Δ. Δρόσος

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 20 Μάιος 2008, 01:10

Απο τη στιγμη που αφησε το στιγμα του στο χανουμιο και ειδαμε περι τινος προκειται, εγω δε θα ελεγα οχι σε ενα τετοιο ενδεχόμενο.

Καλό θα ήταν να τεκμηριώνετε την απάντηση σας και να μην απαντατε με ενα κουφιο ναι η οχι. ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό novito » Τρί 20 Μάιος 2008, 06:30

Εκεί που κατάντησε το μπασκετάκι δε μπορούμε να εκφράζουμε αντιρρήσεις για τον όποιο Δρόσο... Ή Δρόσος ή Α2... διαλέγουμε και παίρνουμε...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό g4marin » Τρί 20 Μάιος 2008, 12:52

Άβαταρ μέλους
g4marin
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2008, 14:45

Δημοσίευσηαπό teacher » Τρί 20 Μάιος 2008, 13:27

Συννεφιάζει στην ΚΑΕ και προβλέπω ακραία καιρικά φαινόμενα να ξεσπάνε σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!! Ποιος Δρόσος ρε παιδιά, αυτοί είναι στυγνοί επαγγελματίες που κοιτάνε μόνο το συμφέρον τους και τίποτε άλλο
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2220
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Πρόταση σε Δρόσο να αναλάβει την ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:00

Δρόσος: Μου έχει γίνει πρόταση να αναλάβω την ΚΑΕ ΠΑΟΚ και το σκέφτομαι
Ο Δημήτρης Δρόσος, από το Σάλτσμπουργκ όπου και βρίσκεται για να παρακολουθήσει τον αγώνα της Εθνικής Ελλάδας με την Σουηδία, προέβη στην αποκάλυψη πως εξετάζει το ενδεχόμενο να αναλάβει την ΚΑΕ ΠΑΟΚ!
«Αυτή τη στιγμή προέχει να βρεθεί μια λύση. Έτσι όπως είναι διαμορφωμένη η κατάσταση, με την άλλη πλευρά να μην υποχωρεί, είναι αδύνατον να συνεχίσω», ήταν οι πρώτες κουβέντες του απερχόμενου προέδρου του τμήματος μπάσκετ της ΑΕΚ.
Σε κάθε περίπτωση, πάντως, ο κ. Δρόσος θα συνδράμει την ΚΑΕ με ένα ποσό, προκειμένου να αντιμετωπιστούν κάποιες τρέχουσες ανάγκες: «Δεν θα την αφήσω στο χείλος του γκρεμού αλλά θα συνεισφέρω με 300.000 ευρώ».
Η διαφορά με τον ιδιοκτήτη του τμήματος μπάσκετ της ΑΕΚ, Γιάννη Φιλίππου, μοιάζει αγεφύρωτη, καθώς όπως λέει ο Δημήτρης Δρόσος «... συμφωνήσαμε στα χρήματα που θα πλήρωνα, κάναμε τον διακανονισμό των πληρωμών, αλλά στην πορεία έβγαιναν νέα πράγματα, τα οποία δεν είχαν καν τεθεί όταν συμφωνήσαμε».
Μέσα σε όλα αυτά, κι ένα παράπονο: «Συμμαζέψαμε την κατάσταση, νοικοκυρέψαμε την ομάδα και περιμέναμε την ανάλογη ανταπόκριση από τον κόσμο, αλλά μάταια...».
Όποια και να είναι η κατάληξη, πάντως, ο κ. Δρόσος θα παραμείνει στο χώρο του αθλητισμού (φέτος θα συνδράμει οικονομικά τον Απόλλωνα Πατρών), με πολύ σοβαρή την πιθανότητα να είναι ο επόμενος ιδιοκτήτης ενός άλλου «Δικέφαλου», του ΠΑΟΚ: «Μου έχει γίνει η πρόταση και δεν σας κρύβω ότι με απασχολεί, καθώς η προοπτική είναι ενδιαφέρουσα. Στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ έχω πάντως καταστήσει σαφές ότι δεν θα δώσω απάντηση αυτή την εβδομάδα, καθώς και να το σκεφτώ θέλω αλλά και να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με την ΑΕΚ».
Η ιδέα που τον ελκύει στην περίπτωση του ΠΑΟΚ είναι η δυναμική που αποπνέει το μακεδονικό σωματείο: «Είναι μια ομάδα με μεγάλη ιστορία, βαρύ όνομα στον ελληνικό αθλητισμό, μια ομάδα με μεγάλη δυναμική, πολύ κόσμο και με δικό της γήπεδο, δηλαδή ένας σύλλογος με μεγάλες προοπτικές, συν την πρόκληση του ότι ψάχνει να βρει τον δρόμο του».


http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=67396
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:05

«Βόμβα» Δρόσου
Είδηση από το Σάλτσμπουργκ έβγαλε ο Δημήτρης Δρόσος! Ο πρώην, πλέον ηγέτης της ΚΑΕ ΑΕΚ, ξεκαθάρισε πως δεν σκοπεύει να μείνει στην Ένωση και αποκάλυψε πως ενδιαφέρεται για τον ΠΑΟΚ!
«Αυτή τη στιγμή προέχει να βρεθεί μια λύση. Έτσι όπως είναι διαμορφωμένη η κατάσταση, με την άλλη πλευρά να μην υποχωρεί, είναι αδύνατον να συνεχίσω», είπε ο Δρόσος και ξεκαθάρισε: «Δεν θα την αφήσω στο χείλος του γκρεμού αλλά θα συνεισφέρω με 300.000 ευρώ». Και αναφέρθηκε στα εμπόδια: «Συμφωνήσαμε στα χρήματα που θα πλήρωνα, κάναμε τον διακανονισμό των πληρωμών, αλλά στην πορεία έβγαιναν νέα πράγματα, τα οποία δεν είχαν καν τεθεί όταν συμφωνήσαμε».
Όποια και να είναι η κατάληξη, πάντως, ο Δρόσος θα παραμείνει στο χώρο του αθλητισμού και είναι πολύ πιθανόν να είναι ο επόμενος ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ: «Μου έχει γίνει η πρόταση και δεν σας κρύβω ότι με απασχολεί, καθώς η προοπτική είναι ενδιαφέρουσα. Στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ έχω πάντως καταστήσει σαφές ότι δεν θα δώσω απάντηση αυτή την εβδομάδα, καθώς και να το σκεφτώ θέλω αλλά και να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με την ΑΕΚ».
Και εξήγησε: «Είναι μια ομάδα με μεγάλη ιστορία, βαρύ όνομα στον ελληνικό αθλητισμό, μια ομάδα με μεγάλη δυναμική, πολύ κόσμο και με δικό της γήπεδο, δηλαδή ένας σύλλογος με μεγάλες προοπτικές, συν την πρόκληση του ότι ψάχνει να βρει τον δρόμο του».


http://www.goalday.gr/article.asp?catid ... id=1108781
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:07

Προς τα διοικητικά της ΚΑΕ ΠΑΟΚ ο Δρόσος
Ενδιαφέρουσα προοπτική χαρακτήρισε την ΚΑΕ ΠΑΟΚ ο Δημήτρης Δρόσος. Ο πρώην ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ ΑΕΚ, βρίσκεται στην Αυστρία για να παρακολουθήσει τις προσπάθειες της Εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου στο Euro 2008 και αποκάλυψε ότι του έχει γίνει πρόταση να αναλάβει την ομάδα της Θεσσαλονίκης.
Συγκεκριμένα ο Δημήτρης Δρόσος δήλωσε: «Μου έχει γίνει η πρόταση και δεν σας κρύβω η προοπτική είναι ενδιαφέρουσα. Στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ έχω πάντως καταστήσει σαφές ότι δεν θα δώσω απάντηση αυτή την εβδομάδα, καθώς και να το σκεφτώ θέλω αλλά και να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με την ΑΕΚ». Για τον ΠΑΟΚ ο Δρόσος ανέφερε: «Είναι μια ομάδα με μεγάλη ιστορία, βαρύ όνομα στον ελληνικό αθλητισμό, μια ομάδα με μεγάλη δυναμική, πολύ κόσμο και με δικό της γήπεδο, δηλαδή ένας σύλλογος με μεγάλες προοπτικές, συν την πρόκληση του ότι ψάχνει να βρει τον δρόμο του», ενώ για την ΑΕΚ: «Αυτή τη στιγμή προέχει να βρεθεί μια λύση. Ετσι όπως είναι διαμορφωμένη η κατάσταση, με την άλλη πλευρά να μην υποχωρεί, είναι αδύνατον να συνεχίσω. Δεν θα την αφήσω στο χείλος του γκρεμού αλλά θα συνεισφέρω με 300.000 ευρώ»
Ο Δημήτρης Δρόσος εξέφρασε το παράπονό του για την πλευρά Φιλίπου, αλλά και για την ανταπόκριση του κόσμου της ΑΕΚ: «Συμφωνήσαμε στα χρήματα που θα πλήρωνα, κάναμε τον διακανονισμό των πληρωμών, αλλά στην πορεία έβγαιναν νέα πράγματα, τα οποία δεν είχαν καν τεθεί όταν συμφωνήσαμε. Συμμαζέψαμε την κατάσταση, νοικοκυρέψαμε την ομάδα και περιμέναμε την ανάλογη ανταπόκριση από τον κόσμο, αλλά μάταια».


http://www.exedrasports.gr/default.asp? ... 8&catID=29
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:09

"Με ενδιαφέρει ο ΠΑΟΚ"
Στην Αυστρία βρίσκεται ο Δημήτρης Δρόσος, για να παρακολουθήσει από κοντά τις προσπάθειες της Εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου στο Euro 2008, όμως με δηλώσεις του έφερε τα πάνω-κάτω στο ελληνικό μπάσκετ! Ο πρώην ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ ΑΕΚ παραδέχτηκε πως του έχει γίνει πρόταση να αναλάβει τις τύχες του μπασκετικού ΠΑΟΚ και όπως τόνισε " ...με απασχολεί, καθώς η προοπτική είναι ενδιαφέρουσα".
"Μου έχει γίνει η πρόταση και δεν σας κρύβω ότι με απασχολεί, καθώς η προοπτική είναι ενδιαφέρουσα. Στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ έχω πάντως καταστήσει σαφές ότι δεν θα δώσω απάντηση αυτή την εβδομάδα, καθώς και να το σκεφτώ θέλω αλλά και να ξεκαθαρίσει η κατάσταση με την ΑΕΚ", είπε ο Δρόσος και δικαιολόγησε το ενδιαφέρον του.
"Είναι μια ομάδα με μεγάλη ιστορία, βαρύ όνομα στον ελληνικό αθλητισμό, μια ομάδα με μεγάλη δυναμική, πολύ κόσμο και με δικό της γήπεδο, δηλαδή ένας σύλλογος με μεγάλες προοπτικές, συν την πρόκληση του ότι ψάχνει να βρει τον δρόμο του".
Σύμφωνα με πληροφορίες, η πρόταση στον Δρόσο έγινε πριν από περίπου 20 ημέρες και όπως αποδεικνύεται, το σκέφτεται ακόμα. Δεδομένη είναι, επίσης, η χορηγία του στον Απόλλωνα Πατρών για την επόμενη σεζόν.
Οσον αφορά την ΑΕΚ; "Αυτή τη στιγμή προέχει να βρεθεί μια λύση. Ετσι όπως είναι διαμορφωμένη η κατάσταση, με την άλλη πλευρά να μην υποχωρεί, είναι αδύνατον να συνεχίσω. Δεν θα την αφήσω στο χείλος του γκρεμού αλλά θα συνεισφέρω με 300.000 ευρώ", είπε και εξέφρασε το παράπονό του και για την πλευρά Φιλίππου, αλλά και για την ανταπόκριση του κόσμου της ΑΕΚ.
"Συμφωνήσαμε στα χρήματα που θα πλήρωνα, κάναμε τον διακανονισμό των πληρωμών, αλλά στην πορεία έβγαιναν νέα πράγματα, τα οποία δεν είχαν καν τεθεί όταν συμφωνήσαμε. Συμμαζέψαμε την κατάσταση, νοικοκυρέψαμε την ομάδα και περιμέναμε την ανάλογη ανταπόκριση από τον κόσμο, αλλά μάταια".


http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=13832
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό teacher » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:10

Πολύ ενδιαφέρουσα η πληροροφορία, λογικά θα υπάρξει παρασκήνιο τις επόμενες μέρες, με φόντο όμως την ΚΑΕ που καθημερινά βυθίζεται στο τέλμα..
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2220
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 19:16

Οτι το είπε, το είπε... Το ζήτημα είναι αν όντως ενδιαφέρεται!
Ο Δρόσος είναι αυτό που λέμε επενδυτής, στυγνός επαγγελματίας, ένας άνθρωπος που θα βάλει 100 δραχμές σε μιά ομάδα με στόχο να πάρει πίσω 200 δραχμές, είτε άμεσα, είτε έμεσα...
Oσοι παραμυθιάζονται ότι επενδυτής είναι κάποιος που θα βάλει 100 δραχμές σε μια ομάδα και δεν θα αποκομίσει πολλαπλάσια οφέλη, είναι βαθιά νυχτωμένοi και μάλλον δεν ξέρoυν τι σημαίνει επενδυτής...
Απο μια τέτοια ιστορία μπορεί να βγεί οφελημένος και αυτός και ο ΠΑΟΚ...
Αυτό που θέλουν οι περισσότεροι (άσχετα αν δεν ξέρουν ακριβώς τι θέλουν και μιλάνε για επενδυτή) είναι ένας άρρωστος ΠΑΟΚτζης επιχειρηματίας που να χώνει λεφτά στην ομάδα επειδή την αγαπάει ή για να κάνει το κέφι του, όπως ο Γιαννακόπουλος και οι Αγγελόπουλοι...
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 10 Ιουν 2008, 20:33

Αν ξαναεμφανιστεί επιχειρηματίας να πάρει την ΚΑΕ και πεί κανένας κουκ-μουκ όπως με τον Λιανό βλέπω οι μάπες να πάνε σύννεφο...
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Δημοσίευσηαπό dm4 » Τετ 11 Ιουν 2008, 01:16

συμφωνω με τον ΠΑΟΚΑΡΑ 4...Ο Μαμιδακης εβαλε καποια λεφτα τοσα χρονια στον ΠΑΟΚ,ΑΛΛΑ διαφημιστηκε απιστευτα λογω ΠΑΟΚ.Για τον Δροσο...θετικο που στην αεκ εκανε ποιοτικες μεταγραφες,ασχετα με την 7 θεση,δεν τον στηριξαν καθολου τα χανουμια κ στην λιστα του εσακε ελεγε οτι πληρωσε κανονικα ολα τα συμβολαια..Θετικο που δινει χορηγια στην πατρα,δειχνει οτι θελει να ασχοληθει με τον χωρο..Μην γελιομαστε μακαρι να μας παρει,κερδισμενοι θα μαστε,επειδη μου φαινεται εξυπνος το γηπεδο ειναι μεγαλος ασος για μας.Ρε παιδια ο Δροσος τι επιχειρησεις εχει?
dm4
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 18:59

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τετ 11 Ιουν 2008, 09:44

Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 13 Ιουν 2008, 16:08

Συνέντευξη στο ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης ExtraSport έδωσε το μεσημέρι ο φερόμενος σαν υποψήφιος επενδυτής της ΚΑΕ ΠΑΟΚ κ. Δρόσος. Στα σημαντικότερα σημεία της συνέντευξης, τόνισε ότι περιμένει την οριστική του απεμπλοκή από την ΚΑΕ ΑΕΚ για να μπορέσει να αξιολογήσει πλήρως τα δεδομένα που υπάρχουν για την ανάμειξή του στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Οπότε είναι νωρίς ακόμα να θεωρούμε κάτι δεδομένο. "Ο ΠΑΟΚ έχει φοβερή δυναμική, δικό του γήπεδο, φιλάθλους οι οποίοι στέκονται κοντά στην ομάδα και φυσικά μεγάλη ιστορία. 'Ολα αυτά δίνουν την αίσθηση ότι είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα προοπτική, όχι μόνο για εμένα, αλλά και για τον οποιονδήποτε".
Λίγη υπομονή, λοιπόν, δε θα βλάψει..

Κι ένα λινκ από συνέντευξή του στο μετροσπορτ σήμερα.

http://www.spor24.gr/html/ent/461/ent.238461.asp
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Iakovidis » Παρ 13 Ιουν 2008, 16:18

Ο Δημήτρης Δρόσος βρίσκεται στην Αυστρία για να παρακολουθήσει το Euro, αλλά στο μυαλό του έχει τα διοικητικά του ΠΑΟΚ, παρότι πρώτα θέλει να τελειώσει με την ΑΕΚ. Μιλώντας στην εφημερίδα "Metrosport" είπε:

"Αυτά που ακούγονται δεν αξίζουν για τον κόσμο της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ. Αυτή την εποχή δεν ασχολούμαι με τίποτε άλλο από την διαδικασία απεμπλοκής με την ΑΕΚ. Η απόφαση έχει παρθεί, απλά χρειάζεται λίγος χρόνος ακόμα, ασχολούνται πια οι δικηγόροι μου. Αλλωστε και εγώ πρέπει να τακτοποιήσω οικονομικά την φετινή χρονιά. Πλήρωσα 3.000.000 ευρώ το μπάτζετ και ένα εκατομμύριο έναντι των χρεών. Πήρα μια διαλυμένη ΑΕΚ και της έδωσα αξιοπρέπεια. Κανείς μάνατζερ δεν ήθελε να δουλέψει μαζί μου στην αρχή και τώρα έχω εκατοντάδες προτάσεις παικτών".

"Θέλω να είμαι ειλικρινής και σωστός. Πριν φύγω οριστικά από την ΑΕΚ δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτε άλλο. Είναι τιμή μου που άνθρωποι του ΠΑΟΚ θεώρησαν ότι εγώ μπορώ να αποτελέσω λύση για την ομάδα. Είχα επαφές αλλά απλά με ρωτούσαν αν ενδιαφέρομαι, αν θέλω να εμπλακώ. Έμεινα 6 χρόνια στην Θεσσαλονίκη, έχω φίλους και ξέρω τι σημαίνει ΠΑΟΚ. Δεν είναι σωστό όμως να σταματήσω ό,τι μπορεί να γίνεται στην ομάδα με την προοπτική να πάω εγώ αργότερα".

"Είμαι πολύ μικρός για να πω στον ΠΑΟΚ να με περιμένει. Έχω μερικές σκέψεις στο μυαλό μου αλλά δεν μπορώ να τις πω τώρα. Την ΑΕΚ την πήρα σε μισή ώρα. Αν ενδιαφερθώ για τον ΠΑΟΚ θα τελειώσω σε ένα απόγευμα και δεν θα έχει να κάνει με συμμετοχή στην αύξηση μετοχικού κεφαλαίου ή οτιδήποτε τέτοιο. Για μένα το σημαντικό είναι η στήριξη του κόσμου. Είδα 15.000 κόσμο στα τελευταία παιχνίδια".

"Με αυτή την ομάδα που είχε ο ΠΑΟΚ κέρδισε τον Ολυμπιακό γιατί το παιχνίδι το γύρισε ο κόσμος. Ποιος δεν θέλει να έχει την στήριξη του μισού κόσμου της Ελλάδας; Ο κόσμος του ΠΑΟΚ και η ιστορία της ομάδας θα ήταν τα σημαντικότερα κίνητρα για να αναλάβω την ομάδα. Δυστυχώς στην ΑΕΚ η στήριξη στο γήπεδο ήταν πολύ μικρή, αλλά αυτό δεν με εμπόδισε να λατρέψω τον κόσμο της".


Ο μισός κόσμος της Ελλάδας αχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχα.Όλοι η Ελλάδα ΠΑΟΚ είναι αλλά δεν το ξέρει
Άβαταρ μέλους
Iakovidis
 
Δημοσιεύσεις: 407
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 01:30

Επόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες