Κλεμμένα Συνθήματα

Κλεμμένα Συνθήματα

Δημοσίευσηαπό AnipsiosDani » Πέμ 07 Αύγ 2008, 21:29

Αν ειναι δυνατον αδερφια αν ειναι δυνατον μετα τον αγωνα με τιν βερντερ βρεμης που τα ερπετα μας "εκλεψαν" τον τρελογιατρο τωρα στον αγωνα με την Μπριτζ ξαναχτυπησαν

για μια ακομη φορα "κλεψανε" ενα συνθημα που μονο εμεις ειχαμε στην ελλαδα

Το ΑΛΕΟ-ΑΛΕΟ ως που μπορει να φτασει αυτη η κατασταση! που ειναι οι "Αρειανοι" που βγαζουν συνθηματα??? ετσι τα βγαζουν περνοντας τα απο αλλες ομαδες???? τι να πω δεν ξερω τα συμπερασματα δικα σας! :P :P :P :?: :?: :?: :!: :!: :!: :) :) :)

κλεμενα
AnipsiosDani
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ 22 Δεκ 2007, 20:03

Re: Αν ειναι δυνατον!!!!!

Δημοσίευσηαπό El Left » Πέμ 07 Αύγ 2008, 21:32

Σοβαρά μιλάς?Τι ρεζίλιδες είναι αυτοί ρε γαμώτο?Άντε στο διάολο ρε άμπαλοι!
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ...
M4eVeR
Άβαταρ μέλους
El Left
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 22:53
Τοποθεσία: Εύοσμος,Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Akis o skoulikofagos » Πέμ 07 Αύγ 2008, 22:23

πουν τα πανια πουν τα πανια πουν τα πανια.....πιο δυνατα πιο δυνατα πιο δυνατα.....
Τελευταία επεξεργασία από Akis o skoulikofagos και Παρ 08 Αύγ 2008, 01:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Akis o skoulikofagos
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 13:45
Τοποθεσία: toumpa

Re: Αν ειναι δυνατον!!!!!

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 07 Αύγ 2008, 23:55

AnipsiosDani έγραψε:Αν ειναι δυνατον αδερφια αν ειναι δυνατον μετα τον αγωνα με τιν βερντερ βρεμης που τα ερπετα μας "εκλεψαν" τον τρελογιατρο τωρα στον αγωνα με την Μπριτζ ξαναχτυπησαν

για μια ακομη φορα "κλεψανε" ενα συνθημα που μονο εμεις ειχαμε στην ελλαδα

Το ΑΛΕΟ-ΑΛΕΟ ως που μπορει να φτασει αυτη η κατασταση! που ειναι οι "Αρειανοι" που βγαζουν συνθηματα??? ετσι τα βγαζουν περνοντας τα απο αλλες ομαδες???? τι να πω δεν ξερω τα συμπερασματα δικα σας! :P :P :P :?: :?: :?: :!: :!: :!: :) :) :)


Δηλαδή λένε "Κι όταν θα πάω στον τρελογιατρό ...";
Και στο Αλεό λένε τα ίδια λόγια ή τον ρυθμό εννοείς;
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Παρ 08 Αύγ 2008, 00:01

το συνθημα με το αλεο το κλεπσαν απο περσυ.το λεγαν στο παλε.τα λογια πηγαιναν καπως ετσι

αρη(γκει) θεε μου μοναδικε μου
εισαι η ζωη μου η αναπνοη μου
οπου και αν παιζεις σε ακολουθαμε
και τραγουδαμε και τραγουδαμε
και στο τελος αντι για αλεο λεγαν
τραγουδω τραγουδω τραγουδω τραγουδω τραγουδω τραγουδω τραγουδω τραγουδω
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 08 Αύγ 2008, 00:08

Είναι ανύπαρκτοι. Δεν μπορούν ούτε ένα συνθημα να πουν και αμα τους πουμε

ΠΟΥ ΝΤΑ ΠΑΝΙΑ
ΠΟΥ ΝΤΑ ΠΑΝΙΑ
ΠΟΥ ΝΤΑ ΠΑΝΙΑ

αυτοί μας λένε

ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ
ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό midenistis » Πέμ 02 Οκτ 2008, 09:18

Οι Κύπριοι no1 κλέφτες συνθημάτων (μετά ακολουθούν τα σκουλήκια).
Χθες στο Ανόρθωση-βάζελος φωνάζαν οι Κύπριοι συνθήματα του ρούλη, του γαύρου και χωρίς να έχουν αλλάξει τα λόγια.
Το ΑΠΟΕΛ και η Ομόνοια, φωνάζουν πάρα πολλά δικά μας συνθήματα και του βάζελου.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό paok87 » Πέμ 02 Οκτ 2008, 09:41

οι πανιωνιοι φωναζουν το εχω τρελα μες στο μυαλο.
παρεπιπτοντως το συνθημα του gay τα σπαει σε ρυθμο...

για το εισαι στο μυαλο... αναφερομαι..
Τελευταία επεξεργασία από paok87 και Πέμ 02 Οκτ 2008, 09:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Δημοσίευσηαπό Μουσλι » Πέμ 02 Οκτ 2008, 09:45

παιδια αυτο που γινεται με τα συνθηματα ειναι απιστευτο,προχθες στην ν. σμυρνη φωναζανε ω πανιωναρα εχω τρελα στην εθνικη γινονται τα ιδια ολα κλεμμενα απο εμας,ντροπη και αισχος.ενα πρωι πηγαινα στην δουλεια και ακουγα ερα σπορ και λεγανε οι δημοσιογραφοι τους οτι μακραν οι πιο ευρηματικοι οπαδοι ειμαστε εμεις..συγκεκριμενα οι παοκτσηδες δεν παιζονται...παοκ με κοκα σε βλεπω σαν την μποκα παοκ με χορτο σε βλεπω σαν τη πορτο παει δεν παει ο παοκ σας γα@@@ι...
Μουσλι
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Παρ 26 Σεπ 2008, 08:47

Δημοσίευσηαπό gmayo » Πέμ 02 Οκτ 2008, 10:10

Το σπίτι μου είναι κόντα στο γήπεδο του Απόλλωνα κάτω χαλανδρίου, και πρίν 2-3 σ/κ ξύπνησα από τα συνθήματα μας, ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ήμαρτον νόμιζα οτί τα αυτία μου άκουγαν ότι νά'ναι...

Και τελίκα φώναζαν καμιά 50αρια πιτσιρίκια το έχω "τρέλα στο μυαλό" και το όλα "...πουτ@ν@ θα τα κάνω" αλλά όπου ΠΑΟΚ το αλλάξαν με απόλλων....

Πάντως παραταύτα χάρηκα γιατί σε μια τοπίκη ομάδα σε μια βάζελο/χανουμό περιοχή τα παιδία χρησιμοποιούσαν τα συνθήματα της ΠΑΟΚΑΡΑΣ και με κάνει περήφανο που ακόμα και σε αυτο ο λαός μας είναι καλύτερος απο τους αυτοαποκαλούμενος υπερπληθέστερους οπαδούς στην ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
gmayo
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 15:04

Δημοσίευσηαπό paok87 » Πέμ 02 Οκτ 2008, 10:14

κατα βαθος δεν πρεπει να θυμωνουμε που μας τα κλεβουν,αφου ετσι παραδεχονται την ανωτεροτητα μας.. :wink:
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Κύπριοι φίλαθλοι – Οι πάγιοι κλέφτες συνθημάτων

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Πέμ 02 Οκτ 2008, 10:21

Κύπριοι φίλαθλοι – Οι πάγιοι κλέφτες συνθημάτων
Ας είμαστε και λίγο δίκαιοι


Στην Κύπρο και ειδικά στην Ανόρθωση κλέβαμε και συνεχίζουμε να κλέβουμε συνθήματα από την ΠΑΟΚΑΡΑ.
Πώς να το κάνουμε, αφού ο λαός του ΠΑΟΚ γράφει τα ωραιότερα συνθήματα.
Εξαιρουμένου αυτού γίνετε προσπάθεια δημιουργίας νέων συνθημάτων αλλά σαν τα ΠΑΟΚια πουθενά. Ότι μπορεί να τροποποιηθεί, τροποποιείτε!!!

Επίσης να σημειωθεί ότι και η Ανόρθωση ανάκαμψε, μετά από τεράστια οικονομικά χρέη σε σημείο να μην ξέρει που πρέπει να δώσει, χτύπησε τις ομάδες της πρωτεύουσας και κάνει ένα απίστευτο σερί πρωταθλημάτων με μικρή διακοπή 3 χρόνων την τελευταία 10-15ετία. (αυτό που εβελπιστώ να γίνει και με την ΠΑΟΚάρα μας).

Συνεπώς τα συνθήματα για την πρωτεύουσα και την διαιτησία (που βοηθούσε ασύστολα ομόνια και αποελ, πχ παιχνίδι πρωταθλήματος να τελειώνει στο 117 με νίκη της ομονιας-με πέναλτι- έναντι μικρής ομάδας χωρις να έχει υπάρξει διακοπή αγώνα σε κάποια φάση του αγώνα)

Δεν θα κρύψω το γεγονός ότι έχω πολλές φορές δοκιμάσει (ανεπιτυχώς) να μετατρέψω συνθήματα του ΠΑΟΚ για την Ανόρθωση και το αντίστροφο, καθαρά από την αγάπη και για τις δύο αυτές ομάδες που θαυμάζω από μικρός. Τον μεν ΠΑΟΚ για τον λαό του και την δε Ανόρθωση για την ψυχή και το πάθος που προσφέρει στον λαό της μέσα από το γήπεδο (κάτι ανάλογο με τον ΠΑΟΚ αυτή τη δεδομένη στιγμή-αισιοδοξία και πίστη για το μέλλον-).

Για να μην είμαστε άδικοι , γίνονται αξιότιμες προσπάθειες από πλευράς οπαδών της Ανόρθωσης δημιουργίας συνθημάτων και κατά καιρούς εμφανίζονται καινούργια συνθήματα μέχρι το τέλος να φύγει η ανάγκη «δανεισμού-κλεψίματος» συνθημάτων από άλλες ομάδες, π.χ. ΠΑΟΚ

Και για να μην ξεχνιόμαστε

ΠΑΟΚΑΡΑ ΠΑΝ’ ΑΠ’ ΟΛΑ

Αλέξανδρος



Υ.Γ. : Το 3 = Ξ (στο nickname μου)
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Πέμ 02 Οκτ 2008, 10:34

Εντάξει αυτό πάντα γίνεται, αν πας σε γήπεδα Γ - Δ' εθνικής τα 8/10 είναι κλεμμένα..έτσι γίνεται, τι να κάνουμε τώρα.
Αν δεν παίζεις στην ίδια κατηγορία, δεν τρέχει και τίποτα.
Τώρα για την Κύπρο που λέτε, επί της ουσίας είναι άλλο πρωτάθλημα, οπού και πάλι γίνεται να παίρνεις συνθήματα από άλλο πρωτάθλημα, όπως π.χ γίνεται στην Ελλάδα με την Αργεντινή κ.ο.κ..
Βέβαια, οι Πανιώνιοι είχαν κλέψει το Πανι ολε ολε ολεο ότι θέλω λεω λεω κτλ, από την Κύπρο (δεν θυμάμαι ομάδα) και οι πουθενάδες οι αεκτζήδες το έκλεψαν από του νιονιους..εεε αυτό είναι ξεφτίλα.
Τέσπα εμείς πάντα θα βγάζουμε συνθήματάρες..

Απτα.
ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΩ

http://openmindphotostories.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό dm4 » Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:20

k oi opadoi tou aigalew fwnazan to ooo aigaleara,opws k tou panioniou...akoma oloi oi ellhnes gia thn ethnikh fwnazan to shkwseto...oi skolikes fwnazan sunthima me to trelogiatro.


ug:oi kupriou olo sunthimata kleboun k ap olous oxi mono apo mas,ths anorthosis eklepsan k apo tous skolikes,oi gauroi omws eklepsan to eisai sto mualo apo tous kuprious prin polla xronia..o umnos thns anorthosis einai autos.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
dm4
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 18:59

Δημοσίευσηαπό midenistis » Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:31

Τον ρυθμό πήραμε απ' την Αργεντινή και αφού το τραγουδούσαμε μετά από πολύ καιρό το πήραν οι Άγγλοι.
Αφού και αγγλικά ΜΜΕ είπαν ότι από εμάς το άκουσαν και λέγαν τα καλύτερα λόγια για τον λαό μας.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica


Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης