ΠΑΟΚ κατά ρατσισμού

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 16:53

2 πραγματα...εχω παει γερμανια,βουλγαρια,ισραηλ,ιταλια,ρωσσια,και ρουμανια,αρα εχω βγει απο την ελλαδα...ξερω τι θα πει ρατσισμος...εσυ ξερεις την υποθεση απο το εργο taxi driver και τι ηθελε να κανει ο πρωταγωνιστης? νομιζετε οτι αποτελω μειοψηφεια επειδη ανεχομαι πολλα και βαζω τον παοκ πανω απο ολα αλλα κανετε λαθος,γιατι ξερω πολλα ατομα με τις ιδιες ιδεες με μενα στην τουμπα, και οταν λεω πολλα εννοω πολλα...
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 17:11

ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΒΑΣΤΙΚΕΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΚΡΕΜΑΝΕ ΑΛΦΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΕ!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!! ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ) ΕΔΩΣΑ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΜΟΥ, ΕΧΑΣΑ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ, ΦΩΝΑΞΑ, ΜΑΤΩΣΑ...ΑΥΟΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΕΔΩ ΑΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ,ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 18:09

Μανώλη, συμφωνώ με την άποψή σου, και νομίζω πως δεν είναι του ήθους του ΠΑΟΚτσή να βρίζει κάποιον ποδοσφαιριστή ο οποίος τυγχάνει να βρίσκεται σαν ποδοσφαιριστής στην Ευρώπη, προερχόμενος, συνήθως, από χώρα μη Ευρωπαική. Και αυτά τα παιδιά έρχονται στην Ευρώπη, ψάχνοντας ένα καλύτερο αύριο, τόσο για τους εαυτούς τους, όσο και για τις οικογένειές τους. Ας μην αμαυρώνουμε, λοιπόν, την εικόνα του προσφυγικού συλλόγου μας με εκφράσεις και πράξεις που δεν μας αρμόζουν γιατί..

Ο ΠΑΟΚΤΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΗΜΩΝ ΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 18:15

H ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ (ΠΑΟΚ ΠΑΟ 0-1, ΠΑΟΚ ΓΑΥΡΟΣ 2-3, ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΥΛΑΙΑ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ). ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΛΛΑ ΜΙΣΩ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ( ΕΙΝΑΙ Η 5Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ) ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΕΥΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΓΚ-ΟΥΓΚ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ@ΡΧ1Δ1Α ΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙ Π.Χ. ΓΚΕΥ ΠΑΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ ΚΟΝΤΟ, ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΠΑΛΙ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 18:32

Εχεις ενα δικιο σε αυτο που λες...τεσπα επειδη το forum ειναι λιγο επικυνδυνο εγω δεν θελω να μαλωσω με κανενα απο τα αδερφια αλλα θελω να καταλαβουν πως οτι κανω το κανω για τον ΠΑΟΚ και οχι επειδη θελω να περασω τα πολιτικα μου μεσα στον ναο οπως κανουν πολλοι αριστεροι...
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό monaski » Κυρ 01 Ιουν 2008, 18:53

συμφωνω με τον invader οτι γινεται γινεται για καποιο λογο δεν σημαινει οτι ολοι οι ενχρωμοι παιχτες που ερχονται ως αντιπαλοι στην Τουμπα ακουνε ρατσιστικα συνθηματα.και οσοι απο αυτους που υβριζουν ρατσιστικα μηπως ειναι και αυτοι που λενε τους αθηναιους αλβανους ή μηπως ο ΠΑΟΚ δεν εχει φιλαθλους απο την γειτονα χωρα.συνοψηζοντας πιστευω οτι ολα ειναι μια αντιδραση χωρις ρατσιστικες διαθεσεις πιο πολυ ως πειραγμα και οχι υποτιμιση του ενχρωμου.
:!:
monaski
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευτ 31 Μαρ 2008, 01:37

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Κυρ 01 Ιουν 2008, 21:23

skin4 έγραψε:ΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΣΒΑΣΤΙΚΕΣ


Πήγαινε πήγαινε...

Πλάκα θα έχει....
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 21:32

Ρε στελακι βουλωσε το λιγο αγορι μου!!! βλακα! ε βλακα! ειπα κατι και τελειωσε και εσυ θελεισ να μαλωσουμε τωρα! οτι γουσταρω θα κανω! μπλουζακι με στοχο φορουσαν 3 ατομα λιγο κατω απο την νεαπολη στο πανο στον αγωνα με τον ατρομητο, πολλα ατομα με fly μπουφαν ειχαν στοχους στα μανικια και εχω δει ατομα στην τουμπα, μεγαλουσ σε ηλικια παντα, με τατουαζ στοχους στο στηθος πιο διπλα απο την 4α μεχρι και σβαστικα στο λαιμο ειχε ενας με πολλα σκουλαρικια στον αγωνα με την αεκ παλι πανω απο το πανο της νεαπολης! ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝΟΗΤΕ!!
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 01 Ιουν 2008, 21:50

Λοιπόν παιδιά έτσι όπως το πάτε το τοπικ θα κλειδωθεί. Προτείνων να κατέβουν οι τόνοι και να αρχίσουμε να ξεφεύγουμε από πολιτικές συζητήσεις οι οποίες δεν μας οδηγούν πουθενά και ανεβάζουν τα αίματα....
Ήρεμα λοιπόν!
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό neapolara » Κυρ 01 Ιουν 2008, 21:55

Δεν μας οδηγεί πουθενά γιατί κάποιοι δεν ξέρουν να συζητάνε εδω μέσα.
neapolara
 
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ 09 Ιαν 2008, 23:47

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:09

ρε φίλε πρώτον δεν μαλώνω απ'το pc,δέυτερον δεν σ'έβρισα και τριτο αμα θέλεις τα λεμε κι από κοντα...
ΑΝΤΕ ΒΛΑΚΑΚΟ!!!
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:34

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΗΛΙΘΙΕ!!! ΓΙΑΤΙ ΜΑΓΚΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ!! ΕΔΩ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ Γ@ΜΗΣΕΣ!! ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΦΙΛΕ!! :?:

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Κυρ 01 Ιουν 2008, 22:49

Ρε παιδιά γιατί σε κάθε τόπικ πρέπει να χωριζόμαστε και να κραζόμαστε;
Δεν είμαστε ΠΑΟΚ; Δεν φτάνει αυτό για να μας ενώσει και χρειάζεται να πλακωνόμαστε συνέχεια;

Όπως και να 'χει σταματήστε τις επιθέσεις και τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς γιατί απ' ότι φαίνεται θα κλειδώσει κι αυτό το τόπικ.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 23:05

Το τελευταίο διάστημα δεν έχω δει ένα τόπικ της προκοπής δίχως να βριζόμαστε, να λέμε μ@λ@κίες και να φερόμαστε ο ένας εις βάρος του άλλου με απειλές και βρισιές, μη γνωρίζοντας το ποιόν και την ιστορία του καθενός.

ΕΛΕΟΣ, ΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ. ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ, ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ, ΜΑ ΚΥΡΙΩΣ, ΣΑΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ....

Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό skin4 » Κυρ 01 Ιουν 2008, 23:27

AAAAAAAAXXXXX.....ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΟΙΟΣ ΣΚΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ? ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΕΙΛΕΙ Η ΑΦΡΙΚΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΠΟΤΕ ΡΕ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ?!!!! ΝΑΙ ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ!! ΝΑΙ ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΥΑΛΟ!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΣΑΣ!!!! ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΤΕ ΟΛΗ ΕΚΕΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΠΟΥ ΦΤΑΞΑΤΕ?!!! ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ !!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες