Ότι να 'ναι!!!!!

Re: Ότι να 'ναι!!!!!

Δημοσίευσηαπό novito » Τετ 10 Νοέμ 2010, 23:58

άσε ρε γκίκα τις εξυπνάδες για αλλού πασά μου... που μας πουλάς και πνεύμα να σε πουμε τι επιτρέπεται και τι όχι...

υ.γ.Αν δε καταλαβαίνεις δε σε φταίω εγώ. Αν θέλεις να κάνεις πως δε καταλαβαίνεις επίσης δε σε φταίω εγώ... its up to you...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Ότι να 'ναι!!!!!

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 11 Νοέμ 2010, 00:17

novito έγραψε:άσε ρε γκίκα τις εξυπνάδες για αλλού πασά μου... που μας πουλάς και πνεύμα να σε πουμε τι επιτρέπεται και τι όχι...

Ωραίος τρόπος αντιμετώπισης ενός μέλους από έναν moderator που μόλις άλλαξε τι θεματολογία ενός τόπικ αφήνοντας ίδιο τον τίτλο.



Τό τόπικ είναι "ότι να νάι" αλλά απαγορεύεται να γράφουμε ότι να ναι. Και αν πάω στο τόπικ "ΠΑΟΚ-ΑΕΚ" και μιλάω για το ματς με την Καβάλα, μια χαρά θα μαι να υποθέσω ε;

υ.γ.Αν δε καταλαβαίνεις δε σε φταίω εγώ. Αν θέλεις να κάνεις πως δε καταλαβαίνεις επίσης δε σε φταίω εγώ... its up to you...

Κατάλαβα...

Και ναι αν δεν καταλαβαίνω, εσύ φταις. Ο ρόλος σου είναι να μας εξηγείς. Για αυτό το ονοματάκι σου, πασά μου, είναι με μπλε.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ότι να 'ναι!!!!!

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ 11 Νοέμ 2010, 00:30

gika έγραψε:Ωραίος τρόπος αντιμετώπισης ενός μέλους από έναν moderator που μόλις άλλαξε τι θεματολογία ενός τόπικ αφήνοντας ίδιο τον τίτλο.
...

gika έγραψε:Τώρα σας γκ@υλωσε να το σβήσετε κι αυτό;

ναι...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Ότι να 'ναι!!!!!

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 11 Νοέμ 2010, 01:18

:o

ΥΓ: ότι έχει πει μέχρι τώρα στο παρόν topic ο novito, ισχύουν και για μένα, όπως και για τους υπόλοιπους συντονιστές.
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης