ΠΑΟΚ κατά ρατσισμού

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τετ 26 Μαρ 2008, 03:38

Εγώ είμαι ρατσιστής με όλους τους γειτονικούς λαούς από ξηρά.
Με τους μαύρους δν έχω κανένα πρόβλημα!
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

ρατσισμος

Δημοσίευσηαπό nalp9 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 12:59

Ο παοκ είναι ομάδα προσφυγιάς όπως ο ΠΑΟΚ είναι η ομάδα και η ιδέα των χιλιάδων μεταναστών ελλήνων σε Αυστραλία, Γερμανία, ΗΠΑ...κλπ κλπ..
Συνεπώς ΠΑΟΚ και ρατσισμός είναι πράγματα διαφορετικά.

Αυτό το φαινόμενο δεν είναι μικρό όπως γράφετε παιδιά και διαφωνώ μαζί σας. Διαφωνώ γιατί σε μια ψυχολογία όχλου αυτά τα πράγματα μπορεί να διαδωθούν πολύ γρήγορα και πρέπει να κοπούν από την ρίζα.

Ευτυχώς μιλάμε για καμιά δεκαριά άτομα μόνο, τα οποία όμως σημειωτέων λιγότερο φωνάζουν για τον ΠΑΟΚ και περισσότερο θυμούνται την καταγωγή τους από τις μαιμούδες. Φέτος κοντέψαμε να έρθουμε στα χέρια μάλιστα με μια παρέα για αυτόν τον λόγο.

Την επόμενη φορά απλά που θα ακουστούν αυτοί πρέπει απλά να σωπάσουν..ελπίζω να το καταλάβουν με το καλό.
nalp9
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 18:23

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Σάβ 31 Μάιος 2008, 13:53

Petr_4 συμφωνω απολυτως με το ποστ σου απο την αρχη μεχρι το τελοσ. Ακριβως αυτα σκεφτομαι και γω και εχω και επιπλεον εχω την ιδια απορια με τον paok_triandria...Απλα τα πραματα. Οταν βλεπω ΠΑΟΚ στον τοιχο η στο πανό γουσταρω να το βλεπω καθαρο. Ουτε με αλφαδια, ουτε με στοχους. Εχει γινει πραγματικα της μοδας, αν εισαι παοκτσης να δηλωνεις και αναρχικος(κυριως στις μικρες ηλικιες) η εστω εθνικιστης. Και στο τελος, η ψηφος θα παει (παλι) σε κατι πρασινο η μπλε...
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Δημοσίευσηαπό WestBlock4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 16:29

exo o ratsismos
exo o fasismos apo ton paok..
exo kathe nazistiko simvolo apo ton nao mas..
gia mena aytoi pou theoroun ton eauto tous anotero apo kapion xeno einai mikromualoi.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team

Άβαταρ μέλους
WestBlock4
 
Δημοσιεύσεις: 1776
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 23:19

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 16:55

Oταν κανοντας ου-ου-ου ενας μαυρος παιχτης χανει την σκεψη του και πανω στα νευρα του κανει λαθη η φοβατε την κερκιδα τοτε δεν εχω κανενα προβλημα να το κανω! οπως και ο Ετο περυσι που ειναι μεγαλος παιχτης δεν μπορουσε να αλλαξει ουτε πασα στον αγωνα με την εσανιολ η την σαραγοσα, δεν θυμαμαι καλα!! το βασικο μας μελημα ειναι να ασκησουμε τρομοκρατια στους αντιπαλους οτι χρωμα και αν ειναι και οχι ενα κλιμα χαρας και αλλυλεγυης!! τους ελληνες αντιπαλους τους βριζουμε και καταλαβαινουν, οι λευκοι ξενοι θελουν και κανα πυρσο η καμια πετρα στο κεφαλι, ενω τους μαυρους τους πειραζει αυτο αρα θα κανουμε αυτο που τους τσατιζει και δεν θα τους ξεχωριζουμε απο τους αλλους! μετα εξω απο το γηπεδο αμα ειναι τουσ κερνατε και καφε η βολτα στην παραλια,ομως μεσα στο γηπεδο εμεις ειμαστε υποχρεωμενοι να κανουμε την δουλεια μας, ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ανεξαρτητου χρωματος....
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 17:13

Καταρχας κοψε τις βλακειες σου και αυτα να τα λες αλλου, ενταξει?!! ειμαι 26 χρονων, μια χαρα στεκομαι στα ποδια μου και ο ΠΑΟΚ ειναι απο τα λιγα πραγματα που δινουν αξια στην ζωη μου! ξερω τι ειναι ρατσισμος και αυτα που ελεγα πριν δεν τα αλλαζω! απο την στιγμη που βριζω και φωναζω που@@ας γιους τους ελληνες αντιπαλους και οπαδους, βριζω την αθηνα οπως κανει και αυτη με εμας, θα βριζω οποιον αντιπαλο μπαινει μεσα στην τουμπα με το υποκοριστικο που τον κανει και θυμωνει!! αν ειναι αρειανος σκουληκι και εβραιος, αν ειναι βαζελος πουστης, αν ειναι γαυρος ειναι και που@@@ς γιος και πουστης!! και αν ειναι μαυρος θα κατσει να ΣΚΑΣΕΙ και να δεχτει για 90 λεπτα τα βρισιδια και δεν θα τον χαιδεψει κανενας ''αναρχικος-αντιφατικος-αντιρεισιας συνειδησης''!!!δεν θα τον ρωτησω για το πως να τον βριζω κιολας!!!
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 17:19

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΟΥΡΚΟΣ-ΜΑΥΡΟΣ-ΑΛΒΑΝΟΣ-ΜΙΚΡΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ-ΨΗΛΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ ΠΟΥ ΧΕΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥ? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ? Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΛΕΥΚΟΥΣ? ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 17:22

NAI ΑΔΕΡΦΕ ΞΕΡΩ...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ... ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ Ο ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕ 2 ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥ CHE ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 17:26

ΑΛΛΟ ΜΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΑΠΗΡΟΣ... ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ, ΕΣΥ ΤΟ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟ Η ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΤΥΜΠΑΝΟ,ΝΑ ΣΚΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ,ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ...ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΣΤΑ @ΡΧ!ΙΔΙΑ ΜΟΥ!!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 17:45

KOITA ΕΓΩ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΚΡΥΦΑ...ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ, ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΟΠΑΔΟΙ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΙΧΑΘΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕΖΙΛΙ! ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΕ 1 ΦΟΡΑ ΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΡΧΕΤΕ Η ΓΥΦΤΙΑ...Κ.Ο.Κ. Η ΤΟ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΡΥΘΜΟ, ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΟΛΟΙ ΣΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΡΠΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΧΟΜΠΥ! ΔΙΑΛΕΓΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΟΚ ΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Π.Α.Ο.Κ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΡΩΤΑ ΕΝΑΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό Biv » Σάβ 31 Μάιος 2008, 18:40

diniko80 έγραψε:
ΡΑΟΚ AGAINST RACISM

ποσους αλβανους παοκια ξερω που δεν τολμαν να ερθουν στη τουμπα γιατι φοβουνται ή στενοχωριουνται....για οσους εχουν γονεις ποντιους θα σας εχουνε πει οτι ο προσφυγας ειναι ξενος στη χωρα του, ξενος και στη χωρα μας και αυτη η μαλακια στη ΠΑΟΚΑΡΑ δε χωραει


:x [/list]


Ετσι ακριβως ειναι αδερφε..Ο ΠΑΟΚΣΗΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ(ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ Κ.Α.)

ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΕΝΝΟΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ!

Οσοι θελετε να γιουχαρετε μαυρους(λες και ειστε ανωτεροι τρομαρα σας) να το κανετε και για παιχτες της δικιας σας ομαδας αν το πιστευετε(ανεπιτρεπτο στο ματς με το σκουλικι στο παλατακι τα μαιμουδιστικα συνθηματα στον μασει την ιδια ωρα που στην πενταδα του ο ΠΑΟΚ ειχε 3 μαυρους!!!!)
Άβαταρ μέλους
Biv
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:56
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό skin4 » Σάβ 31 Μάιος 2008, 18:46

O ΠΑΟΚ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ, ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ, ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΜΩΣ!!! ΟΥΤΕ ΜΑΥΡΟΙ, ΟΥΤΕ ΚΙΤΡΙΝΟΙ, ΟΥΤΕ ΚΟΚΚΙΝΟΙ, ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟΣ ΠΟΝΤΙΟΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΣΟΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΙΜΟΥΔΙΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
skin4
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 18:25

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Σάβ 31 Μάιος 2008, 18:54

sato αυτο που λες οτι καποιος μπορει να εχει μανα που ειναι μαυρη δεν στεκει γιατι επισης καποιος μπορει να εχει αδερφο που ειναι γαυρος,αρα στο γηπεδο μην προσπαθεις να βγαλεις νοημα για πολιτικα κτλ.Οποιος μπαινει αντιπαλος θα τρωει βρισιδια.Τωρα για τους μαυρους εμενα δν με ενοχλουν και εχω μεγαλωσει ετσι ωστε να βλεπω ολους τουσ ανθρωπους ισους.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό Biv » Σάβ 31 Μάιος 2008, 19:10

[quote="skin4"]O ΠΑΟΚ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ, ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ, ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΜΩΣ!!! ΟΥΤΕ ΜΑΥΡΟΙ, ΟΥΤΕ ΚΙΤΡΙΝΟΙ, ΟΥΤΕ ΚΟΚΚΙΝΟΙ, ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!!


Και επειδη ειναι Ελληνες ειναι ανωτεροι ε???

Και για να ξερεις τον ΠΑΟΚ τον υποστηριζουν και Αλβανοι και Ρωσοποντιοι... και Γερμανοι(οσοι ηταν στο παγκρητιο με Εργοτελη φετος θυμουνται τους 2 τυπους που την μονη λεξη που ξερανε στα Ελληνικα ηταν ΠΑΟΚ) και Γυφτοι και Τσιγγανοι και πολλοι αλλοι...

Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΟΡΑ!
Άβαταρ μέλους
Biv
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 02:56
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Σάβ 31 Μάιος 2008, 20:36

Π.Α.Ο.Κ.
Πανθεσσαλονικειος Αθλητικος Ομιλος Κωνσταντινουπολιτων
Ιδρυθηκε απο Έλληνες προσφυγες απο την Κωνσταντινουπολη και η πλειοψηφια των οπαδων του τα πρωτα χρονια της ιδρυσης ηταν προσφυγες ξεριζωμενοι απο τις πατριδες τους.Η αντιμετωπιση που ετυχαν απο τους εδω "Έλληναραδες" ηταν ακριβως η ιδια που τυγχανουν και οι Αλβανοι,οι Πακιστανοι,οι Μουσουλμανοι,οι εγχρωμοι και ολοι οι αλλοι συνανθρωποι μας στις μερες μας απο τους καθε λογης "αρειους" skin4 και τρεχα γυρευε φαιστες.Λοιπον ανιστοριτοι,ναι καλα ακουσατε ελληναραδες μου,ΑΝΙΣΤΟΡΙΤΟΙ.Αν ζουσαν οι ξεριζωμενοι προγονοι μας που ετρεχαν με ενα κομματι ψωμι μεχρι το συντριβανι για να δουνε την ΠΑΟΚΑΡΑ μας και του συγγενεις του θα σας εφτυναν,και μαλλον λιγα σας λεω.
Το να βρισεις την Αθηνα αποτελει μια μορφη επαναστασης στο αθηνοκεντρικο κατεστημενο που ευθυνεται για τα χρονια προβληματα του ΠΑΟΚ,της Μακεδονιας μας και ολης της ελληνικης περιφερειας.Το να βρισεις ομως τον Λουα Λουα απλα γιατι εχει διαφορετικο χρωμα δερματος απ'το δικο σου αποτελει απλα την εκφραση της διανοητικης σου κατωτεροτητας και ετσι το μονο που κανεις ειναι να εκδηλωνεις τα ζωωδη ενστικτα σου.
Ανεκαθεν ο ΠΑΟΚ μας αντιπρωπευε κατι το διαφορετικο.Ηταν ενα κινημα μια επανασταση των καταπιεσμενων απεναντι στους ισχυρους (ΠΟΚ ΑΘηνα μεγαλα συμφεροντα αθηνοκεντρικες κυβερνησεις κλπ).Αν εσυ θεωρεις οτι με αυτη την αισχρη αναρθρη κραυγη "ου ου" αντιστεκεσαι απεναντι στον ισχυρο "μαυρο" τοτε μαλλον πρεπει να εχεις παιδικα τραυματα ή να μην ξερεις ποιος ειναι αυτος που ευθυνεται για τα χιλια μυρια προβλημτα της ομαδας σου αλλα και της ζωης σου.
Κλεινοντας απευθυνω εκκληση σε ολους τους υγειως σκεπτομενους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ να αποτρεψουν με καθε τροπο την επιβολη της "ρατσιστικης μοδας" στην ΤΟΥΜΠΑ κατι που θα εχει ως αποτελεσμα την σπιλωση της ενδοξης ιστοριας της ομαδας μας και το ιδανικα των προηγουμενων γενεων των Παοκτσηδων.
Τελευταία επεξεργασία από ta_myala_mas_ponane και Κυρ 01 Ιουν 2008, 14:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες