
taxidriver4
 
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 19:55
Τοποθεσία: PTOLEMAIDA

Πώς θα βοηθήσουμε ουσιαστικά-οικονομικά τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό GiorgosApril1992 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 14:08

PALIKARIA..TA PSEMMATA TELEIWSAN..KAIROS NA VOITHISOUME OUSIASTIKA KAI OXI MONO ME DIADILWSEIS KAI TETOIA...TO PROBLIMA TOU PAOK EINAI TO OIKONOMIKO KAI EKEI PREPEI NA VOITHISOUME...TI PROTEINW..: NA MAZEUONTAI KATHE XRONO OLOI OI PAOKTSIDES APO OLO TN KOSMO KAI NA DINOUN ENA DEKAEURW STIN PAE....ETSI THA DOUME KAI POSO LAO EXOUME...EIMASTE 100.000 GNISIOI PAOKTSIDES?KATHE XRONO THA EXOUME STIN ARXI ENA EKATOMMYRIO..EIMASTE 2000.000 ANA TON KOSMO?KATHE XRONO THA EXOUME 20.000.000 EURW ! TI EINAI ENA DEKAEURW GIA ENAN AUTHENTIKO PAOKTSI??TI EINA IENA DEKAEURW GIA ENA METRO POU EINAI SIGOURO OTI THA VOITHISE(O ZAGOR DN TRWEI TA LEFTA) KAI POU THA KSANAFEREI TON PAOK PRWTATHLITI...MONO 10EURW TO XRONO...100 SE MIA DEKAETIA...ENW EXETE DWSEI POLLA PARAPANW....I SISPEIRWSI OMWS METRAEI...ELATE OLOI MAZI....GIA NA KSANAZISOUME TO ONEIRO TWN PALIWN XRONWN...ME PAIKTES AKSIAS POU THA ZILEUEI I EURWPI......

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
GiorgosApril1992
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ 10 Μάιος 2008, 12:03

..

Δημοσίευσηαπό GiorgosApril1992 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 14:18

simfwnoi kareena..alla auto eina allo thema apo autin tn protasi....:)
GiorgosApril1992
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ 10 Μάιος 2008, 12:03

Δημοσίευσηαπό bebys » Σάβ 10 Μάιος 2008, 14:34

ειναι μια πολυ καλη προταση μου αρεσει και νομιζω πως και ενας πιτσιρικας μπορει να διαθεσει αυτο το ποσο!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:
bebys
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 13:42

Δημοσίευσηαπό ras.d.s » Σάβ 10 Μάιος 2008, 14:42

ας πιασουν το σφιγμο του κοσμου καλητερα και ας κινητοποιηθουν.τα 10€ δεν πιστευω να ειναι πολλα.εδω για το στοιχιμα το κινο και τα αλλα δινουμαι περισσοτερα τη μερα.μεσα ειμαι :evil: :?
και παοκ ξερω γω ξερω γω ενταξει παοκ ξερω ξερω γω ξερω γω ενταξει
Άβαταρ μέλους
ras.d.s
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τρί 22 Απρ 2008, 12:22
Τοποθεσία: θεσσαλονικη ευοσμος

....

Δημοσίευσηαπό GiorgosApril1992 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 15:05

emeis den theloume na agorasoume ton paok!!na ton voithisoume na ksanagennithei me brostari ton zagor.....kai meli tis oikogeneias ton vryza ton georgiadi kai allous pollous..o paok arxizei kai anastenetai.....

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
GiorgosApril1992
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ 10 Μάιος 2008, 12:03

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 10 Μάιος 2008, 15:47

Εγώ θα πρότεινα εμείς σαν PAOKMANIA να κάνουμε έναν έρανο, να ανοίξουμε έναν λογαριασμό σε κάποια τράπεζα ούτες ώστε κάθε αδερφός να βάλει το ποσο που μπορεί μέχρι, ας πούμε, τις 31.08.2008

Να υπάρχει ένας διαχειριστής(κάποιος admin η κάποιος συγκεκριμένος κοινής αποδοχής) που μένει μόνιμα στην Ελλάδα. Να πάει λοιπόν στις 01.09.2008 να παραλάβει την επιταγή και να τη παραδώσει εκ μέρους του PAOKMANIA στη διοίκηση. :D :D
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

...

Δημοσίευσηαπό GiorgosApril1992 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 15:51

simfwnw me ton teleutaio!
GiorgosApril1992
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ 10 Μάιος 2008, 12:03

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 16:21

Εγώ θα το θέσω αλλιώς.

Οπως γραφόμαστε στούς συνδέσμους και στον ερασιτέχνη, ... (λέμε τώρα).

Εγγραφή στο CLUB της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, ... ME 40 euro. ΤΟ ΧΡΟΝΟ.
ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΜΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑ στην boutique ... ΚΑΙ ...
ΤΥΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ, ... ΚΑΤΟΧΟΙ ΜΕΤΟΧΏΝ ΣΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ.

100.000 Χ 40= 4.000.000 για πλάκα.
ΜΙΑ ΚΟΥΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ 5 ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ... ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ, ... ΤΟ ΧΡΟΝΟ.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 10 Μάιος 2008, 16:27

Αδερφέ Zorro4,

δεν μπορούμε να θίξουμε αυτό το θέμα στη διοίκηση εμείς ως PAOKMANIA???

Για να αποφασίσουμε από κοινού πια δρομολόγηση θα ήταν η καλύτερη και συμφέρουσα για τον Π.Α.Ο.Κ???
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 17:14

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team


Να είσαι σίγουρος πως τα διαβάζουν όλα. Παρόλα αυτά έχουμε επαφές με την ΠΑΕ, ... και έχουμε θέσει πολλές ιδέες στο τραπέζι, ... και θα θέσουμε και στο μέλλον.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Επόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες